Szkolna Liga Płetwala Szczytno (2) 2017 - Rekordy życiowe na zawołanie

Fot. nadesłane

25 marca odbyły się drugie zawody rundy wiosennej w ramach Szkolnej Ligi Pływackiej organizowanej przez KS Płetwal Szczytno. Zawody obfitowały w wiele rekordów życiowych. Niezawodni byli, znani z innych startów: Karolina Piechowicz, Nikola Filipczak, Magdalena Lis, Kinga Sierak, Marcin Kłak, Iwo Choroszewski, Tobiasz Czerniawski oraz Ignacy Choroszewski.

Impreza przyciąga wielu młodych adeptów pływania, nie tylko tych, którzy reprezentują miasto i klub podczas ogólnopolskich zawodów.

Klasyfikacja po 2. zawodach rundy wiosennej (trzy pierwsze miejsca)

DZIEWCZĘTA/CHŁOPCY

Punktacja za 4 style na dystansie 50 m, ośmiolatkowie i młodsi na dystansie 25 m

7 LAT – NOWICKA N. Przedszkole Kubuś Puchatek – 285 pkt, SMULSKA H. SP Rudka – 56 pkt, JURCZAK G. Przedszkole Fantazja – 21 pkt/HAJN G. Przedszkole Fantazja – 140 pkt

8 LAT – DEMBOWSKA Z. SP6 – 386 pkt, WYROSTEK L. SP 6. – 259 pkt, SIERAK L. SP3 – 215 pkt/CZERNIAWSKI N. SP3 – 335 pkt, HERMAN A. SP6 – 214 pkt, KULAK A. SP3 – 160 pkt

9 LAT – KAKOWSKA M. SP3 – 538 pkt, SOCHACZEWSKA G. SP6 – 436 pkt, CZAPLICKA O. SP Wielbark – 297 pkt/CHOROSZEWSKI I. SP6 – 893 pkt, CHMIELIŃSKI M. SP6 – 284 pkt, PRZYBYLSKI D. SP6 – 254 pkt

10 LAT – DYMERSKA M. SP6 – 779 pkt, ADAMSKA A. SP3 – 709 pkt, ŻEBROWSKA M. SP3 – 394 pkt/JAKUBCEWICZ D. SP3 – 491 pkt, RAK S. SP6 – 254 pkt, ŻEBROWSKI O. SP3 – 237 pkt

11 LAT – FILIPCZAK N. SP6 – 2060 pkt, LIS M. SP6 – 2006 pkt, , SOLIWODA A. SP2 – 578 pkt/NOWICKI M. SP3 – 944 pkt, PRZYBYŁEK S. SP6 – 809 pkt, ŁOJEWSKI A. SP2 – 579 pkt

12 LAT – PIECHOWICZ K. SP3 – 2896 pkt, FRYDRYCH M. SP3 – 794 pkt, SUCHODOLSKA J. SP6 – 614 pkt/CZERNIAWSKI T. SP3 – 1649 pkt, SUCHODOLSKI O. SP6 – 538 pkt, NOWOCIEŃ M. SP3 – 337 pkt

13 LAT – DYMERSKA W. SP6 – 1993 pkt, PIÓRKOWSKA Z. SP6 – 1892 pkt, TEMPLIN W. SP Świętajno – 1650 pkt/CHOROSZEWSKI I. SP6 – 2490 pkt, WICIAK R. SP6 – 1806 pkt, CHMIELIŃSKI N. SP6 – 1725 pkt

14 LAT – PIEŃKOWSKA Z. GM3 – 2163 pkt, KRAUZA J. GM2– 1582 pkt, HORODYSKA M. GM3 – 1464 pkt/-

15 LAT – SIERAK K. GM2 – 3223 pkt, KOTARSKA M. GM2 – 978 pkt, LADZIŃSKA M. GM3 – 946 pkt /-

16 LAT – RUCHEL P. GM2 – 1351 pkt, NIECHWIADOWICZ G. GM2 – 655 pkt, KUKLIŃSKA P. GM2 – 621 pkt/KŁAK M. GM1 – 3484 pkt, SOSTEK J. GM3 – 1819 pkt, KOLB I. GM1 – 1486 pkt

17 LAT i starsi – -/Bil D. ZS3 – 2231 pkt, PIWOWARSKI K. SMS Olsztyn – 1758 pkt, MEDŹWIEDZKI D. ZS3 – 804 pkt

100 m. stylem zmiennym

9 LAT – KAKOWSKA M. SP3 – 94 pkt/CHOROSZEWSKI I. SP6 – 244 pkt

10 LAT – DYMERSKA M. SP6 – 179 pkt, BAŁDYGA M. SP Rozogi – 38 pkt/JAKUBCEWICZ D. SP3 – 123 pkt

11 LAT – LIS M. SP6 – 534 pkt, FILIPCZAK N. SP6 – 525 pkt, SOLIWODA A. SP3 – 153 pkt /NOWICKI M. SP3 – 229 pkt, PRZYBYŁEK S. SP6 – 222 pkt

12 LAT – PIECHOWICZ K. SP3 – 698 pkt, FRYDRYCH M. SP3 – 263 pkt, ŻYŁKO J. SP6 – 162 pkt/CZERNIAWSKI T. SP3 – 403 pkt, SUCHODOLSKI O. SP6 – 136 pkt, NOWOCIEŃ M. SP3 – 86 pkt

13 LAT – DYMERSKA W. SP6 – 547 pkt, PIÓRKOWSKA Z. SP6 – 457 pkt, TEMPLIN W. SP Świętajno – 448 pkt/CHOROSZEWSKI I. SP6 – 644 pkt, WICIAK R. SP6 – 433 pkt, KŁOSIŃSKI J. SP2 – 317 pkt

14 LAT – PIEŃKOWSKA Z. GM3 – 523 pkt, KRAUZA J. GM2 – 402 pkt, MAZUROWICZ W. GM2 – 347 pkt/

15 LAT – SIERAK K. GM2 – 994 pkt, KOTARSKA M. GM2 – 273 pkt, LADZIŃSKA M. GM3 – 229 pkt/-

16 LAT – KUKLIŃSKA P. GM2 – 244 pkt/KŁAK M. GM1 – 902 pkt, SOSTEK J. GM3 – 224 pkt

17 LAT i starsi – -/BIL D. ZS3 – 594 pkt, PIWOWARSKI K. SMS Olsztyn – 555 pkt, MEDŹWIEDZKI D. ZS3– 184 pkt

Sztafety szkół podstawowych 4x50 m stylem dowolnym

SP6 I – 474 pkt, SP6 II – 352 pkt/ SP6 – 456 pkt, SP3 – 211 pkt, SP2 – 95 pkt

Sztafety mieszane gimnazjów 4x50 m stylem dowolnym

GM2 – 447 pkt

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn