W lidze juniorów młodszych – Finalistów już praktycznie znamy

Fot. SP 1 Morąg (ilustracja)

Rywalizacja w rozgrywkach ligi wojewódzkiej juniorów młodszych przebiega w dwóch grupach (poprzednia tabela była błędna). Po dwa najlepsze zespoły awansują do strefy 1/4 i z zaliczeniem spotkań eliminacyjnych z partnerem z grupy walczyć będą o medale. W grupie I awans zapewniły sobie Szczypiorniak I Olsztyn i MTS Giżycko, w drugiej zakwalifikują się najprawdopodobniej Szczypiorniak II Olsztyn i Truso Elbląg.

Z rozgrywek wycofał się Jeziorak Iława. W tabeli uwzględniamy rezultaty tego zespołu, ale wszystko wskazuje na to, że zostaną anulowane, co zresztą nie zmieni sytuacji w grupie II, gdzie drużyna z Iławy i tak zajmowała ostatnie miejsce.

Wyniki (4 kolejka)

Grupa I

KS Szczypiorniak III Olsztyn – MTS Giżycko 23:30 (13:11)

Szczypiorniak III Olsztyn: Fabian Masłowski, Maciej Kozłowski-7, Wojciech Łużpiński, Adam Gomuła, Paweł Krawczyński-4, Maciej Retkiewicz-7, Jakub Markowski, Wojciech Zieliński-1, Hubert Sukniewicz-1, Mateusz Rakowski, Tymoteusz Borysiuk-3

MTS Giżycko: Jakub Pachucki, Adam Polakowski, Krystian Bereza, Miłosz Wołodkiewicz-6, Bartosz Tomaszewski-2, Wojciech Maślij-3, Krzysztof Jurewicz, Michał Sawko, Michał Wojgienica-1, Kacper Jankowski, Oskat Tiwończuk, Jakub Cedrowski, Dawid Jankowski-10, Mateusz Siedlecki-8

Tabela

1 Szczypiorniak I Olsztyn 2 6 81:53

2 MTS Giżycko 3 6 84:95

3 Szczypiorniak III Olsztyn 3 0 73:90

Grupa II

MKS Truso Elbląg – UKS Jedynka Morąg 40:20 (18:7)

Truso Elbląg: Cezary Stępień-3, Dominik Latarski-1, Mikołaj Solecki-2, Przemysław Popielarz-5, Marek Szot-1, Szymon Heyda, Jakub Masalski-1, Joachim Kowalkowski-7, Mateusz Peret-2, Maciej Zdun-3, Jakub Bartkowski-4, Maciej Pecyna-1, Kacper Sparzak-8, Wiktor Aantosiak-2, Krzysztof Kostecki, Kamil Sosik.

UKS Jedynka Morąg : Jakub Kreft, Wojciech Borysewicz-1, Michał Tumiel, Gustaw Bartnicki-4, Sebastian Borowiecki-1, Mateusz Rydel-5, Paweł Piotrowski-8, Szymon Król, Kacper Gołębiewski, Miłosz Cienki, Hubert Urban-1, Adrian Zalewski, Jakub Wojcinowicz, Przemysław Hubacz

KS Szczypiorniak II Olsztyn – ITS Jeziorak Iława 10:0 (walkower)

Awansem (5 kolejka)

 KS Szczypiorniak II Olsztyn – UKS Jedynka Morąg 44:15 (22:6)

KS Szczypiorniak II Olsztyn: Maciej Warmiński-5, Filip Lewalski-4, Jakub Kozłowski-5, Maciej Milewski-3, Bartosz Bongalski-5, Eryk Kulas-1, Jakub Ałaj, Igor Graczyk-7, Kacper Walczak, Damian Dyszkowski-5, Mateusz Reszczyński-7, Michał Safiejko-2

UKS Jedynka Morąg: Jakub Kreft, Wojciech Borysewicz, Adrian Cygan-1, Michał Tumiel, Gustaw Bartnicki-5, Sebastian Borowiecki-1, Mateusz Rydel-3, Paweł Piotrowski, Szymon Król, Kacper Gołębiewski, Miłosz Cienki-1, Hubert Urban-2, Adrian Zalewski, Jakub Wojcinowicz, Przemysław Hubacz-2

Tabela

1 Szczypiorniak II Olsztyn 5 15 155:94

2 Truso Elbląg 4 9 148:88

3 Jedynka Morąg 5 3 81:158

4 Jeziorak Iława 4 0 40:102

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn