×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów eu76 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Olsztyn Cup 2015 w wydaniu młodzieżowym – Dużo grania, to przed sezonem najważniejsze

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów eu76 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Turniej młodzieżowej piłki ręcznej Klub Sportowy „Szczypiorniak” Olsztyn organizuje cyklicznie. Przez ostatnie 10 lat pod nazwą Warmiński Festiwal Piłki Ręcznej a obecnie jako OLSZTYN CUP. W pierwszych edycjach impreza obejmowała wszystkie kategorie wiekowe (junior, junior młodszy, młodzik i chłopcy). Lecz w wyniku ograniczonej liczby pełnowymiarowych obiektów oraz dużego zainteresowania nastąpiły ograniczenia. Zredukowano liczbę kategorii (junior młodszy i młodzik) na korzyść większej rywalizacji sportowej oraz jakości szkoleniowej.

W tym roku w turnieju będzie rywalizowało 28 drużyn. Oprócz gospodarzy zagrają zespoły z: Morąga, Rozóg, Kętrzyna, Elbląga, Gdańska, Tczewa, Brodnicy, Warszawy, Płocka, Oborników Wielkopolskie, Bydgoszczy, Kwidzyna, Sierpca i Białegostoku.

W kategorii juniora młodszego wystąpi12 drużyn. W pierwszej fazie zespoły zostaną podzielone na 4 grupy (A, B, C, D) po 3 zespoły. Po rozegraniu spotkań w grupach po dwa najlepsze z zaliczonym meczem awansują do drugiego etapu gdzie utworzą dwie grupy (E, F) po 4 zespoły. Drużyny z ostatnich miejsc utworzą oddzielną grupę (G) gdzie rywalizować będą systemem „każdy z każdym”. Po drugim etapie drużyny zagrają półfinały na krzyż (1E-2F, 1F-2E, 3E-4F, 3F-4E) a następnie mecze o miejsca. Każdy zespół rozegra 6 spotkań.

W kat. młodzików system przedstawia się podobnie przy 16 zgłoszonych zespołach. W pierwszej fazie będą 4 grupy (A, B, C, D) po 4 zespoły. Następnie po dwa pierwsze zespoły z zaliczonym meczem utworzą dwie grupy (E, F), które będą walczyły o miejsca 1-8 oraz zespoły z trzecich i czwartych miejsc utworzą również dwie grupy (G, H), które powalczą odpowiednio o miejsca 9-16. Ostatni etap to półfinały na krzyż i mecze o miejsca. W młodzikach każdy zespół rozegra 7 spotkań.

Punktacja w grupach będzie dość nietypowa: wygrana w jednej połowie 2 pkt., remis 1 pkt., przegrana 0 pkt., wygrana w meczu 3 pkt., remis 2 pkt. i przegrana 1 pkt.. W wyniku czego za jeden mecz można otrzymać max. 7 pkt. (wygrana pierwsza połowa 2 pkt. + wygrana druga połowa 2 pkt. + wygrany mecz 3 pkt.).

{AdmirorGallery}eu76{/AdmirorGallery}

Program OLSZTYN CUP 2015 pod patronatem Prezydenta Olsztyna:

Junior młodszy (15-16 lat) - HWS Urania w Olsztynie

4 września (piątek) 13.00 – 21.00 mecze grupowe

5 września (sobota) 8.00 – 16.00 mecze grupowe 16.00 – 18.40 półfinały

6 września (niedziela) 9.30 – 13.30 finały

Młodzik (13-14 lat) - sala V LO i ZSO Nr 4 w Olsztynie

4 września (piątek) 15.00 – 20.00 mecze grupowe

5 września (sobota) 8.00 – 16.20 mecze grupowe 16.20 – 19.00 półfinały

6 września (niedziela) 8.00 – 13.20 finały

Uroczyste zakończenie – HWS Urania

6 września (niedziela) 14.00

W tym roku imprezę będzie wspierało ZPRP jako imprezę promującą Mistrzostwa Europy 2016 pod hasłem: „Nasza Droga do Euro 2016”.

Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn