Liga młodzików na półmetku – MKS MOSiR Kętrzyn przed Czarnymi Olecko i MDK Bartoszyce

Fot. biuletyn.ketrzyn.pl

W miniony weekend (7/8 grudnia) odbyły się kolejne spotkania w lidze młodzików, które zakończyły pierwszą rundę rozgrywek. Liderem półmetka został MKS MOSiR Kętrzyn, który w ośmiu spotkaniach odniósł komplet zwycięstw. Drugie miejsce zajmuje MLKS Czarni Olecko, a trzecie MDK Bartoszyce. Cała trójka toczyła między sona zacięta walkę, a bezpośrednie potyczki były ozdobą dotychczasowej rywalizacji.

W ostatniej rundzie kętrzynianie bez problemów wygrali spotkania w Olsztynie ze Szczypiorniakiem I i KS Meble Wójcik, natomiast w Bartoszycach doszło do bezpośredniej konfrontacji MDK i Czarnych. Mecz był dramatyczny. Długo prowadzili gospodarze nawet różnica pięciu bramek, ale ostatnie słowo należało do Czarnych. W ostatniej minucie bramkę zdobył Wiktor Paszkowski.

Turniej w Olsztynie

KS Szczypiorniak I Olsztyn – KS Meble Wójcik Elbląg 28:15 (16:7)

KS Szczypiorniak I Olsztyn: Kacper Rychlica, Kacper Topa, Kacper Wieczorek, Kacper Mazur, Michał Kuba-10, Igor Buśko, Maciej Wysocki-2, Michał Sidor, Filip Kalinowski-5, Michał Szałkowski-1, Michał Lubiejewski-3, Patryk Janicki-6

KS Meble Wójcik Elbląg: Jakub Chojnacki, Miłosz Marciniak, Szymon Chodziński, Jakub Waśkiewicz-1, Bartosz Bojdo, Sebastian Chodziński-1,Adam Kołakowski, Kacper Pryłowski-9, Radosław Wereszczyński, Grzegorz Konopka, Stanisław Wiśniewski-4

MKS MOSiR Kętrzyn – KS Meble Wójcik 33:16 (14:7)

MKS MOSiR Kętrzyn: Robert Reut, Adrian Kaszuba-6, Piotr Lewczyk-11, Paweł Lewczyk-4 ,Oliwier Zalewski-8, Maciej Zemła-4, Piotr Czepułkowski,

KS Meble Wójcik Elbląg: Jakub Chojnacki, Miłosz Marciniak, Szymon Chodziński-1, Jakub Waśkiewicz-1, Bartosz Bojdo, Sebastian Chodziński-3,Adam Kołakowski-1, Kacper Pryłowski-7, Radosław Wereszczyński, Grzegorz Konopka-2, Stanisław Wiśniewski-1

KS Szczypiorniak Olsztyn - MKS MOSiR Kętrzyn 20:34 (8:22)

KS Szczypiorniak I Olsztyn: Kacper Rychlica, Kacper Topa-2, Kacper Mazur, Michał Kuba-8, Igor Buśko, Maciej Wysocki-2, Michał Sidor, Filip Kalinowski-2, Michał Szałkowski, Michał Lubiejewski-4, Patryk Janicki-2

MKS MOSiR Kętrzyn:, Adrian Kaszuba-6, Piotr Lewczyk-14, Paweł Lewczyk-3 ,Oliwier Zalewski-5, Maciej Zemła,-6 Piotr Czepułkowski, Maciej Samotycha

Turniej w Olsztynie

KS Szczypiorniak II Olsztyn – MKS Truso Elbląg 23:27 (11:12)

KS Szczypiorniak II Olsztyn: Sebastian Grabowski, Jan Kamiński-6, Piotr Bukowski, Filip Jaremus, Brajan Szmidt-3, Maciej Kowalczyk, Tobiasz Łabieniec, Aleksander Kania, Konrad Andrzejewski, Hubert Kaczmarek-9, Tymoteusz Abramowski, Stanisław Stanisławski-1, Mikołaj Kochański-4,

MKS Truso Elbląg : Kacper Wocial-14, Mateusz Koprowski-4, Igor Turkowski, Oliwier Żyła, Krzysztof Rychter, Michał Ręczkowski-3, Marcin Szklarski, Łukasz Hermanowski-1, Kamil Groth-5,

ITS Jeziorak Iława – MKS Truso Elbląg 13:36 (8:17)

ITS Jeziorak Iława: Mateusz Żołędź, Roch Dmuchowski, Patryk Wegliński-2,Denis Sontowski-1, Hubert Sobolewski, Igor Treder, Julian Kozłowski-1, Karol Melkowski-1, Beniamin Lewko, Kamil Wasążnik-3, Radosław Burliński-2, Konrad Kruszyński-3

MKS Truso Elbląg : Michał Kaczan-1, Kacper Wocial-11, Mateusz Koprowski-7, Oliwier Żyła-1, Krzysztof Rychter-2, Michał Ręczkowski-3, Marcin Szklarski, Łukasz Hermanowski, Kamil Groth-11, Jakub Chmielewski

KS Szczypiorniak II Olsztyn - ITS Jeziorak Iława 26:12 (15:3)

KS Szczypiorniak II Olsztyn: Sebastian Grabowski, Jan Kamiński-6, Piotr Bukowski-3, Kacper Kaziulewicz, Filip Jaremus, Maciej Kowalczyk, Wojciech Damięcki, Aleksander Kania, Jakub Zasępa-5, Dawid Płochacki, Hubert Kaczmarek-8, Tymoteusz Abramowski-1, Stanisław Stanisławski, Mikołaj Kochański-3,

ITS Jeziorak Iława: Mateusz Żołędź, Roch Dmuchowski, Patryk Wegliński,Denis Sontowski-, Hubert Sobolewski-1, Igor Treder, Julian Kozłowski-1, Karol Melkowski-1, Beniamin Lewko-2, Kamil Wasążnik3, Radosław Burliński,-5 Konrad Kruszyński

79538930 1789245241382197 4033415929546145792 o

Turniej w Bartoszycach

MDK Bartoszyce – KS Play Ostróda 26:19 (15:9)

MDK Bartoszyce: Piotr Waschman, Michał Szanciło, Dominik Bogucki, Gabriel Lewoń-2, Marcel Boiwka-2, Marcel Jurewicz-5, Dominik Jankowski-10, Miłosz Lewoń, Szymon Możejko-1, Jakub Łuczkowski-1, Olaf Janowicz-2, Konrad Koszelnik, Szymon Borys-3

KS Play Ostróda: Mateusz Rochowicz, Andrzej Piech-10, Oscar Lewandowski-4, Maciej Góralski, Maciej Kietrys-1, Jan Małkowski, Adam Ziulewski-1, Jakub Rapacki, Marcel Zwierzykowski-3, Aleksander Gorczyca, Witold Matysiuk

MDK Bartoszyce – MLKS Czarni Olecko 27:28 (17:12)

MDK Bartoszyce: Piotr Waschman, Gabriel Lewoń-4, Marcel Boiwka, Marcel Jurewicz-4, Dominik Jankowski-6, Miłosz Lewoń, Szymon Możejko-5, Jakub Łuczkowski-3, Olaf Janowicz, Konrad Koszelnik, Szymon Borys-6

MLKS Czarni Olecko: Szymon Muszyński-1, Wiktor Paszkowski-11, Kacper Łapiński-2, Kacper Tylman, Maciej Karniej-2, Filip Cemka, Michał Siemaszko-8, Natan Koda Kacper Szydłowski-4

MLKS Czarni Olecko – KS Play Ostróda 35:24 (15:11)

MLKS Czarni Olecko: Szymon Muszyński-3, Wiktor Paszkowski-5, Kacper Łapiński-10, Mikołaj Dowejko, Kacper Tylman-3, Maciej Karniej-3, Filip Cemka-3, Michał Siemaszko-8, Natan Koda Kacper Szydłowski

KS Play Ostróda: Mateusz Rochowicz, Andrzej Piech-18, Oscar Lewandowski-1, Maciej Góralski, Maciej Kietrys-2, Jan Małkowski, Adam Ziulewski-1, Jakub Rapacki, Marcel Zwierzykowski-2, Aleksander Gorczyca, Witold Matysiuk

Fot. ks play ostróda

Tabela

1. MKS MOSiR Kętrzyn 8 24 266:123

2. MLKS Czarni Olecko 8 21 225:164

3. MDK Bartoszyce 8 18 195:155

4. KS Szczypiorniak I Olsztyn 8 15 195:170

5. KS Meble Wójcik Elbląg 8 9 124:163

6. KS PLAY Ostróda 8 9 165:174

7. MKS Truso Elbląg 8 6 166:185

8. KS Szczypiorniak II Olsztyn 8 6 148:198

9. ITS Jeziorak Iława 8 0 88:240

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn