Olecko i okolice pływają 2016/17 (5) – Od ściany do ściany, to nie musi być nudne

Fot.Zbigniew Malinowski/olecko wm

W minioną sobotę (11 lutego) ma pływalni kompleksu OSiR-u odbyła się piąta w tym sezonie edycja imprezy Warmia i Mazury pływają - Olecko i okolice pływają. W rywalizacji uczestniczyło około 80 zawodniczek i zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Imprezę patronatem regionalnym objął marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marek Gustaw Brzezin, a lokalnym burmistrz Olecka Wacław Olszewski.

Wyniki

Kategoria Panie 1-6 lat dystans 15 m

1 Liliana Wasilewska 00:43:98

Kategoria Panowie 1-6 lat dystans 15 m

1 Janusz Niedziejko-Ziółkowski 00:21:78

Kategoria Panie 7-9 lat dystans 25 m

1 Amelia Gajewska 00:20:07

2 Julia Chorąży 00:22:48

3 Nina Szyłkiewicz 00:23:27

4 Nina Radomska 00:23:76

5 Malwina Muszyńska 00:25:14

6 Nikola Wiktoria Drobiszewska 00:25:18

7 Alicja Romanowska 00:26:07

8 Martyna Kaszkiel 00:26:09

9 Maja Wasilewska 00:29:83

10 Oliwia Kowalewska 00:33:60

11 Karolina Niedziejko 00:34:61

12 Wiktoria Niedziejko 00:37:52

Kategoria Panowie 7-9 lat dystans 25 m

1 Igor Szejnoga 00:20:22

2 Piotr Witkowski 00:21:67

3 Dominik Tylman 00:30:44

4 Filip Żurawlew 00:32:03

5 Emanuel Gajda 00:38:06

6 Filip Kopeć 00:40:24

7 Michał Adamczewski 00:42:35

8 Franciszek Jankowski 00:48:52

9 Mateusz Gaworski 00:59:76

10 Łukasz Kosakowski 01:10:05

Kategoria Panie 10-12 lat dystans 25 m

1 Aleksandra Chmielewska 00:16:34

2 Anna Kramkowska 00:17:54

3 Ada Adamska 00:18:84

4 Marta Chołod 00:19:57

5 Aleksandra Molas 00:20:30

6 Dominika Kosakowska 00:21:55

7 Malwina Parchimowicz 00:22:28

8 Justyna Racis 00:22:44

9 Karolina Ciszewska 00:23:31

10 Natalia Kopeć 00:24:00

11 Magdalena Jurewicz 00:25:15

12 Zuzia Sędzicka 00:26:25

13 Emilia Szczech 00:29:22

14 Wiktoria Jankowska 00:33:19

Kategoria Panowie 10-12 lat dystans 25 m

1 Antoni Witkowski 00:15:36

2 Hubert Modzelewski 00:16:33

3 Igor Wieloch 00:18:16

4 Kamil Gryko 00:19:20

5 Rafał Życzkowski 00:19:65

6 Maksymilian Gałkowski 00:20:16

7 Janusz Krajewski 00:20:33

8 Bartosz Czerwiński 00:20:42

9 Michał Stankiewicz 00:20:95

10 Michał Matyjewicz 00:21:74

11 Kacper Truchel 00:22:83

12 Dominik Backiel 00:23:09

13 Patryk Stelmachowski 00:24:09

14 Cyprian Jórczyk 00:24:50

15 Bartosz Gierak 00:26:54

16 Szymon Rutkowski 00:26:62

17 Michał Tyczkowski 00:26:90

18 Kacper Wasilewski 00:27:44

19 IGOR DĄBROWSKI 00:27:68

20 Patryk Sawicki 00:28:47

21 Kacper Tylman 00:29:99

22 Mateusz Żukowski 00:31:62

Kategoria Panie 13-14 lat dystans 50 m

1 Natalia Hatalska 00:31:68

2 Rebeka Kasprzak 00:33:37

3 Ewa Łapucka 00:37:25

4 Iza Kalinowska 00:40:56

5 Karolina Kopycka 00:44:75

6 Daria Machnacz 00:44:89

7 Zuzanna Kieczeń 00:52:49

Kategoria Panowie 13-14 lat dystans 50 m

1 Dawid Mitin 00:31:12

2 Filip Szmyt 00:33:93

3 Tomasz Kaszkiel 00:35:94

Kategoria Panie 15-16 lat dystans 50 m

1 Aleksandra Kaszkiel   00:31:57

Kategoria Panowie 15-16 lat dystans 50 m

1 Paweł Masalski 00:27:36

2 Błażej Gałkowski 00:27:52

3 Rafał Jobczyński 00:41:77

Kategoria Panie 17-19 lat dystans 50 m

1 Anna Omilian 00:38:53

Kategoria Panowie 17-19 lat dystans 50 m

1 Marcin Nawrocki 00:41:27

Kategoria Panowie 30-39 lat dystans 50 m

1 Tomasz Wieloch 00:42:91

Kategoria Panie 40-49 lat dystans 50 m

1   Joanna Kaszkiel   00:54:59

Kategoria Panowie 40-49 lat dystans 50 m

1 Arkadiusz Kopeć 00:54:11

Kategoria Panowie 60+ lat dystans 50 m

1 Ryszard Zabolewicz 00:41:99

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn