Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików Ulan Majorat 2017 – Bartoszyce, Mrągowo i Kętrzyn bez respektu

Fot. nadesłane

W miejscowości Ulan Majorat odbył się w miniony weekend (4/5 marca) VI Międzynarodowy i XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców To impreza z gwarancją rozegrania wielu spotkań z różnej klasy rywalami. W bardzo silnej stawce brąz zdobyli młodzicy MKS MDK Bartoszyce, na podium stanęły też dziewczęta MUKS Omega Mrągowo i UKS MDK Jedynka Bartoszyce.

Trzeba przyznać, że stawka w rywalizacji młodzików była doborowa. Stawiły się renomowane kluby, które mają ogromne zaplecze, ale zawodnicy MKS MDK stawili im czoła i wdrapali się na podium. Przegrali tylko jedno spotkanie z Vive Tauron Kielce, ale tym się nie przejęli i w spotkaniu o brąz pokonali Padwę Zamość. Najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Kanclerz. Zawodnik MDK w sześciu meczach rzucił 49 bramek.

Skład zespołu : bramkarze: Wiktor Kwiatkowski, Maciej Szewczyk; zawodnicy z pola: Działa Hubert, Bartnicki Dominik (3), Kuhn Łukasz (4), Działa Bartłomiej (1), Habiński Kacper (2), Reszczyński Mateusz (14), Kanclerz Szymon (49), Kwiatkowski Maciej (4), Dyszkowski Damian (2), Borysiuk Tymoteusz (10), Świątek Maciej, Marciniak Dawid, Bembas Mateusz (1), Lewandowski Jakub (1).

Startujący w tej samej grupie wiekowej szczypiorniści Omegi Mrągowo trafili w eliminacjach go do „grupy śmierci” i od razu byli skazani na grę w strefie 9/16. Ostatecznie wylądowali na 13 miejscu

Wśród chłopców drużyny MKS MOSiR Kętrzyn i Omega Mrągowo grały ze zmiennym szczęściem i ostatecznie zajęły lokaty w środku stawki: odpowiednio siódmą i ósma.

Więcej powodów do radości miały dziewczęta, Zespół z Mrągowa dotarł aż do finału. W półfinale pokonał koleżanki z Bartoszyc, ale w spotkaniu o złoto z Łukowem był bez szans Natomiast Jedynka zmobilizowała się po przegranym półfinale i zwyciężyła w spotkaniu o miejsce na podium. Aleksandra Lewandowska została najskuteczniejszą snajperką turnieju – 33 bramki, a Maja Zacharewicz została wyróżniona jako najlepsza zawodniczka drużyny.

Skład drużyny z Bartoszyc: Aleksandra Lewandowska(33), Marcelina Mazurek(5), Julia Kapturska (11), Amelia Kratkowska, Martyna Ogonowska(8), Amelia Kosińska(1), Kinga Szczytowicz, , Julia Jagiełło (1), Patrycja Pudełek, Wiktoria Klimek, Maja Zacharewicz Trener: Magdalena Lewandowska

W turnieju młodziczek wystąpiły tylko szczypiornistki z Mrągowa, które wygrały dwa mecze, a zajęły przedostatnie miejsce.

dscf9462

Wyniki

Dziewczęta

Grupa A

MUKS Omega Mrągowo

- UKS Sprint Ulan Majorat 12:1

- UKS Piątka Łuków 11:5

- UKS Kangur Simiatycze 18:L2

Tabela

1 MUKS Omega Mrągowo 6:0 41:8

2 UKS Piątka Łuków 4:2 23:23

3 UKS Kangur Simiatycze 2:4 15:31

4 UKS Sprint Ulan Majorat 0:6 13:30

dscf9459

Grupa B

UKS MKD Jedynka Bartoszyce

- UKS Jedynka Łuków 13:16

- UKS 49 Białystok 8:3

- UKS Dwójka Lublin 10:5

Tabela

1 UKS Jedynka Łuków 6:0 53:24

2 UKS MKD Jedynka Bartoszyce 4:2 31:24

3 UKS 49 Białystok 2:4 12:31

4 UKS Dwójka Lublin 0:6 15:32

dscf9455

II runda (Play off)

MUKS „Omega” Mrągowo - UKS „49” Białystok 17:1

UKS „Jedynka” Łuków - UKS „Sprint” Ulan – Majorat 1 :6

UKS „Piątka” Łuków - UKS „Dwójka” Lublin 7:4

UKS MDK „Jedynka” Bartoszyce : UKS „Kangur” Siemiatycze 12:4

Półfinały

Strefa 1/4

MUKS „Omega” Mrągowo - UKS MDK „Jedynka” Bartoszyce 8:5

UKS „Jedynka” Łuków - UKS „Piątka” Łuków 18:8

Strefa 5/8

UKS „49” Białystok - UKS „Kangur” Siemiatycze 6:5

UKS „Sprint” Ulan – Majorat - UKS „Dwójka” Lublin 4:14

img 20170305 144434

Mecze o miejsca

mecz o VII miejsce

UKS „Kangur” Siemiatycze - UKS „Sprint” Ulan – Majorat 7:12

mecz o V miejsce

UKS „49” Białystok - UKS „Dwójka” Lublin 10:11

mecz o III miejsce

UKS MDK „Jedynka” Bartoszyce - UKS „Piątka” Łuków 11:4

mecz o I miejsce

MUKS „Omega” Mrągowo : UKS „Jedynka” Łuków 4:16

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. UKS „Jedynka” Łuków

2. MUKS „Omega” Mrągowo

3. UKS MDK „Jedynka” Bartoszyce

4. UKS „Piątka” Łuków

5. UKS „Dwójka” Lublin

6. UKS „49” Białystok

7. UKS „Sprint” Ulan – Majorat

8. UKS „Kangur” Siemiatycze

Młodziczki (każdy z każdym)

MUKS Omega Mrągowo

KS „Victoria” Piaseczno 9:17

UMKS “Orlęta” Zwoleń 30:13

UKS „Bursa” Puławy 8:6

UKS „Sprint” Ulan-Majorat 6:21

UKS „Dwójka” Lublin 14:22

UKS „Jutrzenka” Zwierzyniec 12:11

Tabela

1. UKS „Sprint” Ulan-Majorat 12:0 124:44

2. KS „Victoria” Piaseczno 8:4 86:73

3. UMKS „Orleta” Zwoleń 8:4 83:67

4. UKS „Jutrzenka” Zwierzyniec 6:6 89:64

5. UKS „Dwójka” Lublin 4:8 80:84

6. MUKS „Omega” Mrągowo 4:8 59:90

7. UKS „Bursa” Puławy 0:12 83:123

dscf9384

Chłopcy

I Faza grupowa

Grupa B

MKS MOSiR Kętrzyn

- UKS Bursa Puławy 10:11

- SPR Łukovia Łuków 16:2

Tabela

1 UKS Bursa Puławy 4:0 25:17

2 MKS MOSiR Kętrzyn 2:2 26:13

3 SPR Łukovia Łuków 0:4 9:30

Grupa C

MUKS Omega Mrągowo

- KU AZS UMCS Lublin 12:15

- UKS 49 Białystok 18:4

Tabela

1 KU AZS UMCS Lublin 4:0 43:16

2 MUKS Omega Mrągowo 2:2 30:19

3 UKS 49 Białystok   0:4 8:46

II Faza grupowa

Grupa E

MKS MOSiR Kętrzyn

- UKS Jedynka Łukow 11:12

- UKS 49 Białystok 18:2

Tabela

1 UKS Jedynka Łuków   4:0 25:16

2 MKS MOSiR Kętrzyn 29:14

3 UKS 49 Białystok 0:4 7:31

Grupa F

MUKS Omega Mrągowo

- UKS Bursa Puławy 18:5

- UMKS Orlęta Zwoleń 6:10

Tabela

UMKS Orlęta Zwoleń 4:0 25:12

MUKS Omega Mrągowo 2:2 24:15

UKS Bursa Puławy 0:4 11:33

Półfinały

Strefa 1/4

UKS „Jedynka” Łuków – KU AZS UMCS Lublin 9:17

UMKS “Orlęta” Zwoleń – KS „Vive Tauron” Kielce 5:10

Strefa 5/8

MKS MOSIR Kętrzyn – MKS „Padwa” Zamość II 10:15

MUKS „Omega” Mrągowo –MKS „Padwa” Zamość I 4:11

Strefa 9/12

UKS „49” Białystok – UKS „Bursa” Puławy 2:9

SPR “Łukovia” Łuków – UKS „Sprint” Ulan-Majorat 6:13

Mecze o miejsca

mecz o XI miejsce

UKS „49” Białystok - SPR „Łukovia” Łuków 5:15

mecz o IX miejsce

UKS „Bursa” Puławy - UKS „Sprint” Ulan-Majorat 9:20

mecz o VII miejsce

MKS MOSIR Kętrzyn - MUKS „Omega” Mrągowo 11:10

mecz o V miejsce

MKS „Padwa” Zamość II - MKS „Padwa” Zamość I 18:4

mecz o III miejsce

UKS „Jedynka” Łuków - UMKS “Orlęta” Zwoleń 6:7

mecz o I miejsce

KU AZS UMCS Lublin - KS „Vive Tauron” Kielce 14:7

Klasyfikacja końcowa:

1. KU AZS UMCS Lublin

2. KS „Vive Tauron” Kielce

3. UMKS “Orlęta” Zwoleń

4. UKS „Jedynka” Łuków

5. MKS „Padwa” Zamość II

6. MKS „PADWA” Zamość I

7. MKS MOSIR Kętrzyn

8. MUKS „Omega” Mrągowo

9. UKS „Sprint” Ulan-Majorat

10. UKS „Bursa” Puławy

11. SPR „Łukovia” Łuków

12. UKS „49” Białystok

Młodzicy

Eliminacje

Grupa A

MKS MDK Bartoszyce

- UKS Bursa Puławy 17:2

- HC Volyn 19:8

- KS Unia Lublin 22:14

Tabela

1 MKS MDK Bartoszyce 6:0 58:24

2 UKS Bursa Puławy 4:2 37:44

3 HC Volyn 2:4 41:49

4 KS Unia Lublin 0:6 44:63

dscf9466

Grupa D

MUKS Omega Mrągowo

- UKS Wilanovia Warszawa 14:16

- KS Vive Tauron II Kielce 12:18

- KS Azoty Puławy 5:18

Tabela

1 KS Azoty Puławy 6:0 46:24

2 KS Vive Tauron II Kielce 4:2 45:41

3 UKS Wilanovia Warszawa 2:4 44:48

4 MUKS Omega Mrągowo 0:6 31:52

dscf9475

Strefa 1/8 (grupa z zaliczeniem meczu z eliminacji)

Grupa E

MKS MDK Bartoszyce

- UKS Bursa Puławy 17:2

- KS Vice Tauron I Kielce 10:19

- UKS Sprint Ulan Majorat 14:9

Tabela

1 KS Vice Tauron I Kielce 6:0 62:30

2 MKS MDK Bartoszyce 4:2 41:30

3 UKS Bursa Puławy 2:4 31:50

4 UKS Sprint Ulan Majorat 0:0 30:54

Strefa 9/16 ( z zaliczeniem meczu z eliminacji)

MUKS Omega Mrągowo

- KU AZS UMCS Lublin 10:17

- UKS Kangur Siemiatycze 17:4

- UKS Wilanovia Warszawa 14:16

Tabela

1 UKS Wilanovia Warszawa 6:0 60:33

2 KU AZS UMCS Lublin 4:2 59:38

3 MUKS Omega Mrągowo 2:4 41:37

4 UKS Kangur Siemiatycze 0:6 14:66

dscf9480

Mecze o miejsca

mecz o XV miejsce

KS „Unia” Lublin - UKS „Kangur” Siemiatycze 22:9

mecz o XIII miejsce

UMKS „Orlęta” Zwoleń - MUKS „Omega” Mrągowo 16;20

mecz o XI miejsce

KS „Korab” Staszów - KU AZS UMCS Lublin 13:16

mecz o IX miejsce

HC Vołyń - UKS “ Wilanowia” Warszawa 22:14

mecz o VII miejsce

UKS „Sprint” Ulan-Majorat - KS „Vive Tauron” Kielce II 10:13

mecz o V miejsce

UKS „Bursa” Puławy - KS „Azoty - Puławy” 9:13

mecz o III miejsce

MDK Bartoszyce - MKS „Padwa” Zamość 15:14

mecz o I miejsce

KS „Vive Tauron” Kielce I - KS „Vive Tauron” Kielce III 16 : 17

Klasyfikacja końcowa:

1. KS „Vive Tauron” Kielce III

2. KS „Vive Tauron” Kielce I

3. MDK Bartoszyce

4. MKS „Padwa” Zamość

5. KS „Azoty - Puławy”

6. UKS „Bursa” Puławy

7. KS „Vive Tauron” Kielce II

8. UKS „Sprint” Ulan-Majorat

9. HC Vołyń

10. UKS „Wilanowia” Warszawa

11. KU AZS UMCS Lublin

12. KS „Korab” Staszów

13. MUKS „Omega” Mrągowo

14. Umks „Orlęta” Zwoleń

15. KS „Unia” Lublin

16. UKS ‘Kangur” Siemiatycze

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn