W Olecku futboliści na mecie, pingpongiści w akcji – Emocje non stop

Zakończyły się rozgrywki w Oleckiej Halowej Lidze Amatorskiej. Losy tytułu mistrzowskiego rozstrzygnęła ostatnia kolejka spotkań. W decydującym meczu Olibaba pokonała 3:1 FC O. Rywalizacja tego sezonu była niezwykle zacięta. Czołowa czwórka zgromadziła jednakową liczbę punktów. Grę zakończyli piłkarze, na pierwszy plan wysuwają się tenisiści stołowi.

10. Hot Dogs 9 0 6:49

Królem strzelców został Radosław Gulbierz (Olibaba), który zdobył 18 goli. Najlepszym bramkarzem ligi został Andrzej Adamajt (FC Prawda).

Edkar Grand Prix Olecka (3)

Wszystkich miłośników tenisa stołowego serdecznie zapraszamy na III rundę nowej odsłony cyklu Edkar Grand Prix Olecka w Tenisie Stołowym. Turniej zostanie on rozegrany w oleckiej Hali LEGA (ul. Park 1) w niedzielę 26 lutego. Oczywiście, zgodnie z olecką, tradycją każdy uczestnik zawodów otrzyma zaproszenie na pływalnię.

Regulamin

Organizator:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku i MLKS Czarni Unia Olecko.

Cele turnieju:

Popularyzacja tenisa stołowego wśród miłośników sportu.

Promocja Olecka jako amatorskiego ośrodka tenisa stołowego.

Miejsce:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku, hala Lega, ul. Park 1.

Turniej:

Zostanie przeprowadzony w IV rundach (od listopada 2016r. do marca 2017r.).

III termin:

26 lutego 2017r. (niedziela).

Zgłoszenia:

W dniu turnieju, 30 minut przed zawodami.

Każdy zawodnik ma prawo startu w dwóch kategoriach wiekowych.

Wpisowe:

Kategorie szkolne: 10 zł, open i powyżej 50 i 60 roku życia: 15 zł od osoby na każdym turnieju.

Punktacja:

Do punktacji zaliczone będą najlepsze wyniki z trzech turniejów wg klucza: I miejsce-9 pkt., II miejsce-7 pkt., III miejsce-6 pkt., IV miejsce-5 pkt., V-VI miejsce-4 pkt., VII-VIII miejsce-3 pkt., IX-XII miejsce-2 pkt., XIII-XXXII miejsce-1 pkt.

Klasyfikacja:

Nagrody:

W każdej rundzie za zajęcie miejsc I-III w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, wszyscy uczestnicy otrzymają wejściówki na pływalnię, natomiast w ostatniej rundzie podsumowującej, najlepszych trzech zawodników otrzyma pamiątkowe dyplomy oraz medale lub puchary lub statuetki oraz upominki.