Chłopcy (2007) AP Żuri podbili Warszawę – Aleks Kryński strzelał na zawołanie!

Fot.ap żuri olsztyn fcaebook

Młodzi piłkarze AP Żuri Olsztyn wzięli udział w turnieju ogólnopolskim organizowanym przez Polonez Warszawa. Imprezę zorganizowano z okazji X-lecia klubu. Rywalizacja odbywała się w dwóch rocznikach 2007 (U10) oraz 2009 (U8). Znakomicie zaprezentowali się starsi chłopcy, którzy wygrali wszystkie mecze i cały turniej w znakomitym stylu. Aleks Kryński zdobył koronę króla strzelców strzelając 15 bramek!

Młodsi również zasłużyli na dobrą ocenę, zajmując czwarte miejsce. Borys Łoński został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Oba zespoły rozegrały dużo meczów i godnie reprezentowały Olsztyn w turnieju w Warszawie. Cieszy bardzo dobra postawa, która jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi turniejami.

Za tydzień zespół rocznika 2007 (U10) I wyjeżdża do Warszawy na turniej klubów partnerskich Legii Warszawa. W ten sam weekend drużyny (U12) oraz (U10) II będą rywalizowały w Memoriale Piotra Karpiniaka. Już za dwa tygodnie 4 zespoły AP Żuri wyjeżdżają na międzynarodowy turniej na Słowację - Fragaria Cup gdzie w czterech rocznikach U9, U 0, U11,U 12 będziemy zdobywali doświadczenie na arenie międzynarodowej.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn