Constract Lubawa tym razem na fali – Cztery razy Radek Wolski

Po dwóch porażkach z rzędu Constract Lubawa wziął mocny odwet. W sobotę (2 grudnia) w meczu 10 kolejki I ligi futsalu (grupa północna) pokonał we własnej hali AZS UW Warszawa 7:1 (1:1). Lubawianie przyzwyczaili kibiców do huśtawki nastrojów. Tym razem w pełni ich zadowolili, bowiem zaaplikowali solidnej ekipie ze stolicy (przed meczem była w tabeli przed Constractem) aż siedem bramek. Cztery z nich zdobył Radosław Wolski.

Constract Lubawa – AZS UW Warszawa 7:1 (1:1)

1:0 - Wolski (8), 1:1 – Waniek (11) 2:1 – Wolski (22), 3:1 – Szczepaniak (28). 4:1 – Wolski (33), 5:1 – Wolski (34), 6:1 – Ossowski (36), 7:1 – Kaniewski (38)

Pierwsza część nie zapowiadało pogromu akademików, którzy szybko odpowiedzieli na bramkę gospodarzy i sprawiali solidne wrażenie. Gdy jednak po przerwie lubawianie do znów objęli prowadzenie od tego momentu panowali na boisku, a w ostatnich dziesięciu minutach urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Efektowne zwycięstwo, szkoda, że przyznaje się za nie standardowe trzy oczka.

Vamos Gdańsk - Mieszko Gniezno 5:2

Helios Białystok - FC Kartuzy 6:4

KU AZS UZ Zielona Góra - Auto Wicherek Oborniki 9:5

Constract Lubawa - AZS UW Warszawa 7:1