Constract lepszy od akademików - Trochę nerwów w końcówce, ale plan wykonany

W meczu przedostatniej kolejki I ligi futsalu (grupa północna) Constract Lubawa odniósł w niedziele (15 kwietnia) bezcenne zwycięstwo w stolicy nad AZS Uniwersytet Warszawski 3:2 (1:0). Nie było łatwo, zwłaszcza w końcówce, ale w efekcie plan został wykonany w 100 procentach. Lubawianie utrzymali drugie miejsce i mając w perspektywie ostatni mecz u siebie z Wicherkiem nie powinni tego stracić

AZS UW Warszawa – KS Constract Lubawa 2:3 (0:1)

Bramki: 0:1 - Raszkowski, (9) 0:2 – Ossowski (30), 0:3 – Wolski (32), 1:3 – Nahorny (37) , 2:3 - Grzyb (38)

KS Constract Lubawa: Bondarenko (Okuniewski) – Grubalski, Ossowski, Sass, Raszkowski – Kaniewski, Szczepaniak, Wasiak, Papierowski, Wolski, Maśkiewicz, Jarzembowski.

Lubawianie rozpoczęli mecz w dobrym stylu. Stworzyli kilka sytuacji i zdobyli bramkę w 9 minucie. Po przerwie szybko podwyższyli na 3:0 i wydawało się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Tymczasem akademikom udało się w 37 minucie pokonać Bondarenkę. Poszli za ciosem i za chwilę było już tylko 3:2 dla Concstractu, a do końca ponad dwie minuty. Trudne to były chwile, ale na szczęście nic się nie zmieniło.

Mieszko Gniezno - Vamos Gdańsk 2:2

FC Kartuzy - Helios Białystok 3:3

Auto Wicherek Oborniki - KU AZS UZ Zielona Góra 5:6

AZS UW Warszawa Constract Lubawa 2:3

Red Devils Chojnice - Futsal Leszno 8:4

LSSS/wybierzLębork.pl Lębork - Unisław Team Unisław 7:7

1. Red Devils Chojnice 21 48 109-56

2. Constract Lubawa 21 44 92-52