W Górznie rozstrzygnięcie już 2 minucie - Stomilanki walczyły do końca, ale nic nie wpadło

Piłkarki KKP Stomilanki przegrały przedświąteczne spotkanie I ligi w Górznie z Unifreeze 0:1 (0:1). W czwartek (13 kwietnia) bramka padła już w 2 minucie po rzucie rożnym i dużym zamieszaniu, gdzie bramkarka gości zdaniem trenera Dariusza Maleszewskiego była nieprawidłowo blokowana.. Olsztynianki miały wiele czasu by wyrównać. W drugiej połowie osiągnęły wyraźna przewagę, ale nic nie wpadło.

KKP Stomilanki Olsztyn – Unifreeze Górzno 1:0 (1:0)

1:0 – Alicja Krobska (2)

KKP Stomilanki Olsztyn: Piątek, Krech, Michalska, Piotrak, Smolińska, Roman, Klonowska, (80 Gieroś) Senkbeil (46 Wasiluk), Grzesik, Bubrowska (65 Bazowska), Bukowska.

Jedyna bramka padła już w 2 minucie. Po rzucie rożnym pod bramką olsztynianek powstało duże zamieszanie i zawodniczki Unifreeze wykorzystały okazję. Wcześniej jednak bramkarka stomilanek była atakowana, a sędzina w ogóle nie reagowała. Szybko stracona bramka oczywiście zmusiła zespół gości do zmiany taktyki. W pierwszej wyrównanej części nie było zbyt wielu szans na wyrównanie. W drugiej drużyna gości uzyskała wyraźna przewagę, ale niestety wynik nie uległ zmianie. Z minuty na minutę boisko było w coraz gorszym stanie i choć olsztynianki włożyły wiele serca, konkretnych efektów zabrakło.

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Poznań 0:1

UKS SMS II Łódź - Praga Warszawa 3:1

Unifreeze Górzno - KKP Stomil Olsztyn 1:0

Medyk II Konin - Błękitni Stargard Szczeciński 0:0

KKP Bydgoszcz - KS Raszyn 4:1

1.Polonia Poznań 12 28 18-6

2.Unifreeze Górzno 12 25 22-13

3.Medyk II Konin 12 24 21-6