W lidze wojewódzkiej dziewcząt młodszych – Liderem Mikołajki, ale wszystko jeszcze możl

Fot. Magda Lewandowska (ilustracja)

W rozegranym 14 grudnia w Mikołajkach drugim turnieju ligi wojewódzkiej dziewcząt młodszych (2008)  największa zdobycz (8 punktów) zanotowały gospodynie imprezy i są liderkami rozgrywek. Ale stawka jest bardzo wyrównana i nierówna liczba spotkań rozegranych przez poszczególne zespoły, sprawia, że tabela nie jest do końca czytelna. W każdym razie w dobrej sytuacji znajdują się tez drużyny: MKS Truso Elbląg o UKS Zryw Kętrzyn.

Wyniki 2 turnieju

UKS Mikołajki – UKS Zryw Kętrzyn 5:5 (2:3) karne 6:5

UKS Mikołajki: Hanna Ostojska, Zuzanna Szkulska-3, Maria Dziedzicka, Łucja Kostyk, Magdalena Góralczyk, Gabriela Lis, Amelia Machaj, Aleksandra Olbryś, Michalina Szczepaniak-2

UKS Zryw Kętrzyn: Amelia Nałysnyk, Amelia Sajkowska, Emilia Mańkowska, Kornelia Markowska, Zuzanna Wróbel, Koanna Jurkian-1, Weronika Kieszek-2, Maja Bagińska, Izabela Paszkiewicz, Helena Witek, Aurelia Poniatowska-2, Amelia Wieliczko

LUKS Orlik Reszel – UKS Jedynka Bartoszyce 7:8 (3:3)

LUKS Orlik Reszel: Aleksandra Bereda, Zuzanna Bogusz, Daria Chorążewicz, Amelia Głowacka, Alicja Jachimczuk-5, Klaudia Janowska, Viktoria Jarzyna, Karolina Krygielska, Aleksandra Olszewska, Maja Pawelec, Lena Pawliszko-1, Maja Siwek-1, Oliwia Szachnowicz, Karolina Szmul

UKS Jedynka Bartoszyce: Nikola Jankowska-3, Urszula Iwaniak, Natalia Jałowiecka-4, Aleksandra Poświata, Gabriela Waraksa, Amelia Ledochowicz-1, Amelia Pałasz, Amelia Kosińska, Nikola Justynowicz, Maja Czupajło, Karolina Dyszkowska, Julia Adamczuk, Kornelia Skwarek, Aleksandra Kociuba

UKS Jedynka Bartoszyce – UKS Zryw Kętrzyn 3:10 (1:3)

UKS Jedynka Bartoszyce: Nikola Jankowska, Urszula Iwaniak, Natalia Jałowiecka, Aleksandra Poświata, Gabriela Waraksa, Amelia Ledochowicz-2, Amelia Pałasz, Amelia Kosińska, Nikola Justynowicz, Maja Czupajło, Karolina Dyszkowska, Julia Adamczuk-1, Kornelia Skwarek, Aleksandra Kociuba

UKS Zryw Kętrzyn: Amelia Nałysnyk-1, Amelia Sajkowska, Emilia Mańkowska, Kornelia Markowska, Zuzanna Wróbel, Koanna Jurkian-1, Weronika Kieszek-8, Maja Bagińska, Izabela Paszkiewicz, Helena Witek, Aurelia Poniatowska, Amelia Wieliczko

UKS Mikołajki – LUKS Orlik Reszel 11:5 (4:3)

UKS Mikołajki: Hanna Ostojska, Zuzanna Szkulska-9, Maria Dziedzicka, Łucja Kostyk-2, Magdalena Góralczyk, Gabriela Lis, Amelia Machaj, Aleksandra Olbryś, Michalina Szczepaniak

LUKS Orlik Reszel: Aleksandra Bereda, Zuzanna Bogusz, Daria Chorążewicz, Amelia Głowacka, Alicja Jachimczuk-1, Klaudia Janowska, Viktoria Jarzyna, Karolina Krygielska, Aleksandra Olszewska, Maja Pawelec, Lena Pawliszko-2, Maja Siwek-2, Oliwia Szachnowicz, Karolina Szmul

UKS Mikołajki – UKS Jedynka Bartoszyce 6:5 (2:2)

UKS Mikołajki: Hanna Ostojska, Zuzanna Szkulska-4 Maria Dziedzicka-1, Łucja Kostyk, Magdalena Góralczyk, Gabriela Lis, Amelia Machaj, Aleksandra Olbryś, Michalina Szczepaniak-1

UKS Jedynka Bartoszyce: Nikola Jankowska, Urszula Iwaniak, Natalia Jałowiecka-1, Aleksandra Poświata, Gabriela Waraksa, Amelia Ledochowicz-4, Amelia Pałasz, Amelia Kosińska, Nikola Justynowicz, Maja Czupajło, Karolina Dyszkowska, Julia Adamczuk, Kornelia Skwarek,

UKS Zryw Kętrzyn – LUKS Orlik Reszel 5:4 (1:4)

UKS Zryw Kętrzyn: Amelia Nałysnyk, Amelia Sajkowska, Emilia Mańkowska, Kornelia Markowska, Zuzanna Wróbel, Koanna Jurkian-2, Weronika Kieszek, Maja Bagińska, Izabela Paszkiewicz, Helena Witek, Aurelia Poniatowska-3, Amelia Wieliczko

LUKS Orlik Reszel: Aleksandra Bereda, Zuzanna Bogusz, Daria Chorążewicz, Amelia Głowacka, Alicja Jachimczuk-1, Klaudia Janowska, Viktoria Jarzyna, Karolina Krygielska, Aleksandra Olszewska, Maja Pawelec, Lena Pawliszko-2, Maja Siwek-1, Oliwia Szachnowicz, Karolina Szmul

Tabela

1. UKS Mikołajki 08 6 13 47:37

2. MKS Truso Elbląg 3 7 32:21

3. Uczniowski Klub Sportowy Zryw Kętrzyn 3 7 20:12

4. LUKS Orlik Reszel 6 6 42:42

5. UKS Jedynka Bartoszyce 6 3 31:60

Klasyfikacja strzelczyń

1.SZKULSKA Zuzanna UKS Mikołajki 5 21

2.SZULC Otylia MKS Truso Elbląg 3 18

3.JACHIMCZUK Alicja LUKS Orlik Reszel 6 15

4.SIWEK Maja LUKS Orlik Reszel 6 13

5.SZCZEPANIAK Michalina UKS Mikołajki 6 13

6.JANKOWSKA Nikola UKS Jedynka Bartoszyce 6 11

7.LEDOCHOWICZ Amelia UKS Jedynka Bartoszyce 6 11

8.KIESZEK Weronika Uczniowski Klub Sportowy Zryw Kętrzyn 3 10

9.PAWLISZKO Lena LUKS Orlik Reszel 6 10

10.DIDŁUCH Amelia UKS Mikołajki 3 7

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn