XIV Wiosenne zawody pływackie O Puchar Burmistrza Miasta Giżycka – Sport to zdrowie, a przy okazji szukamy talentów

Fot.gmina giżycko facebook (ilustracja)

W weekend (8/9 kwietnia) odbywały się XIV Wiosenne Zawody pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. To impreza, która na stałe weszła do kalendarza, skierowana głównie do najmłodszych. To jedna z okazji konfrontacji talentów z Warmii i Mazur z rówieśnikami z innych województw. W tym roku zawody zbiegły się w czasie z imprezą krajową to w pewnym stopniu ograniczyło udział 14 i 15-latków.

Czołowi pływacy tych roczników wybrali się do Lublina, bo już powoli zaczynają „wkręcać się” w wir cyklu Grand Prix Puchar Polski Mityng w Giżycku jest jednak typowym poligonem, w którym może zaprezentować się rzesza zawodników najmłodszych i warto ich obserwować by wyłowić najlepszych. Najlepiej zaprezentowali się zawodnicy Płetwala Szczytno, którzy wygrali klasyfikację medalową, mając w składzie kilka indywidualności. Sekcja ze Szczytna rozwija się doskonale, prowadzi wewnętrzną ligę szkolną, która mobilizuje do systematycznego treningu, daje też możliwość odkrywania kolejnych talentów. Bardzo dobrze spisali się pływacy Orki Iława, MOS-u Ełk i gospodarze z Medyka Giżycko. Zwracaja uwagę coraz lepsze wyniki Pioruna Gołdap.

Mityng wykreował kilka gwiazd. Komplet złotych medali (cztery) zdobyli. Nikola Filipczak i Karolina Piechowicz (Płetwal) oraz Krzysztof Przybysz (MOS), trzy złote krążki wywalczyli: Ignacy Choroszewski, Magdalena Lis, Marcin Kłak (Płetwal), Iga Grygiencza (Medyk), Liliana Kukiełka, Michał Jonowski, Filip Rybiński (Orka) i Inga Naszkiewicz (Piorun). Trzeba wziąć pod uwagę, że w niektórych grupach wiekowych o medale było znacznie trudniej, stąd w czołówce multimedalistów brakuje kilku znanych nazwisk.

Jedno jest pewne. Zawody o Puchar Burmistrza Giżycka, stały się impezą, którą wiele klubów zapisuje w swoim terminarzu jako stały punkt programu. Warto tu sie pokazać.

Klasyfikacja medalowa

1. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 22 9 7 38

2. MKP Wodnik Bielsk Podlaski 21 12 15 48

3. SSP Orka Iława 14 3 7 24

4. Mks Juvenia Białystok 12 14 10 36

5. UKS Żabianka Gdańsk 11 5 4 20

6. MKS Medyk Giżycko 9 12 16 37

7. Uks Mos Ełk 9 9 15 33

8. Squatina Ostroleka 9 7 4 20

9. Uks Kapry Armexim Pruszków 7 21 16 44

10. Uśks Ostrołeka 6 9 1 16

11. Klub Pływacki Płetwal Mława 6 7 7 20

11. MUKS PIORUN Gołdap 6 7 7 20

13. Uks 190 Łódź 6 1 1 8

14. Uks "Batory" Sokółka 4 7 5 16

15. MKS Piaseczno 4 4 3 11

16. KP MZOS Płock 4 2 - 6

17. UKS Ósemka Starogard Gdański 4 - - 4

17 Uks Posejdon Pułtusk 4 - - 4

19. Uks Omega Sokółka 3 5 4 12

20. Ks Puszcza Hajnówka 3 4 3 10

21. UKS Piątka Ostrołęka 3 2 2 7

22. KS AZS - AWF Biała Podlaska 3 1 - 4

23. Ruch Grudziądz 3 - 1 4

24. Sinnet Club Warszawa 2 1 1 4

25. Uks "Polonez" Wyszków 1 7 5 13

26. Klub Pływacki Ciechanów 1 4 2 7

27. UKS Butterfly 1 3 1 5

28. UKP Jedynka Elbląg 1 2 2 5

29. UKS Fala Nieporęt 1 1 - 2

30. MPKS Orka Ciechanów - 3 - 3

31. UKS PIRAT Elbląg - 1 2 3

32. Szkoła Mistrzostwa Sportowego - 1 - 1

33. MKS Roś Pisz - - 1 1

Multimedaliści z Warmii i Mazur

1. FILIPCZAK, Nikola 06 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 4 - - 4

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 4 - - 4

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 POL Uks Mos Ełk 4 - - 4

12. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3 1 - 4

12 GRYGIENCZA, Iga 04 POL MKS Medyk Giżycko 3 1 - 4

12 KUKIEŁKA, Liliana 02 POL SSP Orka Iława 3 1 - 4

12. KŁAK, Marcin 01 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3 1 - 4

12. LIS, Magdalena 06 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3 1 - 4

12. NASZKIEWICZ, Inga 09 POL MUKS PIORUN Gołdap 3 1 - 4

22. JONOWSKI, Michał 04 POL SSP Orka Iława 3 - - 3

22. RYBIŃSKI, Filip 02 POL SSP Orka Iława 3 - - 3

31. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 1 1 4

40. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2 1 - 3

44. GŁĄBIŃSKA, Martyna 03 POL SSP Orka Iława 2 - - 2

44. OŁDYTOWSKA, Jagoda 04 POL MKP Wodnik Bielsk Podlaski 2 - - 2

54. DZIENISIEWICZ, Adrian 06 POL Uks Mos Ełk 1 2 1 4

60. KISIELEWSKI, Antoni 09 POL MUKS PIORUN Gołdap 1 2 - 3

60. MILEWSKA, Aurelia 08 POL MUKS PIORUN Gołdap 1 2 – 3

64. NOWAK, Karol 09 POL MUKS PIORUN Gołdap 1 1 2 4

64. WALASIEWICZ, Bartosz 08 POL MKS Medyk Giżycko 1 1 2 4

64. SIERAK, Kinga 02 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1 1 1 3

73. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 POL SSP Orka Iława 1 1 - 2

73. MOŚCICKA, Antonia 07 POL MKS Medyk Giżycko 1 1 - 2

73. POPŁAWSKI, Ksawery 03 POL Uks Mos Ełk 1 1 - 2

73. STANISZEWSKI, Piotr 08 POL Uks Mos Ełk 1 1 – 2

81. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 POL SSP Orka Iława 1 - 3 4

82. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 POL Uks Mos Ełk 1 - 2 3

82. KACPERSKI, Maciej 04 POL Uks Mos Ełk 1 - 2 3

82. KUBERA, Helena 07 POL UKP Jedynka Elbląg 1 - 2 3

87. IELSKI, Oliwier 01 POL SSP Orka Iława 1 - 1 2

91. MIKULEWICZ, Anna 09 POL MKS Medyk Giżycko - 2 2 4

100. TURLIŃSKI, Jędrzej 05 POL MKS Medyk Giżycko - 2 – 2

105. ROCZEŃ, Agata 08 POL MUKS PIORUN Gołdap - 1 3 4

106. GAJEWSKA, Alicja 03 POL UKS PIRAT Elbląg - 1 2 3

106. PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 POL Klub Sportowy Płetwal Szczytno - 1 2 3

110. CZUPRYN, Jakub 04 POL Klub Pływacki Płetwal Mława - 1 1 2

110. GRZYMKOWSKI, Hubert 06 POL Uks Mos Ełk - 1 1 2

110. KRAJEWSKI, Mateusz 03 POL SSP Orka Iława - 1 1 2

110. ODOLECKI, Konrad 08 POL Uks Mos Ełk - 1 1 2

110. WISZNIEWSKA, Julia 04 POL MKS Medyk Giżycko - 1 1 2

110. ŚWIĘĆKOWSKA, Nikola 04 POL Uks Mos Ełk - 1 1 2

127. PIWOWARCZYK, Konrad 07 POL Uks Mos Ełk - - 3 3

127. WORONKO, Maciej 05 POL MKS Medyk Giżycko - - 3 3

130. BORKOWSKA, Hanna 08 POL MKS Medyk Giżycko - - 2 2

130 OLSZEWSKA, Maria 09 POL MKS Medyk Giżycko - - 2 2

Wyniki indywidualne zawodników z Warmii i Mazur

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

8 lat i młodsi

2. NASZKIEWICZ, Inga 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:46.31 109

3. MIKULEWICZ, Anna 09 MKS Medyk Giżycko 2:23.47 44

9 lat

2. MILEWSKA, Aurelia 08 MUKS PIORUN Gołdap 1:35.55 151

5. BORKOWSKA, Hanna 08 MKS Medyk Giżycko 1:51.76 94

10 lat

5. KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 1:34.87 154

10. ZWOLIŃSKA, Lena 07 MKS Medyk Giżycko 1:43.13 120

11. POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 1:48.08 104

12. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:52.94 91

13. MACZYSZYN, Karolina 07 MKS Medyk Giżycko 2:25.46 42

11 lat

1. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:13.01 339

5. WOŁEJKO, Maja 06 Uks Mos Ełk 1:22.58 234

6. MODZELEWSKA, Kornelia 06 Uks Mos Ełk 1:25.35 212

7. NIEWIADOMSKA, Klaudia 06 UKP Jedynka Elbląg 1:25.95 207

8. CZARNIECKA, Zuzanna 06 MKS Medyk Giżycko 1:25.99 207

14. WOSZCZAK, Maja 06 MKS Medyk Giżycko 1:31.66 171

15. ŻUCHOWSKA, Amelia 06 UKP Jedynka Elbląg 1:32.54 166

16. TYCZKA, Małgorzata 06 MKS Medyk Giżycko 1:34.69 155

17. SKARADZIŃSKA, Diana 06 Uks Mos Ełk 1:39.87 132

18. HABYK, Kornelia 06 UKP Jedynka Elbląg 1:44.27 116

20. SUSAJEW, Martyna 06 MKS Medyk Giżycko 1:50.83 96

12 lat

4. KORENIK, Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 1:18.05 277

9. ŻABOWSKA, Joanna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:47.09 107

13 lat

2. ŚWIĘĆKOWSKA, Nikola 04 Uks Mos Ełk 1:12.24 350

7. DUDZIEC, Martyna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.81 216

9. ZAMOJSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 1:27.40 197

10. TEMPLIN, Patrycja 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:27.50 196

14 lat

3. GAJEWSKA, Alicja 03 UKS PIRAT Elbląg 1:07.56 427

5. GŁĄBIŃSKA, Martyna 03 SSP Orka Iława 1:11.21 365

15 lat i starsi

1. KUKIEŁKA, Liliana 02 SSP Orka Iława 1:02.33 544

2. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.39 518

4. URBAŃSKA, Natalia 01 SSP Orka Iława 1:06.86 441

5. GRYŻEWSKA, Lena 01 Uks Mos Ełk 1:10.71 373

50 metrów stylem grzbietowym

8 lat i młodsi

1. NASZKIEWICZ, Inga 09 MUKS PIORUN Gołdap 55.28 100

2. MIKULEWICZ, Anna 09 MKS Medyk Giżycko 55.83 97

3. OLSZEWSKA, Maria 09 MKS Medyk Giżycko 1:08.60 52

9 lat

3. ROCZEŃ, Agata 08 MUKS PIORUN Gołdap 48.62 147

4. MILEWSKA, Aurelia 08 MUKS PIORUN Gołdap 49.55 139

6. PUCHALSKA, Roksana 08 MUKS PIORUN Gołdap 51.83 121

10 lat

1. KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 43.97 198

8. HANC, Aleksandra 07 Uks Mos Ełk 50.44 131

14. BORYS, Antonina 07 MUKS PIORUN Gołdap 53.82 108

15. PĘDZICH, Julia 07 Uks "Polonez" Wyszków 54.59 103

17. GACMAN, Julia 07 MKS Roś Pisz 56.38 94

18. BORKOWSKA, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 59.91 78

19. MACZYSZYN, Karolina 07 MKS Medyk Giżycko 1:04.87 61

11 lat

1. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.00 308

5. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 42.10 226

9. SKARADZIŃSKA, Diana 06 Uks Mos Ełk 47.15 161

11. DYMISZKIEWICZ, Oliwia 06 UKP Jedynka Elbląg 53.88 108

12 lat

2. GAWEDZKA, Natalia 05 Uks Mos Ełk 38.52 295

13 lat

6. ŚWIĘĆKOWSKA, Nikola 04 Uks Mos Ełk 38.68 292

10. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 39.79 268

12. PIÓRKOWSKA, Zuzanna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.24 259

14. TEMPLIN, Wiktoria 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.37 257

15. TEMPLIN, Patrycja 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.87 175

14 lat

2. PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.10 359

15 lat i starsi

3. GRYŻEWSKA, Lena 01 Uks Mos Ełk 35.09 391

100 metrów stylem zmiennym

10 lat

2. ZWOLIŃSKA, Lena 07 MKS Medyk Giżycko 1:51.93 129

4. MOŚCICKA, Antonia 07 MKS Medyk Giżycko 1:56.70 114

5. ŚWIECZKO, Kornelia 07 Uks Mos Ełk 1:57.36 112

6. POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 1:59.83 105

7. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:03.85 95

11 lat

4. KLEMAREWSKA, Natalia 06 Uks Mos Ełk 1:37.57 195

12 lat

6. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 1:26.53 280

12. ŻYŁKO, Julia 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:45.98 152

13 lat

4. WISZNIEWSKA, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 1:22.48 324

5. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:27.44 272

7. PIÓRKOWSKA, Zuzanna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:30.04 249

9. DZIATKOWIAK, Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:34.10 218

10. TEMPLIN, Wiktoria 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:34.36 216

12. DUDZIEC, Martyna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:40.63 178

14 lat

2. GAJEWSKA, Alicja 03 UKS PIRAT Elbląg 1:23.77 309

3. PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.19 304

4. KRAUZA, Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:32.84 227

50 metrów stylem klasycznym

9 lat

3. ROCZEŃ, Agata 08 MUKS PIORUN Gołdap 55.91 136

6. BORKOWSKA, Hanna 08 MKS Medyk Giżycko 1:00.54 107

7. PUCHALSKA, Roksana 08 MUKS PIORUN Gołdap 1:00.94 105

10 lat

1. MOŚCICKA, Antonina 07 MKS Medyk Giżycko 52.80 162

3. GACMAN, Julia 07 MKS Roś Pisz 53.86 152

6. ŚWIECZKO, Kornelia 07 Uks Mos Ełk 55.11 142

10. HANC, Aleksandra 07 Uks Mos Ełk 58.91 116

12. KASZTELAN, Elwira 07 Uks Mos Ełk 1:01.73 101

13. BORYS, Antonina 07 MUKS PIORUN Gołdap 1:02.24 99

11 lat

3. MODZELEWSKA, Kornelia 06 Uks Mos Ełk 47.73 219

4. KLEMAREWSKA, Natalia 06 Uks Mos Ełk 48.02 215

5. CZARNIECKA, Zuzanna 06 MKS Medyk Giżycko 48.18 213

10. WOSZCZAK, Maja 06 MKS Medyk Giżycko 50.86 181

11. TYCZKA, Małgorzata 06 MKS Medyk Giżycko 51.64 173

12. NIEWIADOMSKA, Klaudia 06 UKP Jedynka Elbląg 51.90 170

13. DYMISZKIEWICZ, Oliwia 06 UKP Jedynka Elbląg 53.34 157

15. HABYK, Kornelia 06 UKP Jedynka Elbląg 55.57 139

12 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.55 451

6. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 45.63 251

10. ŻYŁKO, Julia 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 50.73 182

12. ŻABOWSKA, Joanna 05 UKP Jedynka Elbląg 58.67 118

13 lat

4. DZIATKOWIAK, Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 48.16 213

5. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 49.82 193

6. ZAMOJSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 49.88 192

15 lat i starsi

1. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.09 468

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:18.14 341

13 lat

2. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 1:09.48 485

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:54.48 319

5. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 3:11.57 241

13 lat

8. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:07.82 255

14 lat

2. KRAUZA, Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:00.70 244

400 metrów stylem zmiennym

13 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 5:32.49 475

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:36.98 351

8. ŻUCHOWSKA, Amelia 06 UKP Jedynka Elbląg 3:04.46 216

12 lat

6. GAWEDZKA, Natalia 05 Uks Mos Ełk 2:37.65 346

10. KORENIK, Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 2:49.28 280

13 lat

2. WISZNIEWSKA, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 2:39.96 332

14 lat

1. GŁĄBIŃSKA, Martyna 03 SSP Orka Iława 2:34.91 365

15 lat i starsi

1. KUKIEŁKA, Liliana 02 SSP Orka Iława 2:19.45 501

3. URBAŃSKA, Natalia 01 SSP Orka Iława 2:26.15 435

4. MIJAS, Agata 02 SSP Orka Iława 2:26.45 432

100 metrów stylem klasycznym

9 lat

12. ROCZEŃ, Agata 08 MUKS PIORUN Gołdap 2:03.12 129

3. BORKOWSKA, Hanna 08 MKS Medyk Giżycko 2:03.22 129

4. DMOCHOWSKA, Kinga 08 MUKS PIORUN Gołdap 2:03.92 127

7. PUCHALSKA, Roksana 08 MUKS PIORUN Gołdap 2:12.91 103

10 lat

2. MOŚCICKA, Antonia 07 MKS Medyk Giżycko 1:52.94 168

4. GACMAN, Julia 07 MKS Roś Pisz 1:57.33 150

6. ŚWIECZKO, Kornelia 07 Uks Mos Ełk 1:59.88 140

10. HANC, Aleksandra 07 Uks Mos Ełk 2:06.93 118

12. KASZTELAN, Elwira 07 Uks Mos Ełk 2:11.51 106

11 lat

4. MODZELEWSKA, Kornelia 06 Uks Mos Ełk 1:43.99 215

6. KLEMAREWSKA, Natalia 06 Uks Mos Ełk 1:46.74 199

8. DYMISZKIEWICZ, Oliwia 06 UKP Jedynka Elbląg 1:53.82 164

9. HABYK, Kornelia 06 UKP Jedynka Elbląg 2:03.86 127

10. SUSAJEW, Martyna 06 MKS Medyk Giżycko 2:10.64 108

12 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.69 399

8. ŻYŁKO, Julia 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:48.90 187

9. ŻABOWSKA, Joanna 05 UKP Jedynka Elbląg 2:03.12 129

13 lat

4. DZIATKOWIAK, Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:43.35 219

15 lat i starsi

3. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.28 405

50 metrów stylem motylkowym

10 lat

4. HANC, Aleksandra 07 Uks Mos Ełk 53.84 92

5. ŚWIECZKO, Kornelia 07 Uks Mos Ełk 1:02.40 59

6. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.26 57

11 lat

5. ŻUCHOWSKA, Amelia 06 UKP Jedynka Elbląg 43.89 171

7. NIEWIADOMSKA, Klaudia 06 UKP Jedynka Elbląg 46.58 143

12 lat

6. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 41.35 204

13 lat

2. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.32 257

4. PIÓRKOWSKA, Zuzanna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.49 235

5. TEMPLIN, Wiktoria 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.84 197

8. ZAMOJSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 50.15 114

14 lat

2. PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.78 316

3. GAJEWSKA, Alicja 03 UKS PIRAT Elbląg 37.98 264

15 lat i starsi

1. KUKIEŁKA, Liliana 02 SSP Orka Iława 30.68 501

50 metrów stylem dowolnym

8 lat i młodsi

1. NASZKIEWICZ, Inga 09 MUKS PIORUN Gołdap 47.93 113

3. MIKULEWICZ, Anna 09 MKS Medyk Giżycko 1:08.99 38

4. OLSZEWSKA, Maria 09 MKS Medyk Giżycko 1:23.45 21

9 lat

2. MILEWSKA, Aurelia 08 MUKS PIORUN Gołdap 41.29 178

3. ROCZEŃ, Agata 08 MUKS PIORUN Gołdap 45.29 135

4. DMOCHOWSKA, Kinga 08 MUKS PIORUN Gołdap 46.00 128

10 lat

3. KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 39.10 209

7. GACMAN, Julia 07 MKS Roś Pisz 43.41 153

13. KASZTELAN, Elwira 07 Uks Mos Ełk 47.55 116

15. ZWOLIŃSKA, Lena 07 MKS Medyk Giżycko 47.97 113

16. MOŚCICKA, Antonia 07 MKS Medyk Giżycko 49.04 106

17. POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 49.85 101

21. MACZYSZYN, Karolina 07 MKS Medyk Giżycko 1:04.60 46

22. BORKOWSKA, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 1:06.64 42

11 lat

1. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.49 334

2. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.87 296

3. CZARNIECKA, Zuzanna 06 MKS Medyk Giżycko 36.86 250

4. ŻUCHOWSKA, Amelia 06 UKP Jedynka Elbląg 37.04 246

5. MODZELEWSKA, Kornelia 06 Uks Mos Ełk 37.31 241

6. WOŁEJKO, Maja 06 Uks Mos Ełk 37.40 239

11. NIEWIADOMSKA, Klaudia 06 UKP Jedynka Elbląg 38.58 218

12. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 38.91 213

16. HABYK, Kornelia 06 UKP Jedynka Elbląg 42.19 167

17. TYCZKA, Małgorzata 06 MKS Medyk Giżycko 42.73 160

18. KLEMAREWSKA, Natalia 06 Uks Mos Ełk 42.74 160

20. SKARADZIŃSKA, Diana 06 Uks Mos Ełk 43.37 153

21. DYMISZKIEWICZ, Oliwia 06 UKP Jedynka Elbląg 46.08 128

24. SUSAJEW, Martyna 06 MKS Medyk Giżycko 47.98 113

12 lat

5. GAWEDZKA, Natalia 05 Uks Mos Ełk 32.92 351

6. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 33.76 326

8. KORENIK, Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 35.03 292

14. ŻYŁKO, Julia 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.72 200

15. ŻABOWSKA, Joanna 05 UKP Jedynka Elbląg 48.33 111

13 lat

3. ŚWIĘĆKOWSKA, Nikola 04 Uks Mos Ełk 34.19 314

8. PIÓRKOWSKA, Zuzanna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 35.88 271

9. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 35.95 270

11. DUDZIEC, Martyna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.88 230

12. TEMPLIN, Patrycja 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.18 225

14. ZAMOJSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 39.23 207

14 lat

4. GAJEWSKA, Alicja 03 UKS PIRAT Elbląg 30.57 439

7. GŁĄBIŃSKA, Martyna 03 SSP Orka Iława 32.72 358

10. KRAUZA, Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.02 247

15 lat i starsi

2. KUKIEŁKA, Liliana 02 SSP Orka Iława 29.24 502

3. MIJAS, Agata 02 SSP Orka Iława 30.08 461

4. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.17 457

6. GRYŻEWSKA, Lena 01 Uks Mos Ełk 30.64 436

7. URBAŃSKA, Natalia 01 SSP Orka Iława 30.74 432

100 metrów stylem grzbietowym

8 lat i młodsi

1. NASZKIEWICZ, Inga 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:56.14 106

2. MIKULEWICZ, Anna 09 MKS Medyk Giżycko 2:03.94 87

3. OLSZEWSKA, Maria 09 MKS Medyk Giżycko 2:33.28 46

9 lat

1. MILEWSKA, Aurelia 08 MUKS PIORUN Gołdap 1:48.90 129

3. BORKOWSKA, Hanna 08 MKS Medyk Giżycko 1:52.58 116

4. PUCHALSKA, Roksana 08 MUKS PIORUN Gołdap 1:55.89 107

10 lat

3. KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 1:41.75 158

6. POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 1:53.29 114

7. ZWOLIŃSKA, Lena 07 MKS Medyk Giżycko 1:55.38 108

8. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:08.26 78

9. BORKOWSKA, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 2:11.57 73

10. MACZYSZYN, Karolina 07 MKS Medyk Giżycko 2:18.67 62

11 lat

1. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.25 288

5. WISZNIEWSKA, Zuzanna 06 Uks Mos Ełk 1:32.61 209

6. WOSZCZAK, Maja 06 MKS Medyk Giżycko 1:35.21 193

11. CZARNIECKA, Zuzanna 06 MKS Medyk Giżycko 1:45.13 143

13. SKARADZIŃSKA, Diana 06 Uks Mos Ełk 1:45.60 141

14. TYCZKA, Małgorzata 06 MKS Medyk Giżycko 1:48.02 132

12 lat

3. CENCORA, Zofia 05 Uks 190 Łódź 1:20.54 318

4. GAWEDZKA, Natalia 05 Uks Mos Ełk 1:25.24 269

13 lat

5. ŚWIĘĆKOWSKA, Nikola 04 Uks Mos Ełk 1:23.48 286

8. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 1:26.15 260

12. WISZNIEWSKA, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 1:30.40 225

13. MASALSKA, Kinga 04 MKP Wodnik Bielsk Podlaski 1:32.56 210

14. TEMPLIN, Patrycja 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:35.52 191

14 lat

5. PIEŃKOWSKA, Zuzanna 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:19.73 328

6. KRAUZA, Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:30.14 227

15 lat i starsi

4. GRYŻEWSKA, Lena 01 Uks Mos Ełk 1:18.07 350

200 metrów stylem zmiennym

11 lat

1. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:04.88 286

13 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 2:36.35 473

9. DZIATKOWIAK, Zofia 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:22.98 216

200 metrów stylem klasycznym

11 lat

8. WOSZCZAK, Maja 06 MKS Medyk Giżycko 3:49.75 200

12 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:57.37 436

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

4. KORENIK, Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 5:57.43 282

13 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 5:04.51 456

3. WISZNIEWSKA, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 5:40.10 327

5. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 5:56.87 283

6. DUDZIEC, Martyna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 6:35.89 207

14 lat

1. GŁĄBIŃSKA, Martyna 03 SSP Orka Iława 5:36.73 337

 11146543 1115542661796433 2342427311060734437 n

Mężczyźni

100 metrów stylem dowolnym

9 lat

2. WALASIEWICZ, Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 1:36.84 99

3. ODOLECKI, Konrad 08 Uks Mos Ełk 1:41.46 86

5. STRUPIŃSKI, Mikołaj 08 MKS Medyk Giżycko 1:47.98 72

6. WAWRZOS, Dawid 08 MKS Medyk Giżycko 1:49.84 68

8. BOGDZIO, Bartosz 08 MUKS PIORUN Gołdap 1:54.72 60

9. CIECHANOWICZ, Michał 08 MKS Medyk Giżycko 2:12.45 39

11. ZALEWSKI, Bartłomiej 08 MKS Medyk Giżycko 2:12.94 38

12. TOMALA, Oskar 08 Uks Mos Ełk 2:17.78 34

10 lat

3. PIWOWARCZYK, Konrad 07 Uks Mos Ełk 1:29.57 126

4. RÓŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 1:37.28 98

5. GRZESIUK, Bartosz 07 Uks Mos Ełk 1:37.44 98

6. WOJTAS, Jeremi 07 MUKS PIORUN Gołdap 1:40.34 89

9. PIETRZAK, Gabriel 07 MKS Medyk Giżycko 1:43.77 81

10. MIKIELEWICZ, Jakub 07 MKS Medyk Giżycko 1:47.21 73

11. STAMBŁOWSKI, Kacper 07 Uks Mos Ełk 1:48.31 71

12. WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 1:57.86 55

11 lat

3. GRZYMKOWSKI, Hubert 06 Uks Mos Ełk 1:19.74 179

4. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS Roś Pisz 1:20.17 176

6. STRYJEWSKI, Szymon 06 Uks Mos Ełk 1:21.19 169

7. NOWICKI, Maciej 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.11 152

13. JANUSZANIEC, Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 1:46.68 74

12 lat

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 1:04.39 339

7. KOWALEWSKI, Dawid 05 MKS Roś Pisz 1:20.46 174

8. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 1:21.93 165

9. MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 1:24.59 149

10. MAŁECKI, Mateusz 05 UKP Jedynka Elbląg 1:24.71 149

11. WALCZAK, Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 1:24.85 148

14. GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 1:27.04 137

13 lat

2. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.75 350

4. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:08.02 288

6. KACPERSKI, Maciej 04 Uks Mos Ełk 1:08.79 278

14. JAGŁOWSKI, Patryk 04 Uks Mos Ełk 1:19.21 182

15. BOROS, Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 1:19.38 181

18. KUBERA, Kacper 04 UKP Jedynka Elbląg 1:22.91 159

19. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:23.55 155

14 lat

2. POPŁAWSKI, Ksawery 03 Uks Mos Ełk 1:02.33 374

4. KRAJEWSKI, Mateusz 03 SSP Orka Iława 1:03.90 347

6. WALCZAK, Olaf 03 UKP Jedynka Elbląg 1:36.03 102

15 lat i starsi

1. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 SSP Orka Iława 55.30 536

3. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 57.31 482

4. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 SSP Orka Iława 57.87 468

6. KOSZCZKA, Szymon 02 SSP Orka Iława 59.88 422

7. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 1:00.02 419

8. MUSIŃSKI, Mikołaj 02 SSP Orka Iława 1:00.10 418

10. RUTKIEWICZ, Jakub 01 SSP Orka Iława 1:03.50 354

12. JACUŃSKI, Maciej 02 SSP Orka Iława 1:03.74 350

13. JAKUBCZYK, Patryk 01 SSP Orka Iława 1:04.17 343

15. SAK, Mikołaj 02 MKS Medyk Giżycko 1:15.13 214

50 metrów stylem grzbietowym

8 lat i młodsi

2. GÓRAL, Tomasz 09 MKS Medyk Giżycko 1:01.49 47

3. NOWAK, Karol 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:02.55 44

4. JANICKI, Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 1:04.21 41

6. CIECHANOWICZ, Miłosz 10 MKS Medyk Giżycko 1:06.70 36

9 lat

1. ZALEWSKI, Bartłomiej 08 MKS Medyk Giżycko 52.34 76

2. TOMALA, Oskar 08 Uks Mos Ełk 53.25 72

4. OSIŃSKI, Dominik 08 MUKS PIORUN Gołdap 53.53 71

5. KOZŁOWSKI, Oskar 08 MUKS PIORUN Gołdap 53.85 70

6. BOGDZIO, Bartosz 08 MUKS PIORUN Gołdap 54.48 67

10 lat

3. PIWOWARCZYK, Konrad 07 Uks Mos Ełk 45.02 120

4. PACHUCKI, Szynon 07 UKS Butterfly 46.78 107

6. STAMBŁOWSKI, Kacper 07 Uks Mos Ełk 47.73 100

7. PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 48.50 96

9. RÓŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 51.53 80

10. SIUDAK, Juliusz 07 UKP Jedynka Elbląg 51.55 80

11. PIETRZAK, Gabriel 07 MKS Medyk Giżycko 53.90 70

12. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.14 69

15. MIKIELEWICZ, Jakub 07 MKS Medyk Giżycko 57.08 58

11 lat

1. DZIENISIEWICZ, Adrian 06 Uks Mos Ełk 39.97 171

5. JANUSZANIEC, Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 55.50 64

12 lat

3. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 40.00 171

5. LUTOSTAŃSKI, Patryk 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.22 72

13 lat

6. CHMIELIŃSKI, Nikodem 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.72 204

15 lat i starsi

1. RYBIŃSKI, Filip 02 SSP Orka Iława 29.36 433

3. BIL, Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.47 292

100 metrów stylem zmiennym

9 lat

1. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:36.48 144

3. WALASIEWICZ, Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 1:48.08 102

4. STANISZEWSKI, Piotr 08 Uks Mos Ełk 1:57.50 80

5. WAWRZOS, Dawid 08 MKS Medyk Giżycko 2:00.44 74

10 lat

6. GRZESIUK, Bartosz 07 Uks Mos Ełk 1:48.67 101

11 lat

4 NOWICKI, Maciej 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:37.70 139

12 lat

2 LUTOSTAŃSKI, Patryk 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:02.66 70

50 metrów stylem klasycznym

8 lat i młodsi

1. KISIELEWSKI, Antoni 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:05.08 58

2. NOWAK, Karol 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:05.21 5

9 lat

1. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.57 104

2. STANISZEWSKI, Piotr 08 Uks Mos Ełk 55.87 92

3. OSIŃSKI, Dominik 08 MUKS PIORUN Gołdap 57.48 84

4. POLAK, Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 57.60 84

5. KOZŁOWSKI, Oskar 08 MUKS PIORUN Gołdap 58.05 82

6. PIETROŁAJ, Oliwier 08 MUKS PIORUN Gołdap 59.48 76

7. CIECHANOWICZ, Michał 08 MKS Medyk Giżycko 1:02.57 65

10 lat

5. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.24 95

7. WOJTAS, Jeremi 07 MUKS PIORUN Gołdap 59.84 75

11 lat

8. OLSZEWSKI, Jan 06 MKS Medyk Giżycko 1:06.16 55

12 lat

1. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 42.51 209

2. TURLIŃSKI, Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 43.57 194

4. MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 46.43 160

5. GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 46.75 157

13 lat

1. JONOWSKI, Michał 04 SSP Orka Iława 35.04 374

4. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.01 251

5. CHMIELIŃSKI, Nikodem 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.69 238

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

1. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:26.87 173

15 lat i starsi

1. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:00.83 504

2. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 SSP Orka Iława 1:04.45 424

3. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 Uks Mos Ełk 1:05.59 402

5. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 1:11.21 314

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

2. DZIENISIEWICZ, Adrian 06 Uks Mos Ełk 3:09.14 174

12 lat

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 2:35.89 311

7. KOWALEWSKI, Dawid 05 MKS Roś Pisz 3:10.06 171

13 lat

4. JAGŁOWSKI, Patryk 04 Uks Mos Ełk 2:53.81 224

15 lat i starsi

1. RYBIŃSKI, Filip 02 SSP Orka Iława 2:17.13 457

400 metrów stylem zmiennym

1. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 5:32.52 355

3. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 7:16.97 156

15 lat i starsi

1. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 4:51.94 524

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

6. GRZYMKOWSKI, Hubert 06 Uks Mos Ełk 2:57.23 176

7. STRYJEWSKI, Szymon 06 Uks Mos Ełk 2:59.58 169

12 lat

3. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 2:44.27 221

7. TURLIŃSKI, Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 2:53.51 187

8. WALCZAK, Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 3:06.21 151

9. MAŁECKI, Mateusz 05 UKP Jedynka Elbląg 3:06.74 150

10. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 3:08.43 146

13 lat

4. JONOWSKI, Michał 04 SSP Orka Iława 2:36.54 255

6. KUBERA, Kacper 04 UKP Jedynka Elbląg 3:07.81 148

14 lat

1. POPŁAWSKI, Ksawery 03 Uks Mos Ełk 2:20.54 353

2. KRAJEWSKI, Mateusz 03 SSP Orka Iława 2:23.89 329

4. MACZYSZYN, Hubert 03 MKS Medyk Giżycko 2:35.08 263

5. WALCZAK, Olaf 03 UKP Jedynka Elbląg 3:32.84 101

15 lat i starsi

1. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 Uks Mos Ełk 2:03.65 519

3. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 2:09.64 450

4. KOPICZKO, Maksymilian 02 MKS Medyk Giżycko 2:11.28 433

7. KOSZCZKA, Szymon 02 SSP Orka Iława 2:20.66 352

8. RUTKIEWICZ, Jakub 01 SSP Orka Iława 2:22.07 342

9. JAKUBCZYK, Patryk 01 SSP Orka Iława 2:27.13 308

Mężczyźni

100 metrów stylem klasycznym

8 lat

1. NOWAK, Karol 09 MUKS PIORUN Gołdap 2:18.76 64

2. KISIELEWSKI, Antoni 09 MUKS PIORUN Gołdap 2:20.16 62

9 lat

1. STANISZEWSKI, Piotr 08 Uks Mos Ełk 2:00.29 98

2. POLAK, Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 2:01.59 95

3. KOZŁOWSKI, Oskar 08 MUKS PIORUN Gołdap 2:02.92 92

4. WAWRZOS, Dawid 08 MKS Medyk Giżycko 2:04.82 88

5. OSIŃSKI, Dominik 08 MUKS PIORUN Gołdap 2:05.07 87

6. PIETROŁAJ, Oliwier 08 MUKS PIORUN Gołdap 2:14.86 70

10 lat

5. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:00.09 99

6. WOJTAS, Jeremi 07 MUKS PIORUN Gołdap 2:05.11 87

7. PIETRZAK, Gabriel 07 MKS Medyk Giżycko 2:12.16 74

11 lat

10. JANUSZANIEC, Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 2:07.14 83

12 lat

1. MROZOWICZ, Daniel 05 Uks Omega Sokółka 1:37.04 188

2. MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 1:38.09 182

3. GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 1:41.93 162

13 lat

1. JONOWSKI, Michał 04 SSP Orka Iława 1:18.25 358

4. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:28.98 244

6. CHMIELIŃSKI, Nikodem 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:33.51 210

10. KŁOSIŃSKI, Jędrzej 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:43.86

15 lat i starsi

4. SAK, Mikołaj 02 MKS Medyk Giżycko 1:40.78 168

50 metrów stylem motylkowym

9 lat

1. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 44.71 115

3. WALASIEWICZ, Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 53.01 69

4. STANISZEWSKI, Piotr 08 Uks Mos Ełk 53.79 66

10 lat

3. GRZESIUK, Bartosz 07 Uks Mos Ełk 49.38 86

4. RÓŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 56.29 58

11 lat

3. DZIENISIEWICZ, Adrian 06 Uks Mos Ełk 40.18 159

4. NOWICKI, Maciej 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.62 124

6. ENDLER - KOZŁOWSKI, Kamil 06 MKS Medyk Giżycko 44.21 119

7. STRYJEWSKI, Szymon 06 Uks Mos Ełk 46.55 102

9. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS Roś Pisz 47.29 97

12 lat

2. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.88 206

4. TURLIŃSKI, Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 38.59 180

6. WALCZAK, Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 42.26 137

7. LUTOSTAŃSKI, Patryk 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.65 63

13 lat

3. KACPERSKI, Maciej 04 Uks Mos Ełk 32.11 312

9. BOROS, Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 41.53 144

15 lat i starsi

1. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 SSP Orka Iława 28.38 453

2. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.40 452

5. MUSIŃSKI, Mikołaj 02 SSP Orka Iława 28.69 438

6. GRĄDZIK, Bartosz 02 MPKS Orka Ciechanów 30.02 382

7. BIL, Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.36 370

8. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 30.79 354

50 metrów stylem dowolnym

8 lat i młodsi

2. KISIELEWSKI, Antoni 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:00.51 37

3. NOWAK, Karol 09 MUKS PIORUN Gołdap 1:00.52 37

4. GÓRAL, Tomasz 09 MKS Medyk Giżycko 1:05.67 29

5. JANICKI, Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 1:06.71 28

7. CIECHANOWICZ, Miłosz 10 MKS Medyk Giżycko 1:15.92 19

9 lat

2. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.89 113

4. STRUPIŃSKI, Mikołaj 08 MKS Medyk Giżycko 45.85 86

5. ODOLECKI, Konrad 08 Uks Mos Ełk 46.36 83

6. BOGDZIO, Bartosz 08 MUKS PIORUN Gołdap 48.91 71

8. OSIŃSKI, Dominik 08 MUKS PIORUN Gołdap 50.60 64

10. PIETROŁAJ, Oliwier 08 MUKS PIORUN Gołdap 55.72 48

11. CIECHANOWICZ, Michał 08 MKS Medyk Giżycko 57.89 42

12. ZALEWSKI, Bartłomiej 08 MKS Medyk Giżycko 59.77 38

13. TOMALA, Oskar 08 Uks Mos Ełk 1:00.43 37

14. POLAK, Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 1:01.64 35

10 lat

2. PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 38.02 151

6. WOJTAS, Jeremi 07 MUKS PIORUN Gołdap 41.32 117

9. RÓŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 42.48 108

10. PIWOWARCZYK, Konrad 07 Uks Mos Ełk 42.53 108

12. SIUDAK, Juliusz 07 UKP Jedynka Elbląg 44.22 96

14. GRZESIUK, Bartosz 07 Uks Mos Ełk 44.84 92

15. PIETRZAK, Gabriel 07 MKS Medyk Giżycko 45.38 88

16. MUCUŚ, Szymon 07 Uks "Batory" Sokółka 45.41 88

17. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.54 82

19. WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 49.48 68

11 lat

2. GRZYMKOWSKI, Hubert 06 Uks Mos Ełk 34.83 196

3. STRYJEWSKI, Szymon 06 Uks Mos Ełk 35.22 190

4. NOWICKI, Maciej 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.32 147

12. JANUSZANIEC, Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 48.20 74

13. OLSZEWSKI, Jan 06 MKS Medyk Giżycko 51.09 62

12 lat

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 28.76 349

5. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.03 211

8. KOWALEWSKI, Dawid 05 MKS Roś Pisz 34.60 200

9. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 34.98 194

11. MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 35.88 180

14. WALCZAK, Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 36.73 167

16. GRITZNER, Mikołaj 05 MKS Medyk Giżycko 38.86 141

17. MAŁECKI, Mateusz 05 UKP Jedynka Elbląg 40.30 127

20. LUTOSTAŃSKI, Patryk 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.67 87

13 lat

1. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.52 358

3. WICIAK, Radosław 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 30.66 288

8. CHMIELIŃSKI, Nikodem 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.07 252

10. BOROS, Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 33.72 216

14. KUBERA, Kacper 04 UKP Jedynka Elbląg 34.98 194

16. JAGŁOWSKI, Patryk 04 Uks Mos Ełk 36.84 166

14 lat

3. KRAJEWSKI, Mateusz 03 SSP Orka Iława 29.21 333

5. MACZYSZYN, Hubert 03 MKS Medyk Giżycko 32.75 236

6. WALCZAK, Olaf 03 UKP Jedynka Elbląg 42.25 110

15 lat i starsi

3. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 SSP Orka Iława 25.59 496

5. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 26.90 427

6. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 SSP Orka Iława 26.93 425

7. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 Uks Mos Ełk 27.12 416

8. MUSIŃSKI, Mikołaj 02 SSP Orka Iława 27.35 406

9. BIL, Daniel 00 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.36 406

10. JACUŃSKI, Maciej 02 SSP Orka Iława 27.90 382

11. KOSZCZKA, Szymon 02 SSP Orka Iława 28.02 378

14. RUTKIEWICZ, Jakub 01 SSP Orka Iława 28.61 355

15. CEDROWSKI, Jakub 02 MKS Medyk Giżycko 28.68 352

16. JAKUBCZYK, Patryk 01 SSP Orka Iława 29.18 334

20. SAK, Mikołaj 02 MKS Medyk Giżycko 35.30 189

100 metrów stylem grzbietowym

8 lat i młodsi

1. JANICKI, Nataniel 09 MKS Medyk Giżycko 2:25.72 37

2. CIECHANOWICZ, Miłosz 10 MKS Medyk Giżycko 2:29.96 34

9 lat

1. WALASIEWICZ, Bartosz 08 MKS Medyk Giżycko 1:45.47 99

2. ODOLECKI, Konrad 08 Uks Mos Ełk 1:51.82 83

3. STRUPIŃSKI, Mikołaj 08 MKS Medyk Giżycko 1:52.78 81

4. ZALEWSKI, Bartłomiej 08 MKS Medyk Giżycko 1:55.44 76

5. WAWRZOS, Dawid 08 MKS Medyk Giżycko 1:56.42 74

6. TOMALA, Oskar 08 Uks Mos Ełk 1:57.14 72

7. KOZŁOWSKI, Oskar 08 MUKS PIORUN Gołdap 1:57.48 72

8. BOGDZIO, Bartosz 08 MUKS PIORUN Gołdap 2:03.01 62

9. CIECHANOWICZ, Michał 08 MKS Medyk Giżycko 2:07.17 56

10. PIETROŁAJ, Oliwier 08 MUKS PIORUN Gołdap 2:12.66 50

10 lat

3. PIWOWARCZYK, Konrad 07 Uks Mos Ełk 1:37.67 125

6. STAMBŁOWSKI, Kacper 07 Uks Mos Ełk 1:48.19 92

7. PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 1:51.96 83

8. SIUDAK, Juliusz 07 UKP Jedynka Elbląg 1:57.15 72

9. WISZNIEWSKI, Filip 07 MKS Medyk Giżycko 2:10.37 52

11 lat

2. DZIENISIEWICZ, Adrian 06 Uks Mos Ełk 1:26.35 181

4. GRZYMKOWSKI, Hubert 06 Uks Mos Ełk 1:32.59 147

10. OLSZEWSKI, Jan 06 MKS Medyk Giżycko 2:02.37 63

12 lat

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 1:11.74 317

5. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 1:26.51 180

7. KOWALEWSKI, Dawid 05 MKS Roś Pisz 1:29.82 161

9. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 1:32.09 149

11. MAŁECKI, Mateusz 05 UKP Jedynka Elbląg 1:43.05 106

13 lat

3. KACPERSKI, Maciej 04 Uks Mos Ełk 1:18.52 241

5. JAGŁOWSKI, Patryk 04 Uks Mos Ełk 1:20.68 222

9. KUBERA, Kacper 04 UKP Jedynka Elbląg 1:40.66 114

15 lat i starsi

1. RYBIŃSKI, Filip 02 SSP Orka Iława 1:02.13 488

3. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 SSP Orka Iława 1:06.98 389

200 metrów stylem zmiennym

14 lat

1. MACZYSZYN, Hubert 03 MKS Medyk Giżycko 3:03.65 212

15 lat i starsi

1. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:15.89 525

3. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 Uks Mos Ełk 2:27.05 414

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

3. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 5:52.34 218

13 lat

3. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 4:53.75 377

15 lat i starsi

1. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 4:33.58 466

4. JAKUBCZYK, Patryk 01 SSP Orka Iława 5:17.92 297

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn