Otwarte Mistrzostwa Gminy Lubawa w „Halówce” Rożental 2017 – Na czele trio, Mateusz Szymański 7 trafień

Fot. e-lubawa.pl (ilustracja)

W niedzielę (3 grudnia) w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano III kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. W dalszym ciągu na prowadzeniu z kompletem punktów trzy zespoły – TORPEDA Rożental, Fijewo I oraz KS CONSTRACT.

W klasyfikacji na najlepszego strzelca rozgrywek zdecydowanym liderem Mateusz Szymański (TORPEDA Rożental), który do swojego dorobku dołożył kolejnych 7 trafień.

Wyniki III kolejki

KS CONSTRACT – OKS Omule 3:0 (0:0)

Bramki: Radosław Szulc (13'), Paweł Brzozowski (14'), Kamil Gorczyca (19')

TERRA Lubawa – LIDER Złotowo 3:7 (0:2)

Bramki: Michał Żuralski (16'), Wojciech Jurkiewicz (17'), Szymon Lasikowski (24') - Łukasz Mróz (6', 13', 15'), Ariel Zasuwa (7'), Cezary Sadowski (14'), Łukasz Licznerski (22', 23')

Fijewo I – JORDAN Kazanice Junior 12:2 (5:0)

Bramki: Paweł Gerka (3', 15', 16', 23'), Martyn Michalak (4'), Karol Jakubowski (9', 11', 21'), Dawid Jańczyk (10'), Szymon Łożyński (18'), Patryk Gorzka (22'), Daniel Osmański (24') - Piotr Rykaczewski (17'), Krystian Kozłowski (20')

ORZEŁ Grabowo – HURAGAN Byszwałd 2:11 (0:6)

Bramki: Damian Pelc (15'), Mateusz Piotrowicz (20') - Wojciech Wyżlic (4', 22'), Szymon Bogdański (7', 21'), Damian Goliszewski (8', 10', 11'), Dawid Maciołek (9', 14', 24'), Janusz Okuniewski (19')

TORPEDA Rożental – Fijewo II 12:3 (6:1)

Bramki: Mateusz Szymański (1', 7', 9', 10', 13', 14', 17'), Robert Marciniak (11', 16'), Jarosław Koszewski (15', 21'), bramka sambójcza (10') - Łukasz Mazurek (12'), Radosław Gajewski (17', 18')

ORZEŁ Mortęgi – AVISTA Łążyn 5:3 (3:1)

Bramki: Kacper Łukaszewski (2', 21'), Mateusz Józefowicz (3'), Dawid Goliszewski (24'), bramka samobójcza (3') - Łukasz Junkier (9'), Cezary Chorzelewski (18'), Miłosz Krajewski (18')

BUDROGAS Glaznoty – LWP Prątnica 3:5 (2:4)

Bramki: Dominik Dudek (1'), Łukasz Surzyn (6'), Damian Pankowski (15') - Jakub Baczewski (3', 10'), Mateusz Golder (7', 18'), Adrian Linkner (12')

Tabela rozgrywek

1 TORPEDA Rożental 9 pkt. bramki 26:9

2 Fijewo I 9 pkt. bramki 20:6

3 KS CONSTRACT 9 pkt. bramki 13:7

4 HURAGAN Byszwałd 6 pkt. bramki 18:9

5 LIDER Złotowo 6 pkt. bramki 17:12

6 ORZEŁ Mortęgi 6 pkt. bramki 11:9

7 LWP Prątnica 6 pkt. bramki 12:14

8 AVISTA Łążyn 3 pkt. bramki 14:11

9 OKS Omule 3 pkt. bramki 12:10

10 BUDROGAS Glaznoty 1 pkt. bramki 8:12

11 TERRA Lubawa 1 pkt. bramki 8:14

12 Fijewo II 1 pkt. bramki 8:19

13 JORDAN Kazanice Junior 1 pkt. bramki 9:22

14 ORZEŁ Grabowo 0 pkt. bramki 4:26

Klasyfikacja najlepszego strzelca:

1 Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 14 bramek

2 Łukasz Mróz – LIDER Złotowo – 7 bramek

3 Paweł Gerka – Fijewo I – 6 bramek

3 Karol Jakubowski – Fijewo I – 6 bramek

3Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 6 bramek

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn