Meblarze wygrali po raz trzeci – Z Piotrkowianinem wynik (16:14) nie z tej epoki

Fot. ks meble wojcik.pl (ilustracja)

Trzecie zwycięstwo w rozgrywkach superligi odnieśli piłkarze ręczni KS Meble Wójcik. W środę (15 marca) pokonali we własnej hali Piotrkowianina Piotrków Trybunalski, osiągając niecodzienny wynik 16:14 (6:5). Takie rezultaty padały, ale dobre pół wieku temu. W każdym jest to mały wyłom, bowiem najczęściej zespoły zdobywają po 30 bramek. Najważniejsze są jednak dwa zdobyte punkty i coraz większe poczucie pewności siebie.

KS Meble Wójcik Elbląg – MKS Piotrkowian Piotrków Trybunalski 16:14 (6:5)

Meble Wójcik Elbląg: Ram, Dudek, Fiodor – Dorsz-3, Paweł. Adamczak, Janiszewski-4, Nowakowski-4, Olszewski, Piotr-1 Adamczak, Malandy, Kupiec-4, Żółtak, Moryń.

Minęła 15 minuta a na tablicy było zaledwie 3:2 dla Meblarzy. Niewiele się zmieniło do przerwy, bowiem gospodarze dorzucili jeszcze trzy gole i mając na koncie sześć trafień...prowadzili. Aż trudno w to uwierzyć.

Po zmianie stron okres lepszej gry mieli goście, którzy w 39 min prowadzili 9:7, ale potem przez prawie dziesięć minut nie zdołali pokonać bramkarza elbląskiego. Dzięki temu Meble odzyskały inicjatywę. Wynik jednak cały czas oscylował w pobliżu remisu. W 59 minucie Adam Nowakowski podwyższył na 15:13 i wydawało się, że sprawa jest przesądzona. Na kilkadziesiąt sekund przed końcem Zinczuk zdobył kontaktową bramkę, ale wątpliwości rozwiał Bartosz Janiszewski i 16:14 zostało. Zwycięstwo odniesione z trudem, po grze, którą trudno uznać za widowiskową, ale punkty są, co w lidze jest najważniejsze.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn