HURAGAN CUP (roczni 2009) Morąg 2017 – Polonia Pasłęk zawsze lepsza o jedną bramkę

Fot. kaczkan huragan morąg facebook

W niedzielę (5 marca) w Morągu odbył się Turniej Piłki Nożnej Huragan CUP dla dzieci z rocznika 2009 organizowany przez Huragan Morąg. Zagrało dziesięć zespołów podzielonych na dwie grupy. Następnie po 4 najlepsze zespoły zagrały w fazie pucharowej a drużyny z miejsc ostatnich bezpośrednie spotkanie o miejsce 9-10.Główne trofeum zdobyli chłopcy z Polonii Pasłęk pokonując w finale UKS Mały Jeziorak Iława 1:0.

Wyniki spotkań finalistów

Polonia Pasłęk

Grupa

Polonia Pasłęk – AP Żuri II Olsztyn 0:0

Polonia Pasłęk – Sokół II Ostróda 2:1

Polonia Pasłęk – Huragan II Morąg 2:1

Polonia Pasłęk – Cresovia Górowo Iławeckie 2:1

Ćwierćfinał

Polonia Pasłęk – AP Ostróda 1:0

Półfinał

Polonia Pasłęk – Sokół Ostróda 1:0

Finał

Polonia Pasłęk – Mały Jeziorak Iława 1:0

UKS Mały Jeziorak Barakuda Iława

Grupa

UKS Mały Jeziorak Barakuda Iława – AP Żuri Olsztyn I 3:0

UKS Mały Jeziorak Barakuda Iława – Wkra Działdowo 1:0

UKS Mały Jeziorak Barakuda Iława – AP Ostróda 2:1

UKS Mały Jeziorak Barakuda Iława – Sokół Ostróda I 1:0

Ćwierćfinał

UKS Mały Jeziorak Barakuda Iława – Cresovia Górowo Ił.

Półfinał

UKS Mały Jeziorak Barakuda Iława – Wkra Działdowo (karne 2:1)

Finał

UKS Mały Jeziorak Barakuda Iława – Polonia Pasłęk

17156190 1271293382919201 4266779079837262559 n

Klasyfikacja końcowa

1. Polonia Pasłęk

2. UKS Mały Jeziorak Barakuda Iława

3. Wkra Działdowo

4. Sokół Ostróda I

5. AP Ostróda

6. AP Żuri Olsztyn II

7. Huragan Morąg

8. Cresovia Górowo Ił.

9. AP Żuri Olsztyn II

10. Sokół Ostróda II

Wyróżnienia w turnieju

Najlepszy strzelec: Bartek Wronka (Sokół I)

Najlepszy zawodnik : Aleksander Chybiński (Polonia)

Najlepszy bramkarz: Błażej Malinowski (Jeziorak)

Najwszechstronniejszy zawodnik: Filip Tesar (Wkra)

17156346 1271294859585720 9115201360659093287 n

Wyróżnienia w zespołach

O.Panek (Jeziorak)

J.Łachmański(Polonia)

O.Szeklicki(Wkra)

F.Wierszewski(Sokół I)

M.Siudalski(AP)

H.Bruchalski(Żuri II),

J.Nowik Nowicki (Huragan I)

W.Salińska (Huragan II)

J.Głębocki(Cresovia)

M.Bartycha(Żuri I)

O.Wierszewski (Sokół II)

{AdmirorGallery)huragancup2009k{/AdmirorGallery}

Polonia Pasłęk : Dawid Zienkiewicz, Szymon Kowalski, Igor Lewandowski, Jakub Łachmański, Borys Prejs, Ksawery Majcherek, Filip Buska, Miłosz Kot, Stanisław Semmerling, Aleksander Chybiński.

UKS Mały Jeziorak Barakuda Iława: Malinowski Błażej, Szkamelski Tomasz, Pełka Jakub, Sadowski Krzysztof, Spychała Bartosz, Panek Olek, Maks Piotrowski, Nakonieczny Miłosz .

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn