Arena Grand Prix Puchar Polski Lublin 2017 – Dwa dublety na odchodne

Fot. ilustracja

W Lublinie odbywały się w weekend (8/9 kwietnia) Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu. Przyjechała spora grupa z Warmii i Mazur, w tym wielu młodych zawodników, którzy nabierają doświadczenia. Byliśmy widoczni w Lublinie. W klasyfikacjach generalnychy aż trzy panie: Paulina Zachoszcz (Kormoran),, Justyna Burska (AZS UWM) i Gabriela Wójtowicz (Kormoran) znalazły się w czolowej dziesiątce.

W pierwszym dniu zwycięstwa odniosły Justyna Burska (AZS UWM) na 400 m i 800 m dow. oraz Paulina Zachoszcz (Kormoran) na 100 m klas. Ponadto Gabriela Wójtowicz (Kormoran) była druga na 100 m i 200 m grzb oraz trzecia na 200 m zm., Paulina Zachoszcz druga na 50 m klas.a Justyna Burska trzecia na 200 m dow. Karol Zbutowicz (Kormoran) zajął drugie miejsce na 200 m zm. Konrad Bruzdewicz (Kormoran) był najszybszym 15-latkiem na 200 m i 400 m dow. Wśród 15-latek wygrała także Oliwia Witt (Kormoran) na 200 m mot.).

W niedziele zanotowaliśmy dwa dublety: Na 200 m st, klas. zwyciężyła Paulina Zachoszcz przed Angeliką Wikieł (AZS UWM), na 400 m zm. wygrał Bartołmiej Kubkowski (Kormoran) przed Karolem Zbutowiczem. Gabriela Wójtowicz była trzecia na 400 m zm. Dobrze pływała młodzież. Michał Niedziałek (Kormoran) w swojej kat. U14 był pierwszy na 800 m dow. i drugi na 400 m zm, a Konrad Bruzdewicz wygrał wyścigi w tych konkurencjach w kat. U15, a Oliwia Witt była najlepsza na 400 m zm w U 15.

W klasyfikacji generalnej imprezy w Lublinie Paulina Zachoszcz była czwarta, Justyna Burska piata, a Gabriela Wójtowicz dziewiąta.. W U15 Martyna Buko (Medyk Giżycko) zajęła czwarte miejsce, a Emilia Raczewska (Kormoran) dziewiąte. W stylu dowolnym w Lublinie najlepsza była Justyna Burska, w klasycznym Paulina Zachoszcz zajęła drugie miejsce, a Gabriela Wójtowicz była druga w st. grzbietowym i zmiennym. Wśród zmiennistów Karol Zbutowicz był drugi, a Bartłomiej Kubkowski trzeci. W klasyfikacji generalnej 14-latków Michał Niedziałek zajął trzecie miejsce a w U15 Konrad Bruzdewicz był drugi.

W klasyfikacji najlepszych wyników dwa razy w "10" uplasowała" się Paulina Zachoszcz na szóstym miejscu (200 m kl.) i siódmym (100 m kl.), dziesiąta była Jusyna Burska (400 m dow.) Wśród 15-latek Martyna Buko była trzecia (400 m zm.) i dziewiąta (200 m zm.)

Wyniki

Kobiety

200 metrów stylem dowolnym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

5. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:18.72 540

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

3. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:16.61 565

4. BUKO Martyna 15 Medyk Giżycko 2:18.45 543

16. POLASIK Natalia 15 Medyk Giżycko 2:32.79 404

17. MIECZKOWSKA Wiktoria 15 Roś Pisz 2:32.85 403

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

8. SZELUGA Wiktoria SOL 16 Kormoran Olsztyn 2:17.41 555

13. GARDOCKA Julia 16 Roś Pisz 2:20.47 520

OPEN

3. BURSKA Justyna 22 AZS UWM Olsztyn 2:04.20 752

11. ZACHOSZCZ Joanna 24 AZS UWM Olsztyn 2:07.99 687

46. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:16.61 565

48. SZELUGA Wiktoria SOL 16 Kormoran Olsztyn 2:17.41 555

51. BUKO Martyna 15 Medyk Giżycko 2:18.45 543

54. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:18.72 540

71. GARDOCKA Julia 16 Roś Pisz 2:20.47 520

102. POLASIK Natalia 15 Medyk Giżycko 2:32.79 404

103. MIECZKOWSKA Wiktoria 15 Roś Pisz 2:32.85 403

100 metrów stylem klasycznym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

7. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 1:21.39 494

10. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 1:25.64 424

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

8. CIŻ Zuzanna 15 Medyk Giżycko 1:24.55 440

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

3. WETT Oliwia SOL 16 Kormoran Olsztyn 1:23.57 456

OPEN

1. ZACHOSZCZ Paulina 24 Kormoran Olsztyn 1:09.35 798

6. WIKIEŁ Angelika 19 AZS UWM Olsztyn 1:14.42 646

33. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 1:21.39 494

36. WETT Oliwia SOL 16 Kormoran Olsztyn 1:23.57 456

38. CIŻ Zuzanna 15 Medyk Giżycko 1:24.55 440

39. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 1:25.64 424

50 metrów stylem motylkowym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

3. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 30.94 492

16. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 35.56 324

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 29.90 545

7. GŁADKOJĆ Marta SOL 15 Kormoran Olsztyn 31.36 472

16. MIECZKOWSKA Wiktoria 15 Roś Pisz 33.35 393

17. CIŻ Zuzanna 15 Medyk Giżycko 34.41 357

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

5. GARDOCKA Julia 16 Roś Pisz 30.80 499

11. SZELUGA Wiktoria SOL 16 Kormoran Olsztyn 32.48 425

OPEN

15. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 29.90 545

31. GARDOCKA Julia 16 Roś Pisz 30.80 499

36. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 30.94 492

42. GŁADKOJĆ Marta SOL 15 Kormoran Olsztyn 31.36 472

55. SZELUGA Wiktoria SOL 16 Kormoran Olsztyn 32.48 425

68. MIECZKOWSKA Wiktoria 15 Roś Pisz 33.35 393

74. CIŻ Zuzanna 15 Medyk Giżycko 34.41 357

77. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 35.56 324

200 metrów stylem grzbietowym

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

7. POLASIK Natalia 15 Medyk Giżycko 2:46.28 415

OPEN

2. WÓJTOWICZ Gabriela 22 Kormoran Olsztyn 2:18.42 719

36. POLASIK Natalia 15 Medyk Giżycko 2:46.28 415

800 metrów stylem dowolnym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

2. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 9:43.39 573

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

3. WETT Oliwia SOL 16 Kormoran Olsztyn 9:41.77 578

5. SZELUGA Wiktoria SOL 16 Kormoran Olsztyn 9:59.18 529

OPEN

1. BURSKA Justyna 22 AZS UWM Olsztyn 8:50.21 764

6. ZACHOSZCZ Joanna 24 AZS UWM Olsztyn 9:11.99 677

17. WETT Oliwia SOL 16 Kormoran Olsztyn 9:41.77 578

19. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 9:43.39 573

26. SZELUGA Wiktoria SOL 16 Kormoran Olsztyn 9:59.18 529

100 metrów stylem dowolnym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

4. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:05.28 507

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

4. BUKO Martyna 15 Medyk Giżycko 1:02.76 570

7. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 1:04.15 534

20. MIECZKOWSKA Wiktoria 15 Roś Pisz 1:10.94 395

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

13. GARDOCKA Julia 16 Roś Pisz 1:04.46 526

15. SZELUGA Wiktoria SOL 16 Kormoran Olsztyn 1:05.10 511

OPEN

14. BURSKA Justyna 22 AZS UWM Olsztyn 1:00.03 652

38. BUKO Martyna 15 Medyk Giżycko 1:02.76 570

48. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 1:04.15 534

53. GARDOCKA Julia 16 Roś Pisz 1:04.46 526

59. SZELUGA Wiktoria SOL 16 Kormoran Olsztyn 1:05.10 511

62. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:05.28 507

95. MIECZKOWSKA Wiktoria 15 Roś Pisz 1:10.94 395

50 metrów stylem klasycznym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

9. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 36.51 526

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

10. CIŻ Zuzanna 15 Medyk Giżycko 39.83 405

OPEN

2. ZACHOSZCZ Paulina 24 Kormoran Olsztyn 32.11 773

20. WIKIEŁ Angelika 19 AZS UWM Olsztyn 35.31 581

31. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 36.51 526

43. CIŻ Zuzanna 15 Medyk Giżycko 39.83 405

200 metrów stylem motylkowym

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

3. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:29.17 544

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1. WETT Oliwia SOL 16 Kormoran Olsztyn 2:27.09 567

OPEN

8. WETT Oliwia SOL 16 Kormoran Olsztyn 2:27.09 567

11. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:29.17 544

100 metrów stylem grzbietowym

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

4. GŁADKOJĆ Marta SOL 15 Kormoran Olsztyn 1:12.43 516

9. POLASIK Natalia 15 Medyk Giżycko 1:18.35 408

OPEN

2. WÓJTOWICZ Gabriela 22 Kormoran Olsztyn 1:03.46 768

27. GŁADKOJĆ Marta SOL 15 Kormoran Olsztyn 1:12.43 516

45. POLASIK Natalia 15 Medyk Giżycko 1:18.35 408

200 metrów stylem zmiennym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

15. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 2:46.80 432

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

3. BUKO Martyna 15 Medyk Giżycko 2:28.83 608

11. GŁADKOJĆ Marta SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:38.55 503

14. CIŻ Zuzanna 15 Medyk Giżycko 2:43.74 456

17. MIECZKOWSKA Wiktoria 15 Roś Pisz 2:53.34 385

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

4. WETT Oliwia SOL 16 Kormoran Olsztyn 2:34.19 547

6. GARDOCKA Julia 16 Roś Pisz 2:36.14 526

OPEN

3. WÓJTOWICZ Gabriela 22 Kormoran Olsztyn 2:20.86 717

15. BUKO Martyna 15 Medyk Giżycko 2:28.83 608

35. WETT Oliwia SOL 16 Kormoran Olsztyn 2:34.19 547

44. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 2:38.11 507

45. GŁADKOJĆ Marta SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:38.55 503

59. CIŻ Zuzanna 15 Medyk Giżycko 2:43.74 456

61. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 2:46.80 432

64. MIECZKOWSKA Wiktoria 15 Roś Pisz 2:53.34 385

400 metrów stylem dowolnym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

2. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 4:47.44 556

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

2. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 4:43.69 579

11. POLASIK Natalia 15 Medyk Giżycko 5:16.11 418

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

6. SZELUGA Wiktoria SOL 16 Kormoran Olsztyn 4:48.72 549

OPEN

1. BURSKA Justyna 22 AZS UWM Olsztyn 4:15.53 792

8. ZACHOSZCZ Joanna 24 AZS UWM Olsztyn 4:27.37 691

23. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 4:43.69 579

25. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 4:47.44 556

27. SZELUGA Wiktoria SOL 16 Kormoran Olsztyn 4:48.72 549

53. POLASIK Natalia 15 Medyk Giżycko 5:16.11 418

400 metrów stylem zmiennym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

5. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 5:28.37 533

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

2. BUKO Martyna 15 Medyk Giżycko 5:11.54 624

9. GŁADKOJĆ Marta SOL 15 Kormoran Olsztyn 5:40.88 477

11. CIŻ Zuzanna 15 Medyk Giżycko 5:57.36 414

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1. WETT Oliwia SOL 16 Kormoran Olsztyn 5:15.15 603

OPEN

3. WÓJTOWICZ Gabriela 22 Kormoran Olsztyn 5:05.11 665

11. BUKO Martyna 15 Medyk Giżycko 5:11.54 624

14. WETT Oliwia SOL 16 Kormoran Olsztyn 5:15.15 603

21. KULIK Wiktoria SOL 14 Kormoran Olsztyn 5:28.37 533

31. GŁADKOJĆ Marta SOL 15 Kormoran Olsztyn 5:40.88 477

36. CIŻ Zuzanna 15 Medyk Giżycko 5:57.36 414

50 metrów stylem dowolnym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

3. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 29.53 518

12. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 31.68 420

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

8. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 30.15 487

19. MIECZKOWSKA Wiktoria 15 Roś Pisz 32.42 392

20. POLASIK Natalia 15 Medyk Giżycko 33.06 369

OPEN

36. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 29.53 518

47. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 30.15 487

69. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 31.68 420

77. MIECZKOWSKA Wiktoria 15 Roś Pisz 32.42 392

79. POLASIK Natalia 15 Medyk Giżycko 33.06 369

200 metrów stylem klasycznym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

8. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 3:00.44 458

10. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 3:04.02 431

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

6. CIŻ Zuzanna 15 Medyk Giżycko 3:02.90 439

OPEN

1. ZACHOSZCZ Paulina 24 Kormoran Olsztyn 2:28.58 820

2. WIKIEŁ Angelika 19 AZS UWM Olsztyn 2:36.71 699

31. KUŁAKOWSKA Monika 14 Medyk Giżycko 3:00.44 458

33. CIŻ Zuzanna 15 Medyk Giżycko 3:02.90 439

34. BIEDRZYCKA Adrianna 14 Roś Pisz 3:04.02 431

100 metrów stylem motylkowym

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

2. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 1:07.36 558

11. POLASIK Natalia 15 Medyk Giżycko 1:21.18 319

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

5. WETT Oliwia SOL 16 Kormoran Olsztyn 1:08.51 531

7. SZELUGA Wiktoria SOL 16 Kormoran Olsztyn 1:10.90 479

8. GARDOCKA Julia 16 Roś Pisz 1:11.89 459

OPEN

19. RACZEWSKA Emilia SOL 15 Kormoran Olsztyn 1:07.36 558

26. WETT Oliwia SOL 16 Kormoran Olsztyn 1:08.51 531

33. SZELUGA Wiktoria SOL 16 Kormoran Olsztyn 1:10.90 479

37. GARDOCKA Julia 16 Roś Pisz 1:11.89

54. POLASIK Natalia 15 Medyk Giżycko 1:21.18 319

50 metrów stylem grzbietowym

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

4. GŁADKOJĆ Marta SOL 15 Kormoran Olsztyn 33.09 546

10. MIECZKOWSKA Wiktoria 15 Roś Pisz 38.28 353

OPEN

22. GŁADKOJĆ Marta SOL 15 Kormoran Olsztyn 33.09 546

47. MIECZKOWSKA Wiktoria 15 Roś Pisz 38.28 353

justyna burska 1

Fot. epa info (ilustracja)

Mężczyźni

200 metrów stylem dowolnym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

5. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:10.42 478

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1. BRUZDEWICZ Hubert SOL15 Kormoran Olsztyn 2:02.42 578

17. WORONKO Krzysztof 15 Medyk Giżycko 2:12.57 455

20. KOMAR Rafał SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:17.48 408

OPEN

21. KUBKOWSKI Bartłomiej 22 Kormoran Olsztyn 1:57.66 651

22. ZBUTOWICZ Karol SOL 19 Kormoran Olsztyn 1:57.98 646

57. BRUZDEWICZ Hubert SOL15 Kormoran Olsztyn 2:02.42 578

105. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 2:10.42 478

115. WORONKO Krzysztof 15 Medyk Giżycko 2:12.57 455

130. KOMAR Rafał SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:17.48 408

200 metrów stylem grzbietowym

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

9. KOMAR Rafał SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:25.48 455

OPEN

47. KOMAR Rafał SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:25.48 455

100 metrów stylem dowolnym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

8. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:01.65 440

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

3. BRUZDEWICZ Hubert SOL 15 Kormoran Olsztyn 57.16 552

OPEN

62. BRUZDEWICZ Hubert SOL 15 Kormoran Olsztyn 57.16 552

105. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 1:01.65 440

200 metrów stylem motylkowym

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

6. KOMAR Rafał SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:27.35 433

OPEN

38. KOMAR Rafał SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:27.35 433

100 metrów stylem grzbietowym

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

9. WORONKO Krzysztof 15 Medyk Giżycko 1:08.94 425

OPEN

44. WORONKO Krzysztof 15 Medyk Giżycko 1:08.94 425

200 metrów stylem zmiennym

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

6. WORONKO Krzysztof 15 Medyk Giżycko 2:24.67 489

8. KOMAR Rafał SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:24.90 485

OPEN

2. ZBUTOWICZ Karol SOL 19 Kormoran Olsztyn 2:07.28 718

10. KUBKOWSKI Bartłomiej 22 Kormoran Olsztyn 2:11.43 652

45. WORONKO Krzysztof 15 Medyk Giżycko 2:24.67 489

47. KOMAR Rafał SOL 15 Kormoran Olsztyn 2:24.90 486

400 metrów stylem dowolnym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

2. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 4:29.72 543

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1. BRUZDEWICZ Hubert SOL 15 Kormoran Olsztyn 4:12.77 659

OPEN

9. KUBKOWSKI Bartłomiej 22 Kormoran Olsztyn 4:06.29 713

11. ZBUTOWICZ Karol SOL 19 Kormoran Olsztyn 4:07.55 702

13. BRUZDEWICZ Hubert SOL 15 Kormoran Olsztyn 4:12.77 659

45. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 4:29.72 543

400 metrów stylem zmiennym

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

6. KOMAR Rafał SOL 15 Kormoran Olsztyn 5:04.96 511

7. WORONKO Krzysztof 15 Medyk Giżycko 5:06.14 505

OPEN

1. KUBKOWSKI Bartłomiej 22 Kormoran Olsztyn 4:30.07 736

2. ZBUTOWICZ Karol SOL 19 Kormoran Olsztyn 4:30.50 732

33. KOMAR Rafał SOL 15 Kormoran Olsztyn 5:04.96 511

35. WORONKO Krzysztof 15 Medyk Giżycko 5:06.14 505

50 metrów stylem dowolnym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

9. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 28.69 387

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

4. BRUZDEWICZ Hubert SOL 15 Kormoran Olsztyn 27.06 461

OPEN

74. BRUZDEWICZ Hubert SOL 15 Kormoran Olsztyn 27.06 461

94. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 28.69 387

200 metrów stylem klasycznym

OPEN

4. ZBUTOWICZ Karol SOL 19 Kormoran Olsztyn 2:23.03 700

100 metrów stylem motylkowym

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

8. WORONKO Krzysztof 15 Medyk Giżycko 1:05.60 438

12. KOMAR Rafał SOL 15 Kormoran Olsztyn 1:07.36 404

OPEN

62. WORONKO Krzysztof 15 Medyk Giżycko 1:05.60 438

70. KOMAR Rafał SOL 15 Kormoran Olsztyn 1:07.36 404

800 metrów stylem dowolnym

JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

1. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 9:06.65 565

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1. BRUZDEWICZ Hubert SOL 15 Kormoran Olsztyn 8:40.95 653

800 metrów stylem dowolnym

OPEN

9. KUBKOWSKI Bartłomiej 22 Kormoran Olsztyn 8:38.24 664

11. BRUZDEWICZ Hubert SOL 15 Kormoran Olsztyn 8:40.95 653

22. NIEDZIAŁEK Michał SOL 14 Kormoran Olsztyn 9:06.65 565

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn