Szczypiorniak Cup Olsztyn 2017 – Talenty odkryte, trzeba zrobić drugi krok

Fot. nadesłane

W piątek (26 maja) Klub Sportowy „Szczypiorniak” zorganizował turniej piłki ręcznej dla olsztyńskich szkół podstawowych pod nazwą SZCZYPIORNIAK CUP 2017. Impreza miała na celu popularyzację tej dyscypliny wśród najmłodszych. W turnieju uczestniczyli chłopcy z klas V-tych (rocznik 2005 i młodsi) z SP 3, SP 6, SP 22, SP 25, SP 30 i SP 34.Cieszymy się, że co roku w turnieju uczestniczy coraz większa liczba olsztyńskich

Wyniki

Grupa A

SP 22 Olsztyn - SP 30 Olsztyn 11:6

SP 34 Olsztyn - SP 22 Olsztyn 7:8

SP 30 Olsztyn - SP 34 Olsztyn 1:7

Kolejność

1 SP22 Olsztyn

2 SP 34 Olsztyn

3 SP 30 Olsztyn

Grupa B

SP 6 Olsztyn - SP 25 Olsztyn 10:3

SP 3 Olsztyn - SP 6 Olsztyn 6:9

SP 25 Olsztyn - SP 3 Olsztyn 6:13

Kolejność

1 SP 6 Olsztyn

2 SP 3 Olsztyn

3 SP 25 Olsztyn

z4415019

o V miejsce   

SP 25 Olsztyn - SP 30 Olsztyn 3:6

o III miejsce

SP 3 Olsztyn - SP 34 Olsztyn 11:3

o I miejsce     

SP 22 Olsztyn - SP 6 Olsztyn 8:4

Kolejność końcowa i najlepszy w zespole

1 Szkoła Podstawowa Nr 22 Kalinowski Filip

2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Adrian Grygoruk

3 Szkoła Podstawowa Nr 3 Paweł Danowski

4 Szkoła Podstawowa Nr 34 Paweł Jakubisiak

5 Szkoła Podstawowa Nr 30 Marian Gołębiowski

6 Szkoła Podstawowa Nr 25 Krzysztof Firak

Wyróżnienia indywidualne

Najwszechstronniejszy zawodnik turnieju

Grygoruk Adrian SP 6 Olsztyn

Król strzelców

Janicki Jakub SP 34 Olsztyn

Najlepszy bramkarz

Paweł Jakubisiak SP 34 Olsztyn

Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki turniejowe i pamiątkowe dyplomy, najlepsi nagrody i upominki, zawodnicy z miejsc I-III medale i puchary, wyróżniający się certyfikaty upoważniające do uczęszczania na treningi piłki ręcznej w roku szkolnym 2017/2018 w KS "Szczypiorniak" Olsztyn Ponadto uczestniczące szkoły otrzymały po 3 piłki do gry do szczypiorniaka.

W turnieju organizator wyłonił wyróżniających się na boisku zawodników i wręczył im certyfikaty do dalszego szkolenia

SP 30 opiekun Małgorzata Witek

1 Kacper Gadomski

2Marcin Gołębiowski

3 Patryk Bednarczyk

4 Mateusz Pajdak

SP 3 opiekun Daniel Kotyrba

1 Paweł Danowski

2 Rafał Dąbkowski

3 Mikołaj Kochański

4 Mikolaj Madeksza

SP 34 opiekun Gabriela Jarzębowska

1 Paweł Rogalski

2 Antoni Gadomski

3 Paweł Skiba

SP 22 opiekun Kazimierz Przekop

1Ignacy Postek

2 Piotr Dziegański

3 Piotr Urban

SP 6 opiekun Tomasz Kempiński

1 Jakub Babalski

2 Krzysztof Murawski

3 Adrian Grygoruk

4 Jan Sarnwski

5 Szymon Świderski

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn