Co słychać w halówkach? – Gramy dużo i wszędzie

Fot. Jarosław Żukowski/nasze miasto kętrzyn

Niezmienną popularnością cieszą się w regionie piłkarskie ligi halowe. W wielu miejscowościach toczą się regularne rozgrywki, które w okresie zimowym znajdują się w centrum zainteresowania nie tylko uczestników, ale także kibiców. Dokładne relacje można prześledzić w mediach lokalnych, postanowiliśmy zaprezentować aktualna sytuację w poszczególnych ligach. Dziś pierwsza część wybranych rozgrywek.

Kisielice

Tabela (4)

1 Naj-Lajk Jędrychowo, 21 pkt

2 FC Ogóreczki, 18 pkt

3 P.U.I Dzieniszewski, 13 pkt

4 Szybcy Wściekli Goryń, 10 pkt

5 FC Oldboy Kisielice, 9 pkt

6 Afidecor Kisielice, 9 pkt

7 Meblos Team Iława, 9 pkt

8 Huragan Klimy, 6 pkt

Najskuteczniejsi strzelcy: Tomasz Mądry z FC Oldboy Kisielice (16 bramek), Franciszek Pisarczyk z Naj-Lajk Jędrychowo (15) oraz Piotr Szyszler z P.U.I Dzieniszewski (14).

Susz

Tabele (12)

Grupa A

1. Gajerek 30 pkt. 51-11 br.

2. United Chicken 27 pkt. 24-28

3. Emilianowo 25 pkt. 49-21

4. Moto Trans 21 pkt. 27-28

5. Afidecor Kisielice 19 pkt. 35-19

6. Jawty Wielkie 7 pkt. 19-50

7. Redaki 7 pkt. 25-44

8. Orzeł Ulnowo 3 pkt. 14-54

Grupa B

1. Auto Handel Paszynin 31 pkt. 49-15 br.

2. Auto Handel Trans Cars 28 pkt. 42-18

3. Cały Czas Do Przodu 25 pkt. 48-21

4. Juniorzy GKS Wikielec 15 pkt. 25-29

5. Dąberek 14 pkt. 16-26

6. DRV Iława 12 pkt. 31-37

7. Barański Drzwi 9 pkt. 17-51

8. Alicante 6 pkt. 25-58

Lubawa (miasto)

Tabela (6)

1. Libro 8 21 44:20

2. Fambus 9 19 41:24

3. Motor Lubawa Junior Starszy 8 18 33:27

4. Motor Lubawa Junior Młodszy 9 12 28:43

5. Motor Lubawa 94/95 9 10 26:25

6. Corona Pub 9 8 20:25

7. Maczka Iława 8 6 22:34

8. Młode Wilki 8 6 14:40

Ostróda (gmina)

Tabela (6)

1 WAKS Płomień Turznica 18 69:16

2 Terra Durąg 15 34:15

3 Atak Reszki 15 25:13

4 Paka Samborowo 12 43:16

5 FC Toronto 12 24:18

6 Husaria Lichtajny 12 13:17

7 Pietrzwałd 9 25:29

8 Oldboys Turznica 7 29:34

9 Samborowo I 7 17:24

10 Iskra Smykówko II 6 24:28

11 Iskra Smykówko I 5 19:25

12 Góra Idzbark 3 23:35

13 OSP Brzydowo 3 13:44

14 Paka Tadzia 0 15:59

W klasyfikacji strzelców prowadzi Adrian Sadowski z dorobkiem 19 bramek.

Bartoszyce

Tabela (10)

1. DELUX 10 30 87:23

2. BATEK 10 27 64:26

3. MAR - VOL 10 25 89:28

4. SC ZGODA 10 25 58:24

5. ŁYNA SĘPOPOL 10 24 56:22

6. WM - GLASS 10 20 71:41

7. 20 BBZ 10 18 87:44

8. DZIKIE KOTY 10 15 60:40

9. POGRANICZE GAJ WOJCIECHY 10 13 51:50

10. SERWIS OGUMIENIA 10 12 50:51

11. MANIAKI TUBEKI 10 12 40:48

12. FOR FUN 10 7 34:61

13. WKS 10 6 34:86

14. JUNIOR BEZLEDY 10 3 39:88

15. TOLKO 10 0 32:99

16. TEAM SG 10 0 28:148

Klasyfikacja strzelców:

Łukasz Pawłowski (20 BBZ) 48

Rafał Malicki (WM-GLASS) 36

Kamil Krupiński (SC ZGODA) 19

Michał Kurywczak (MAR-VOL) 19

Grzegorz Perlejewski (TEAM SG) 19

Gołdap

Tabela (1)

1 KS Tęcza 2 2 0 0 8 – 2 6

2 IRYD Gołdap 2 7 – 2 6

3 SEBEX BUS Gołdap 2 5 – 2 6

4 A. KAMA Gołdap 2 6 – 2 4

5 Nord-Ost Gołdap 2 4 – 1 4

6 JW 4808 Gołdap 2 3 – 5 1

7 Ekipa Zdziśka Kowale Oleckie 2 2 – 3 1

8 Kowalak Kowale Oleckie 2 3 – 7 0

9 Borkowina 2 0– 6 0

10 Żelazki 2 1 – 9 0

Orzysz

Tabela (4)

1 Orkan Drygały 4 10 22:4

2 DS Beniaminek 4 10 29:14

3 Bomir-Orzysz 4 9 30:15

4 15 Batalion Saperów 4 9 20:8

5 Promil 4 8 31:7

6 Makro Team 4 7 13:6

7 Dekada 70 4 4 14:16

8 Strażacy OSP 4 3 19:19

9 Gaudynki 4 3 7:14

10 Na Bojowo 4 3 5:15

11 AS Poganiacze 4 3 9:27

12 Monar Gaudynki 4 0 4:58

Klasyfikacja strzelców:

10 – Dawid Grądziel (DS Beniaminek), Piotr Kowalczyk (Bomir-Orzysz)

9 – Paweł Dymiński (Promil)

8 – Dawid Ekstowicz (Orkan Drygały)

Mikołajki

Tabela (7)

1 Huragan Wojnowo 7 19 32:11

2 MKTZ 7 16 31:14

3 Kłobuk Mikołajki 7 15 33:20

4 Anonimowi 7 14 28:19

5 RKS Bambus Lajceps 7 13 19:13

6 Pogoń Ryn 7 9 39:23

7 Czarno-Czarni Śmietki 8 4 13:32

8 Ci Sami 7 3 10:50

9 Chłopaki Do Wzięcia 7 0 14:37

Kętrzyn

Tabela (5)

1 Chorzela Team 5 15 65:9

2 Nowa Różanka 5 15 42:6

3 Wilczek 4 12 37:15

4 Krizzo 4 10 22:6

5 Carolewia 5 10 22:15

6 Extreme Team 4 6 20:17

7 Zalani 4 6 21:14

8 Team Smokowo 4 0 6:37

…………………………….

9 KWB 5 0 8:32

10 Bon Voyage 5 0 13:48

11 BBO 5 0 7:64

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn