Liga Wojewódzka Dziewcząt Starszych – Niepokonane Truso Elblag

Fot. KS Play Ostróda

W lidze wojewódzkiej dziewcząt starszych w piłce ręcznej zespoły maja za sobą po sześć rozegranych spotkań. Zdecydowanym liderem rywalizacji jest MKS Truso. Elblążanki zdobyły komplet punktów, a w bezpośrednim meczu pokonały zajmujące drugie miejsce zawodniczki MTS Giżycko 17:12. Oba zespoły dość wyraźne zdystansowały następne drużyny. Walka o brąz tez zapowiada się ciekawie.

Wyniki

LUKS Orlik Reszel – KS Play Ostróda 8:7 (4:4)

LUKS Orlik Reszel: Julia Węglarska, Oliwia Wasilewicz, Maja Martuszewska, Patrycja Wolińska, Kinga Celej-1, Gabriela Wasilewicz-3, Oliwia Jałoszewska, Roksana Ruszczyńska, Aleksandra Jaruga-1, Weronika Dłuska, Natalia Kopańska, Violetta Crimella, Joanna Bieńkowska-1, Julia Radecka-2

KS Play Ostróda: Julia Kalinowska, Weronika Gajowniczek, Zuzanna Olszewska, Agnieszka Pawelczyk-1, Hanna Włodarska-6, Roksana Staszyńska, Edyta Jastrzębska, Zofia Sobotka

MTS Giżycko – MKS Truso Elbląg 12:17 (7:9)

MTS Giżycko : Oliwia Mikulewicz-8, Amelia Gołubowska, Paulina Pucia, Oliwia Siedlecka-4, Magda Krauklis, Emilia Kutnik, Zuzanna Jatkowska, Karolina Krysztofik

MKS Truso Elbląg: Nela Górna, Aleksandra Chmura-2, Zuzanna Zajączkowska, Oliwia Łykowska, Katarzyna Kwiatkowska-2, Otylia Szulc-2, Hanna Lorensten, Michalina Kolasa-5, Natalia Olek, Adrianna Ziemińska-1, Amelia Kaszkur, Karolina Borkowska-3, Jagoda Laskowska, Alicja Rezmer, Julia Potorska, Kinga Zakrzewska-2

LUKS Orlik Reszel – MKS Truso Elbląg 4:12 (2:5)

LUKS Orlik Reszel: Julia Węglarska, Maja Sadowa, Oliwia Wasilewicz-2, Maja Matuszewska, Patrycja Wolińska, Kinga Celej-1, Gabriela Wasilewicz, Oliwia Jałoszewska, Roksana Ruszczyńska, Aleksandra Jaruga, Weronika Dłuska, Natalia Kopańska-1, Violetta Crimella, Joanna Bieńkowska, Julia Radecka

MKS Truso Elbląg: Nela Górna, Aleksandra Chmura-1, Zuzanna Zajączkowska, Oliwia Łykowska, Katarzyna Kwiatkowska, Otylia Szulc-1, Hanna Lorensten, Michalina Kolasa-2, Natalia Olek, Adrianna Ziemińska-2, Amelia Kaszkur, Karolina Borkowska-3, Jagoda Laskowska, Alicja Rezmer, Julia Potorska, Kinga Zakrzewska-3

MTS Giżycko – KS Plya Ostróda 15:5 (8:2)

MTS Giżycko : Lena Cituk, Oliwia Mikulewicz-5, Amelia Gołubowska-4, Paulina Pucia-2, Oliwia Siedlecka-3, Zuzanna Kuczyńska, Magda Krauklis, Emilia Kutnik, Zuzanna Jatkowska-1, Karolina Krysztofik, Magda Radzewicz

KS Play Ostróda: Weronika Gajowniczek, Zuzanna Olszewska, Amelia Kacała-1, Maja Łachacz, Agnieszka Pawelczyk, Hanna Włodarska-2, Roksana Staszyńska, Edyta Jastrzębska-2, Zofia Sobotka, Aleksandra Nowicka

KS Play Ostróda – MKS Truso Elbląg 6:21 (3:11)

KS Play Ostróda: Julia Kalinowska, Weronika Gajowniczek, Zuzanna Olszewska-1, Amelia Kacała, Maja Łachacz, Pola Wolf, Agnieszka Pawelczyk, Hanna Włodarska-2, Agnieszka Karpiesiuk-2, Hanna Jarzyło, Natalia Romanowska, Roksana Staszyńska-1, Edyta Jastrzębska, Zofia Sobotka, Aleksandra Nowicka

MKS Truso Elbląg: Nela Górna, Aleksandra Chmura-1, Zuzanna Zajączkowska-2, Oliwia Łykowska, Katarzyna Kwiatkowska, Otylia Szulc-2, Hanna Lorensten, Michalina Kolasa-7, Natalia Olek, Adrianna Ziemińska-4, Amelia Kaszkur, Karolina Borkowska-2, Jagoda Laskowska, Julia Potorska-1, Kinga Zakrzewska-2

LUKS Orlik Reszel – MTS Giżycko 7:13 (4:9)

LUKS Orlik Reszel: Julia Węglarska, Oliwia Wasilewicz-1, Maja Matuszewska, Patrycja Wolińska, Kinga Celej, Gabriela Wasilewicz-2, Oliwia Jałoszewska, Roksana Ruszczyńska, Aleksandra Jaruga, Weronika Dłuska, Natalia Kopańska, Violetta Crimella, Joanna Bieńkowska-1, Julia Radecka-3

MTS Giżycko : Lena Cituk, Oliwia Mikulewicz-2, Amelia Gołubowska-6, Paulina Pucia, Oliwia Siedlecka-3, Zuzanna Kuczyńska, Magda Krauklis, Emilia Kutnik, Zuzanna Jatkowska-2, Karolina Krysztofik, Magda Radzewicz

Tabela

1. MKS Truso Elbląg 6 18 95:35

2. MTS Giżycko 6 15 65:43

3. UKS SP Rozogi 6 9 46:51

4. LUKS Orlik Reszel 6 6 44:59

5. UKS Mikołajki 07 6 6 46:65

6. KS PLAY Ostróda 6 0 33 76

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn