Turniej Morąg R-Gol Cup 2017 (rocznik 2007) - AP Żuri nie straciła nawet bramki

Fot. kaczkan huragan morąg facebook

W niedzielę (12 lutego) w hali Gimnazjum nr1 w Morągu odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej dla dzieci z rocznika 2007. W turnieju wystąpiło 10 drużyn: W pierwszej fazie turnieju rozgrywki były prowadzone w dwóch grupach. Następnie po cztery najlepsze zespoły awansowały do fazy play off. Najlepsi okazali się młodzi futboliści AP Żuri Olsztyn przed Kaczkan Huragan Morąg i UKS Rona Ełk.

Wyniki

Grupa A

Kaczkan Huragan Morąg – Polonia I Pasłęk 1:1

ESP Elbląg – Sokół Ostróda 2:0

Cresovia Górowo Iławeckie – Kaczkan Huragan Morąg 0:1

Polonia I Pasłek – ESP Elbląg 0:1

Cresovia Górowo Iławeckie – Sokół Ostróda 0:0

Kaczkan Huragan Morąg - ESP Elbląg 1:0

Sokół Ostróda – Polonia I Pasłęk 0:2

Cresovia Górowo Iławeckie – ESP Elbląg 0:0

Sokół Ostróda – Kaczkan Huragan Morąg 0:0

Cresovia Górowo Iławeckie – Polonia I Pasłęk 1:0

Tabela

1 Kaczkan Huragan Morąg 4 8 3:1

2 ESP Elbląg 4 7 3:1

3 Cresovia Górowo Iławeckie 4 5 1:1

4 Polonia I Pasłęk 4 4 3:3

5 Sokół Ostróda 4 2 0:4

Grupa B

AP Ostróda – Polonia II Pasłęk 0:0

Stomil Olsztyn – AP Żuri Olsztyn 0:0

Rona Ełk – AP Ostróda 0:0

Polonia II Pasłęk – AP Żuri Olsztyn 0:2

Stomil Olsztyn – Rona Ełk 0:0

AP Ostróda – AP Żuri Olsztyn 0:2

Stomil Olsztyn – Polonia II Pasłek 1:0

Rona Ełk – AP Żuri Olsztyn 0:1

Stomil Olsztyn – AP Ostróda 0:0

Rona Ełk – Polonia II Pasłęk 1:1

Tabela

1 AP Żuri Olsztyn 4 10 5:0

2 Stomil Olsztyn 4 7 1:0

3 Rona Ełk   4 3 1:2

4 AP Ostróda 4 3 0:2

5 Polonia II Pasłęk 4 2 1:4

Ćwierćfinały

Kaczkan Huragan Morąg – AP Ostróda 1:0

AP Żuri Olszytn – Polonia I Pasłęk 1:0

ESP Elbląg – Rona Ełk 0:0 (karne 0:2)

Stomil Olsztyn – Cresovia Górowo Iławeckie 8:0

Półfinały

Strefa 5/8

Polonia I Pasłęk – ESP Elbląg 0:0 (karne 0:1)

AP Ostróda – Cresovia Górowo Iławeckie 0:0 (karne 1:2)

Strefa 1/4

AP Żuri Olsztyn – Rona Elk 1:0

Kaczkan Huragan Morąg – Stomil Olsztyn 0:0 (karne 2:0)

Mecz o 7 miejsce

Polonia I Pasłęk – AP Ostróda 0:4

Mecz o 5 miejsce

ESP Elbląg – Cresovia Górowo Iławeckie 0:1

Mecz o 3 miejsce

Rona Ełk – Stomil Olsztyn 1:0

Mecz o 1 miejsce

AP Żuri Olsztyn – Kaczkan Huragan Morąg 0:0 (karne 2:1)

Po zakończeniu rozgrywek cztery najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary a wszyscy zawodnicy medale ufundowane przez PAGED SKLEJKA SA MORĄG. Ponadto uczestnikom turnieju wręczono vouchery zniżkowe na zakupy w sklepie sportowym a najlepszym statuetki i gadżety piłkarskie z R-Gola. Zwycięska drużyna otrzymała voucher na zakupy w hurtowni sportowej. Był jeszcze upominek - stoper, który trafił do trenera zespołu Rony Ełk:)

Czołowi zawodnicy turnieju

Najlepszy strzelec: Wiktor Nowicki (3gole) (AP Ostróda)

Najlepszy bramkarz: Paweł Kaczyński (Kaczkan Huragan Morąg)

Najlepszy zawodnik: Alex Kryński (Żuri Fottball Olsztyn)

Najwszechstronniejszy zawodnik: Aleksander Wtulich (Stomil Olsztyn)

Wyróżnienia :

Maciek Kida, Bartek Brzuziewski (Huragan)

Oskar Ryszkiewicz (Rona Ełk)

Wojciech Dzida (Żuri)

Gutowski Rafał (Rona)

Adam Podkalicki (Polonia I)

Maciek Latoch (Sokół)

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Żuri Footbal Olsztyn

2. Kaczkan Huragan Morąg

3. Rona 03 Ełk

4. Stomil Olsztyn SA

5. Cresovia Górowo Iławeckie

6. ESP Elbląg

7. AP Ostróda

8. Polonia I Pasłęk

9. Polonia II Pasłęk

10. Sokół Ostróda

Skład AP Żuri Olsztyn: Filip Kawiecki, Dawid Ostrowski, Alex Kryński, Adam Brejnak, Filip Herwert, Damian Głodkowski, Kacper Gnat, Szymon Głowacki, Bartosz Opieczyński, Wojciech Dzida

Skład Kaczkan Huragan Morąg: P. Kaczyński, B. Brzuziewski, M. Brzuziewski, K. Pułjan, M. Kida, B. Romański, M. Klepacki, M. Pańczuk, S. Stefański, K. Szulim, J. Golińczak, B. Najada , D. Skórka

Skład UKS Rona Ełk: Gutowski Rafał, Stepnowski Oliwier, Ryszkiewicz Oskar , Zdankowski Adrian , Gasiewski Dawid , Żukowski Alan , Supinski Sebastian , Podbielski Dawid , Detkiewicz Filip , Kraszewski Konrad , Krupa Bartosz (c)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn