MKS Gryf Cup (rocznik 2006) Tczew 2016 – Olimpia Elbląg ze świetnym bilansem

Fot. gryf tczew cup

W Tczewie odbył się przed świętami Bożego Narodzenia turniej piłkarski skierowany do zespołów rocznika 2006 – MKS Gryf Cup 2016. Świetnie spisali się zawodnicy Olimpii Elbląg, którzy wygrali imprezę, pokonując w finale Rodło Kwidzyn 2:1. Elblążanie w play off zaimponowali taktyką i koncentracją. Zwyciężali różnicą jednej bramki. Drużyna CSiR Susz uplasowała sie na ósmym miejscu.

Wyniki

Grupa A

Gryf Tczew - AP Gdańsk 7 : 0

AP Jedynka Pelplin - Gryf II Tczew 1 : 0

Gryf Tczew – CSiR Susz 2 : 0

AP Gdańsk Gryf II Tczew 1 : 1

CSiR Susz AP Jedynka Pelplin 0 : 1

Gryf II Tczew - Gryf Tczew 1 : 1

AP Gdańsk - AP Jedynka Pelplin1 : 3

Gryf II Tczew – CsiR Susz 4 : 1

AP Jedynka Peplin - Gryf Tczew 0 : 2

CSiR Susz - AP Gdańsk 5 : 2

Tabela

1 MKS Gryf Tczew 10 12:1

2 AP Jedynka Pelplin 9 5:3

3 MKS Gryf Tczew II 5 6:4

4 M.T.CSIR Susz 3 6:9

5 AP Gdańsk 1 4:16

Grupa B

Gryf III Tczew - KP Starogard Gdański 0 : 3

Olimpia Elbląg - Rodło Kwidzyn 0 : 2

Gryf Niebiescy Tczew Gryf III Tczew 1 : 0

KP Starogard Gdański - Rodło Kwidzyn 0 : 1

Gryf Niebiescy Tczew - Olimpia Elbląg 0 : 4

Rodło Kwidzyn - Gryf III Tczew 2 : 0

Olimpia Elbląg - KP Starogard Gdański 3 : 0

Rodło Kwidzyn - Gryf Niebiescy Tczew 1 : 1

Gryf III Tczew - Olimpia Elbląg 0 : 1

KP Starogard Gdański - Gryf Niebiescy Tczew 3 : 0

Tabela

1 Rodło Kwidzyn 10 6:1

2 Olimpia Elbląg 9 8:2

3 KP Starogard Gd. 6 6:4

4 MKS Gryf Tczew Niebiescy 4 2:8

5 MKS Gryf Tczew III 0 0:7

4818368990703efe98b2e018b72aed012f6403

Mecz o miejsce IX

AP Gdańsk - MKS Gryf Tczew III 1:5

Ćwierćfinały

MKS Gryf Tczew - MKS Gryf Tczew Niebiescy 6:0

AP Jedynka Pelplin - KP Starogard Gd. 0:1

MKS Gryf Tczew II - Olimpia Elbląg 0:1

M.T.CSIR Susz - Rodło Kwidzyn 0:1

Mecz o miejsce VII

M.T.CSIR Susz - MKS Gryf Tczew Niebiescy 4:5

Mecz o miejsce V

AP Jedynka Pelplin - MKS Gryf Tczew II 4:0

Półfinały

MKS Gryf Tczew - Olimpia Elbląg 1:2

KP Starogard Gd.- Rodło Kwidzyn 1:2

Mecz o miejsce III

KP Starogard Gd. - MKS Gryf Tczew 0:1

FINAŁ

Rodło Kwidzyn - Olimpia Elbląg 1:2

Klasyfikacja końcowa

1 Olimpia Elbląg

2 Rodło Kwidzyn

3 MKS Gryf Tczew

4 KP Starogard Gd.

5 AP Jedynka Pelplin

6 MKS Gryf Tczew II

7 MKS Gryf Tczew Niebiescy

8 M.T.CSIR Susz

9 MKS Gryf Tczew III

10 AP Gdańsk

Skład Olimpii Elbląg

Aniśkowicz Alex, Duda Borys, Tytek Oliwier, Klemens Wojciech, Mucha Michał, Piróg Jan, Winiarczyk Igor, Brzeski Maciej, Buczkowski Kacper, Dudkiewicz Fabian Jastrzebski Jakub, Tomankiewicz Dorian

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn