Kadry: Deyny i Górskiego zachowały szanse - Po meczach z Podlasiem w Reszlu humory trochę lepsze

Fot. wmzpn facebook (ilustracja)

Po solidnym laniu w Ząbkach z reprezentacjami Mazowsza młodzieżowe zespoły Warmii i Mazur (roczniki 2003 i 2004) w drugiej kolejce odniosły we wtorek (10 października) w Reszlu zwycięstwa nad Podlasiem (starsi 2:1, młodsi 2:0) zachowując szanse na awans. Zapewne decydujące okażą się spotkania z Łodzią. Pierwszy turniej w Sokółce rozegrały grupy naborowe (2005) i tu reprezentanci Warmii i Mazur w trzech meczach zdobyli cztery punkty.

Rocznik 2003 (PucharDeyny)

WMZPN – Podlaski ZPN 2:1

bramki: Dominik Lejman, Kacper Sezonienko

Kadra

Groszkowski Szymon AP Ostróda

Kisiel Jakub AP Ostróda

Sezonienko Kacper AP Ostróda

Bazylewicz Sebastian BUKS Barczewo

Burzyński Jakub Its Jeziorak Iława (UPKS Poncio 2010 Lidzbark)

Ciura Dawid Its Jeziorak Iława (GKS LZS Wikielec)

Didjurgeit Aleksander KKS Warmia Olsztyn

Lejman Dominik KKS Warmia Olsztyn (UKS Naki Olsztyn)

Skurski Arkadiusz KKS Warmia Olsztyn (MKS Olimpia Olsztynek)

Wiśniewski Dawid KKS Warmia Olsztyn (GLKS Warmiak Łukta)

Kowalczyk Mikołaj MMKSConcordia Elbląg

Kosiewski Tomasz Stomil Olsztyn SA

Dębek Szymon UKS Rona 03 Ełk

Branecki Jakub ZKS Olimpia Elbląg

Łęcki Aleks ZKS Olimpia Elbląg

Prokop Wojciech ZKS Olimpia Elbląg

Sarnowski Łukasz ZKS Olimpia Elbląg

Szpakowski Jakub ZKS Olimpia Elbląg

Trenerzy: Andrzej Kowalczyk, Bartłomiej Florek

Wyniki

Podlaski ZPN - Łódzki ZPN 1:0

Mazowiecki ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 10:0

Łódzki ZPN - Mazowiecki ZPN 0:1

Warmińsko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 2:1

Tabela

1 Mazowiecki 2 6   11:0

2 Podlaski 2 3 2:2

3 Warmińsko-Mazurski 2 3   2:11

4 Łódzki 2 0 0:2

22008364 1661694750570927 3159420361493788241 n

Rocznik 2004 (Puchar Górskiego)

WMZPN – Podlaski ZPN 2:0

bramki: Dawid Winiarski, Maddox Sobociński

Kadra

Błaut Mateusz AP Ostróda 2014

Bruździak Krzysztof AP Ostróda

Sobociński Maddox GKS LZS Wikielec

Topolewski Wiktor GKS LZS Wikielec

Zieliński Wojciech GKS LZS Wikielec

Zapałowski Igor KKS Granica Kętrzyn

Kowalski Miłosz MKS Jeziorany

Polonis Bartosz MKS Mrągowia Mrągowo

Szałkowski Szymon Mlks Motor Lubawa

Luchowski Igor RKS Orlęta Reszel

Jastrzębski Dawid Stomil Olsztyn SA (Ap Stomil Osztyn)

Obudziński Jakub Stomil Olsztyn SA (Amo Olsztyn)

Szymonowicz Ariel Stomil Olsztyn SA (Dks Dobre Miasto)

Chojnowski Kacper UKS Naki Olsztyn

Karol Mateusz Uks Naki Olsztyn (MKS Korki Biskupiec)

Kaczmarzyk Wojciech ZKS Olimpia Elbląg

Mowczyn Bartosz ZKS Olimpia Elbląg

Wiśniewski Mateusz ZKS Olimpia Elbląg

Trenerzy: Karol Przybyła, Piotr Krztoń, Daniel Okuniewski

Wyniki

Podlaski ZPN - Łódzki ZPN 4:4

Mazowiecki ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 3:0

Łódzki ZPN - Mazowiecki ZPN 0:0

Warmińsko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 2:0

Tabela

1 Mazowiecki 2 4 3:0

2 Warmińsko-Mazurski 2 3 2:3

3 Łódzki 2 2 4:4

4 Podlaski 2 1 4:6

22281794 1669610186446050 7206724476521595632 n

Grupa naborowa (2005)

I Turniej w Sokółce

Grupy naborowe (2005) grają w formule turniejowej (cztery imprezy), gdzie gospodarzem jest każdy z uczestnikow. Pierwszy turniej odbył się w Sokółce (3/5 października). Podopieczni trenerów: Macina Ryszkiewicza i Tomasza Zakierskiego zanotowali bilans 1 zwycięstwo, 1 remis 1 porażka i zajmują drugie miejsce

Kadra (2005)

Dziemidowicz Jan AS Stomil Olsztyn (AP Stomil Olsztyn)

Chojecki Wojciech AS Stomil Olsztyn  

Świątek Aleksander AS Stomil Olsztyn  

Sienkiewicz Kacper DKS Dobre Miasto

Jędrzejczyk Igor KS Zryw Jedwabno

Stryjek Kacper LZS Świątki Skolity

Kowalewski Szymon MKS Ełk

Tucewicz Kacper MKS Jeziorany

Stolarowicz Kordian MMKS Concordia Elbląg (ZKS Olimpia Elbląg)

Ziółkowski Jakub MMKS Concordia Elbląg

Brejdakowski Bartosz UKS Mały Jeziorak Iława

Hinz Dawid UKS Mały Jeziorak Iława

Danielczyk Mateusz UKS Rona 03 Ełk

Godlewski Karol UKS Rona 03 Ełk (Mks Ełk)

Iwaszko Mateusz UKS Rona 03 Ełk (Mks Ełk)

Krzyś Krystian UKS Rona 03 Ełk

Luberacki Filip UKS Rona 03 Ełk

Orzechowski Jakub UKS Rona 03 Ełk

Zabielski Dawid UKS Rona 03 Ełk

Zagórski Dawid UKS Rona 03 Ełk

Grączewski Szymon ZKS Olimpia Elbląg (Dąb Kadyny)

Łąpieś Artur ZKS Olimpia Elbląg

Wyniki:

I kolejka:

Mazowiecki ZPN – Warmińsko – Mazurski ZPN 1:3 (Hinz, Brejdakowski, Stryjek)

Podlaski ZPN – Łódzki ZPN 1:1

II kolejka:

Mazowiecki ZPN – Łódzki ZPN 1:4

Podlaski ZPN – Warmińsko – Mazurski ZPN 2:2 (Brajdakowski, Luberecki)

III kolejka:

Podlaski ZPN – Mazowiecki ZPN 1:1

Warmińsko – Mazurski ZPN – Łódzki ZPN 0:1

Klasyfikacja końcowa:

1.Łódzki ZPN 7 pkt 6:2

2.Warmińsko – Mazurski ZPN 4 pkt 5:4

3.Podlaski ZPN 3 pkt 4:4

4.Mazowiecki ZPN 1 pkt 3:8

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn