Otwarte Mistrzostwa Gminy Lubawa 2017/18 (6) Złotowo – Niespodzianki i przetasowania

Fot. ilustracja

W niedzielę (7 stycznia) w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano VI kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Premierowa w nowym roku seria spotkań przyniosła przetasowania w tabeli rozgrywek. Pierwszej porażki doznał dotychczasowy lider - TORPEDA Rożental, a nowym przodownikiem został KS CONSTRACT.

W klasyfikacji na najlepszego strzelca rozgrywek na prowadzeniu Mateusz Szymański (TORPEDA Rożental) – 19 bramek, przed Piotrem Rykaczewskim (JORDAN Kazanice Junior) – 17 goli i Łukaszem Junkier (AVISTA Łążyn) – 15 trafień.

Wyniki VI kolejki

JORDAN Kazanice Junior – ORZEŁ Mortęgi 6:0 (2:0)

Bramki: Szymon Nojman (2', 18', 19'), Piotr Rykaczewski (9', 20'), Marcin Frankiewicz (14')

TERRA Lubawa – ORZEŁ Grabowo 6:4 (2:1)

Bramki: Michał Żuralski (2'), Jakub Banaszewski (12'), Szymon Jędrychowski (13'), Szymon Lasikowski (15', 16'), Szymon Kaczyński (22') - Marek Kamiński (12', 14'), Mateusz Kamiński (19', 24')

HURAGAN Byszwałd – BUDROGAS Glaznoty 2:1 (2:0)

Bramki: Szymon Bogdański (2'), Janusz Okuniewski (5') - Łukasz Kolwicz (19')

OKS Omule – TORPEDA Rożental 5:4 (1:3)

Bramki: Bartosz Modrzewski (12'), Sylwester Dzik (18', 19'), Piotr Laskowski (20'), Adrian Jabłoński (21') - Adrian Leśnicki (4'), Mateusz Szymański (9'), Jarosław Koszewski (10', 14')

LIDER Złotowo – AVISTA Łążyn 12:2 (5:0)

Bramki: Mateusz Żmijewski (6', 17', 17'), Dominik Kempkowski (8', 11', 12'), Cezary Sadowski (9'), Mateusz Kruszewski (13'), Łukasz Licznerski (16', 16', 21'), Łukasz Mróz (19') - Łukasz Junkier (18', 20')

KS CONSTRACT – Fijewo I 9:6 (4:2)

Bramki: Mateusz Zalewski (2', 11', 12'), Dawid Dąbrowski (8', 14', 18', 21'), Kamil Gorczyca (22'), Paweł Brzozowski (24') - Damian Gerka (1'), Daniel Osmański (6', 22'), Paweł Gerka (13'), Patryk Gorzka (14'), Karol Jakubowski (20')

Fijewo II – LWP Prątnica 5:9 (1:6)

Bramki: Radosław Gajewski (2', 14', 18'), Łukasz Mazurek (13'), Filip Kasprowicz (21') - Jakub Baczewski (1', 3', 8'), Konrad Weinar (9', 10'), Rafał Dembowski (12'), Marcin Licznerski (18'), Adrian Linkner (19'), bramka samobójcza (22')

Tabela rozgrywek

1 KS CONSTRACT 16 pkt. bramki 34:22

2 TORPEDA Rożental 15 pkt. bramki 45:21

3 LIDER Złotowo 15 pkt. bramki 44:21

4 Fijewo I 13 pkt. bramki 38:20

5 LWP Prątnica 12 pkt. bramki 33:33

6 HURAGAN Byszwałd 10 pkt. bramki 26:18

7 OKS Omule 9 pkt. bramki 27:24

8 JORDAN Kazanice Junior 8 pkt. bramki 32:27

9 ORZEŁ Mortęgi 6 pkt. bramki 23:34

10 AVISTA Łążyn 6 pkt. bramki 29:37

11 Fijewo II 5 pkt. bramki 28:40

12 TERRA Lubawa 4 pkt. bramki 20:34

13 BUDROGAS Glaznoty 1 pkt. bramki 18:30

14 ORZEŁ Grabowo 1 pkt. bramki 15:51

Klasyfikacja najlepszego strzelca:

1 Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 19 bramek

2 Piotr Rykaczewski – JORDAN Kazanice Junior – 17 bramek

3 Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 15 bramek

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn