Naki Cup (eliminacje rocznik 2008) Olsztyn 2017 – Imponująca skuteczność Stomilu w play off, jak będzie w sobotnim finale?

Fot. stomil olsztyn 2007 futbolowo.pl (ilustracja)

W sobotę (22 kwietnia) odbędzie się kolejny finałowy turniej cyklu Naki Cup, tym razem dla rocznika 2008. Jak zwykle rywalizację główna poprzedziły eliminacje (8 kwietnia), w których najlepiej zaprezentowali się mali futboliści Stomilu Olsztyn. W meczach grupowych grali raczej spokojnie, za to w fazie play off pokazali na co ich stać. W trzech spotkaniach strzelili 14 bramek i bezapelacyjnie zajęli pierwsze miejsce

Wyniki

Grupa A

Naki 09 Olsztyn - Rona Ełk 0:5

Warmia Olsztyn - Naki II Olsztyn 0:3

Baltika Mamonovo - Naki 09 Olsztyn 1:0

Rona Ełk - Warmia Olsztyn 5:0

Naki II Olsztyn - Baltika Mamonovo 3:2

Naki 09 Olsztyn - Warmia Olsztyn 2:1

Rona Ełk - Naki II Olsztyn 3:1

Baltika Mamonovo - Warmia Olsztyn 3:0

Naki 09 Olsztyn - Naki II Olsztyn 4:5

Rona Ełk - Baltika Mamonovo 4:0

Tabela

1 Rona Ełk 4 12 17:1

2 Naki II Olsztyn 4 9 12:9

3 Baltika Mamonovo 4 6 6:7

4 Naki 09 Olsztyn 4 3 6:12

5 Warmia Olsztyn 4 0 1:13

Grupa B

Sport Academy Olsztyn- Stomil Olsztyn 2:3

MKS Korsze - Polonia Pasłęk 3:0

Naki I Olsztyn - Sport Academy Olsztyn 1:1

Stomil Olsztyn - MKS Korsze 0:0

Polonia Pasłęk - Naki I Olsztyn 0:2

Sport Academy Olsztyn - MKS Korsze 1:4

Stomil Olsztyn - Polonia Pasłęk 3:1

Naki I Olsztyn - MKS Korsze 1:2

Sport Academy Olsztyn - Polonia Pasłęk 1:2

Stomil Olsztyn - Naki I Olsztyn 3:0

Tabela

1 MKS Korsze 4 10 9:2

2 Stomil Olsztyn 4 10 9:3

3 Naki I Olsztyn 4 4 4:6

4 Polonia Pasłęk 4 3 3:9

5 Sport Academy Olsztyn 4 1 5:10

Play off

Ćwierćfinały

Rona Ełk - Polonia Pasłęk 3:0

Naki II Olsztyn - Naki I Olsztyn 3:4

Baltika Mamonovo - Stomil Olsztyn 1:4

Naki 09 Olsztyn - MKS Korsze 1:5

Półfinały

Rona Ełk - Stomil Olsztyn 0:5

Naki I Olsztyn - MKS Korsze 0:7

Mecz o 9 miejsce

Warmia Olsztyn - Sport Academy Olsztyn 2:3

Mecz o 3 miejsce

Rona Ełk - Naki I Olsztyn 4:2

Mecz o 1 miejsce

Stomil Olsztyn - MKS Korsze 5:1

Kolejność

1 Stomil Olsztyn

2 MKS Korsze

3 Rona Ełk

4 Naki I Olsztyn

5 Polonia Pasłęk

5 Naki II Olsztyn

5 Naki 09 Olsztyn

5 Baltika Mamonovo

9 Sport Academy Olsztyn

10 Warmia Olsztyn

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn