×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów skrzydlata30a oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Mistrzostwa Województwa Młodzików Elbląg 2015 – Naki z tytułem i bez straty bramki

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów skrzydlata30a oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W Elblągu odbył się w niedzielę (21 czerwca) Turniej Finałowy Mistrzostw Województwa Młodzików, w którym uczestniczyło dwanaście najlepszych drużyn sezonu 2014/15. Uczestnicy najpierw rywalizowali w grupach, potem obowiązywał system play off. Mistrzostwo zdobył zespół UKS Naki III Olsztyn, który w finale pokonał UKS Ronę I Ełk 1:0. Brązowe medale wywalczyli zawodnicy AP Stomil Olsztyn.

Chłopcy Naki w drodze do tytułu byli bardzo oszczędni w strzelaniu bramek (dwa mecze wygrali rzutami karnymi), ale w cały turnieju nie stracili żadnej, co w futbolu młodzieżowym jest ewenementem. Duże słowa uznania za dyscyplinę taktyczną, choć w tym wieku przydałaby się bardziej ofensywna gra.

Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Kacpra Gajewskiego z UKS Rona I Ełk. Królem strzelców został Jakub Perkowski z Hetmana Baranowo (4 bramki), a najlepszym zawodnikiem został Filip Dymerski z UKS Naki III Olsztyn.

Eliminacje grupowe

Grupa A

UKS Naki III Olsztyn – GKS LZS Wikielec 3:0

UKS Naki III Olsztyn – UKS SP Legia-Bart Bartoszyce 0:0

GKS LZS Wikielec - UKS SP Legia-Bart Bartoszyce 1:1

Tabela

1 UKS Naki III Olsztyn 2 4 3:0

2 UKS SP Legia-Bart Bartoszyce 2 2 1:1

3 GKS LZS Wikielec 2 1 1:3

Grupa B

AP Stomil Olsztyn -SKS Szczytno 1:0

AP Stomil Olsztyn - MKS Polonia Lidzbark Warmiński 1:1

SKS Szczytno - MKS Polonia Lidzbark Warmiński 0:0

Tabela

1 AP Stomil Olsztyn 2 4 2:1

2 MKS Polonia Lidzbark Warmiński 2 2 1:1

3 SKS Szczytno 2 1 0:1

Grupa C

ZKS Olimpia I Elbląg - KS Finishparkiet NML 1:0

ZKS Olimpia I Elbląg - UKS Rona 03 I Ełk 0:1

KS Finishparkiet NML - UKS Rona 03 I Ełk 0:1

Tabela

1 UKS Rona 03 I Ełk 2 6 2:0

2 ZKS Olimpia I Elbląg 2 3 1:1

3 KS Finishparkiet NML 2 0 0:2

Grupa D

KKS Warmia Olsztyn - UKS Hetman Baranowo 0:3

KKS Warmia Olsztyn - ZKS Olimpia IV Elbląg 1:0

UKS Hetman Baranowo - ZKS Olimpia IV Elbląg 0:3

Tabela

1 UKS Hetman Baranowo 2 6 6:0

2 KKS Warmia Olsztyn 2 3 1:3

3 ZKS Olimpia IV Elbląg 2 0 0:4

{AdmirorGallery}skrzydlata30{/AdmirorGallery}

Faza play off

Ćwierćfinały (o miejsca 1-8)

UKS Naki III Olsztyn - MKS Polonia Lidzbark Warmiński 0:0 k. 2:1

AP Stomil Olsztyn - UKS SP Legia-Bart Bartoszyce 3:0

UKS Rona 03 I Ełk - KKS Warmia Olsztyn 2:0

UKS Hetman Baranowo- ZKS Olimpia I Elbląg 0:0 k. 1:3

Półfinały

Strefa 9/12

GKS LZS Wikielec - SKS Szczytno 0:2

KS Finishparkiet NML - ZKS Olimpia IV Elbląg 2:0

Półfinały

Strefa 5/8

MKS Polonia Lidzbark Warmiński - UKS SP Legia-Bart Bartoszyce 0:0 k. 1:3

KKS Warmia Olsztyn - UKS Hetman Baranowo 0:0 k. 2:3

Strefa 1/4

UKS Naki III Olsztyn - AP Stomil Olsztyn 0:0 pd. 1:0

UKS Rona 03 I Ełk - ZKS Olimpia I Elbląg 2:0

Mecz o 11 miejsce

GKS LZS Wikielec - ZKS Olimpia IV Elbląg 0:4

Mecz o 9 miejsce

SKS Szczytno - KS Finishparkiet NML 2:1

Mecz o 7 miejsce

MKS Polonia Lidzbark Warmiński -  KKS Warmia Olsztyn 0:1

Mecz o 5 miejsce

UKS SP Legia-Bart Bartoszyce -  UKS Hetman Baranowo 0:0 k. 2:3

Mecz o 3 miejsce

AP Stomil Olsztyn -  ZKS Olimpia I Elbląg 2:0

Mecz o 1 miejsce

UKS Rona 03 I Ełk - UKS Naki III Olsztyn 0:1

{AdmirorGallery}skrzydlata30a{/AdmirorGallery}

Klasyfikacja końcowa

1 UKS Naki III Olsztyn

2 UKS Rona 03 I Ełk

3 AP Stomil Olsztyn

4 ZKS Olimpia I Elbląg

5 UKS Hetman Baranowo

6 UKS SP Legia-Bart Bartoszyce

7 KKS Warmia Olsztyn

8 MKS Polonia Lidzbark Warmiński

9 SKS Szczytno

10 KS Finishparkiet NML

11 ZKS Olimpia IV Elbląg

12 GKS LZS Wikielec

Nagrody indywidualne

Najlepszy zawodnik - Dymerski Filip – UKS Naki Olsztyn

Król strzelców - Perkowski Jakub - Hetman Baranowo (4 bramki)

Najlepszy bramkarz - Gajewski Kacper - Rona 03 Ełk

Skład Naki Olsztyn:

Buta, Gotowski - Dymerski, Wojciechowski, Augustyniak, Kapuściński, Lech, Zdrada, Tomalik, Chojnowski Kuba, Nakielski, Rytelewski, Zielski i Kacper Chojnowski. W lidze grali także: Jaszczułt, Lewalski, Rokoszewski, Lenczewski, Szul. Trener Kuba Kacperski

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn