XI Wiosna Elbląska 2017 – W „Dolince” talent za talentem

Fot. MOSiR Elbląg (ilustracja)

W Wielki Czwartek (13 kwietnia) na pływalni CRW "Dolinka" odbyły się po raz jedenasty cykliczne, ogólnopolskie zawody pływackie " Elbląska Wiosna Pływacka" dla roczników 2004 – 2009. Startowały dzieci 27 klubów, w tym goście z Rosji. Licznie reprezentowane były kluby okręgu warmińsko-mazurskiego UKP Jedynka, UKS Pirat Elbląg). MKS Medyk Giżycko, MKS Roś Pisz, MTP Kormoran Olsztyn, SSP Orka Iława, KS Płetwal Szczytno)

Pływacy z Warmii i Mazur odnieśli łącznie 22 zwycięstwa. W klasyfikacji klubowej zwyciężyli zawodnicy Dwójki Moreny Gdańsk przed Kormoranem Olsztyn i Jedynką Elbląg. Do najlepszych pływaków należeli: Nikola Filipczak (Płetwal Szczytno) – wygrała klasyfikacje generalna U11, Iga Grygiencza (Medyk Giżycko) – zwyciężczyni U13, Martyna Waśniewska (Jedynka Elbląg) trzecia w U13 i Iwo Choroszewski (Płetwal Szczytno) – drugi w klasyfikacji U13.

Zwycięzcy z Warmii i Mazur

Dziewczęta

U10

Antonina Żuchowska (Kormoran Olsztyn) 100 metrów stylem klasycznym

13103414 1033923800035302 3297604525164984112 n

U11

Nikola Filipczak (Płetwal Szczytno) 50 metrów stylem dowolnym

Aleksandra Kupis (Kormoran Olsztyn) 100 metrów stylem klasycznym

Magdalena Lis (Płetwal Szczytno) 50 metrów stylem motylkowym

Nikola Filipczak (Płetwal Szczytno) 100 metrów stylem dowolnym

Magdalena Lis (Płetwal Szczytno) 50 metrów stylem grzbietowym

Nikola Filipczak (Płetwal Szczytno) 100 metrów stylem dowolnym

Magdalena Lis (Płetwal Szczytno) 100 metrów stylem grzbietowym

U12

Wiktoria Mierzejewska (Kormoran Olsztyn) 50 metrów stylem grzbietowym

U13

Martyna Waśniewska (Jedynka Elbląg) 50 metrów stylem motylkowym

Dominika Tylkie (Jedynka Elbląg) 200 metrów stylem grzbietowym)

Dominika Tylkie (Jedynka Elbląg) 50 metrów stylem grzbietowym

Iga Grygiencza (Medyk Giżycko) 200 metrów stylem dowolnym

Martyna Waśniewska (Jedynka Elbląg) 100 metrów stylem grzbietowym

Iga Grygiencza (Medyk Giżycko) 100 metrów stylem zmiennym

11146543 1115542661796433 2342427311060734437 n

Chłopcy

U9

Ignacy Choroszewski (Płetwal Szczytno) 50 metrów stylem motylkowym

U11

Bartosz Kapała (Kormoran Olsztyn) 100 metrów stylem klasycznym

Bartosz Kapała (Kormoran Olsztyn) 200 metrów stylem grzbietowym

U12

Kacper Trykacz (Kormoran Olsztyn) 200 metrów stylem grzbietowym

U13

Iwo Chroszewski (Płetwal Szczytno) 50 metrów stylem dowolnym

Iwo Choroszewski (Płetwal Szczytno) 100 metrów stylem dowolnym

Dariusz Ostałowski (Jedynka Elbląg) 100 metrów stylem grzbietowym

iwo6

Klasyfikacja klubowa

1. Dwójka Morena Gdańsk 39 554,00

2. MTP KORMORAN Olsztyn 32 593,00

3. UKP Jedynka Elbląg 19 858,00

4. MAL WOPR Malbork 18 081,00

5. Aquastacja Gdańsk 16 589,00

6. Kaliningrad 13 988,00

.............................................

8. KS PŁETWAL Szczytno 6 604,00

12. SSP ORKA Iława 4 089,00

14. UKS PIRAT Elbląg 3 677,00

22. KS ORZEŁ Elblag 1 711,00

23. MKS Medyk Giżycko 1 399,00

24. MKS Roś Pisz1 325,00

Wyniki indywidualne

Kobiety

50 metrów stylem dowolnym

9 lat

13. MINCEWICZ, Wiktoria 08 UKP Jedynka Elbląg 47.36 118

15. KAKOWSKA, Maria 08 KS PŁETWAL Szczytno 48.24 111

20. STOŁYCIA, Anna 08 UKS PIRAT Elbląg 50.37 98

26. TWORUS, Maja 08 UKS PIRAT Elbląg 58.24 63

27. BELKA, Julia 08 UKP Jedynka Elbląg 1:01.53 53

28. SIENIUĆ, Helena 08 UKP Jedynka Elbląg 1:09.33 37

10 lat

4. KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 39.71 200

7. GREGORCZYK, Maja 07 MTP KORMORAN Olsztyn 39.86 198

11. GACMAN, Julia 07 MKS Roś Pisz 41.68 173

13. BIERNASIUK, Milena 07 UKS PIRAT Elbląg 41.95 170

14. DZIUBA, Monika 07 MTP KORMORAN Olsztyn 42.27 166

16. ALEKSANDRA, Urbańska 07 SSP ORKA Iława 43.42 153

21. HRYMOWICZ, Aleksandra 07 MTP KORMORAN Olsztyn 47.51 117

22. PACZKOWSKA, Hanna 07 UKP Jedynka Elbląg 49.56 103

24. KOSTRZEWA, Katarzyna 07 UKS PIRAT Elbląg 55.28 74

11 lat

1. FILIPCZAK, Nikola 06 KS PŁETWAL Szczytno 32.88 353

10. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP KORMORAN Olsztyn 37.29 242

12. KOMOROWSKA, Aleksandra 06 KS ORZEŁ Elblag 37.91 230

16. PNIEWSKA, Karolina 06 MTP KORMORAN Olsztyn 40.23 192

17. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 42.71 161

18. KOC, Magdalena 06 UKS PIRAT Elbląg 43.41 153

21. GAGJEW, Pola 06 UKP Jedynka Elbląg 44.12 146

23. OLIWIA, Dymiszkiewicz 06 UKP Jedynka Elbląg 45.87 130

24. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 46.66 123

25. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 47.47 117

26. SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP KORMORAN Olsztyn 47.90 114

27. BORAWSKA, Natalia 06 UKP Jedynka Elbląg 48.62 109

28. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 52.21 88

29. SIENIUĆ, Julia 06 UKP Jedynka Elbląg 54.33 78

30. NOSKO, Zuzanno 06 UKS PIRAT Elbląg 58.76 61

12 lat

8. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 32.82 355

12. KLUZIAK, Natalia 05 MTP KORMORAN Olsztyn 34.27 311

13. CZYŻYK-SKOCZYK, Martyna 05 UKP Jedynka Elbląg 34.28 311

15. ZELAZNA, Maria 05 SSP ORKA Iława 34.69 300

18. POMORYN, Maja 05 SSP ORKA Iława 36.72 253

20. KUCABA, Gabriela 05 KS ORZEŁ Elblag 38.56 218

21. PIĄTEK, Emilia 05 UKS PIRAT Elbląg 39.11 209

22. BRZOZOWSKA, Oliwia 05 UKS PIRAT Elbląg 39.43 204

23. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 39.53 203

24. CICHOWSKA, Paulina 05 SSP ORKA Iława 41.26 178

25. ANNA, Kaca 05 SSP ORKA Iława 41.71 172

27. ŻABOWSKA, Joanna 05 UKP Jedynka Elbląg 44.29 144

28. TYBURSKA, Martyna 05 UKS PIRAT Elbląg 44.45 142

29. MICHALEWSKA, Amelia 05 SSP ORKA Iława 45.70 131

30. WĘGLIKOWSKA , Wiktoria 05 UKP Jedynka Elbląg 46.09 128

31. MIECZKOWSKA, Wiktoria 05 UKP Jedynka Elbląg 47.13 119

32. PACZKOWSKA, Maria 05 UKP Jedynka Elbląg 49.77 101

33. KALACZYŃSKA, Julia 05 UKP Jedynka Elbląg 53.46 82

34. BIERNASIUK, Karolina 05 UKS PIRAT Elbląg 54.62 77

35. GAJEWSKA, Aleksandra 05 UKP Jedynka Elbląg 56.03 71

13 lat

4. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 31.64 396

9. PIÓRKOWSKA, Zuzanna 04 KS PŁETWAL Szczytno 35.61 277

10. KALINOWSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 35.64 277

11. LEPPERT, Natalia 04 SSP ORKA Iława 37.43 239

12. ZAMOJSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 38.33 222

100 metrów stylem klasycznym

10 lat

1. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.26 213

4. WOJTAŚ, Otylia 07 UKP Jedynka Elbląg 1:44.89 210

11 lat

1. KUPIS, Aleksandra 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.11 331

7. OLIWIA, Dymiszkiewicz 06 UKP Jedynka Elbląg 1:52.02 172

8. WIENIARSKA, Anna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.01 163

10. JUŚKIEWICZ, Ada 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.67 160

11. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:55.76 156

12. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:55.85 155

13. PNIEWSKA, Karolina 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.62 145

12 lat

7. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.53 278

10. SIEJAK, Patrycja 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.18 214

11. HARNISZ, Agata 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.96 192

12. PIĄTEK, Emilia 05 UKS PIRAT Elbląg 1:49.81 183

13. SAMSON, Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 1:50.01 182

13 lat

2. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 1:23.01 423

3. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 1:26.24 378

7. DYMERSKA, Weronika 04 KS PŁETWAL Szczytno 1:39.07 249

50 metrów stylem motylkowym

10 lat

4. GREGORCZYK, Maja 07 MTP KORMORAN Olsztyn 50.54 112

7. BIERNASIUK, Milena 07 UKS PIRAT Elbląg 55.38 85

9. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP KORMORAN Olsztyn 58.71 71

12. DYMERSKA, Magdalena 07 KS PŁETWAL Szczytno 1:00.10 66

11 lat

2. KUPIS, Aleksandra 06 MTP KORMORAN Olsztyn 38.99 244

3. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 40.57 217

4. ŻUCHOWSKA, Amelia 06 UKP Jedynka Elbląg 43.60 174

7. NIEWIADOMSKA, Klaudia 06 UKP Jedynka Elbląg 46.39 145

8. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP KORMORAN Olsztyn 47.37 136

9. JUŚKIEWICZ, Ada 06 MTP KORMORAN Olsztyn 51.29 107

10. JANOWSKA, Ewelina 06 MTP KORMORAN Olsztyn 57.68 75

4. ZELAZNA, Maria 05 SSP ORKA Iława 37.38 277

6. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP KORMORAN Olsztyn 41.26 206

13 lat

3. PIÓRKOWSKA, Zuzanna 04 KS PŁETWAL Szczytno 40.82 213

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. LIS, Magdalena 06 KS PŁETWAL Szczytno 2:55.14 315

4. WIŚNIEWSKA, Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 3:07.70 256

7. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:10.95 243

12 lat

3. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:54.13 321

4. MIERZEJEWSKA, W. 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.80 306

5. KLUZIAK, Natalia 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:09.56 248

7. PIRÓG, Michalina 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:38.87 161

13 lat

1. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 2:35.41 451

50 metrów stylem klasycznym

9 lat

5. MINCEWICZ, Wiktoria 08 UKP Jedynka Elbląg 55.12 142

18. KAKOWSKA, Maria 08 KS PŁETWAL Szczytno 1:06.05 82

20. BELKA, Julia 08 UKP Jedynka Elbląg 1:29.53 33

10 lat

2. WOJTAŚ, Otylia 07 UKP Jedynka Elbląg 50.59 184

4. ALEKSANDRA, Urbańska 07 SSP ORKA Iława 52.79 162

5. DYMERSKA, Magdalena 07 KS PŁETWAL Szczytno 53.23 158

6. GACMAN, Julia 07 MKS Roś Pisz 53.85 152

10. BIERNASIUK, Milena 07 UKS PIRAT Elbląg 57.11 128

11 lat

6. KOMOROWSKA, Aleksandra 06 KS ORZEŁ Elblag 49.20 200

8. OLIWIA, Dymiszkiewicz 06 UKP Jedynka Elbląg 52.21 167

9. WIENIARSKA, Anna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 52.49 165

11. NIEWIADOMSKA, Klaudia 06 UKP Jedynka Elbląg 53.11 159

12. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 53.63 154

13. ANGOWSKA, Roksana 06 MTP KORMORAN Olsztyn 53.76 153

15. GAGJEW, Pola 06 UKP Jedynka Elbląg 56.72 130

16. KUKIEŁKA, Weronika 06 SSP ORKA Iława 57.54 125

17. KOC, Magdalena 06 UKS PIRAT Elbląg 58.39 119

18. BORAWSKA, Natalia 06 UKP Jedynka Elbląg 1:02.59 97

19. SIENIUĆ, Julia 06 UKP Jedynka Elbląg 1:32.23 30

12 lat

6. CZYŻYK-SKOCZYK, Martyna 05 UKP Jedynka Elbląg 43.39 292

11. PIĄTEK, Emilia 05 UKS PIRAT Elbląg 49.86 192

12. HARNISZ, Agata 05 MTP KORMORAN Olsztyn 50.82 182

13. SAMSON, Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 51.17 178

14. CICHOWSKA, Paulina 05 SSP ORKA Iława 51.48 175

15. ANNA, Kaca 05 SSP ORKA Iława 51.67 173

17. PIRÓG, Michalina 05 MTP KORMORAN Olsztyn 59.07 115

18. WĘGLIKOWSKA, Wiktoria 05 UKP Jedynka Elbląg 59.74 112

19. MICHALEWSKA, Amelia 05 SSP ORKA Iława 1:02.94 95

20. KALACZYŃSKA, Julia 05 UKP Jedynka Elbląg 1:03.13 94

21. BIERNASIUK, Karolina 05 UKS PIRAT Elbląg 1:04.33 89

13 lat

1. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 39.69 382

5. LEPPERT, Natalia 04 SSP ORKA Iława 47.04 229

6. KALINOWSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 49.74 194

7. ZAMOJSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 49.95 191

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

11. KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 1:34.01 158

12. DZIUBA, Monika 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.61 155

16. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.76 121

17. HRYMOWICZ, Aleksandra 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.02 107

11 lat

1. FILIPCZAK, Nikola 06 KS PŁETWAL Szczytno 1:11.84 355

6. NOJMAN, Maja 06 SSP ORKA Iława 1:21.11 247

8. ŻUCHOWSKA, Amelia 06 UKP Jedynka Elbląg 1:22.61 234

9. WIŚNIEWSKA, Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 1:23.53 226

13. NIEWIADOMSKA, Klaudia 06 UKP Jedynka Elbląg 1:28.31 191

17. MĄTWICKA, Liliana 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.10 153

20. WOJNICKA, Daria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.36 123

21. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.25 119

22. JANOWSKA, Ewelina 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.95 117

23. SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.48 112

24. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.69 108

25. SYCHOCKA, Magda 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:55.19 86

12 lat

3. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.95 339

5. CZYŻYK-SKOCZYK, Martyna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:15.24 309

7. BOROWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.36 296

8. JANKOWSKA, Martyna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.80 291

10. KLUZIAK, Natalia 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.79 259

15. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.44 197

16. LESZCZYŃSKA, Kaja 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.93 194

17. BRZOZOWSKA, Oliwia 05 UKS PIRAT Elbląg 1:30.08 180

18. ŻABOWSKA, Joanna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:42.12 123

19. TYBURSKA, Martyna 05 UKS PIRAT Elbląg 1:59.52 77

20. BIERNASIUK, Karolina 05 UKS PIRAT Elbląg 2:09.18 61

13 lat

4. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 1:08.62 408

8. KOŁECKA, Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 1:17.21 286

11. KALINOWSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 1:22.88 231

12. ZAMOJSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 1:28.62 189

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat

13. MINCEWICZ, Wiktoria 08 UKP Jedynka Elbląg 52.99 113

16. KAKOWSKA, Maria 08 KS PŁETWAL Szczytno 54.58 104

20. TWORUS, Maja 08 UKS PIRAT Elbląg 59.95 78

22. PIOCH, Julia 08 UKS ŻABIANKA Gdańsk 1:02.96 67

24. BELKA, Julia 08 UKP Jedynka Elbląg 1:10.85 47

10 lat

4. KUBERA, Helena 07 UKP Jedynka Elbląg 45.43 180

5. WOJTAŚ, Otylia 07 UKP Jedynka Elbląg 46.33 170

7. HRYMOWICZ, Aleksandra 07 MTP KORMORAN Olsztyn 51.19 126

8. ALEKSANDRA, Urbańska 07 SSP ORKA Iława 51.20 126

11. GACMAN, Julia 07 MKS Roś Pisz 55.29 100

14. PACZKOWSKA, Hanna 07 UKP Jedynka Elbląg 57.76 87

11 lat

1. LIS, Magdalena 06 KS PŁETWAL Szczytno 37.64 317

6. NOJMAN, Maja 06 SSP ORKA Iława 42.18 225

10. KOMOROWSKA, Aleksandra 06 KS ORZEŁ Elblag 45.59 178

13. OLIWIA, Dymiszkiewicz 06 UKP Jedynka Elbląg 50.92 128

15. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 51.42 124

16. GAGJEW, Pola 06 UKP Jedynka Elbląg 51.74 122

19. BORAWSKA, Natalia 06 UKP Jedynka Elbląg 56.62 93

20. NOSKO, Zuzanno 06 UKS PIRAT Elbląg 59.48 80

12 lat

1. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 37.76 314

2. SIEJAK, Patrycja 05 MTP KORMORAN Olsztyn 41.56 235

4. POMORYN, Maja 05 SSP ORKA Iława 43.91 199

5. BRZOZOWSKA, Oliwia 05 UKS PIRAT Elbląg 45.26 182

6. CICHOWSKA, Paulina 05 SSP ORKA Iława 46.18 171

7. KUCABA, Gabriela 05 KS ORZEŁ Elblag 48.20 151

9. MIECZKOWSKA, Wiktoria 05 UKP Jedynka Elbląg 52.61 116

10. PACZKOWSKA, Maria 05 UKP Jedynka Elbląg 57.40 89

11. KALACZYŃSKA, Julia 05 UKP Jedynka Elbląg 58.49 84

12. ŻABOWSKA, Joanna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:00.54 76

13. GAJEWSKA, Aleksandra 05 UKP Jedynka Elbląg 1:09.08 51

13 lat

1. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 34.75 403

3. PIÓRKOWSKA, Zuzanna 04 KS PŁETWAL Szczytno 41.56 235

4. KOŁECKA, Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 42.43 221

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

1. FILIPCZAK, Nikola 06 KS PŁETWAL Szczytno 2:38.89 338

2. KUPIS, Aleksandra 06 MTP KORMORAN Olsztyn 2:42.79 315

4. ŻUCHOWSKA, Amelia 06 UKP Jedynka Elbląg 3:05.80 211

6. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:07.12 207

8. WIENIARSKA, Anna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:42.13 124

12 lat

7. DOROSZKIEWICZ, A. 05 UKP Jedynka Elbląg 2:38.69 340

8. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:39.93 332

9. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:42.58 316

12. BOROWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.57 273

13. JANKOWSKA, Martyna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:51.45 269

13 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 2:21.05 484

2. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 2:25.24 443

5. SVITINA, Veronika 04 Kaliningrad 2:31.42 391

6. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 2:31.76 388

9. DYMERSKA, Weronika 04 KS PŁETWAL Szczytno 2:50.64 273

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat

6. GREGORCZYK, Maja 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.74 173

11. DZIUBA, Monika 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.27 117

12. DYMERSKA, Magdalena 07 KS PŁETWAL Szczytno 1:55.72 107

11 lat

1. LIS, Magdalena 06 KS PŁETWAL Szczytno 1:20.57 318

9. MĄTWICKA, Liliana 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.09 161

12. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.64 133

13. WOJNICKA, Daria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.62 123

14. ANGOWSKA, Roksana 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.05 121

15. JANOWSKA, Ewelina 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:56.28 105

16. SYCHOCKA, Magda 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.25 100

12 lat

4. BOROWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.50 210

7. LESZCZYŃSKA, Kaja 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.98 194

9. HARNISZ, Agata 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.47 164

10. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.85 157

16684028 139885529860048 630986953227185397 n

13 lat

1. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 1:12.85 431

4. KOŁECKA, Julia 04 UKP Jedynka Elbląg 1:33.51 203

100 metrów stylem zmiennym

11 lat

5. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.70 243

10. WIŚNIEWSKA, Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 1:35.26 210

16. JUŚKIEWICZ, Ada 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.06 156

17. PNIEWSKA, Karolina 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.17 156

18. KUKIEŁKA, Weronika 06 SSP ORKA Iława 1:47.92 144

12 lat

3. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 1:20.22 352

6. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.03 285

7. ZELAZNA, Maria 05 SSP ORKA Iława 1:29.42 254

8. JANKOWSKA, Martyna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.52 253 41

11. SIEJAK, Patrycja 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.60 201

13. LESZCZYŃSKA, Kaja 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.53 173

14. SAMSON, Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 1:43.11 166

15. PIRÓG, Michalina 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.05 140

13 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 1:11.74 492

6. DYMERSKA, Weronika 04 KS PŁETWAL Szczytno 1:25.19 294

w1

Mężczyźni

50 metrów stylem dowolnym

lat i młodsi

8. MISIEWICZ, Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 51.85 59

14. KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 1:06.72 27

9 lat

5. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS PŁETWAL Szczytno 39.91 130

6. ZALEWSKI, Jakub 08 SSP ORKA Iława 40.00 129

12. SADOWSKI, Jakub 08 KS ORZEŁ Elblag 42.85 105

25. MROK, Aleksy 08 UKP Jedynka Elbląg 52.89 56

27. SIELICKI, Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 54.98 50

30 KURAŚ, Aleksander 08 UKP Jedynka Elbląg 1:00.24 38

32. HNATUŚKO, Mikołaj 08 UKP Jedynka Elbląg 1:04.83 30

33. ZALEWSKI, Kacper 08 UKP Jedynka Elbląg 1:11.29 22

10 lat

4. PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 37.94 152

8. SKROBOTUN, Hubert 07 KS ORZEŁ Elblag 40.85 121

9. ROŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 41.23 118

11. DZIK, Kamil 07 MTP KORMORAN Olsztyn 43.28 102

12. KISIEL, Piotr 07 MTP KORMORAN Olsztyn 43.89 98

16. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 KS PŁETWAL Szczytno 46.31 83

18. ŁANIUCHA, Tomasz 07 MTP KORMORAN Olsztyn 46.94 80

19. ARTEMNIAK, Sylwester 07 MTP KORMORAN Olsztyn 48.14 74

21. ARTEMNIAK, Mikołaj 07 MTP KORMORAN Olsztyn 50.60 64

23. WIELCZYK, Oskar 07 SSP ORKA Iława 56.54 46

11 lat

10. OZGA, Oskar 06 MTP KORMORAN Olsztyn 39.91 130

11. DRAGUN, Oliwier 06 MTP KORMORAN Olsztyn 40.08 129

12. KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP KORMORAN Olsztyn 41.50 116

13. BOJDO, Bartosz 06 UKP Jedynka Elbląg 42.59 107

14. SZAFRAN, Mikołaj 06 UKP Jedynka Elbląg 43.80 98

15. KURCZEWSKI, Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 43.85 98

16. TRUSKOLAWSKI, Paweł 06 MTP KORMORAN Olsztyn 45.27 89

18. OLEJNICZAK, Maciej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 45.53 88

19. CHODAŃ, Maciej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 46.23 84

20. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 47.33 78

22. KAMPER, Jakub 06 MTP KORMORAN Olsztyn 48.45 73

23. ORZEŁ, Marcel 06 MTP KORMORAN Olsztyn 50.56 64

24. BEŁCZYŃSKI, Cyprian 06 UKP Jedynka Elbląg 50.68 63

25. PESTA, Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 1:00.99 36

12 lat

3. KOWALEWKSKI, Dawid 05 MKS Roś Pisz 33.92 213

4. WALCZAK, Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 34.51 202

5. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 34.57 201

7. STOŁYCIA, Piotr 05 UKS PIRAT Elbląg 35.39 187

8. BLOCK, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 35.43 186

13. WIELCZYK, Igor 05 SSP ORKA Iława 37.40 158

14. MAŁECKI, Mateusz 05 UKP Jedynka Elbląg 38.19 149

16. JACHIMOWICZ, Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 40.09 129

17. JACHIMCZYK, Remigiusz 05 UKS PIRAT Elbląg 40.14 128

19. CHODZIŃSKI, Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 40.51 125

20. LASOTA, Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 40.57 124

21. SOKÓŁ, Oskar 05 UKP Jedynka Elbląg 40.87 121

22. WRÓBEL, Michał 05 MTP KORMORAN Olsztyn 42.13 111

23. ZIELIŃSKI, Jakub Andrzej 05 UKP Jedynka Elbląg 42.34 109

25. SYPIAŃSKI, Mikołaj 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.01 104

26. TUBIAK, Kacper 05 UKP Jedynka Elbląg 43.60 100

27. BIEŃSKOWSKI, Miłosz 05 UKP Jedynka Elbląg 49.54 68

28. BIEŃKOWSKI, Szymon 05 UKP Jedynka Elbląg 50.61 64

13 lat

1. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 KS PŁETWAL Szczytno 27.77 388

7. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 30.10 304

14. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 31.77 259

15. BOROS, Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 33.21 227

17. JANASZKIEWICZ, Krzysztof 04 KS ORZEŁ Elblag 34.53 201

22. WRÓBLEWSKI, Oskar 04 UKP Jedynka Elbląg 42.04 111

100 metrów stylem klasycznym

10 lat

3. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, 0T7. MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.12 143

11 lat

1. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.25 199

3. RŻYSKI, Michał 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.27 175

6. KULIK, Maksymilian 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.18 161

7. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS Roś Pisz 1:42.46 159

9. KAMIANKA, Piotr 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.02 144

11. KURCZEWSKI, Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 1:47.56 138

12. RURYS, Adam 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.35 135

13. KOLIS, Jacek 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.54 130

14. STRYJEK, Mateusz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.65 100

15. GĘBSKI, Bartłomiej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.48 98

16. STECZ, Maciej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 2:02.07 94

12 lat

4. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.18 219

5. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS PŁETWAL Szczytno 1:32.19 219

6. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.42 197

7. MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 1:35.46 197

8. ADAMIAK, Wiktor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.17 187

11. TKACZ, Wiktor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.43 169

12. RURYS, Marcin 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.08 166

14. IGNATOWICZ, Maciej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.92 153

16. OPALACH, Albert 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.67 123

13 lat

3. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 1:35.21 199

4. OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 1:36.52 191

50 metrów stylem motylkowym

9 lat

1. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS PŁETWAL Szczytno 47.48 96

10 lat

4. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, Tobiasz07 MTP KORMORAN Olsztyn 43.68 124

12. ROŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 52.07 73

11 lat

6. GILSKI, Łukasz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 44.23 119

7. CICHOCKI, Olaf 06 MTP KORMORAN Olsztyn 46.04 106

9. POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP KORMORAN Olsztyn 48.03 93

10. MICKIEWICZ, Franciszek 06 MTP KORMORAN Olsztyn 49.48 85

11. KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.81 41

12 lat

2. TRYKACZ, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 33.46 276

3. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP KORMORAN Olsztyn 34.89 243

7. LEŚNIEWSKI, Dawid 05 MTP KORMORAN Olsztyn 38.23 185

9. TYRKA, Igor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 39.08 173

10. TKACZ, Wiktor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 39.23 171

15. KUBICKI, Karol 05 MTP KORMORAN Olsztyn 41.19 148

16. MIKOŁAJCZYK, Mikołaj 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.67 124

17. WOJSZKUN, Jacek 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.78 123

19. OPALACH, Albert 05 MTP KORMORAN Olsztyn 45.52 109

21. JACHIMCZYK, Remigiusz 05 UKS PIRAT Elbląg 48.62 90

22. LASOTA, Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 50.02 82

200 metrów stylem grzbietowym

11 lat

1. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.97 235

3. KRUSZYŃSKI, Michał 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:15.80 157

4. KULIK, Maksymilian 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:17.06 154

9. GÓRCZYŃSKI, Karol 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:28.68 129

12 lat

1. TRYKACZ, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.35 247

6. NOWACKI, Jacek 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.66 210

9. IGNATOWICZ, Maciej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:11.68 167

10. BLOCK, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:12.18 166

11. ADAMIAK, Wiktor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:17.08 153

13 lat

3. OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 2:56.66 213

50 metrów stylem klasycznym

8 lat i młodsi

2. KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 1:02.52 65

3. MISIEWICZ, Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 1:03.06 64

9 lat

3. ZALEWSKI, Jakub 08 SSP ORKA Iława 51.69 116

7. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 KS PŁETWAL Szczytno 53.92 102

23. ZALEWSKI, Kacper 08 UKP Jedynka Elbląg 1:25.33 25

10 lat

5. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 KS PŁETWAL Szczytno 54.15 101

10. WRÓBLEWSKI, Maksymilian 07 Dwójka Morena Gdańsk 1:01.40 69

11 lat

5. KURCZEWSKI, Paweł 06 UKP Jedynka Elbląg 49.74 130

7. TRUSKOLAWSKI, Paweł 06 MTP KORMORAN Olsztyn 58.09 82

8. JANUSZANIEC, Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 59.96 74

9. PESTA, Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 1:11.63 43

12 lat

4. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.15 200

5. MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 44.41 183

6. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP KORMORAN Olsztyn 44.91 177

8. RURYS, Marcin 05 MTP KORMORAN Olsztyn 47.29 152

9. ADAMIAK, Wiktor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 47.36 151

13. ZIELIŃSKI, Jakub Andrzej 05 UKP Jedynka Elbląg 52.50 111

14. SOKÓŁ, Oskar 05 UKP Jedynka Elbląg 53.10 107

16. CICHY, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 53.53 104

13 lat

5. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 43.60 194

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

11. PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 1:31.21 119

12. ROŻALSKI, Gracjan 07 UKP Jedynka Elbląg 1:33.28 111

18. DZIK, Kamil 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.73 88

19. KISIEL, Piotr 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.12 87

22. ŁANIUCHA, Tomasz 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.29 77

23. ARTEMNIAK, Sylwester 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:53.47 62

24. ARTEMNIAK, Mikołaj 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:58.07 55

11 lat

4. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS Roś Pisz 1:18.43 188

7. CICHOCKI, Olaf 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.80 159

12. POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.73 125

13. DRAGUN, Oliwier 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.67 117

14. BOJDO, Bartosz 06 UKP Jedynka Elbląg 1:34.05 109

15. KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.16 108

16. GÓRCZYŃSKI, Karol 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.29 108

17. OZGA, Oskar 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.32 104

18. DĄBROWSKI, Paweł 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.65 94

19. CHODAŃ, Maciej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:41.64 86

22. OLEJNICZAK, Maciej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.96 76

23. JANUSZANIEC, Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 1:47.61 72

24. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.85 64

25. ORZEŁ, Marcel 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.54 63

26. GĘBSKI, Bartłomiej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.08 53

12 lat

3. TRYKACZ, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.02 276

6. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS PŁETWAL Szczytno 1:13.37 229

7. NOWACKI, Jacek 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.44 229

9. POPIOŁEK, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.41 203

12. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 1:18.43 188

16. MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 1:21.29 168

17. WALCZAK, Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 1:21.37 168

19. STOŁYCIA, Piotr 05 UKS PIRAT Elbląg 1:22.71 160

20. IGNATOWICZ, Maciej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.22 157

23. MAŁECKI, Mateusz 05 UKP Jedynka Elbląg 1:26.00 142

25. JACHIMCZYK, Remigiusz 05 UKS PIRAT Elbląg 1:31.54 118

26. WRÓBEL, Michał 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.00 116

27. LASOTA, Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 1:34.21 108

28. KORWIEL, Maksymilian 05 UKP Jedynka Elbląg 1:34.38 107

29. JACHIMOWICZ, Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 1:34.57 107

30. CICHY, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.27 101

31. SOKÓŁ, Oskar 05 UKP Jedynka Elbląg 1:37.28 98

32. ZIELIŃSKI, Jakub Andrzej 05 UKP Jedynka Elbląg 1:37.87 96

33. TUBIAK, Kacper 05 UKP Jedynka Elbląg 1:41.25 87

13 lat

1. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 KS PŁETWAL Szczytno 1:01.47 390

5. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 1:06.67 306

11. BOROS, Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 1:13.77 226

18. WRÓBLEWSKI, Oskar 04 UKP Jedynka Elbląg 1:36.01 102

50 metrów stylem grzbietowym

8 lat i młodsi

10. MISIEWICZ, Kajetan 09 UKP Jedynka Elbląg 1:00.38 49

15. KURCZEWSKI, Piotr 09 UKP Jedynka Elbląg 1:09.43 32

9 lat

15. SADOWSKI, Jakub 08 KS ORZEŁ Elblag 54.59 67

16. MROK, Aleksy 08 UKP Jedynka Elbląg 55.00 65

22. KURAŚ, Aleksrander 08 UKP Jedynka Elbląg 59.54 51

25. SIELICKI, Hubert 08 UKP Jedynka Elbląg 1:05.43 39

26. SASIN, Jan 08 MAL WOPR Malbork 1:05.71 38

27. ZALEWSKI, Kacper 08 UKP Jedynka Elbląg 1:06.87 36

28. HNATUŚKO, Mikołaj 08 UKP Jedynka Elbląg 1:08.38 34

10 lat

4. SKROBOTUN, Hubert 07 KS ORZEŁ Elblag 47.75 100

6. ARTEMNIAK, Sylwester 07 MTP KORMORAN Olsztyn 50.68 84

10. DZIK, Kamil 07 MTP KORMORAN Olsztyn 52.38 76

11. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 KS PŁETWAL Szczytno 52.52 75

13. PUCH, Wojciech 07 UKP Jedynka Elbląg 53.80 70

17. ARTEMNIAK, Mikołaj 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:01.70 46

11 lat

3. RURYS, Adam 06 MTP KORMORAN Olsztyn 46.50 109

4. BOJDO, Bartosz 06 UKP Jedynka Elbląg 47.35 103

7. BEŁCZYŃSKI, Cyprian 06 UKP Jedynka Elbląg 55.71 63

8. ORZEŁ, Marcel 06 MTP KORMORAN Olsztyn 56.10 62

9. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.20 50

10. KAMPER, Jakub 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.49 49

11. BRYKALSKI, Jan 06 UKS PIRAT Elbląg 1:01.01 48

12. PESTA, Łukasz 06 UKP Jedynka Elbląg 1:03.92 42

12 lat

4. WALCZAK, Hubert 05 UKP Jedynka Elbląg 41.20 156

5. WIELCZYK, Igor 05 SSP ORKA Iława 42.82 139

6. TUBIAK, Kacper 05 UKP Jedynka Elbląg 45.80 114

8. BIEŃKOWSKI, Szymon 05 UKP Jedynka Elbląg 52.28 76

9. BIEŃSKOWSKI, Miłosz 05 UKP Jedynka Elbląg 54.40 68

13 lat

6. JANASZKIEWICZ, Krzysztof 04 KS ORZEŁ Elblag 42.78 140

7. WRÓBLEWSKI, Oskar 04 UKP Jedynka Elbląg 46.79 107

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

12. WIECZOREK, Kacper 06 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.17 176

15. RŻYSKI, Michał 06 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.99 168

17. KULIK, Maksymilian 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:07.66 148

19. KAMIANKA, Piotr 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:09.65 143

20. POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:18.14 126

21. MICKIEWICZ, F. 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:18.86 124

22. DRAGUN, Oliwier 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:26.96 110

23. GILSKI, Łukasz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:28.63 108

24. KOLIS, Jacek 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:31.92 103

25. OZGA, Oskar 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:36.25 97

26. STECZ, Maciej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:39.52 92

12 lat

5. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:34.22 267

6. NIEWIADOMSKI, Z. 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.26 262

7. TYRKA, Igor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:36.45 256

10. KUBICKI, Karol 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.69 215

12. POPIOŁEK, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:49.16 202

14. MIKOŁAJCZYK, Mikołaj 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.96 196

15. WOJSZKUN, Jacek 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:55.71 180

16. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 2:56.04 179

17. LEŚNIEWSKI, Dawid 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.92 177

18. KOWALEWKSKI, Dawid 05 MKS Roś Pisz 2:58.16 173

19. MAŁECKI, Mateusz 05 UKP Jedynka Elbląg 3:10.05 142

20. SYPIAŃSKI, Mikołaj 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:22.79 117

21. JACHIMOWICZ, Maciej 05 UKP Jedynka Elbląg 3:31.90 103

22. OPALACH, Albert 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:31.98 103

13 lat

2. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 KS PŁETWAL Szczytno 2:16.14 388

9. BOROS, Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 2:52.25 191

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat

6. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, 0T7. MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.10 131

10. KISIEL, Piotr 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.12 103

11. ŁANIUCHA, Tomasz 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:59.47 68

11 lat

5. KRUSZYŃSKI, Michał 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.37 153

7. GILSKI, Łukasz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.96 101

8. STRYJEK, Mateusz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.93 95

9. GĘBSKI, Bartłomiej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.83 93

10. DĄBROWSKI, Paweł 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:48.26 92

11. STECZ, Maciej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.19 85

12. CHODAŃ, Maciej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.91 81

13. OLEJNICZAK, Maciej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:53.24 80

12 lat

6. TKACZ, Wiktor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.54 174

7. BLOCK, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.16 149

8. WOJSZKUN, Jacek 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.00 145

13 lat

1. OSTAŁOWSKI, Dariusz 04 UKP Jedynka Elbląg 1:19.87 229

100 metrów stylem zmiennym

11 lat

2. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.17 225

3. RŻYSKI, Michał 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.08 177

4. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS Roś Pisz 1:31.83 167

8. KRUSZYŃSKI, Michał 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.24 155

10. CICHOCKI, Olaf 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.91 152

11. WIECZOREK, Kacper 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.73 148

13. KAMIANKA, Piotr 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.13 137

17. MICKIEWICZ, Franciszek 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.28 114

18. GÓRCZYŃSKI, Karol 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.37 108

19. KOLIS, Jacek 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:47.74 103

20. DĄBROWSKI, Paweł 06 MTP KORMORAN Olsztyn 1:54.82 85

12 lat

5. TYRKA, Igor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.95 245

6. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.99 244

7. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 KS PŁETWAL Szczytno 1:21.71 238

9. NOWACKI, Jacek 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.97 211

10. POPIOŁEK, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.17 189

11. KUBICKI, Karol 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.91 178

13. LEŚNIEWSKI, Dawid 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.34 176

17. MIKOŁAJCZYK, Mikołaj 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.90 167

20. STOŁYCIA, Piotr 05 UKS PIRAT Elbląg 1:35.26 150

21. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.19 146

23. CICHY, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.07 112

13 lat

3. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 1:18.52 268

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn