Stomil wreszcie „zaskoczył”- Podbeskidzie bez szans

Fot. Jakub Ziemianin

Po dwóch bolesnych porażkach na wyjeździe Stomil wreszcie „zaskoczył”. W pierwszym spotkaniu przed własna publicznościa olsztynianie pokonali niedawnego jeszcze ekstraligowca – Podbeskidzie Bielsko Biała 3:1 (0:0). Na pocażatku drugiej części gospodarze ruszyli do ataku i w ciągu 25 minut strzelili trzy bramki przesądzając o losach meczu. Następny mecz w Chorzowie, a Ruch z bilansem (-5) nawet nie ruszył z miejsca.

Stomil Olsztyn -Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (0:0)

1:0 - Piotr Głowacki (50), 2:0 - Adrian Karankiewicz (65), 3:0 Artur Siemaszko (69), 3:1 - Paweł Tomczyk (85)

Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Łukasz Sołowiej, Marcel Ziemann - Piotr Głowacki, Wiktor Biedrzycki, Adrian Karankiewicz (81 Daniel Mikołajewski), Grzegorz Lech (87 Tomasz Zahorski), Wołodymyr Tanczyk - Artur Siemaszko (75 Paweł Abbott).

Podbeskidzie Bielsko Biała: Rafał Leszczyński - Marcin Sierczyński, Kamil Wiktorski, Mariusz Magiera, Paweł Moskwik - Adrian Pindera (63 Kacper Kostorz), Tomasz Podgórski, Adrian Rakowski, Dimityr Ilijew (56 Filip Matuszczyk), Łukasz Sierpina - Valērijs Šabala (54Paweł Tomczyk).

żółte kartki: Ziemann, Lech - Rakowski, Podgórski.

Wyniki

Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice 0:1

GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:2

Odra Opole - Miedź Legnica 2:4

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce 1:0

Wigry Suwałki - Górnik Łęczna 0:0

Stal Mielec - Olimpia Grudziądz 1:0

Chrobry Głogów - GKS Tychy 1:0

Bytovia Bytów - Ruch Chorzów 2:1

Stomil Olsztyn -   Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1

Tabela

1.Bytovia Bytów 3 9 7-2

2.Chrobry Głogów 3 7 3-1

3.Odra Opole 3 6 7-5

4.Puszcza Niepołomice 3 6 6-4

5.Chojniczanka Chojnice 3 6 4-2

6.Olimpia Grudziądz 3 6 3-1

7.GKS Tychy 3 6 3-2

8.Stal Mielec 3 6 2-1

9.Miedź Legnica 3 5 5-3

10.Raków Częstochowa 3 4 3-3

11.Górnik Łęczna 3 4 2-4

12.Pogoń Siedlce 3 3 3-4

13.Zagłębie Sosnowiec 3 3 2-3

14.Stomil Olsztyn 3 3 4-7

15.GKS Katowice 3 1 3-5

16.Wigry Suwałki 3 1 1-4

17.Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 1 2-6

18. Ruch Chorzów 3 -5 1-4

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn