Wojewódzkie Superpuchary SZS w „halówce” (r. 2002/04 i Szkoły Ponadgimnazjalne) – Najlepsi chłopcy z SP 2 Giżycko i I LO Olecko

Fot. I LO Olecko

W Giżycku odbyły się jeszcze w starym roku Wojewódzkie Halowe Turnieje Chłopców Szkolnego Związku Sportowego o Superpuchar w kategoriach: gimnazjalnych (2002/04) i ponadgimnazjalnych. W młodszej grupie wiekowej triumfowali gospodarze – uczniowie SP 2 Giżycko, w starszej zawodnicy z I LO Olecko. Najlepszym zawodnikiem oraz królem strzelców został kapitan oleckiej drużyny Maciej Waluśkiewicz - strzelec 7 bramek

Szkoły Ponadpodstawowe

Wyniki:

I LO Giżycko - ZSZ Gołdap 2:1

ZSZ Giżycko - I LO Olecko 1:2

ZSKSiA Giżycko - I LO Giżycko 2:3

ZSZ Gołdap - I LO Olecko 1:6

ZSZ Giżycko - ZSKSiA Giżycko 2:1

I LO Giżycko - I LO Olecko 2:4

ZSZ Gołdap - ZSZ Giżycko 0:3

ZSKSiA Giżycko - I LO Olecko 3:2

I LO Giżycko - ZSZ Giżycko 2:5

ZSZ Gołdap - ZSKSiA Giżycko 8:1

Klasyfikacja końcowa

1 I LO Olecko 9 14:7

2 ZSZ Giżycko 9 11:5

3 I LO Giżycko 6 9:12

4 ZSZ Gołdap 3 10:12

5 ZSKSiA Giżycko 3 7:15

SKŁAD ZESPOŁU I LO OLECKO: Jakub Krzykwa, Michał Złotnik, Jakub Grzymkowski, Marcin Godlewski, Damian Fiedorowicz, Filip Grudziński, Jakub Miłowicki, Maciej Waluśkiewicz, Dominik Sobczak, Mare4k Kopiczko, Jakub

Reut, Marek Konopko, Kacper Kalejta, opiekun zespołu – Robert Smyk.

SKŁAD ZESPOŁU ZSZ GIŻYCKO: Jacek Rutkowski, Damian Łasiński, Piotr Maleszewski, Jakub Jarmołowski, Kamil Stefaniak, Fabian Tuziemski, Konrad Wawrocki, Kamil Bienasz, Kamil Maksymowicz, opiekun zespołu – Kamil Kajrys.

SKŁAD ZESPOŁU I LO GIŻYCKO: Kuba Ambroziak, Patryk Czetyrbok, Maciej Harasimowicz, Daniel Pawluczuk, Mateusz Walczak, Szymon Wisniewski, Jakub Czetyrbok, Jakub Domysławski, opiekun zespołu – Dariusz Popczyński.

Roczniki 2002/2004

Wyniki :

Grupa A

SP 2 Nidzica - SP 1 Giżycko 7:2

SP 2 Nidzica - G. Węgorzewo 1:2

SP 1 Giżycko - G. Węgorzewo 1:6

Tabela

1 Gim. Węgorzewo 6 8:2

2 SP 2 Nidzica 3 8:4

3 SP 1 Giżycko 0 3:13

Grupa B

ZSP Pisz - SP 2 Giżycko 0:4

ZSP Pisz - G. Kruklanki 1:4

SP 2 Giżycko - G. Kruklanki 5:1

Tabela

1 SP 2 Giżycko 6 9:1

2 G. Kruklanki 3 5:6

3 ZSP Pisz 0 1:8

Mecze o miejsca w całym turnieju:

o V-VI miejsca

ZSP Pisz - SP nr 1 Gizycko 6:3

o III-IV miejsca

SP nr 2 Nidzica - Gim. Kruklanki 6:1

o I-II miejsca

SP nr 2 Gizycko   -Gim. Węgorzewo 1:0

Klasyfikacja końcowa

1 SP nr 2 Giżycko

2 Gim. Węgorzewo

3 SP nr 2 Nidzica

4 Gim. Kruklanki

5 ZSP Pisz

6 SP nr 1 Giżycko

SKŁAD ZESPOŁU SP NR 2 GIŻYCKO: Kacper Cibuła, Krystian Sadocha, Michał Kaczorowski, Kacper Romejko, Szymon Dowgiałło, Adrian Kucharski, Kornel Typa, Przemysław Filipek, Patryk Kużma, Michał Dmochowski,Kacper Karpiński, Krystian Sadocha, opiekun zespołu –Marek Radzewicz.

SKŁAD ZESPOŁU GIM. WĘGORZEWO: Damian Bilbin, Piotr Fal, Jakub Fedusio, Tymoteusz Jachimiak, Jakunb Jurczak, Daniel Jurkiewicz, Adam Kun, Paweł Milniczek, Mariusz Predko, Krystian Radzewicz, opiekun zespołu - Andrzej Gorodziewicz.

SKŁAD ZESPOŁU SP NR 2 NIDZICA: Kamil Godlewski, Kacper Jezurski, Sebastian Płatek, Cezary Borkowski, Bartosz Florek, Mateusz Waśk, Mateusz Sobotka, Mateusz Burski, Jan Golubski, Cezary Jastrzębowski, KajetanAndrzejewski, opiekun zespołu –Andrzej Czarnecki.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn