×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów visacom30a oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

KKP Stomil Visacom z Wojewódzkim Pucharem Polski – Rezerwy liderem w III lidze

W finałowym spotkaniu Wojewódzkiego Pucharu Polski piłkarki KKP Stomil Visacom Olsztyn pokonały w Bartoszycach Victorię 3:0 (1:0). Bardzo pewne zwycięstwo I-ligowca, który szybko zdobył prowadzenie i kontrolował sytuacje na boisku. Tuz po przerwie definitywnie rozstrzygnął spotkanie. Teraz występ na szczeblu centralnym i mecz 1/16 finału z KKP Bydgoszcz.

Victoria Bartoszyce - Stomil Visacom Olsztyn 0:3 (0:1)

0:1 - Bukowska (8), 0:2 - Roman (50), 0:3 - Biedrzycka (61)

Victoria Bartoszyce: Pieksza (46 Wąsewicz) - Michalska, Bakiewicz, Czarna, Broda, Matusiak (46 Trębicka), Grażul, Czerwińska, Z. Michałowska (62 Powierża), M. Oleksik, K. Oleksik (54 Magdziak)

KKP Stomil Visacom Olsztyn: Gołębiowska - Sass, Krech, Grzesik, Jasińska, Smolińska, Janczuro, Babińczuk, Pancek, Roman, Bukowska oraz Piątek, Łukasik, J. Sieradzka, Jonczak, Piotrak, Abramczyk, Biedrzycka

{AdmirorGallery}visacom30a{/AdmirorGallery}

W III lidze nowym liderem jest KKP Stomil Visacom II Olsztyn, który rozgromił Juranda Barciany 9:0. Aż sześć bramek zdobyła Roksana Bubrowska, dwie Weronika Dzoadura i jedną Jagoda Staruch.

Piłkarki Victorii Bartoszyce wygrały 2:1 z dotychczasowym liderem Mamrami Giżycko. Pierwszą bramkę dla gospodyń zdobyła już w 8. minucie Daniela Czerwińska. Na 2:0 w 23. minucie podwyższyła Małgorzata Oleksik. W 60. minucie kontaktowego gola uzyskała Dominika Aftyka, ale zawodniczki Victorii dowiozły korzystny wynik do końcowego gwizdka.

VICTORIA: Pieksza - Michalska, Bakiewicz, Czarna, Broda, M. Oleksik (65 Grażul), Trebicka (65 Michałowska), Lis (65 Matusiak), Magdziak, K. Oleksik, Czerwińska.

Sokół Ostróda przegrał ze Stomilem II Olsztyn 0:1 (0:1) po bramce Katarzyny Łazarczyk w 7 minucie.

Stomil: Aleksandra Błocka (41 Michalina Zych) - Patrycja Błędek, Kinga Cisz ŻK, Oliwia Cwalińska (80 Aleksandra Chudek), Wiktoria Fidurska (80 Dominika Solińska), Kaja Grzelka (53 Klaudia Lenard), Patrycja Krzywonos, Katarzyna Łazarczyk (73 Paulina Chełstowska), Katarzyna Nowakowska (53 Alicja Sontowska), Julia Tomczyk, Katarzyna Wiencelewska (77 Wiktoria Chaber).

Sokół Ostróda - Stomil II Olsztyn 0:1

GKS Wikielec - Olimpia Olsztynek 0:2

Victoria Bartoszyce - Mamry Giżycko 2:1

KKP Stomil II Olsztyn - Jurand Barciany 9:0

1. KKP Stomil II Olsztyn 5 13 18-2

2. Mamry Giżycko 5 10 16-4

3. Victoria Bartoszyce 5 9 15-5