KS Szczypiorniak i MKS MOSiR Kętrzyn na razie towarzysko – Pograli wszyscy i o to chodziło

Fot. ilustracja

W sparingowym meczu II-ligowców piłkarze ręczni KS Szczypiorniak pokonali w piątek (25 sierpnia) w Olsztynie MKS MOSiR Kętrzyn 26:25 (13:9). W zbliżającym się sezonie ligowym obie drużyny występować będą w jednej – pomorskiej grupie. Kętrzynianie zadebiutują na tym szczeblu rozgrywek, dla olsztynian będzie to już kolejny sezon w tej klasie.

KS Szczypiorniak Olsztyn – MKS MOSiR Kętrzyn 26:25 (13:9)

KS Szczypiorniak Olsztyn :Arkadiusz Dudek i Michał Bieluch oraz Karol Spychalski, Wojciech Wicinek-3, Krzysztof Kowalski-2, Grzegorz Kozłowski-4, Jakub Hołubiuk-5, Przemysław Mosiewicz, Jakub Ostrówka, Patryk Buluk-5, Adam Cudzewicz-3, Adam Malina-1, Piotr Deptuła-3, Paweł Pszczółkowski, Artur Bienenda

MKS MOSiR Kętrzyn. Najwięcej bramek: Dominik Pałasz-7, Karol Niedziałkowski-6, Bartosz Pietrasik-4

W 22 minucie Szczypiorniak prowadził już 9:3, ale trener Krzysztof Maciejewski dał pograć wszystkim zawodnikom, a byli wśród nich uczestnicy rozgrywanych w minionym sezonie Mistrzostw Polski młodzików. Kętrzynianie znacznie zmniejszyli straty i do końca wynik był sprawa otwartą, ale ostatecznie gospodarze nie oddali zwycięstwa. Typowy sparing, w którym szkoleniowcy sprawdzali swoje koncepcje taktyczne i personalne.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn