III Halowy Turniej o Puchar NSZZ Policjantów w Morągu – Przyjemne z pożytecznym

Fot: organizator

W hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Morągu odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar NSZZ Policjantów w Morągu. Impreza miała charytatywny charakter , bowiem zebrane pieniądze zostały przeznaczone na pomoc w rehabilitacji Sebastianka, synka policjantki z miejscowego komisariatu. Najlepsi okazali się funkcjonariusze Zakładu Karnego w Iławie

Organizatorem był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komisariatu Policji w Morągu, a współorganizatorem Urząd Miejski w Morągu Honorowy patronat nad tą charytatywną imprezą objął Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie.

Rywalizowało osiem drużyn, w tym: policjanci z Morąga, Ostródy, a także drużyna emerytów policyjnych z KPP w Ostródzie, strażacy z Ostródy, żołnierze z Morąga, funkcjonariusze Zakładu Karnego w Iławie, Aresztu Śledczego w Ostródzie, oraz drużyna „Elyta”.

Najlepsi okazali się funkcjonariusze Zakładu Karnego w Iławie, drugie miejsce zajęli żołnierze z Jednostki Wojskowej w Morągu, a trzecie funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Ostródzie.

Tytuł najlepszego strzelca powędrował do Adama Niedźwieckiego, żołnierza Jednostki Wojskowej w Morągu, natomiast najlepszym zawodnikiem okazał się Rafał Siergiej z Aresztu Śledczego w Ostródzie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn