Dziewczęta z Warmii i Mazur (U16) w finale OOM – Młodziczki (U13) też z szansami

Fot.wmzpn

Piłkarki Warmii i Mazur mają za sobą dwie kolejki rewanżowej rundy rozgrywek w makroregionie. Świetnie spisały się juniorki młodsze, które najpierw pokonały na wyjeździe Podlasie 3:0, a następnie sprawiły dużą niespodziankę wygrywając z Mazowszem 3:2 mimo niefortunnego początku. Tym samym zespół U16 zapewnił sobie udział w finałowym turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Młodziczki (U13) też maja spore szanse na awans do turnieju finałowego w swojej grupie wiekowej. Wygrały bardzo ważny mecz na wyjeździe z Podlasiem 3:1 i choć poniosły porażkę z Mazowszem 0:2 nadal są w grze.

Kadra U-16

IV kolejka

Podlaski ZPN – WMZPN 0:3

Kujawsko-Pomorski ZPN – Mazowiecki ZPN przełozony

V Kolejka

WMZPN – Mazowiecki ZPN 3:2 (2:1)

bramki: Katarzyna Nowakowska, Paula Zawistowska, Daria Augustyniak.

Podlaski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 1:0

Tabela

1 Mazowiecki ZPN 4 9 23:5

2 Warmińsko-Mazurski ZPN 5 9 12:10

3 Podlaski ZPN 5 6 4:15

4 Kujawsko-Pomorski ZPN 4 3 4:13

Kadra Warnii i Mazur U16

Augustyniak Daria AS Stomil Olsztyn 2015 MKS Korsze

Chaber Wiktoria AS Stomil Olsztyn 2014 GKS Szczytno

Cwalińska Amelia AS Stomil Olsztyn

Cwalińska Oliwia AS Stomil Olsztyn

Dylewska Małgorzata AS Stomil Olsztyn

Gleba Wiktoria AS Stomil Olsztyn

Jaroszewska Julia AS Stomil Olsztyn 2015 MKS Mazur Ełk

Krajewska Patrycja AS Stomil Olsztyn

Lenard Klaudia AS Stomil Olsztyn

Machulska Iga AS Stomil Olsztyn

Malesa Oliwia AS Stomil Olsztyn 2015 MKS Huragan Morąg

Nowakowska Katarzyna AS Stomil Olsztyn 2014 LKS Orzeł Janowiec Kościelny

Olszewik Maria AS Stomil Olsztyn 2015 OKS Sokół Otróda

Pliszka Ewelina AS Stomil Olsztyn

Shahbazyan Anaida AS Stomil Olsztyn 2014 Upks Poncio 2010 Lidzbark

Zagórska Aleksandra AS Stomil Olsztyn

Zawistowska Paula AS Stomil Olsztyn

Cichowska Dominika KKS Stomilanki Olsztyn

Trenerzy: Marek Maleszewski, Stanisław Maleszewski

kad1

Kadra U-13

IV kolejka

WMZPN – Mazowiecki ZPN 0:2 (0:1)

Kujawsko-Pomorski ZPN – Mazowiecki ZPN przełożony

V kolejka

Warmińsko-Mazurski ZPN – Mazowiecki ZPN 0:2

Podlaski – Kujawsko-Pomorski 2:3

Tabela

1 Mazowiecki ZPN 4 12 21:1

2 Warmińsko-Mazurski ZPN 5 5 5:11

3 Podlaski ZPN 5 4 5:11

4 Kujawsko-Pomorski ZPN 4 4 4:12

Kadra Warmii i Mazur U13

Bielasta Zuzanna AS Stomil Olsztyn

Brzozowska Anna AS Stomil Olsztyn 2014 LKS Płomień

Korzec Oliwia AS Stomil Olsztyn 2016 MKS Kaczkan Huragan

Dukat Justyna AS Stomil Olsztyn 2016 As Stomil Olsztyn

Bartnikowska Małgorzata AS Stomil Olsztyn

Czarnecka Oliwia AS Stomil Olsztyn 2016 LKS Płomień Turznica

Gadomska Weronika AS Stomil Olsztyn

Taranowska Karolina AS Stomil Olsztyn 2014 MLKS Motor Lubawa

Turkowska Dominika AS Stomil Olsztyn

Wilczewska Maja AS Stomil Olsztyn

Czasnojć Kornelia DKS Dobre Miasto

Żukowska Blanka DKS Dobre Miasto

Sosnowska Kinga GKS Szczytno

Bogacka Maja KKP Stomilanki Olsztyn

Sidor Dorota KKP Stomilanki Olsztyn

Kowalczyk Wiktoria MKS Jeziorany

Olender Pola UKS Mały Jeziorak Iława

Wawrzeniak Alicja UKS Mały Jeziorak Iława

Trenerzy: Marek Maleszewski, Stanisław Maleszewski

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn