Otwarte Mistrzostwa Gminy Lubawa (14) Rożental 2017/18 – Lider Złotowo z sukcesem w jaskini lwa

Fot. e-lubawa.pl (ilustracja)

W niedzielę (11 lutego) w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano XI kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. W hicie kolejki LIDER Złotowo pokonał TORPEDĘ Rożental 8:6 i przybliżył się do końcowego triumfu w rozgrywkach.

Niespodziewanie swoje spotkania z niżej rozstawionymi drużynami przegrali KS CONSTRACT (porażka z LWP Prątnica 8:3) oraz Fijewo I (porażka z BUDROGAS Glaznoty 3:2) i do walki o medale włączyli się OKS Omule oraz HURAGAN Byszwałd.

W klasyfikacji na najlepszego strzelca rozgrywek prowadzi Mateusz Szymański (TORPEDA Rożental) z 33 trafieniami na koncie. Na drugiej lokacie znajduje się Łukasz Junkier (AVISTA Łążyn) – 28 bramek. Na najniższym stopniu podium na dwie kolejki przed końcem są wspólnie Dominik Kempkowski i Łukasz Licznerski (obaj LIDER Złotowo) – po 25 goli.

Wyniki XI kolejki

LWP Prątnica - KS CONSTRACT 8:3 (2:1)

Bramki: Przemysław Ewertowski (1', 11'), Mateusz Golder (14', 18', 19'), Jakub Baczewski (15', 19', 20') - Radosław Szulc (2'), Mateusz Zalewski (16'), Artur Zelma (21')

ORZEŁ Mortęgi - ORZEŁ Grabowo 3:10 (2:4)

Bramki: Krystian Opałka (4'), Paweł Szymański (12', 20') - Marek Kamiński (1', 18', 21', 24'), Jakub Aleksandrowicz (3'), Łukasz Ochlak (5', 13'), Damian Pelc (9', 22'), Mateusz Kamiński (23')

BUDROGAS Glaznoty - Fijewo I 3:2 (1:1)

Bramki: Radosław Wolski (4'), Damian Pankowski (15'), Dominik Dudek (17') - Patryk Gorzka (12'), Martyn Michalak (24')

Fijewo II - OKS Omule 3:13 (2:5)

Bramki: Łukasz Mazurek (2', 2'), Sebastian Karczewski (18') - Bartosz Modrzewski (1'), Marcin Szulc (4', 8', 13', 16'), Kamil Kamiński (5', 12', 13', 13', 18', 21'), Kamil Okoniewicz (20', 23')

TORPEDA Rożental - LIDER Złotowo 6:8 (1:5)

Bramki: Mateusz Szymański (8', 14'), Marcin Jakubowski (18'), Jarosław Koszewski (22', 23'), Robert Marciniak (23') - Mateusz Kruszewski (3', 11', 12', 21'), Dominik Kempkowski (5', 16', 19'), Łukasz Licznerski (12')

AVISTA Łążyn - TERRA Lubawa 11:5 (4:3)

Bramki: Karol Józefowicz (4'), Marek Wierzbowski (5', 8', 16', 17'), Łukasz Junkier (12', 18', 19', 24'), Cezary Chorzelewski (14'), Adam Dybich (21') - Szymon Wardowski (2'), Szymon Lasikowski (3'), Jakub Banaszewski (4', 16'), Wojciech Jurkiewicz (17')

HURAGAN Byszwałd - JORDAN Kazanice Junior 5:4 (4:3)

Bramki: Wojciech Wyżlic (1', 10'), Dawid Maciołek (6'), Janusz Okuniewski (12'), Szymon Bogdański (14') - Dominik Aleksandrowicz (8', 16'), Marcin Frankiewicz (9'), Piotr Rykaczewski (10')

Tabela rozgrywek

1 LIDER Złotowo 30 pkt. bramki 92:35

2 TORPEDA Rożental 27 pkt. bramki 86:37

3 KS CONSTRACT 25 pkt. bramki 65:46

4 OKS Omule 22 pkt. bramki 70:39

5 HURAGAN Byszwałd 22 pkt. bramki 53:40

6 JORDAN Kazanice Junior 20 pkt. bramki 59:44

7 Fijewo I 19 pkt. bramki 59:38

8 LWP Prątnica 19 pkt. bramki 58:52

9 AVISTA Łążyn 12 pkt. bramki 58:60

10 ORZEŁ Mortęgi 9 pkt. bramki 39:68

11 BUDROGAS Glaznoty 7 pkt. bramki 35:59

12 Fijewo II 5 pkt. bramki 40:89

13 TERRA Lubawa 4 pkt. bramki 30:77

14 ORZEŁ Grabowo 4 pkt. bramki 39:99

Klasyfikacja najlepszego strzelca:

1 Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 33 bramki

2 Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 28 bramek

3Dominik Kempkowski – LIDER Złotowo – 25 bramek

3Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 25 bramek

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn