Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików Olsztyn 2017 – Dominacja Kormorana, ale talenty są wszędzie...

Fot. mtp kormoran olsztyn facebook

W olsztyńskiej Aquasferze odbywały się 18 i 19 marca Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w pływaniu. Rywalizacja ma korespondencyjny charakter. 12 i 13-letni pływacy rywalizują w całym kraju i oficjalne wyniki ogólnopolskie można podać otrzymaniu wszystkich rezultatów. W Olsztynie wystąpili przede wszystkim reprezentanci warmińsko-mazurskich sekcji, gościliśmy też młodzież z Mławy i Ciechanowa.

Imprezę zdominowali pływacy Kormorana, którzy wystawili najliczniejsza ekipę, w której mają już kilkoro bardzo utalentowanych zawodników. Olsztynianie wygrali więc bezdyskusyjnie wszystkie klasyfikacje drużynowe, a zawodniczka tej sekcji Barbara Gmiter zdobył aż cztery złote medale.. Do indywidualności należeli też: Karolina Piechowicz i Iwo Chroszewski (Płetwal Szczytno), Krzysztof Przybysz (MOS Ełk),  Martyna Waśniewska i Anna Doroszkiewicz (UKP Jedynka Elbląg), Bartłomiej Domalewskii, Kacper Trykacz i Martyna Kraszewska (Kormoran). Zreszta talentów jest więcej. Nie wszystkie ujawniają się tak wcześnie. Warto więc być cierpliwym i sumiennym w treningu, a wyniki przyjdą.

Klasyfikacja medalowa

12 lat

1. KORMORAN Olsztyn 9 12 11 32

2. PŁETWAL Szczytno 3 - 1 4

3. UKS MOS Ełk 2 6 1 9

4. ORKA Ciechanów 2 1 3 6

5. JEDYNKA Elbląg 2 - 1 3

13 lat

1. KORMORAN OL 9 8 13 30

2. JEDYNKA Elbląg 3 4 2 9

3. PŁETWAL Szczytno 3 1 1 5

4. ORKA Iława 2 - - 2

5. ORKA Ciechanów 1 - - 1

6. MEDYK Giżycko - 4 - 4

7. UKS MOS Ełk - 1 1 2

8. PŁETWAL Mława - - 1 1

Klasyfikacja drużynowa (punktowa)

12 lat

1. KORMORAN OL (5 226,00) + (5 366,00) 10 592,00

2. UKS MOS Ełk (2 126,00) + (2 391,00) 4 517,00

3. JEDYNKA Elbląg (1 199,00) + (1 910,00) 3 109,00

4. PŁETWAL Szczytno (906,00) + (1 615,00) 2 521,00

5. MEDYK Giżycko (1 425,00) + (1 042,00) 2 467,00

6. ORKA Ciechanów (1 808,00) + (-) 1 808,00

7. PŁETWAL Mława (246,00) + (884,00) 1 130,00

13 lat

1. KORMORAN OL (6 047,00) + (6 225,00) 12 272,00

2. JEDYNKA Elbląg (3 067,00) + (4 713,00) 7 780,00

3. PŁETWAL Szczytno (3 283,00) + (2 344,00) 5 627,00

4. MEDYK Giżycko (-) + (3 800,00) 3 800,00

5. PŁETWAL Mława (2 710,00) + (883,00) 3 593,00

6. UKS MOS Ełk (1 772,00) + (1 313,00) 3 085,00

7. ORKA Ciechanów (-) + (783,00) 783,00

8. ORKA Iława (718,00) + ( -) 718,00

Multimedaliści

Chłopcy

13 lat

1. Choroszewski Iwo 04 POL PŁETWAL Szczytno 3 1 - 4

2. Jonowski Michał 04 POL SSP Orka Iława 2 - - 2

3. Kisiel Bartosz 04 POL MTP Kormoran Olsztyn 1 2 1 4

3 Pater Aleksander 04 POL MTP Kormoran Olsztyn 1 2 1 4

5. Grabowski Mikołaj 04 POL MTP Kormoran Olsztyn 1 2 - 3

6. Kacperski Maciej 04 POL UKS MOS Ełk - 1 1 2

7. Tuzimek Arkadiusz 04 POL MTP Kormoran Olsztyn - - 3 3

12 lat

1. Domalewski Bartłomiej 05 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 2 - 4

1 Przybysz Krzysztof 05 POL UKS MOS Ełk 2 2 - 4

1 Trykacz Kacper 05 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 2 - 4

4. Kowalski Alexander 05 POL MPKS ORKA Ciechanów 2 - 1 3

5. Osełkowski Mateusz 05 POL MTP Kormoran Olsztyn - 2 - 2

6. Łoboda Tymoteusz 05 POL MPKS ORKA Ciechanów - 1 2 3

7. Niewiadomski Zbigniew 05 POL MTP Kormoran Olsztyn - - 2 2

Dziewczęta

13 lat

1. Gmiter Barbara SOL 04 POL MTP Kormoran Olsztyn 4 - - 4

2. Waśniewska Martyna 04 POL UKP Jedynka Elbląg 3 - - 3

3. Grygiencza Iga 04 POL MKS Medyk Giżycko - 4 - 4

4. Gutowska Maria 04 POL UKP Jedynka Elbląg - 2 - 2

5. Tylkie Dominika 04 POL UKP Jedynka Elbląg - 1 2 3

6. Krupińska Lila 04 POL MTP Kormoran Olsztyn - - 3 3

12 lat

1. Piechowicz Karolina 05 POL PŁETWAL Szczytno 3 - 1 4

2. Kraszewska Martyna 05 POL MTP Kormoran Olsztyn 2 2 - 4

3. Doroszkiewicz Anna 05 POL UKP Jedynka Elbląg 2 - 1 3

4. Sujkowska Roksana 05 POL MTP Kormoran Olsztyn 1 1 1 3

5. Gawedzka Natalia 05 POL UKS MOS Ełk - 3 1 4

6. Hinc Julia 05 POL MTP Kormoran Olsztyn - 2 1 3

7. Czarnecka Olga 05 POL MTP Kormoran Olsztyn - - 2 2

Klasyfikacja końcowa chłopców

12 lat

1. Przybysz Krzysztof MOS Ełk 669 2

2. Domalewski Bartłomiej MTP Kormoran Olsztyn 622 2

3. Kowalski Alexander Orka Ciechanów 591 2

4. Trykacz Kacper MTP Kormoran Olsztyn 579 2

5. Nowacki Jacek MTP Kormoran Olsztyn 514 2

6. Łoboda Tymoteusz Orka Ciechanów 507 2

7. Woźniak Piotr MTP Kormoran Olsztyn 504 2

8. Osełkowski Mateusz MTP Kormoran Olsztyn 503 2

9. Niewiadomski Zbigniew MTP Kormoran Olsztyn 496 2

10. Tyrka Igor MTP Kormoran Olsztyn 492 2

13 lat

1. Choroszewski Iwo KS Płetwal Szczytno 805 2

2. Jonowski Michał Orka Iława 718 2

3. Pater Aleksander MTP Kormoran Olsztyn 677 2

4. Kisiel Bartosz MTP Kormoran Olsztyn 640 2

5. Grabowski Mikołaj MTP Kormoran Olsztyn 628 2

6. Tuzimek Arkadiusz MTP Kormoran Olsztyn 614 2

7. Andrzejak Bartosz MTP Kormoran Olsztyn 583 2

8. Kaliszewski Adrian Płtwal Mława 580 2

8 Wiciak Radosław KS Płetwal Szczytno 580 2

10. Kacperski Maciej MOS Ełk 573 2

Klasyfikacja końcowa dziewcząt

12 lat

1. Piechowicz Karolina KS Płetwal Szczutno 880 2

2. Kraszewska Martyna MTP Kormoran Olsztyn 795 2

3. Gawedzka Natalia MOS Ełk 743 2

4. Doroszkiewicz Anna UKP Jedynka Elbląg 733 2

5. Hinc Julia MTP Kormoran Olsztyn 689 2

6. Sujkowska Roksana MTP Kormoran Olsztyn 681 2

7. Czarnecka Olga MTP Kormoran Olsztyn 653 2

8. Mentryka Gabriela MTP Kormoran Olsztyn 627 2

9. Mierzejewska Wiktoria MTP Kormoran Olsztyn 625 2

10. Masłowska Wiktoria MTP Kormoran Olsztyn 623 2

13 lat

1. Gmiter Barbara MTP Kormoran Olsztyn SOL 1039 2

2. Grygiencza Iga MKS Medyk Giżycko 962 2

3. Waśniewska Martyna UKP Jedynka Elbląg 937 2

4. Gutowska Maria   UKP Jedynka Elbląg 833 2

5. Krupińska Lila MTP Kormoran Olsztyn 828 2

6. Zielińska Maria Orka Ciechanów 783 2

7. Tylkie Dominika UKP Jedynka Elblag 755 2

8. Szałkowska Oliwia MTP Kormoran Olsztyn 749 2

9. Skłodowska Karolina MTP Kormoran Olsztyn SOL 748 2

10. Suder Julia MTP Kormoran Olsztyn 705 2

Wyniki konkurencji

Dziewczęta

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. Sujkowska Roksana 05 KORMORAN OL 1:21.33 302

2. Gawedzka Natalia 05 UKS MOS Ełk 1:27.69 241

3. Mierzejewska Wiktoria 05 KORMORAN OL 1:29.25 229

4. Tunkiewicz Zuzanna 05 KORMORAN OL 1:31.68 211

5. Mentryka Gabriela 05 KORMORAN OL 1:32.77 203

6. Korenik Karolina 05 MEDYK Giżycko 1:33.15 201

7. Buonagura Miriam 05 KORMORAN OL 1:34.91 190

13 lat

1. Gmiter Barbara SOL 04 KORMORAN OL 1:08.62 504

2. Grygiencza Iga 04 MEDYK Giżycko 1:10.04 473

3. Szałkowska Oliwia 04 KORMORAN OL 1:18.80 332

4. Suder Julia 04 KORMORAN OL 1:23.35 281

5. Krupińska Lila 04 KORMORAN OL 1:25.96 256

6. Sobieska Agata 04 KORMORAN OL 1:27.54 242

7. Muraszko Martyna 04 KORMORAN OL 1:28.69 233

8. Sokołowska Małgorzata 04 KORMORAN OL 1:33.17 201

9. Zalech Zuzanna 04 KORMORAN OL 1:35.93 184

10. Grajek Sandra 04 KORMORAN OL 1:37.23 177

11. Piórkowska Zuzanna 04 PŁETWAL Szczytno 1:40.23 161

12. Zarzecka Maja 04 UKS MOS Ełk 1:44.21 143

13. Lewandowska Wiktoria 04 JEDYNKA Elbląg 1:45.80 137

100 metrów stylem klasycznym

12 lat

1. Piechowicz Karolina 05 PŁETWAL Szczytno 1:22.56 430

2. Kraszewska Martyna 05 KORMORAN OL 1:25.99 381

3. Czarnecka Olga 05 KORMORAN OL 1:29.11 342

4. Grzegorczyk Maja 05 UKS MOS Ełk 1:34.50 287

5. Mentryka Gabriela 05 KORMORAN OL 1:35.82 275

6. Czyżyk-Skoczyk Martyna 05 JEDYNKA Elbląg 1:36.07 273

7. Buonagura Miriam 05 KORMORAN OL 1:36.88 266

8. Ossowska Kalina 05 PŁETWAL Mława 1:39.19 248

9. Siejak Patrycja 05 KORMORAN OL 1:45.10 208

10. Leszczyńska Kaja 05 KORMORAN OL 1:54.46 161

11. Piróg Michalina 05 KORMORAN OL 2:02.91 130

13 lat

1. Zielińska Maria 04 ORKA Ciechanów 1:24.70 399

2. Tylkie Dominika 04 JEDYNKA Elbląg 1:24.97 395

3. Sobierajska Julia 04 KORMORAN OL 1:31.99 311

4. Kołecka Julia 04 JEDYNKA Elbląg 1:33.49 296

5. Suder Julia 04 KORMORAN OL 1:34.37 288

6. Wiszniewska Julia 04 MEDYK Giżycko 1:35.19 281

7. Zakrzewska Julia 04 JEDYNKA Elbląg 1:36.43 270

8. Wierzchowska Maja 04 KORMORAN OL 1:36.57 269

9. Święćkowska Nikola 04 UKS MOS Ełk 1:36.64 268 45.

10. Dymerska Weronika 04 PŁETWAL Szczytno 1:36.86 266

11. Grajek Sandra 04 KORMORAN OL 1:36.96 266

12. Piórkowska Zuzanna 04 PŁETWAL Szczytno 1:39.18 248

13. Dziatkowiak Zofia 04 PŁETWAL Szczytno 1:42.47 225 49

14. Kalinowska Alicja 04 JEDYNKA Elbląg 1:43.66 217

15. Sylwestrzak Julia 04 MEDYK Giżycko 1:46.16 202 50.

16. Zamojska Alicja 04 JEDYNKA Elbląg 1:46.79 199

17. Pypan Martyna 04 JEDYNKA Elbląg 1:51.40 175

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

1. Doroszkiewicz Anna 05 JEDYNKA Elbląg 2:45.59 373

2. Hinc Julia 05 KORMORAN OL 2:49.21 349

3. Sujkowska Roksana 05 KORMORAN OL 2:50.02 344

4. Masłowska Wiktoria 05 KORMORAN OL 2:55.21 315

5. Stankiewicz Aneta 05 KORMORAN OL 2:55.92 311

6. Mierzejewska Wiktoria 05 KORMORAN OL 3:00.88 286

7. Kluziak Natalia 05 KORMORAN OL 3:02.35 279

8. Korenik Karolina 05 MEDYK Giżycko 3:03.61 273

9. Grzegorczyk Maja 05 UKS MOS Ełk 3:11.92 239

10. Borowska Wiktoria 05 KORMORAN OL 3:19.64 213

11. Ossowska Kalina 05 PŁETWAL Mława 3:21.58 206

12. Leszczyńska Kaja 05 KORMORAN OL 3:23.97 199

13. Soszyńska Zuzanna 05 KORMORAN OL 3:33.98 172

14. Piróg Michalina 05 KORMORAN OL 3:40.96 157

13 lat

1. Waśniewska Martyna 04 JEDYNKA Elbląg 2:34.01 463

2. Skłodowska K. 04 KORMORAN OL 2:43.23 389

3. Tylkie Dominika 04 JEDYNKA Elbląg 2:47.57 360

4. Sobotko Weronika 04 KORMORAN OL 2:52.35 331

5. Wierzchowska Maja 04 KORMORAN OL 2:57.08 305

6. Rząp Sylwia 04 PŁETWAL Mława 2:58.60 297

7. Święćkowska Nikola 04 UKS MOS Ełk 3:02.34 279

8. Sylwestrzak Julia 04 MEDYK Giżycko 3:07.11 258

9. Sobierajska Julia 04 KORMORAN OL 3:14.62 229

10. Zalech Zuzanna 04 KORMORAN OL 3:16.30 224

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. Kraszewska Martyna 05 KORMORAN OL 5:23.00 382

2. Gawedzka Natalia 05 UKS MOS Ełk 5:26.07 372

3. Piechowicz Karolina 05 PŁETWAL Szczytno 5:30.45 357

4. Hinc Julia 05 KORMORAN OL 5:35.77 340

5. Masłowska Wiktoria 05 KORMORAN OL 5:47.07 308

6. Tunkiewicz Zuzanna 05 KORMORAN OL 5:56.15 285

7. Czarnecka Olga 05 KORMORAN OL 5:56.98 283

8. Kluziak Natalia 05 KORMORAN OL 6:02.16 271

9. Czyżyk-Skoczyk Martyna 05 JEDYNKA Elbląg 6:02.81 270

10. Borowska Wiktoria 05 KORMORAN OL 6:06.66 261

11. Stankiewicz Aneta 05 KORMORAN OL 6:10.55 253

12. Siejak Patrycja 05 KORMORAN OL 6:36.07 207

13. Soszyńska Zuzanna 05 KORMORAN OL 7:00.20 173

13 lat

1. Gmiter Barbara SOL 04 KORMORAN OL 4:48.72 535

2. Grygiencza Iga 04 MEDYK Giżycko 4:57.48 489

3. Krupińska Lila 04 KORMORAN OL 5:14.91 413

4. Gutowska Maria 04 JEDYNKA Elbląg 5:16.02 408

5. Zielińska Maria 04 ORKA Ciechanów 5:22.42 384

6. Szałkowska Oliwia 04 KORMORAN OL 5:24.54 377

7. Skłodowska Karolina SOL 04 KORMORAN OL 5:29.67 359

8. Sobieska Agata 04 KORMORAN OL 5:36.80 337

9. Wiszniewska Julia 04 MEDYK Giżycko 5:37.16 336

10. Sobotko Weronika 04 KORMORAN OL 5:40.01 328

11. Muraszko Martyna 04 KORMORAN OL 6:04.65 266

12. Dymerska Weronika 04 PŁETWAL Szczytno 6:05.15 264

13. Sokołowska Małgorzata 04 KORMORAN OL 6:09.36 255

14. Kołecka Julia 04 JEDYNKA Elbląg 6:09.93 254

15. Dziatkowiak Zofia 04 PŁETWAL Szczytno 6:37.24 205

16. Lewandowska Wiktoria 04 JEDYNKA Elbląg 7:06.11 166

17. Zarzecka Maja 04 UKS MOS Ełk 7:16.88 154

100 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. Kraszewska Martyna 05 KORMORAN OL 1:08.32 413

2. Gawedzka Natalia 05 UKS MOS Ełk 1:10.84 371

3. Doroszkiewicz Anna 05 JEDYNKA Elbląg 1:11.55 360

4. Mierzejewska Wiktoria 05 KORMORAN OL 1:13.01 339

5. Sujkowska Roksana 05 KORMORAN OL 1:13.34 334

6. Mentryka Gabriela 05 KORMORAN OL 1:13.41 333

7. Grzegorczyk Maja 05 UKS MOS Ełk 1:14.52 318

8. Borowska Wiktoria 05 KORMORAN OL 1:16.20 298

9. Czyżyk-Skoczyk Martyna 05 JEDYNKA Elbląg 1:16.33 296

10. Korenik Karolina 05 MEDYK Giżycko 1:16.74 291

11. Kluziak Natalia 05 KORMORAN OL 1:17.87 279

12. Stankiewicz Aneta 05 KORMORAN OL 1:20.45 253

13. Siejak Patrycja 05 KORMORAN OL 1:24.25 220

14. Leszczyńska Kaja 05 KORMORAN OL 1:25.95 207

15. Soszyńska Zuzanna 05 KORMORAN OL 1:30.86 175

13 lat

1. Waśniewska Martyna 04 JEDYNKA Elbląg 1:05.28 474

2. Gutowska Maria 04 JEDYNKA Elbląg 1:07.68 425

3. Krupińska Lila 04 KORMORAN OL 1:08.24 415

4. Szałkowska Oliwia 04 KORMORAN OL 1:10.74 372

5. Suder Julia 04 KORMORAN OL 1:11.50 360

6. Święćkowska Nikola 04 UKS MOS Ełk 1:13.14 337

7. Wiszniewska Julia 04 MEDYK Giżycko 1:14.41 320

8. Rząp Sylwia 04 PŁETWAL Mława 1:14.46 319

9. Sobieska Agata 04 KORMORAN OL 1:14.66 317

10. Sokołowska Małgorzata 04 KORMORAN OL 1:17.17 287

11. Muraszko Martyna 04 KORMORAN OL 1:17.34 285

12. Kołecka Julia 04 JEDYNKA Elbląg 1:18.42 273

13. Kalinowska Alicja 04 JEDYNKA Elbląg 1:18.90 268

14. Dymerska Weronika 04 PŁETWAL Szczytno 1:19.30 264

15. Zakrzewska Julia 04 JEDYNKA Elbląg 1:20.00 257

16. Piórkowska Zuzanna 04 PŁETWAL Szczytno 1:20.96 248

17. Dziatkowiak Zofia 04 PŁETWAL Szczytno 1:23.73 224

18. Zalech Zuzanna 04 KORMORAN OL 1:26.57 203

19. Lewandowska Wiktoria 04 JEDYNKA Elbląg 1:27.55 196

20. Pypan Martyna 04 JEDYNKA Elbląg 1:29.01 187

21. Zamojska Alicja 04 JEDYNKA Elbląg 1:30.37 178

22. Zarzecka Maja 04 UKS MOS Ełk 1:36.80 145

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

1. Piechowicz Karolina 05 PŁETWAL Szczytno 2:55.50 450

2. Kraszewska Martyna 05 KORMORAN OL 3:07.52 369

3. Czarnecka Olga 05 KORMORAN OL 3:18.58 311

4. Mentryka Gabriela 05 KORMORAN OL 3:22.32 294

5. Buonagura Miriam 05 KORMORAN OL 3:22.54 293

6. Tunkiewicz Zuzanna 05 KORMORAN OL 3:27.24 273

7. Grzegorczyk Maja 05 UKS MOS Ełk 3:30.93 259

8. Ossowska Kalina 05 PŁETWAL Mława 3:38.35 234

9. Siejak Patrycja 05 KORMORAN OL 3:46.10 210

10. Piróg Michalina 05 KORMORAN OL 4:19.97 138

13 lat

1. Gmiter Barbara SOL 04 KORMORAN OL 2:53.05 470

2. Grygiencza Iga 04 MEDYK Giżycko 2:54.83 456

3. Tylkie Dominika 04 JEDYNKA Elbląg 3:10.42 352

4. Sobierajska Julia 04 KORMORAN OL 3:20.09 304

5. Kołecka Julia 04 JEDYNKA Elbląg 3:23.47 289

6. Grajek Sandra 04 KORMORAN OL 3:26.63 276

7. Zakrzewska Julia 04 JEDYNKA Elbląg 3:31.03 259

8. Dziatkowiak Zofia 04 PŁETWAL Szczytno 3:37.69 236

100 metrów stylem grzbietowym

12 lat

1. Doroszkiewicz Anna 05 JEDYNKA Elbląg 1:18.96 338

2. Sujkowska Roksana 05 KORMORAN OL 1:19.05 337

3. Hinc Julia 05 KORMORAN OL 1:20.88 314

4. Masłowska Wiktoria 05 KORMORAN OL 1:23.76 283

5. Stankiewicz Aneta 05 KORMORAN OL 1:25.93 262

6. Kluziak Natalia 05 KORMORAN OL 1:26.10 261

7. Mierzejewska Wiktoria 05 KORMORAN OL 1:26.57 256

8. Ossowska Kalina 05 PŁETWAL Mława 1:34.70 196

9. Borowska Wiktoria 05 KORMORAN OL 1:35.13 193

10. Leszczyńska Kaja 05 KORMORAN OL 1:39.68 168

11. Soszyńska Zuzanna 05 KORMORAN OL 1:44.33 146

12. Piróg Michalina 05 KORMORAN OL 1:47.17 135

13 lat

1. Waśniewska Martyna 04 JEDYNKA Elbląg 1:11.36 458

2. Gutowska Maria 04 JEDYNKA Elbląg 1:14.53 402

3. Krupińska Lila 04 KORMORAN OL 1:17.33 360

4. Tylkie Dominika 04 JEDYNKA Elbląg 1:17.66 355

5. Skłodowska Karolina SOL 04 KORMORAN OL 1:17.70 355

6. Wierzchowska Maja 04 KORMORAN OL 1:21.68 305

7. Sobotko Weronika 04 KORMORAN OL 1:23.35 287

8. Rząp Sylwia 04 PŁETWAL Mława 1:25.45 267

9. Sobieska Agata 04 KORMORAN OL 1:26.88 254

10. Sylwestrzak Julia 04 MEDYK Giżycko 1:28.32 241

11. Dymerska Weronika 04 PŁETWAL Szczytno 1:29.52 232

12. Piórkowska Zuzanna 04 PŁETWAL Szczytno 1:31.12 220

13. Kalinowska Alicja 04 JEDYNKA Elbląg 1:31.87 214

14. Muraszko Martyna 04 KORMORAN OL 1:34.07 200

15. Lewandowska Wiktoria 04 JEDYNKA Elbląg 1:45.67 141

16. Pypan Martyna 04 JEDYNKA Elbląg 1:47.61 133

200 metrów stylem zmiennym

12 lat

1. Piechowicz Karolina 05 PŁETWAL Szczytno 2:48.47 378

2. Hinc Julia 05 KORMORAN OL 2:59.43 313

3. Gawedzka Natalia 05 UKS MOS Ełk 3:01.17 304

4. Masłowska Wiktoria 05 KORMORAN OL 3:01.68 301

5. Tunkiewicz Zuzanna 05 KORMORAN OL 3:05.91 281

6. Czarnecka Olga 05 KORMORAN OL 3:06.64 278

7. Korenik Karolina 05 MEDYK Giżycko 3:06.88 277

8. Buonagura Miriam 05 KORMORAN OL 3:13.60 249

13 lat

1. Gmiter Barbara SOL 04 KORMORAN OL 2:33.42 501

2. Grygiencza Iga 04 MEDYK Giżycko 2:37.13 466

3. Suder Julia 04 KORMORAN OL 2:53.74 345

4. Szałkowska Oliwia 04 KORMORAN OL 2:54.28 341

5. Sobotko Weronika 04 KORMORAN OL 2:56.14 331

5.Wierzchowska Maja 04 KORMORAN OL 2:56.14 331

7. Skłodowska K. 04 KORMORAN OL 2:58.96 315

8. Święćkowska Nikola 04 UKS MOS Ełk 3:04.85 286

9. Wiszniewska Julia 04 MEDYK Giżycko 3:06.61 278

10. Grajek Sandra 04 KORMORAN OL 3:11.87 256

11. Sokołowska Małgorzata 04 KORMORAN OL 3:13.49 249

12. Sobierajska Julia 04 KORMORAN OL 3:17.41 235

13. Sylwestrzak Julia 04 MEDYK Giżycko 3:19.46 228

14. Zalech Zuzanna 04 KORMORAN OL 3:25.26 209

Chłopcy

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. Trykacz Kacper 05 KORMORAN OL 1:13.40 287

2. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 1:16.14 257

3. Woźniak Piotr 05 KORMORAN OL 1:19.52 226

4. Czerniawski Tobiasz 05 PŁETWAL Szczytno 1:20.55 217

5. Tyrka Igor 05 KORMORAN OL 1:28.79 162

6. Leśniewski Dawid 05 KORMORAN OL 1:29.34 159

7. Popiołek Kacper 05 KORMORAN OL 1:33.27 140

8. Wojszkun Jacek 05 KORMORAN OL 1:36.29 127

9. Kubicki Karol 05 KORMORAN OL 1:38.25 119

10. Prósiński Jakub 05 PŁETWAL Mława 1:39.00 117

11. Wiski Adrian 05 KORMORAN OL 1:41.09 110

12. Mikołajczyk Mikołaj 05 KORMORAN OL 1:45.39 97

13. Sobociński Jakub 05 UKS MOS Ełk 1:46.12 95

14. Juszczyk Aleksander 05 KORMORAN OL 1:53.51 77

15. Opalach Albert 05 KORMORAN OL 1:58.98 67

13 lat

1. Pater Aleksander 04 KORMORAN OL 1:11.16 315

2. Kacperski Maciej 04 UKS MOS Ełk 1:13.81 282

3. Tuzimek Arkadiusz 04 KORMORAN OL 1:16.61 252

4. Kozłowski Konrad 04 KORMORAN OL 1:19.52 226

5. Idzkowski Igor 04 KORMORAN OL 1:25.30 183

6. Murawski Tomasz 04 PŁETWAL Mława 1:25.49 181

7. Pasieczny Bartłomiej 04 JEDYNKA Elbląg 1:25.71 180

8. Szyłański Mikołaj 04 KORMORAN OL 1:25.78 180

9. Kłosiński Jędrzej 04 PŁETWAL Szczytno 1:38.62 118

10. Jurczak Bartosz 04 KORMORAN OL 1:43.72 101

11. Boros Olaf 04 JEDYNKA Elbląg 1:48.16 89

100 metrów stylem klasycznym

12 lat

1. Trykacz Kacper 05 KORMORAN OL 1:28.51 248

2. Osełkowski Mateusz 05 KORMORAN OL 1:28.91 244

3. Niewiadomski Zbigniew 05 KORMORAN OL 1:30.94 228

4. Sulkowski Oskar 05 KORMORAN OL 1:33.40 211

5. Minda Michał 05 KORMORAN OL 1:34.14 206

6. Turliński Jędrzej 05 MEDYK Giżycko 1:36.54 191

7. Adamiak Wiktor 05 KORMORAN OL 1:37.59 185

8. Misiewicz Igor 05 JEDYNKA Elbląg 1:41.36 165

9. Rurys Marcin 05 KORMORAN OL 1:42.00 162

10. Tkacz Wiktor 05 KORMORAN OL 1:42.12 161

11. Stosik Jan 05 JEDYNKA Elbląg 1:43.71 154

12. Mikołajczyk Mikołaj 05 KORMORAN OL 1:45.46 146

13. Block Kacper 05 KORMORAN OL 1:45.62 145

14. Zieliński Jakub 05 JEDYNKA Elbląg 1:50.24 128

15. Sypiański Mikołaj 05 KORMORAN OL 1:50.62 127

16. Małecki Mateusz 05 JEDYNKA Elbląg 1:52.10 122

17. Lasota Sebastian 05 JEDYNKA Elbląg 1:55.80 110

13 lat

1. Jonowski Michał 04 ORKA Iława 1:17.61 367

2. Choroszewski Iwo 04 PŁETWAL Szczytno 1:20.38 331

3. Pater Aleksander 04 KORMORAN OL 1:20.54 329

4. Kaliszewski Adrian 04 PŁETWAL Mława 1:24.51 284

5. Andrzejak Bartosz 04 KORMORAN OL 1:24.66 283

6. Tuzimek Arkadiusz 04 KORMORAN OL 1:26.12 269

7. Czupryn Jakub 04 PŁETWAL Mława 1:27.41 257

8. Górczyński Bartosz 04 KORMORAN OL 1:28.42 248

9. Wiciak Radosław 04 PŁETWAL Szczytno 1:28.78 245

10. Chmieliński Nikodem 04 PŁETWAL Szczytno 1:32.17 219

11. Jagłowski Patryk 04 UKS MOS Ełk 1:32.87 214

12. Sobczak Mateusz 04 KORMORAN OL 1:33.12 212

13. Ostałowski Dariusz 04 JEDYNKA Elbląg 1:37.45 185

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

1. Domalewski Bartłomiej 05 KORMORAN OL 2:39.47 290

2. Łoboda Tymoteusz 05 ORKA Ciechanów 2:52.24 230

3. Nowacki Jacek 05 KORMORAN OL 2:53.72 224

4. Woronko Maciej 05 MEDYK Giżycko 3:03.63 190

5. Block Kacper 05 KORMORAN OL 3:10.26 171

6. Leśniewski Dawid 05 KORMORAN OL 3:11.16 168

7. Tkacz Wiktor 05 KORMORAN OL 3:11.31 168

8. Wojszkun Jacek 05 KORMORAN OL 3:16.17 156

9. Wdowiak Michał 05 KORMORAN OL 3:19.69 148

10. Sulkowski Oskar 05 KORMORAN OL 3:22.21 142 49.4

11. Walczak Hubert 05 JEDYNKA Elbląg 3:28.68 129

12. Sypiański Mikołaj 05 KORMORAN OL 3:34.76 118

13. Tubiak Kacper 05 JEDYNKA Elbląg 3:41.17 108

14. Opalach Albert 05 KORMORAN OL 3:41.29 108

13 lat

1. Grabowski Mikołaj 04 KORMORAN OL 2:38.80 294

2. Kisiel Bartosz 04 KORMORAN OL 2:39.57 290

3. Kacperski Maciej 04 UKS MOS Ełk 2:45.87 258

4. Górczyński Bartosz 04 KORMORAN OL 2:50.42 238

5. Czupryn Jakub 04 PŁETWAL Mława 2:52.35 230

6. Szyłański Mikołaj 04 KORMORAN OL 2:52.90 228

7. Jagłowski Patryk 04 UKS MOS Ełk 2:54.19 222

8. Klimas Maciej 04 KORMORAN OL 2:56.93 212

9. Sobczak Mateusz 04 KORMORAN OL 2:58.82 206

10. Ostałowski Dariusz 04 JEDYNKA Elbląg 3:05.56 184

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 5:05.06 336

2. Domalewski Bartłomiej 05 KORMORAN OL 5:09.67 321

3. Kowalski Alexander 05 ORKA Ciechanów 5:20.46 290

4. Nowacki Jacek 05 KORMORAN OL 5:26.19 275

5. Woźniak Piotr 05 KORMORAN OL 5:31.12 263

6. Łoboda Tymoteusz 05 ORKA Ciechanów 5:33.74 257

7. Tyrka Igor 05 KORMORAN OL 5:33.85 256

8. Niewiadomski Zbigniew 05 KORMORAN OL 5:36.96 249

9. Osełkowski Mateusz 05 KORMORAN OL 5:42.08 238

10. Czerniawski Tobiasz 05 PŁETWAL Szczytno 5:46.97 228

11. Woronko Maciej 05 MEDYK Giżycko 5:51.11 220

12. Wiski Adrian 05 KORMORAN OL 5:51.63 219

13. Minda Michał 05 KORMORAN OL 6:02.43 200

14. Sobociński Jakub 05 UKS MOS Ełk 6:03.17 199

15. Popiołek Kacper 05 KORMORAN OL 6:06.89 193

16. Stosik Jan 05 JEDYNKA Elbląg 6:08.68 190

17. Kubicki Karol 05 KORMORAN OL 6:13.95 182

18. Adamiak Wiktor 05 KORMORAN OL 6:14.87 181

19. Turliński Jędrzej 05 MEDYK Giżycko 6:16.96 178

20. Wdowiak Michał 05 KORMORAN OL 6:19.97 174

21. Tucholski Jan 05 JEDYNKA Elbląg 6:32.07 158

22. Małecki Mateusz 05 JEDYNKA Elbląg 6:40.99 148

23. Misiewicz Igor 05 JEDYNKA Elbląg 6:47.15 141

24. Juszczyk Aleksander 05 KORMORAN OL 6:50.45 138

25. Rurys Marcin 05 KORMORAN OL 6:54.10 134

13 lat

1. Choroszewski Iwo 04 PŁETWAL Szczytno 4:45.91 409

2. Grabowski Mikołaj 04 KORMORAN OL 5:05.88 334

3. Kisiel Bartosz 04 KORMORAN OL 5:12.80 312

4. Jurczak Bartosz 04 KORMORAN OL 5:19.65 292

5. Idzkowski Igor 04 KORMORAN OL 5:20.20 291

6. Wiciak Radosław 04 PŁETWAL Szczytno 5:20.71 289

7. Pasieczny Bartłomiej 04 JEDYNKA Elbląg 5:23.93 281

8. Andrzejak Bartosz 04 KORMORAN OL 5:24.17 280

9. Kozłowski Konrad 04 KORMORAN OL 5:31.64 262

10. Klimas Maciej 04 KORMORAN OL 5:35.66 252

11. Kłosiński Jędrzej 04 PŁETWAL Szczytno 5:58.13 208

12. Boros Olaf 04 JEDYNKA Elbląg 6:31.35 159

13. Chmieliński Nikodem 04 PŁETWAL Szczytno 6:45.45 143

14. Kubera Kacper 04 JEDYNKA Elbląg 6:53.63 135

100 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 1:04.80 333

2. Trykacz Kacper 05 KORMORAN OL 1:07.73 292

3. Łoboda Tymoteusz 05 ORKA Ciechanów 1:11.31 250

4. Czerniawski Tobiasz 05 PŁETWAL Szczytno 1:11.67 246

5. Nowacki Jacek 05 KORMORAN OL 1:12.34 239

6. Woźniak Piotr 05 KORMORAN OL 1:13.35 229

7. Wdowiak Michał 05 KORMORAN OL 1:15.28 212

8. Woronko Maciej 05 MEDYK Giżycko 1:15.83 208

9. Turliński Jędrzej 05 MEDYK Giżycko 1:16.58 202

10. Popiołek Kacper 05 KORMORAN OL 1:18.00 191

11. Wiski Adrian 05 KORMORAN OL 1:18.23 189

12. Sobociński Jakub 05 UKS MOS Ełk 1:18.83 185

13. Kubicki Karol 05 KORMORAN OL 1:20.52 173

14. Wojszkun Jacek 05 KORMORAN OL 1:20.83 171

15. Tkacz Wiktor 05 KORMORAN OL 1:21.70 166

16. Tucholski Jan 05 JEDYNKA Elbląg 1:21.71 166

17. Prósiński Jakub 05 PŁETWAL Mława 1:21.75 166

18. Misiewicz Igor 05 JEDYNKA Elbląg 1:24.83 148

19. Walczak Hubert 05 JEDYNKA Elbląg 1:25.17 146

20. Adamiak Wiktor 05 KORMORAN OL 1:25.94 142

21. Małecki Mateusz 05 JEDYNKA Elbląg 1:28.02 133

22. Lasota Sebastian 05 JEDYNKA Elbląg 1:32.57 114

23. Rurys Marcin 05 KORMORAN OL 1:32.85 113

24. Juszczyk Aleksander 05 KORMORAN OL 1:33.76 110

25. Sokół Oskar 05 JEDYNKA Elbląg 1:34.27 108 40.

26. Opalach Albert 05 KORMORAN OL 1:34.31 108

27. Zieliński Jakub 05 JEDYNKA Elbląg 1:36.02 102

28. Sypiański Mikołaj 05 KORMORAN OL 1:36.39 101

29. Tubiak Kacper 05 JEDYNKA Elbląg 1:41.79 86

13 lat

1. Choroszewski Iwo 04 PŁETWAL Szczytno 1:01.19 396

2. Kisiel Bartosz 04 KORMORAN OL 1:05.15 328

3. Tuzimek Arkadiusz 04 KORMORAN OL 1:05.94 316

4. Andrzejak Bartosz 04 KORMORAN OL 1:07.42 296

5. Wiciak Radosław 04 PŁETWAL Szczytno 1:07.74 291

6. Kacperski Maciej 04 UKS MOS Ełk 1:07.81 291

7. Grabowski Mikołaj 04 KORMORAN OL 1:07.90 289

8. Pasieczny Bartłomiej 04 JEDYNKA Elbląg 1:08.78 278

8.Idzkowski Igor 04 KORMORAN OL 1:08.78 278

10. Murawski Tomasz 04 PŁETWAL Mława 1:09.36 272

11. Jurczak Bartosz 04 KORMORAN OL 1:12.62 236

12. Sobczak Mateusz 04 KORMORAN OL 1:13.05 232

13. Niewiadomski Oliwier 04 JEDYNKA Elbląg 1:13.19 231

14. Klimas Maciej 04 KORMORAN OL 1:13.77 226 35.

15. Chmieliński Nikodem 04 PŁETWAL Szczytno 1:13.86 225

16. Kozłowski Konrad 04 KORMORAN OL 1:14.31 221

17. Kłosiński Jędrzej 04 PŁETWAL Szczytno 1:19.72 179

18. Kubera Kacper 04 JEDYNKA Elbląg 1:21.84 165

19. Boros Olaf 04 JEDYNKA Elbląg 1:21.90 165

200 metrów stylem klasycznym

12 lat

1. Kowalski Alexander 05 ORKA Ciechanów 3:06.98 267

2. Osełkowski Mateusz 05 KORMORAN OL 3:08.97 259

3. Niewiadomski Zbigniew 05 KORMORAN OL 3:11.83 247

4. Sulkowski Oskar 05 KORMORAN OL 3:22.46 210

5. Tyrka Igor 05 KORMORAN OL 3:24.12 205

6. Adamiak Wiktor 05 KORMORAN OL 3:29.22 190

7. Rurys Marcin 05 KORMORAN OL 3:37.03 171

8. Mikołajczyk Mikołaj 05 KORMORAN OL 3:44.03 155

9. Sypiański Mikołaj 05 KORMORAN OL 3:55.08 134

13 lat

1. Jonowski Michał 04 ORKA Iława 2:50.67 351

2. Pater Aleksander 04 KORMORAN OL 2:51.23 348

3. Kaliszewski Adrian 04 PŁETWAL Mława 3:00.70 296

4. Andrzejak Bartosz 04 KORMORAN OL 3:02.61 287

5. Czupryn Jakub 04 PŁETWAL Mława 3:13.19 242

6. Górczyński Bartosz 04 KORMORAN OL 3:13.42 241

7. Jagłowski Patryk 04 UKS MOS Ełk 3:14.98 235

8. Wiciak Radosław 04 PŁETWAL Szczytno 3:16.60 230

9. Niewiadomski Oliwier 04 JEDYNKA Elbląg 3:26.31 199

10. Ostałowski Dariusz 04 JEDYNKA Elbląg 3:30.11 188

100 metrów stylem grzbietowym

12 lat

1. Domalewski Bartłomiej 05 KORMORAN OL 1:15.21 275

2. Trykacz Kacper 05 KORMORAN OL 1:18.95 237

3. Łoboda Tymoteusz 05 ORKA Ciechanów 1:21.80 213

4. Nowacki Jacek 05 KORMORAN OL 1:26.27 182

5. Leśniewski Dawid 05 KORMORAN OL 1:28.85 166

6. Wdowiak Michał 05 KORMORAN OL 1:33.07 145

7. Wojszkun Jacek 05 KORMORAN OL 1:33.19 144

8. Tucholski Jan 05 JEDYNKA Elbląg 1:33.27 144

9. Block Kacper 05 KORMORAN OL 1:33.37 143

10. Walczak Hubert 05 JEDYNKA Elbląg 1:33.54 143

11. Prósiński Jakub 05 PŁETWAL Mława 1:36.77 129

12. Tubiak Kacper 05 JEDYNKA Elbląg 1:42.32 109

13. Małecki Mateusz 05 JEDYNKA Elbląg 1:44.59 102

14. Sokół Oskar 05 JEDYNKA Elbląg 1:45.07 100

15. Opalach Albert 05 KORMORAN OL 1:49.43 89

16. Juszczyk Aleksander 05 KORMORAN OL 1:51.06 85

13 lat

1. Kisiel Bartosz 04 KORMORAN OL 1:15.21 275

2. Grabowski Mikołaj 04 KORMORAN OL 1:15.32 273

3. Górczyński Bartosz 04 KORMORAN OL 1:18.28 244

4. Czupryn Jakub 04 PŁETWAL Mława 1:18.69 240

5. Jagłowski Patryk 04 UKS MOS Ełk 1:20.76 222

6. Szyłański Mikołaj 04 KORMORAN OL 1:22.11 211

7. Murawski Tomasz 04 PŁETWAL Mława 1:22.72 206

8. Klimas Maciej 04 KORMORAN OL 1:25.55 186

9. Ostałowski Dariusz 04 JEDYNKA Elbląg 1:25.91 184

10. Chmieliński Nikodem 04 PŁETWAL Szczytno 1:27.85 172

11. Kozłowski Konrad 04 KORMORAN OL 1:28.05 171

12. Kubera Kacper 04 JEDYNKA Elbląg 1:40.08 116

200 metrów stylem zmiennym

12 lat

1. Kowalski Alexander 05 ORKA Ciechanów 2:43.47 301

2. Domalewski Bartłomiej 05 KORMORAN OL 2:43.51 301

2. Przybysz Krzysztof 05 UKS MOS Ełk 2:43.51 301

4. Osełkowski Mateusz 05 KORMORAN OL 2:55.86 242

5. Woźniak Piotr 05 KORMORAN OL 2:55.97 241

6. Tyrka Igor 05 KORMORAN OL 2:57.31 236

7. Niewiadomski Zbigniew 05 KORMORAN OL 3:02.52 216

8. Czerniawski Tobiasz 05 PŁETWAL Szczytno 3:02.98 215

9. Woronko Maciej 05 MEDYK Giżycko 3:04.87 208

10. Turliński Jędrzej 05 MEDYK Giżycko 3:05.52 206

11. Popiołek Kacper 05 KORMORAN OL 3:09.48 193

12. Tkacz Wiktor 05 KORMORAN OL 3:12.82 183

13. Wiski Adrian 05 KORMORAN OL 3:16.40 173

14. Sobociński Jakub 05 UKS MOS Ełk 3:17.13 172

15. Sulkowski Oskar 05 KORMORAN OL 3:17.19 171

16. Leśniewski Dawid 05 KORMORAN OL 3:19.21 166

17. Kubicki Karol 05 KORMORAN OL 3:20.01 164

18. Block Kacper 05 KORMORAN OL 3:21.02 162 44

19. Mikołajczyk Mikołaj 05 KORMORAN OL 3:23.90 155

20. Lasota Sebastian 05 JEDYNKA Elbląg 3:41.06 121

13 lat

1. Choroszewski Iwo 04 PŁETWAL Szczytno 2:33.50 364

2. Pater Aleksander 04 KORMORAN OL 2:38.65 329

3. Tuzimek Arkadiusz 04 KORMORAN OL 2:44.09 298

4. Kacperski Maciej 04 UKS MOS Ełk 2:51.26 262

5. Pasieczny Bartłomiej 04 JEDYNKA Elbląg 2:52.57 256

6. Kaliszewski Adrian 04 PŁETWAL Mława 2:52.85 255

7. Idzkowski Igor 04 KORMORAN OL 2:56.08 241

8. Szyłański Mikołaj 04 KORMORAN OL 2:58.85 230

9. Sobczak Mateusz 04 KORMORAN OL 2:59.29 228

10. Jurczak Bartosz 04 KORMORAN OL 3:09.71 192

11. Kłosiński Jędrzej 04 PŁETWAL Szczytno 3:28.04 146

4 razy 50 metrów stylem zmiennym

12 lat

1. KORMORAN OL 55 (Domalewski Bartłomiej 05 36.06 Trykacz Kacper 05 33.97 Kraszewska Martyna 05 40.31 Osełkowski Mateusz 05 31.95) 2:22.29 257

2. KORMORAN OL 52 (Mierzejewska Wiktoria 05 38.22 Woźniak Piotr 05 35.87 Czarnecka Olga 05 42.24 Sujkowska Roksana 05 32.97) 2:29.30 222

3. KORMORAN OL 51 (Hinc Julia 05 37.46 Mentryka Gabriela 05 38.11 Tyrka Igor 05 42.81 Kluziak Natalia 05 33.39) 2:31.77 212

4. KORMORAN OL 54 (Masłowska Wiktoria 05 39.31 Tunkiewicz Zuzanna 05 39.91 Niewiadomski Zbigniew 05 42.53 Nowacki Jacek 05 33.67) 2:35.42 197

5. Jedynka Elbląg 2 (Doroszkiewicz Anna 05 36.82 Misiewicz Igor 05 43.72 Czyżyk-Skoczyk Martyna 05 43.52 Walczak Hubert 05 34.90) 2:38.96 184

4 razy 50 metrów dowolnym

12 lat

1. KORMORAN OL 51 (Trykacz Kacper 05 30.61 Kraszewska Martyna 05 31.29, Osełkowski Mateusz 05 31.62 Domalewski Bartłomiej 05 30.20) 2:03.72 297

2. UKS MOS Ełk 1 (Sobociński Jakub 05 35.93 Przybysz Krzysztof 05 29.17, Grzegorczyk Maja 05 32.85 Gawedzka Natalia 05 33.35) 2:11.30 248

3. KORMORAN OL 53 \ (Sujkowska Roksana 05 \ 33.86 Mierzejewska Wiktoria 05 \ 32.70, Nowacki Jacek 05 \ 33.87 Tyrka Igor 05 \ 31.81) 2:12.24 243

4. KORMORAN OL 54 (Czarnecka Olga 05 34.98 Kluziak Natalia 05 33.83. Masłowska Wiktoria 05 34.63 Woźniak Piotr 05 33.03) 2:16.47 221

5. JEDYNKA Elbląg 13 (Czyżyk-Skoczyk Martyna 05 33.53 Tucholski Jan 05 36.08, Doroszkiewicz Anna 05 32.93 Stosik Jan 05 35.08) 2:17.62 216

6. KORMORAN OL 52 (Wiski Adrian 05 35.00 Popiołek Kacper 05 36.35, Kubicki Karol 05 38.15 Hinc Julia 05 34.55) 2:24.05 188

7. JEDYNKA Elbląg 1 (Misiewicz Igor 05 38.09 Walczak Hubert 05 35.78, Małecki Mateusz 05 39.82 Sokół Oskar 05 38.05) 2:31.74 161

4 razy 50 metrów stylem dowolnym

13 lat

1. KORMORAN OL 1 (Kisiel Bartosz 04 29.74 Tuzimek Arkadiusz 04 30.78 Pater Aleksander 04 29.94 Gmiter Barbara SOL 04 29.31) 1:59.77 328

2. KORMORAN OL 2 (Andrzejak Bartosz 04 31.01 Idzkowski Igor 04 31.74 Grabowski Mikołaj 04 31.39 Górczyński Bartosz 04 30.04) 2:04.18 294

3. PŁETWAL Szczytno 1 (Choroszewski Iwo 04 27.51 Dymerska Weronika 04 34.83 Chmieliński Nikodem 04 31.29 Wiciak Radosław 04 30.79) 2:04.42 292

4. JEDYNKA Elbląg 5 (Gutowska Maria 04 31.61 Pasieczny Bartłomiej 04 31.76 Tylkie Dominika 04 32.95 Waśniewska Martyna 04 30.08) 2:06.40 279

5. PŁETWAL Mława 1 2:09.68 258

6. KORMORAN OL 3 (Sobotko Weronika 04 34.19 Skłodowska Karolina SOL 04 35.41 Krupińska Lila 04 31.98 Szałkowska Oliwia 04 33.79) 2:15.37 227

7. KORMORAN OL (Jurczak Bartosz 04 34.05 Kozłowski Konrad 04 34.70 Klimas Maciej 04 34.83 Suder Julia 04 33.19) 2:16.77 220

8. JEDYNKA Elbląg 7 ( Niewiadomski Oliwier 04 33.07 Zakrzewska Julia 04 36.38 Kołecka Julia 04 34.51 Boros Olaf 04 34.49) 2:18.45 212

9. KORMORAN OL 5 ( Szyłański Mikołaj 04 34.17 Wierzchowska Maja 04 35.01 Sokołowska Małgorzata 04 35.83 Sobczak Mateusz 04 34.36) 2:19.37 208

10. UKS MOS Ełk 1 (Zarzecka Maja 04 41.75 Święćkowska Nikola 04 34.79 Jagłowski Patryk 04 35.47 Kacperski Maciej 04 30.60) 2:22.61 194

11. JEDYNKA Elbląg 6 (Kalinowska Alicja 04 37.43 Ostałowski Dariusz 04 Lewandowska Wiktoria 04 Kubera Kacper 04 34.77) 2:25.45 183

4 razy 50 metrów zmiennym

13 lat

1. KORMORAN OL 1 (Kisiel Bartosz 04 35.51 Gmiter Barbara SOL 04 31.36, Pater Aleksander 04 37.74 Tuzimek Arkadiusz 04 29.82) 2:14.43 305

2. JEDYNKA Elbląg 10 (Waśniewska Martyna 04 33.43 Pasieczny Bartłomiej 04 37.70, Tylkie Dominika 04 39.91 Gutowska Maria 04 31.01) 2:22.05 258

3. KORMORAN OL 2 (Skłodowska Karolina SOL 04 36.96 Szałkowska Oliwia 04 34.82 Andrzejak Bartosz 04 39.65 Górczyński Bartosz 04 30.65) 2:22.08 258

4. PŁETWAL Mława 1 2:24.10 247

5. PŁETWAL Szczytno 1 (Dymerska Weronika 04 40.27 Choroszewski Iwo 04 32.35 Wiciak Radosław 04 40.86 Chmieliński Nikodem 04 32.26) 2:25.74 239

6. KORMORAN OL 3 (Grabowski Mikołaj 04 36.07 Suder Julia 04 35.46, Grajek Sandra 04 43.45 Idzkowski Igor 04 31.48) 2:26.46 236

7. KORMORAN OL 4 (Sobotko Weronika 04 39.54 Kozłowski Konrad 04 37.63, Sobierajska Julia 04 44.21 Krupińska Lila 04 32.24) 2:33.62 204

8. UKS MOS Ełk 1 (Kacperski Maciej 04 34.46 Zarzecka Maja 04 45.84 Jagłowski Patryk 04 42.91 Święćkowska Nikola 04 33.69) 2:36.90 191

9. JEDYNKA Elbląg 8 (Ostałowski Dariusz 04 41.12 Niewiadomski Oliwier 04 42.43 Zakrzewska Julia 04 43.32 Boros Olaf 04 33.99) 2:40.86 178

10. JEDYNKA Elbląg 15 \(Kalinowska Alicja 04 \ 43.55 Zamojska Alicja 04 \ 45.83 Kołecka Julia 04 44.15 Kubera Kacper 04 + 34.65) 2:48.18 155

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn