XXI International Naki Cup (r.2008) Olsztyn 2018 – Tym razem Rona Ełk na podium

Fot. rona elk facebook

W sobotę (7 kwietnia) odbył się w Olsztynie finałowy turnieju piłkarski Naki Cup rocznika 2008. Rywalizowało 12 zespołów, podzielonych na dwie grupy. Po cztery drużyny awansowały do ćwierćfinału, potem obowiązywał play off. Do czwórki awansowały: druga drużyna gospodarzy i Rona 03 Ełk, ale do finału nie dotarły. Na podium stanęli ełczanie pokonując olsztynian 3:0. Turniej wygrał GKS Kowale.

Wyniki

Grupa A

MKS Korsze - Naki Olsztyn I 3:2

APN Ostrołęka - Rona Ełk 0:3

Naki Olsztyn I - FC Mamonovo (RUS) 0:1

UKS GOL Brodnica - Rona Ełk 4:0

APN Ostrołęka - MKS Korsze 0:0

UKS GOL Brodnica - Naki Olsztyn I 6:1

APN Ostrołęka - FC Mamonovo (RUS) 1:1

Rona Ełk - Naki Olsztyn I 0:1

UKS GOL Brodnica - MKS Korsze 5:0

Rona Ełk - FC Mamonovo (RUS) 2:4

UKS GOL Brodnica - APN Ostrołęka 2:0

MKS Korsze - FC Mamonovo (RUS) 1:1

APN Ostrołęka - Naki Olsztyn I 0:2

MKS Korsze Rona Ełk 1:4

UKS GOL Brodnica FC Mamonovo (RUS) 7:0

Tabela

1. UKS GOL Brodnica 5 15p 24:1

2. FC Mamonovo (RUS) 5 8p 7:11

3. Naki Olsztyn I 5 6p 6:10

4. Rona Ełk 5 6p 9:10

5. MKS Korsze 5 5p 5:12

6. APN Ostrołęka 5 2p 1:8

Grupa B

Naki Olsztyn II - AS Stomil Olsztyn 0:1

LUKS Wydminy - Concordia Elbląg 3:0

AS Stomil Olsztyn - GKS Kowale 1:1

AP Talent Białystok - Concordia Elbląg 3:0

LUKS Wydminy - Naki Olsztyn II 0:1

AP Talent Białystok = AS Stomil Olsztyn 3:3

LUKS Wydminy - GKS Kowale 0:3

Concordia Elbląg - AS Stomil Olsztyn 0:3

AP Talent Białystok - Naki Olsztyn II 2:0

Concordia Elbląg - GKS Kowale 2:4

AP Talent Białystok - LUKS Wydminy 1:1

Naki Olsztyn II - GKS Kowale 1:2

LUKS Wydminy - AS Stomil Olsztyn 0:5

Naki Olsztyn II - Concordia Elbląg 2:1

AP Talent Białystok GKS Kowale 4:2

Tabela

1. AS Stomil Olsztyn 5 11p 13:4

2. AP Talent Białystok 5 11p 13:6

3. GKS Kowale 5 10p 12:8

4. Naki Olsztyn II 5 6p 4:6

5. LUKS Wydminy 5 4p 4:10

6. Concordia Elbląg 5 0p 3:15

Faza finałowa

Ćwierćfinały

FC Mamonovo (RUS) - GKS Kowale 1:2

UKS GOL Brodnica - Naki Olsztyn II 1:1 karne 1:2

Rona Ełk - AS Stomil Olsztyn 1:1 karne 1:0

Naki Olsztyn I - AP Talent Białystok 1:1 karne 0:1

Półfinały

GKS Kowale - Rona Ełk 5:0

Naki Olsztyn II - AP Talent Białystok 0:1

Mecze o miejsca

o 11 miejsce

APN Ostrołęka - Concordia Elbląg 3:0

o 9 miejsce

MKS Korsze - LUKS Wydminy 1:1 karne 1:2

o 3 miejsce

Rona Ełk - Naki Olsztyn II 3:0

Finał

GKS Kowale - AP Talent Białystok 2:0

Ostateczna kolejność

1 GKS Kowale

2 AP Talent Białystok

3 Rona Ełk

4 Naki Olsztyn II

5 FC Mamonovo (RUS)

5 AS Stomil Olsztyn

5 UKS GOL Brodnica

5 Naki Olsztyn I

9 LUKS Wydminy

10 MKS Korsze

11 APN Ostrołęka

12 Concordia Elbląg

Kadra UKS Rona 03 Ełk: Uściłowicz Kacper (br), Mikołajczyk Sebastian (br), Tymoszczuk Krystian(najlepszy w zespole) , Kłubowicz Wiktor, Starzomski Julian, Stankiewicz Igor, Karbowski Dominik, Nadolny Igor, Bekulard Aleksander, Sadłos Hubert, Wojtkowski Fabian, Gulan Oliwier, Trocki Bartłomiej

Kadra Naki II Olsztyn: Jabłoński Wojciech, Jachimowicz Patryk, Woźniak Kacper Tokarski Szymon, Baszyński Kornel. .Bączek Oliwier, Zacharski Robert, Retkiewicz Adrian, Ozga Michał, Mielnik Tobiasz

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn