Polonia Summer Cup Lidzbark Warmiński 2017 – Mały Jeziorak (2010) i Stomil (2008) z głównymi nagrodami

Fot. polonia cup facebook

W Lidzbarku Warmińskim w miniony weekend (26/27 sierpnia) odbyły się młodzieżowe turnieje piłkarskie Polonia Summer Cup. W sobotę walczyli chłopcy rocznika 2008 i tu najlepszy okazał się Stomil Olsztyn. W niedzielnej rywalizacji małych futbolistów rocznika 2010 bezkonkurencyjny był Mały Jeziorak Iława. Dużo było bramek, niezłej gry, a przede wszystkim nagród, a dla milusińskich to prawdziwa frajda.

Zespół Stomilu (2008) w sobotnim turnieju, gdzie obowiązywał system każdym z każdym odniósł sześć zwycięstw i jeden mecz zremisował.

W niedzielę uczestnicy grali najpierw w grupach i na podstawie wyników w eliminacjach utworzono grupy: złota i srebrną.. W każdej fazie rywalizacji wyróżniali się piłkarze Małego Jezioraka Iława – Niebiescy i pełni zasłużenie sięgnęli po puchar.

Rocznik 2010

UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława Niebiescy – droga do zwycięstwa

GRUPA „B”

UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława Niebiescy 2 – 2 Sdushor 5 Kaliningrad I (Rosja)

UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława Niebiescy 2 – 1 Polonia Pasłęk

UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława Niebiescy 6 – 1 AP Jonkowo

UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława Niebiescy 3 – 0 MKS Polonia Lidzbark Warmiński Czarni

Grupa Złota

UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława Niebiescy 1 – 0 Sdushor 5 Kaliningrad II (Rosja)

UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława Niebiescy 3 – 2 UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława Biali

UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława Niebiescy 3 – 0 Mini Soccer Mragowo

21149931 1836250509734844 1473338107317672370 n

Klasyfikacja końcowa:

1. UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława Niebiescy

2. Sdushor 5 Kaliningrad I (Rosja)

3. Mini Soccer Mrągowo

4. MKS Polonia Lidzbark Warmiński Czarni

5. Sdushor 5 Kaliningrad II (Rosja)

6. UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława Biali

7. MKS Korsze

8. Polonia Pasłęk

9. AP Jonkowo

10. MKS Polonia Lidzbark Warmiński Biali

UKS Mały Jeziorak PORT 110 Iława Niebiescy:

Papinczak Mateusz, Klonowski Wojciech, Madej Mateusz, Szulc Marcel, Szeszel Maciej, Tasarz Maciej, Paczkowski Marcel.

Fot polonia cup facebook

Rocznik 2008

1. Stomil Olsztyn SA

2. MKS Polonia Lidzbark Czarni

3. MKS Korsze

03c93819564ff34fa58504611d9b3ec8d01432

W turnieju zagrały również

Legia Bart Bartoszyce, Zatoka Braniewo, Pisa Barczewo, DKS Dobre Miasto, MKS Polonia Biali.

Wyróżnienia

Najlepszy strzelec turnieju: Dawid Jurgielewicz (8 bramek)

MVP turnieju: Wojciech Tumowski - MKS Korsze

Najlepszy bramkarz: Michał Krztoń – Stomil Olsztyn

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn