Zimowe MP U14 Lublin 2017 – Aleksander Cyckowski jedynym finalistą. To chyba za mało...

Fot.gmina giżycko facebook (ilustracja)

W Lublinie zakończyły sie w niedziele (5 marca) Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu U14.W imprezie startowało prawie 700 uczestników ze 156 klubów, w tym także pływacy Kormorana Olsztyn, MKS Roś Pisz, UKP Jedynka Elbląg, Orki Iława, Medyka Giżycko i MOS Ełk. Wracamy bez medalu. Jedynym finalistą A był Aleksander Cyckowski (UKP Jedynka Elbląg).Zajął 8 miejsce

Klasyfikacja punktowa

UKS 190 Łódź 172.00

2 Galicja Kraków 141.00

3 Unia Oświęcim 129.00

4 Gim. 92 Ursynów Warszawa 112.00

5G-8 Bielany Warszawa 111.00

6 Muszelka Warszawa 108.00

..........................

65 Kormoran Olsztyn 11.00

68 Medyk Giżycko 10.00

85 UKP Jedynka Elbląg 4.00

I dzień

Przedpołudniowe eliminacje pierwszego dnia MP nie przyniosły nam sukcesów. Jedynym akcentem była awans do finału B na 50 metrów stylem klasycznym Moniki Kułakowskiej (Medyk Giżycko) na 50 metrów stylem klasycznym. Na 22 miejscu na 200 metrów stylem dowolnym sklasyfikowano Michała Niedziałka (Kormoran). Jest rezerwowym, ale ma nikłe szanse występu w finale B.W wyścigu indywidualnym popołudniu popłynęła tylko Monika Kułakowska, zajmując ostatecznie 12 lokatę.

II dzień

W porannych eliminacjach do finału A zakwalifikował się tylko Aleksander Cyckowski z Jedynki Elbląg, zajmując 8 miejsce na 50 metrów st. grzbietowym. W finale B popłyną: na 50 metrów st. motylkowym Monika Kułakowska (Medyk Giżycko) – 16 miejsce. Ta sama zawodniczka na 200 metrów st. zmiennym - 12 miejsce oraz na 400 metrów stylem dowolnym reprezentanci Kormorana Wiktoria Kulik – 13 miejsce i Michał Niedziałek – 19 miejsce.

W wyściu finałowym Aleksander Cyckowski uzyskal lepszy czas niż w eliminacjach, ale 8 miejsce się nie zmieniło.W finałach pocieszenia były nieznaczne korekty w stosunku do eliminacji.

III dzień

W eliminacjach jedynie jedynie Monika Kułakowska i Wiktoria Kulik zdołały awansować do finału B na 100 metrów zmienny, Sa jeszcze długie dystanse, ale rozstrzygnięcia padną popołudniu.Monika wygrała finał B i to był jeden z nielicznych miłych akcentów tych mistrzostw.

Wyniki

Kobiety

50 metrów stylem dowolnym

28. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 28.65 533

53. ŁABAJ Zuzanna SOL 14 Kormoran Olsztyn 29.47 490

57. GAJEWSKA Alicja 14 Pirat Elbląg 29.60 483

64. TRYPUCKA Klaudia SOL 14 Kormoran Olsztyn 29.83 472

72. SADOWSKA Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 30.02 463

126. CHRZAN Daria SOL 14 Kormoran Olsztyn 31.44 403

153. GŁĄBIŃSKA Martyna 14 Orka Iława 32.12 378

171. KUSAJ Zuzanna SOL 14 Kormoran Olsztyn 33.24 341

50 metrów stylem klasycznym

Finał B

12. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 34.92 560

........................

42. KŁOS Paulina SOL 14 Kormoran Olsztyn 37.35 458

43. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 37.41 456

66. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 38.89 406

79. KUSAJ Zuzanna SOL 14 Kormoran Olsztyn 41.65 330

83. ŁUCZYŃSKA Adrianna SOL 14 Kormoran Olsztyn 42.67 307

100 metrów stylem motylkowym

37. SADOWSKA Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:12.81 421

39. ŁABAJ Zuzanna SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:13.26 414

40. KIELAK Julia SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:13.83 404

200 metrów stylem dowolnym

28. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:17.53 522

64. ZMIERCZAK Natalia SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:24.26 452

88. TRYPUCKA Klaudia SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:28.72 413

93. KIELAK Julia SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:29.94 403

98. CHRZAN Daria SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:31.83 388

105. GŁĄBIŃSKA Martyna 14 Orka Iława 2:35.41 362

112. ŁUCZYŃSKA Adrianna SOL14 Kormoran Olsztyn 2:40.15 330

200 metrów stylem grzbietowym

45. ZMIERCZAK Natalia SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:36.39 443

50 metrów stylem motylkowym

Finał B

13. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 30.25 523

..........................................

42. SADOWSKA Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 32.40 426

47. ŁABAJ Zuzanna SOL 14 Kormoran Olsztyn 32.67 415

50 metrów stylem grzbietowym

73. KŁOS Paulina SOL 14 Kormoran Olsztyn 35.45 379

79. GAJEWSKA Alicja 14 Pirat Elbląg 36.15 358

82. CHRZAN Daria SOL 14 Kormoran Olsztyn 36.31 353

400 metrów stylem dowolnym

Finał B

17. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 4:43.13 568

...........................

48. KIELAK Julia SOL 14 Kormoran Olsztyn 4:56.31 495

61. ZMIERCZAK Natalia SOL 14 Kormoran Olsztyn 5:02.37 466

78. TRYPUCKA Klaudia SOL 14 Kormoran Olsztyn 5:12.33 423

86. ŁUCZYŃSKA Adrianna SOL 14 Kormoran Olsztyn 5:28.10 365

90. GŁĄBIŃSKA Martyna 14 Orka Iława 5:37.91 334

200 metrów stylem klasycznym

47. KŁOS Paulina SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:57.71 434

68. KUSAJ Zuzanna SOL 14 Kormoran Olsztyn 3:08.35 364

77. ŁUCZYŃSKA Adrianna SOL14 Kormoran Olsztyn 3:19.42 307

200 metrów stylem zmiennym

Finał B

17. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 2:30.38 532

18. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:31.80 518

....................................

44. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 2:42.68 419

200 metrów stylem motylkowym

30. KIELAK Julia SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:47.58 363

33. SADOWSKA Wiktoria SOL14 Kormoran Olsztyn 2:48.29 359

100 metrów stylem dowolnym

61. ŁABAJ Zuzanna SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:04.95 481

84. GAJEWSKA Alicja 14 Pirat Elbląg 1:06.66 445

86. TRYPUCKA Klaudia SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:06.76 443

91. SADOWSKA Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:07.03 438

108. ZMIERCZAK Natalia SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:08.61 408

127. CHRZAN Daria SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:09.78 388

141. GŁĄBIŃSKA Martyna 14 Orka Iława 1:11.27 364

152. KUSAJ Zuzanna SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:13.50 332

100 metrów stylem grzbietowym

61. ZMIERCZAK Natalia SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:14.96 395

100 metrów stylem klasycznym

34. KŁOS Paulina SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:20.58 463

71. KUSAJ Zuzanna SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:28.74 347

80. ŁUCZYŃSKA Adrianna SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:33.81 293

100 metrów stylem zmiennym

Finał B

11. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 1:08.44 567

20. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:11.90 489

.........................................

52. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 1:15.55 422

60. ŁABAJ Zuzanna SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:16.13 412

66. KŁOS Paulina SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:16.71 403

77. GAJEWSKA Alicja 14 Pirat Elbląg 1:19.52 361

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

17 Kormoran Olsztyn 1 (KULIK Wiktoria 2:14.64, ZMIERCZAK Natalia 2:26.49, KIELAK Julia 2:24.55, ŁABAJ Zuzanna 2:27.18) 9:32.86 493

20 Kormoran Olsztyn 2 (TRYPUCKA Klaudia 2:26.44, SADOWSKA Wiktoria 2:24.30, ŁUCZYŃSKA Adrianna 2:40.41 CHRZAN Daria 2:29.52) 10:00.67 428

4 razy 100 metrów stylem dowolnym

19. Kormoran Olsztyn 1 (SADOWSKA Wiktoria 1:05.97 KULIK Wiktoria 1:04.46 KIELAK Julia 1:05.50 ŁABAJ Zuzanna 1:05.03) 4:20.96 495

27. Kormoran Olsztyn 2 (TRYPUCKA Klaudia 1:05.36 KŁOS Paulina SOL 1:09.97 CHRZAN Daria 1:08.25 ZMIERCZAK Natalia 1:06.36) 4:29.94 447

Fot.Michał Harasim

Mężczyźni

50 metrów stylem dowolnym

73. POPŁAWSKI Ksawery 14 MOS Ełk 27.65 393

75. ŻUCHOWSKI Kacper 14 Jedynka Elbląg 27.68 392

102. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 28.14 373

200. MACZYSZYN Hubert 14 Medyk Giżycko 32.92 233

100 metrów stylem motylkowym

59. KAPAŁA Szymon SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:10.74 321

200 metrów stylem dowolnym

22. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:07.48 473 R

71. POPŁAWSKI Ksawery 14 MOS Ełk 2:16.52 385

83. KRAJEWSKI Mateusz 14 Orka Iława 2:18.97 365

101. ŻUCHOWSKI Kacper 14 Jedynka Elbląg 2:22.25 340

119. MACZYSZYN Hubert 14 Medyk Giżycko 2:35.45 261

200 metrów stylem grzbietowym

38. CYCKOWSKI Aleksander 14 Jedynka Elbląg 2:24.79 388

400 metrów stylem zmiennym

KAPAŁA Szymon SOL 14 Kormoran Olsztyn 5:24.16 383

50 metrów stylem motylkowym

73. ŻUCHOWSKI Kacper 14 Jedynka Elbląg 31.21 340

106. KRAJEWSKI Mateusz 14 Orka Iława 33.22 282

50 metrów stylem grzbietowym

Finał A

8. CYCKOWSKI Aleksander 14 Jedynka Elbląg 29.39 432

400 metrów stylem dowolnym

Finał B

17. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 4:24.49 516

200 metrów stylem zmiennym

49 KAPAŁA Szymon SOL 14 Kormoran Olsztyn 2.33.76 362

63 MACZYSZYN Hubert 14 Medyk Giżycko 2.56.25 240

200 metrów stylem motylkowym

25. KAPAŁA Szymon SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:34.23 348

100 metrów stylem dowolnym

48. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 59.85 423

52. POPŁAWSKI Ksawery 14 MOS Ełk 1:00.36 412

63. ŻUCHOWSKI Kacper 14 Jedynka Elbląg 1:01.05 398

71. KRAJEWSKI Mateusz 14 Orka Iława 1:01.65 387

158. MACZYSZYN Hubert 14 Medyk Giżycko 1:11.94 243

100 metrów stylem grzbietowym

30. CYCKOWSKI Aleksander 14 Jedynka Elbląg 1:06.07 405

100 metrów stylem zmiennym

75. KAPAŁA Szymon SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:12.71 338

78. POPŁAWSKI Ksawery 14 MOS Ełk 1:12.82 336

107. MACZYSZYN Hubert 14 Medyk Giżycko 1:23.79 221

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn