W Ełku zagrali II-ligowcy – MOSiR Kętrzyn trzymał się do przerwy

Fot. Jarosław Żukowski/nasze miasto kętrzyn (ilustracja)

W środę (30 sierpnia) w hali widowiskowo - sportowej w Ełku  odbył się mecz piłki ręcznej pomiędzy II ligowymi drużynami MKSMOSiR Kętrzyn i KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Faworytem był zespół z Podlasia, który już kilka sezonów występuje na drugim froncie. I to sie sprawdziło. Kętrzynianie (beniaminek II ligi) przegrali to spotkanie 23:33 (12:13).

MKS MOSiR Kętrzyn - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 23:33 (12:13)

MKS MOSiR Kętrzyn: Bramkarz: Maciej Gryczka Zawodnicy z pola: Dziakiewicz Paweł, Kowszuk Mikołaj, Kręciewski Krystian(4), Marcinkiewicz Maciej, Tomasz Mikłasz (7) Pałasz Dominik(6), Pietrasik Bartłomiej(4), Tymoszuk Sławomir, Wójcik Maciej(2). Trener: Cezary Tyszka.

Drużyna MKS MOSiR do przerwy nawiązała walkę z przeciwnikiem i wówczas nie brakowało emocji. Po zmianie stron jednak przewaga gości z Dąbrowy Białostockiej była zdecydowana. Inna sprawa, że kętrzynianie grali ostatnio bardzo duzo meczów i być może nie wytrzymali trudów środowej potyczki. Wyróżnili sie bramkarze obu stron.

Mecz odbył się dzięki dzięki uprzejmości MOSiR Ełk i przy wsparciu Urzędu Miasta w Elku. Niebawem pod okiem świeżo upieczonych istruktorów do przygotowań i rywalizacji przystapia zawodnicy EKS Szczypiorniak. Powoli sie sposobia do rozgrywek III ligi podlaskiej.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn