Jeziorany szczęśliwe dla Stomilu U19 – W kwadrans od 1:3 do 5:3 niesamowite!

Fot. OSiR Jeziorany Facebook

Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U19 odnieśli piłkarze Stomilu, którzy po dramatycznej walce pokonali Koronę Kielce 5:3 (1:1). Stadion w Jezioranach okazał się szczęśliwy. Olsztynianie jeszcze w 70 min. przegrywali 1:3 i w ciągu niespełna kwadransa zdobyli cztery bramki. W rywalizacji U17 cenny remis w Warszawie uzyskali piłkarze Naki, podobnie w U15 Rona Ełk w Białymstoku.

Centralna Liga Juniorów U19

Stomil Olsztyn -Korona Kielce 5:3 (1:1)

1:0 - Szymon Dujko-Domański (12), 1:1 – Piotr Pierzchała (31 karny), 1:2 - Wiktor Długosz (62), 1:3 - Paweł Rogula (70), 2:3 - Wiktor Bojarowski (72), 3:1 – Wiktor Bojarowski (74), 4:3 - Grzegorz Jatkiewicz (82), 5:3 - Aleksander Tomasz (86)

Stomil Olsztyn: Damian Kościński - Maksymilian Bladosz (49 Piotr Chmielewski), Adam Paliwoda, Jakub Mosakowski, Piotr Sobótka, Wiktor Bojarowski, Paweł Grzybowski, Adam Bognacki (62 Grzegorz Jatkiewicz), Mateusz Mętlicki (90 Krystian Burcewicz), Szymon Dujko-Domański (70 Aleksander Tomasz), Kacper Szczerba.

Wyniki

Znicz Pruszków - ŁKS Łódź 3:1

Resovia Rzeszów - Jagiellonia Białystok 2:4

MKS Polonia Warszawa - Cracovia 1:1

Progres Kraków - Motor Lublin 1:0

Stomil Olsztyn - Korona Kielce 5:3

Wisła Kraków - Wisła Płock 1:0

MOSP Białystok - Legia Warszawa 0:4

UKS SMS Łódź - Stal Rzeszów 3:0

Tabela

1.Legia Warszawa 10 24 28-6

2.Progres Kraków 9 22 21-5

3.Wisła Kraków 10 21 13-6

4.Jagiellonia Białystok 10 20 18-10

5.Korona Kielce 10 18 23-21

6.Motor Lublin 10 17 15-10

7.MKS Polonia Warszawa 10 15 18-13

8.Cracovia 10 15 18-10

9.UKS SMS Łódź 10 15 14-14

10.Znicz Pruszków 10 13 16-12

11.Resovia 10 12 13-28

12.ŁKS Łódź 10 8 15-21

13.Stal Rzeszów 10 7 8-15

14.MOSP Białystok 10 6 7-32

15.Stomil Olsztyn 10 5 8-21

16.Wisła Płock 9 4 7-18

20799389 2000366030194542 2974839189386397779 n

Fot uks naki olsztyn facebook (ilustracja)

Centralna Liga Juniorów U17

Escola Varsovia Warszawa - Naki Olsztyn 1:1 (1:0)

Naki Olsztyn: Buta - Szóstek, T.Nowicki, Brunkal, Stanczewski, Supranowicz, Moszczyński, Dąbrowski, Studniak, Rosiński, Cichocki, Chylak, Rytelewski

1:0 - Dawid Olejarka (30) – 1:1 - Łukasz Rytelewski (50)

Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn 4:0 (1:0)

1:0 - Jakub Jarmołowicz (11), 2:0 - Dawid Guziejko (60), 3:0 - Przemysław Chyrchała (69),

4:0 - Przemysław Chyrchała (76)

Stomil Olsztyn: Błażej Caban (75 Mikołaj Tomasz) - Jan Rentkowski (75 Mateusz Rosłanowski), Damian Smoliński (33, Michał Duda), Łukasz Sadowski, Maciej Serbintowicz, Mateusz Jońca (75 Kacper Grzeszczyk), Mateusz Cegiełka, Szymon Jajkowski, Sebastian Puszkar (65 Nikodem Hoang Manh), Piotr Błędowski (41 Rafał Raiński), Hubert Szramka (75 Aleksander Rutkowski).

Wyniki

AKS SMS Łódź - UKS SMS Łódź 1:0

Escola Varsovia Warszawa - Naki Olsztyn 1:1

Jagiellonia Białystok- Stomil Olsztyn 4:0

Legia Warszawa - MOSP Białystok 0:0

Tabela

1.Jagiellonia Białystok 8 15 20-11

2.Legia Warszawa 8 15 11-7

3.AKS SMS Łódź 8 11 11-11

4.UKS SMS Łódź 8 11 15-13

5.Escola Varsovia Warszawa 8 10 6-12

6.MOSP Białystok 8 10 13-11

7.Stomil Olsztyn 8 7 7-12

8.Naki Olsztyn 8 5 6-12

11

Fot. Emil Marecki (ilustracja)

Centralna Liga Juniorów U15

Escola Varsovia Warszawa - Stomil Olsztyn 2:0 (0:0)

1:0 – Aleksander Sawosz (46), 2:0 – Gracjan Grot (51)

Stomil Olsztyn: Ariel Szymonowicz - Mateusz Drabiszczak, Dawid Jastrzębski, Jakub Bieranowski, Maciej Kiliś, Michał Bendyk, Maciej Pocałujko, Mateusz Samsel, Jakub Stankiewicz, Jakub Brdak, Seweryn Strzelec. Rezerwa: Rafał Olszewski, Jakub Gołaś, Jakub Obudziński, Jakub Rudnicki,. Łukasz Borkowski, Konrad Wójcik, Kacper Żeliszczak.

Talent Białystok - Rona 03 Ełk 1:1 (0:0)

0:1 – Sylwester Perkowski (67), 1:1 - (76)

Rona 03 Ełk: Sałek Kacper-Tymoczuk Damian, Kalicki Bartek, Kozicki Eryk, Antonowicz Wiktor, Lipiński Piotr, Szuchnicki Cyprian, Pieńczykowski Bartek, Perkowski Sylwester, Szepan Dawid, Dębek Szymon. Na zmianę wchodzili : Kucharski Arkadiusz , Modzelewski, Potoczny Krzysztof, Julecki , Urynowicz Jakub

Wyniki

AP Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź 0:0

GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1:2

Talent Białystok - Rona 03 Ełk 1:1

Escola Varsovia Warszawa - Stomil Olsztyn 2:0

Tabela

1. Escola Varsovia Warszawa 8 24 26-2

2. UKS SMS Łódź 8 16 18-3

3. AP Jagiellonia Białystok 8 16 14-8

4 Legia Warszawa 8 15 18-10

5. GKS Bełchatów 8 8 9-16

6. Rona 03 Ełk 8 8 13-24

7. Talent Białystok 8 5 7-21

8. Stomil Olsztyn 8 0 3-24

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn