W lidze młodzików już runda rewanżowa – Szczypiorniak I bezwzględny dla kolegów

Fot. ilustracja

W sobotę (11 lutego) rewanżową rundę wznowiła liga wojewódzka młodzików. Liderem na półmetku jest z kompletem punktów Szczypiorniak I Olsztyn, który mecz I kolejki rewanżów z kolegami z drugiego rozstrzygnął zdecydowanie na swoją korzyść, a we wtorek (14 II) awansem wygrał ze Szczypiorniakiem III. W pozostałych spotkaniach bez niespodzianek. Wicelider z Bartoszyc gładko wygrał ze Szczypiorniakiem III, natomiast Jedynka Morąg wywiozła komplet punktów z Mrągowa.

Szczypiorniak III Olsztyn – MDK Bartoszyce 13:32 (9:15)

Szczypiorniak III Olsztyn: Dominik Jamrószka-3, Maciej Warmiński-1, Jakub Bendarczyk, Kacper Litwińczyk, Karol Domagalski, Bartosz Bongalski-4, Eryk Kulas-4, Kacper Mizgalski, Konrad Tomasiuk, Rafał Dzieniszewski, Michał Mielewczyk, Kamil Seledec-1, Wiktor Orchowski, Jakub Bondzelewski

MDK Bartoszyce: Wiktor Kwiatkowski i Maciej Szewczyk oraz : Mateusz Reszczyński (8), Tymoteusz Borysiuk (6), Damian Dyszkowski (2), Szymon Kanclerz (11), Jakub Lewandowski (2), Kacper Habiński (3), Hubert Działa, Dominik Bartnicki, Mateusz Bembas

Zespół z Bartoszyc pojechał na mecz mocno osłabiony ze względu na kontuzje i choroby kilku zawodników. Miało to początkowo wpływ na grę zespołu, który w 17 min. prowadził tylko 9:7. Od tego momentu uwidoczniła się przewaga MDK. W drugiej połowie goście kontrolowali już sytuację i wygrali wysoko 32:13. Najbliższy mecz zespół MDK Bartoszyce rozegra w najbliższą niedzielę 19.02 w Bartoszycach w hali mechaniaka przy ul. Limanowskiego o godz.11.30

Szczypiorniak II Olsztyn – Szczypiorniak I Olsztyn 26:44 (12:21)

Szczypiorniak II Olsztyn: Klaudiusz Leszczyński, Maciej Kozłowski-2, Adam Gomuła, Maksymilian Tunkiewicz-1, Paweł Krawczyński, Maciej Retkiewicz-3, Jakub Markowski, Wojciech Domalewski-9, Wojciech Zieliński-2, Maciej Sporzyński, Hubert Sukniewicz, Piotr Kopczyński-9, Mateusz Rakowski

Szczypiorniak I Olsztyn: Wojciech Łużpiński, Robert Targoński-16, Filip Lewalski-1, Jakub Kozłowski-5, Maciej Milewski, Jakub Ałaj, Igor Graczyk-15 , Kacper Walczak-1, Damian Grygoruk, Michał Safiejko-6.

Awansem

Szczypiorniak I Olsztyn – Szczypiorniak III Olsztyn 43:5 (18:2)

Szczypiorniak I Olsztyn: Wojciech Łużpiński, Robert Targoński-10, Filip Lewalski-5, Jakub Kozłowski-9, Maciej Milewski, Jakub Ałaj, Igor Graczyk-14 , Kacper Walczak-2, Damian Grygoruk, Michał Safiejko-3.

Szczypiorniak III Olsztyn: Sebastian Kusuak, Dominik Jamrószka-3, Maciej Warmiński, Jakub Bendarczyk, Igor Kozłowski, Marcin Argalski, Kacper Litwińczyk, Karol Domagalski, Bartosz Bongalski-2, Eryk Kulas, Marusz Dzeigański,Kacper Mizgalski, Rafał Dzieniszewski, Michał Mielewczyk, Kamil Seledec, Jakub Bondzelewski

Pozostałe wyniki

Omega Mrągowo – Jedynka Morąg 20:27

Tabela

1 Szczypiorniak I Olsztyn 8 16  329:123

2 MDK Bartoszyce 7 12 198:116

3 Truso Elbląg 6 8 180:145

4 Szczypiorniak II Olsztyn 7 6 174:199

5 Jedynka Morąg 7 6 150:184

6 Omega Mrągowo 7 2 118:205

7 Szczypiorniak III Olsztyn 8 0 107:288

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn