Remanenty III ligi Podlaskiej i Kujawsko-Pomorskiej – MKS MOSiR Kętrzyn i Jeziorak Iława szczebel wyżej

Fot.Fot. Jarosław Żukowski (ilustracja)

Prezentujemy oficjalne tabele po zakończeniu rozgrywek III ligi: podlaskiej i kujawsko-pomorskiej. W rywalizacji, gdzie organizatorami były inne okręgowe związki startowały zespoły z Warmii i Mazur, a na Podlasiu było ich znacznie więcej niż gospodarzy. Warto też odnotować, że dwa zespoły zdobyły wicemistrzostwo i wszystko wskazuje na to, że MKS MOSiR Kętrzyn i Jeziorak Iława wystąpią w II lidze (pomorskiej).

Są to informacje jeszcze nieoficjalne, ale potwierdza się to z kilku źródeł, zapowiada się więc, że w II lidze będziemy mieli więcej reprezentantów, a cieszymy się bardzo, że do gry wchodzą nowe ośrodki, gdzie w ostatnim czasie piłka ręczna rozwija się dynamicznie, a przede wszystkim ma wielu sympatyków.

15178965 1222724194475134 2575650442175381434 n

III liga Podlaska

Końcowa tabela

1 TS Siemiatycze 12 23 332-258

2 MKS MOSIR Kętrzyn 12 18 325-279

3 UKS Jaćwingowie Gołdap 12 13 343-349

4 MLKS Czarni Olecko 12 10 279-295

5 EKS Szczypiorniak Ełk 12 9 355-345

6 KS Bestios Białystok 12 7 284-333

7 MOKS Słoneczny Stok Białystok 12 4 314-373

Klasyfikacja snajperów

1 Jabłoński Kamil Ełk 106

2 Pałasz Dominik Kętrzyn 88

3 Dziekoński Ernest Słoneczny Stok 83

4 Płoński Łukasz Bestios 78

5 Porzeziński Maciej Siemiatycze 70

6 Wójcik Maciej Kętrzyn 68

7 Bielecki Damian Olecko 63

7 Pietrasik B Sławomir Kętrzyn 63

9 Bućko Artur Ełk 61

9 Szyszko Jakub Siemiatycze 61

11 Budlewski Rafał Gołdap 54

12 Głębocki Mikołaj Olecko 53

13 Borkowski Damian Słoneczny Stok 52

14 Grudziński Filip Olecko 49

15 Sztuk Mateusz Gołdap 47

15 Fiedorowicz Kamil Ełk 47

17 Mróz Karol Słoneczny Stok 44

17 Gołembicki Szymon Słoneczny Stok 44

19 Jaroszewicz Michał Siemiatycze 40

20 Czyż Aleksander Ełk 37

15056364 1717503345243854 8326357665709876559 n

III liga Kujawsko-Pomorska

Końcowa tabela

1 MKS Henri Lloyd Brodnica 16 32 609:411

2 Jeziorak Iława 16 24 536:461

3 MLKS Borowiak Czersk 16 24 474:401

4 SPRP Damy Radę Inowrocław 16 18 472:433

5 LKS Korona Koronowo 16 17 548:528

6 UKS Iskra Bydgoszcz 16 14 474:478

7 UKS Alfa 99 Strzelno 16 7 449:547

8 LKS Kęsowo 16 7 407:499

9 MKS Krajna Nakło 16 1 336:547

Klasyfikacja snajperów

1 Kłyza Mateusz LKS Korona Koronowo 137

2 Kisiel Kamil UKS Iskra Bydgoszcz 127

3 Kowalik Marcin LKS Korona Koronowo 121

4 Wiśniewski Dawid UKS Alfa 99 Strzelno 102

5 Zembrzycki Tomasz MKS Henri Lloyd Brodnica 99

6 Jakubowski Paweł MLKS Borowiak Czersk 98

7 Ciesielski Łukasz MKS Henri Lloyd Brodnica 95

8 Dziuba Wojciech LKS Korona Koronowo 90

9 Lewandowski Artur SPRP Damy Radę Inowrocław 89

10 Jarząb Jakub Jeziorak Iława 86

.............................................................

12 Gawiński Michał Jeziorak Iława 80

15 Jaworski Andrzej Jeziorak Iława 78

26 Kalwas Tomasz Jeziorak Iława 46

29 Kamiński Łukasz Jeziorak Iława 45

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn