O Puchar Startosty Działdowskiego Iłowo-Osada 2017 – Wkra tylko za Królewskimi Płock

Fot. organizator

W hali hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie odbył sie w sobotę (11 marca) Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznika 2006/2007 o Puchar Starosty Działdowskiego W rywalizacji udział wzięło osiem zespołów z województw: kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Turniej wygrali Królewscy Płock po finałowym zwycięstwie nad Wkrą Działdowo 3:1

Wyniki

Grupa A:

Polonia Iłowo – Stomil Olsztyn 1:4

Polonia Iłowo – MKS Mławianka Mława 0:7

Polonia Iłowo – Stal Grudziądz 2:1

Stomil Olsztyn – MKS Mławianka Mława 3:0

Stomil Olsztyn – Stal Grudziądz 4:2

Mławianka Mława- Stal Grudziądz 3:1

Tabela

1. Stomil Olsztyn 3 9 11:3

2. MKS Mławianka 3 6 10:4

3. Polonia Iłowo 3 3 3:12

4. Stal Grudziądz 3 0 4:7

Grupa B:

Wkra Działdowo – Królewscy Płock 3:0

Wkra Działdowo – Młode Orły Pułtusk 1:1

Wkra Działdowo – GKS Wikielec 3:0

Królewscy Płock – Młode Orły Pułtusk 0:2

Królewscy Płock – GKS Wikielec 6:1

GKS Wikielec – Młode Orły Pułtusk 0:6

Tabela

1. Młode Orły Pułtusk 3 7 10:1

2. Wkra Działdowo 3 7 7:1

3. Królewscy Płock 3 3 6:6

4. GKS Wikielec 3 0 1:15

z4279020

Cwierćfinały

MKS Mławianka Mława – Królewscy Płock 1:2

Polonia Iłowo – Wkra Działdowo 0:2

Stomil Olsztyn – GKS Wikielec 6:0

Młode Orły Pułtusk – Stal Grudziądz 3:2

Półfinały

Strefa 5/8

MKS Mławianka Mława – GKS Wikielec 5:1

Polonia Iłowo – Stal Grudziądz 1:2

Strefa 1/4

Królewscy Płock – Stomil Olsztyn 2:1

Wkra Działdowo – Młode Orły Pułtusk 1:1 (k 3:1)

Mecz o 7. miejsce:

GKS Wikielec – Polonia Iłowo 3:4

Mecz o 5. miejsce:

MKS Mławianka – Stal Grudziądz 2:1

Mecz o 3. miejsce:

Stomil Olsztyn – Młode Orły Pułtusk 1:4

Mecz o 1. miejsce:

Królewscy Płock – Wkra Działdowo 3:1

z4279023

Kolejność

1.Królewscy Płock

2 Wkra Działdowo

3 Młode Orły Pułtusk

4 Stomil Olsztyn

5 MKS Mławianka

6 Stal Grudziądz

7 Polonia Iłowo

8 GKS Wikielec

Wyróżnienia

Najlepszy zawodnik Igor Rosa (Królewscy Płock).

Najlepszym bramkarz Bartosz Nowakowski Wkra Działdowo.

Królem strzelców Mateusz Kazimierczak (Młode Orły Nadnarwianka Pułtusk).

Skład najlepszej drużyny z Warmii i Mazur (Wkra Działdowo)

Bartosz Nowakowski, Bartosz Roszkowski, Gracjan Turkowski, Jakub Dąbkowski, Dominiki Sieński, Adrian Kamiński, Jakub Suwiński, Paweł Rutyna, Mikołaj Gutowski, Mateusz Wieczorek, Kacper Szostek, Szymon Zydorowicz. Trener: Grzegorz Kaszubski

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn