Paged Sklejka Morąg Cup 2018 – Puchary pojechały do Olsztyna (Naki i dziewczęta Stomilu)

Fot. uks naki olsztyn facebook

W niedziele (21 stycznia) w Hali SP1 w Morągu odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2009Paged Sklejka Morąg Cup 2018. W imprezie wystąpiło 10 drużyn, które najpierw rywalizowały w grupach, potem o miejsca. Turniej wygrał zespół Naki Olsztyn pokonując w finale w rzutach karnych Sokół Ostróda 0:0 (k.2:1) . Trzecie miejsce uzyskał Mini Soccer Mrągowo po pewnej wygranej z Polonią Pasłęk 3:0.

Po zakończeniu turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale, a najlepsi statuetki oraz nagrody , natomiast wyróżniający się dodatkowe upominki piłkarskie. Do najlepszych czterech drużyny trafiły piękne puchary ufundowane przez Paged Sklejka Morąg a ponadto zwycięska ekipa otrzymała voucher na zakupy w hurtowni sportowej Exclusive Sport Gdańsk.

Klasyfikacja końcowa turnieju (rocznik 2009)

1. Naki Olsztyn

2. Sokół Ostróda

3. Mini Soccer Mrągowo

4. Polonia Pasłęk

5. AP Ostróda I

6. MKS Kaczkan Huragan Morąg I

7. AP Ostróda II

8. Żuri Footbal Olsztyn

9. Jeziorak Iława

10. MKS Kaczkan Huragan Morąg II

na10

Wyróżnienia w turnieju

Najlepszy Strzelec: Szymon Mrozicki (Mrągowo) 7 goli

Najlepszy Bramkarz: : Aleks Olsztyn (Naki)

Najlepszy Zawodnik: Wiktor Bojar (Sokół)

Wyróżnienia w drużynach

Alan Maksymowicz ( Huragan I)

Bryan Mietlicki ( Huragan I

Szymon Fronckiewicz( Huragan II )

Sebastian Pliszka (Naki)

Mateusz Klimowski (Sokół),

Michał Lewczuk(Mrągowo)

Franek Warszawski (AP I),

Olek Chybiński (Polonia)

Tymek Karczewski (AP II)

Maks Oziębło (Żuri),

Kacper Janik (Jeziorak)

 27750886 791158177757678 8667556436814658146 n

Dziewczęta Stomilu lepsze od chłopców

Dziewczęta Stomilu II Olsztyn wygrały w niedzielę (4 lutego) turniej Paged Sklejka Morąg Cup 2018 skierowany do rocznika 2007. Olsztynianki wystawiły dwa zespoły, zawodniczki rekrutowały się z roczników (2005/07) były trochę starsze od innych uczestników. Nie mniej ich zwycięstwo daje trochę do myślenia.

Droga do złota

Stomil II Olsztyn (dziewczęta)

Wyniki grupowe:

• Stomil II Olsztyn – Żuri Olsztyn 1:0 (Czarnecka)

• Tęcza Biskupiec – Stomil II Olsztyn 1:0 – zaliczony do finału

• FA Elbląg – Stomil II Olsztyn 0:3 (Gadomska 2, Taranowska)

• Cresovia Górowo Iławeckie – Stomil II Olsztyn 0:7 (Czarnecka 4, Turkowska 2, Gadomska)

•Huragan Morąg – Stomil II Olsztyn 0:3 (Czarnecka, Turkowska, Gadomska)

Wyniki finałowe

• Stomil II Olsztyn – Wkra Działdowo 1:0 (Czarnecka)

• Stomil II Olsztyn – AP Lubawa 3:0 (Czarnecka 2, Gadomska)

Kolejność

1 Stomil II Olsztyn

2 Tęcza Biskupiec

3 Wkra Działdowo

4 AP Lubawa

5 AP Żuri Football Olsztyn

6 Syrena Młynary

7 Stomil I Olsztyn

8 Huragan I Morąg

Wyróżnieni

Król strzelców: Oliwia Czarnecka (Stomil II Olsztyn)

Najlepszy bramkarz: Szymon Morka (Wkra Działdowo)

Fot. wkra działdowo facebook

Składy

Stomil I Olsztyn: Kornelia Czasnojć, Justyna Dukat, Małgorzata Bartnikowska kpt., Maja Wilczewska, Blanka Żukowska, Wiktoria Kowalczyk, Anna Koszałka.

Stomil II Olsztyn: Anna Brzozowska, Karolina Taranowska, Kinga Sosnowska, Weronika Gadomska, Oliwia Czarnecka, Zuzanna Bielasta, Dominika Turkowska.

Wkra Działdowo: Sergiusz Morka, Aleksander Włodarczyk, Bartosz Gajewski, Juliusz Aksamitowski, Michał Świątek, Konrad Walencik, Maciej Wasilewski, Jakub Pydynkowski, Marcel Sobczak, Adrian Czartowski, Daniel Hasiak, Filip Bolczak.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn