Warmia i Mazury Pływaja Olecko 2017 – Sprinty dzieci najciekawsze

Fot.Zbigniew Malinowski/olecko wm

Na pływalni Lega w Olecku odbyły się w sobotę (14 stycznia) czwarte w tym sezonie zawody amatorów z cyklu ‘Warmia i Mazury Pływają” Impreza odbywa się cyklicznie w kilku miejscowościach województwa, a w czerwcu rozgrywany jest finał. Patronat regionalny nad cenną akcją przejął marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Gustaw Marek Brzezin, natomiast patronat lokalny - burmistrz Olecka - Wacław Olszewski

Wyniki

Kategoria Panie 1-6 lat dystans 15 m

1 Liliana Wasilewska   00:42:02

Kategoria Panowie 1-6 lat dystans 15 m

1 Janusz Niedziejko-Ziółkowski   00:21:47

Kategoria Panie 7-9 lat dystans 25 m

1 Amelia Gajewska 00:20:01

2 Nina Radomska 00:22:45

3 Julia Chorąży 00:22:95

4 Nina Szyłkiewicz 00:23:07

5 Nikola Wiktoria Drobiszewska 00:25:19

6 Lidia Panuszko 00:27:76

7 Malwina Muszyńska 00:29:45

8 Maja Kowalewska 00:29:66

9 Maja Wasilewska 00:31:04

10 Julia Masianis 00:31:54

11 Zosia Łapucka 00:31:80

12 Martyna Kaszkiel 00:35:00

13 Lena Czaplejewicz 00:36:72

14 Karolina Niedziejko 00:37:87

Kategoria Panowie 7-9 lat dystans 25 m

1 Igor Max Szejnoga 00:21:18

2 Piotr Witkowski 00:22:36

3 Hubert Jurewicz 00:23:52

4 Dominik Tylman 00:27:71

5 Filip Żurawlew 00:33:73

6 Filip Kopeć 00:35:00

7 Kuba Wieloch 00:41:16

8 Michał Adamczewski 00:42:95

9 Łukasz Kosakowski 00:55:45

Kategoria Panie 10-12 lat dystans 25 m

1 Anna Kramkowska 00:16:29

2 Ada Adamska 00:18:38

3 Marta Chołod 00:19:21

4 Dominika Kosakowska 00:21:18

5 Justyna Racis 00:23:95

6 Karolina Ciszewska 00:24:83

7 Zuzia Sędzicka 00:26:99

8 Emilia Szczech 00:28:49

9 Paula Ulińska 00:28:85

10 Natalia Kopeć 00:30:91

11 Wiktoria Jankowska 00:36:06

Kategoria Panowie 10-12 lat dystans 25 m

1 Hubert Modzelewski 00:16:12

2 Antoni Witkowski 00:18:25

3 Igor Wieloch 00:18:45

4 Maksymilian Gałkowski 00:18:91

5 Rafał Życzkowski 00:19:68

6 Janusz Krajewski 00:19:87

7 Adrian Malinowski 00:20:29

8 Michał Stankiewicz 00:21:26

9 Michał Matyjewicz 00:22:35

10 Kacper Wasilewski 00:22:87

11 Patryk Stelmachowski 00:24:23

12 Kacper Truchel 00:24:77

13 Cyprian Jórczyk 00:25:28

14 Szymon Rutkowski 00:26:25

15 Wiktor Radomski 00:28:08

16 Kacper Tylman 00:29:33

17 Mateusz Żukowski 00:29:51

18 Jakub Orchowski 00:31:87

Kategoria Panie 13-14 lat dystans 50 m

1 Rebeka Kasprzak 00:33:96

2 Maja Bagieńska 00:36:63

3 Ewa Łapucka  00:36:94

4 Daria Machnacz   00:40:42

5 Iza Kalinowska 00:41:64

6 Karolina Kopycka 00:44:09

7 Zuzanna Kieczeń 00:52:86

Kategoria Panowie 13-14 lat dystans 50 m

1 DAWID MITIN 00:30:97

2 Filip Szmyt 00:35:13

3 TOMASZ KASZKIEL   00:36:81

4 Eryk Czaplejewicz   00:41:60

Kategoria Panie 15-16 lat dystans 50 m

1 Aleksandra Kaszkiel 00:31:17

Kategoria Panowie 15-16 lat dystans 50m

1 Błażej Gałkowski 00:27:88

2 Paweł Masalski 00:27:89

Kategoria Panie 17-19 lat dystans 50 m

1 Anna Omilian 00:37:71

Kategoria Panowie 17-19 lat dystans 50 m

1 Marcin Nawrocki 00:40:08

Kategoria Panowie 30-39 lat dystans 50 m

1   Ireneusz Malinowski   00:32:02

2   Tomasz Wieloch   00:42:53

Kategoria Panie 40-49 lat dystans 50 m

1 Joanna Kaszkiel 00:54:80

Kategoria Panowie 40-49 lat dystans 50 m

1 Arkadiusz Kopeć 00:52:05  

Kategoria Panowie 50-59 lat dystans 50 m

1 Adam Łapucki 00:35:13

Kategoria Panowie 60+ lat dystans 50 m

1 Ryszard Zabolewicz   00:41:31

W zawodach wzięło udział 76 zawodników i zawodniczek.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn