Grand Prix MTP Kormoran Olsztyn 2016/17 (4) – Najlepsi w kwietniu

Fot. mk photpgraphy/mtp kormoran olsztyn (ilustracja)

W czwartej - kwietniowej rundzie serii Grand Prix Klubu MTP Kormoran wystartowało 106 zawodników ze szkół podstawowych. Rywalizowano jak zwykle w trzech grupach wiekowych. Najmłodsi pływali w czterech stylach (25 mot., 50 dow. 50 klas, 50 grzb.), starsi na 200 metrów stylem zmiennym. Triumfowali: Marcin Rżyski, Kacper Trykacz, Marcel Tarasewicz, Maja Gregorczyk, Wiktoria Masłowska i Oliwia Szłkowska.

Wyniki

Chłopcy klasa IV

1. RŻYSKI, Michał 06 2:24.92

2. KULIK, Maksymilian 06 2:25.17

3. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, Tobiasz 07 2:28.54

4. KRUSZYŃSKI, Michał 06 2:31.00

5. CICHOCKI, Olaf 06 2:32.28

6. GÓRCZYŃSKI, Karol 06 2:36.27

7. POKRĘTOWSKI, Karol 06 2:43.93

8. GILSKI, Łukasz 06 2:45.14

9. MICKIEWICZ, Franciszek 06 2:52.40

10. RURYS, Adam 06 2:57.84

11. DRAGUN, Oliwier 06 2:59.50

12. KRZYŻEWSKI, Piotr 06 3:02.38

13. TRUSKOLAWSKI, Paweł 06 3:10.45

14. CHODAŃ, Maciej 06 3:10.50

15. OLEJNICZAK, Maciej 06 3:13.00

16. DZIK, Kamil 07 3:24.64

17. KAMPER, Jakub 06 3:33.53

18. ARTEMNIAK, Mikołaj 07 3:34.81

19. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 3:38.78

Chłopcy klasa V

1. TRYKACZ, Kacper 05 3:14.71

2. WOŹNIAK, Piotr 05 3:27.50

3. NOWACKI, Jacek 05 3:30.36

4. KAPAŁA, Bartosz 05 3:32.23

5. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 3:32.78

6. TYRKA, Igor 05 3:36.33

7. POPIOŁEK, Kacper 05 3:46.42

8. KUBICKI, Karol 05 3:51.04

9. MIKOŁAJCZYK, Mikołaj 05 3:54.52

10. BLOCK, Kacper 05 3:55.53

11. WDOWIAK, Michał 05 3:57.22

12. LEŚNIEWSKI, Dawid 05 3:57.49

13. WIECZOREK, Kacper 05 3:59.85

14. ADAMIAK, Wiktor 05 4:00.61

15. OPALACH, Albert 05 4:10.72

16. SYPIAŃSKI, Mikołaj 05 4:17.31

17. RURYS, Marcin 05 4:22.36

Chłopcy klasa VI

1. TARASEWICZ, Marcel 04 2:57.25

2. PATER, Aleksander 04 3:09.03

3. KISIEL, Bartosz 04 3:14.60

4. TUZIMEK, Arkadiusz 04 3:15.03

5. GRABOWSKI, Mikołaj 04 3:23.05

6. ANDRZEJAK, Bartosz 04 3:23.06

7. DOMALEWSKI, Bartłomiej 04 3:25.74

8. GÓRCZYŃSKI, Bartosz 04 3:26.70

9. IDZKOWSKI, Igor 04 3:27.15

10. OSEŁKOWSKI, Mateusz 04 3:29.26

11. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 3:32.93

12. KOZŁOWSKI, Konrad 04 3:46.80

Dziewczęta klasa IV

1. GREGORCZYK, Maja 07 2:40.99

2. BAŁDYGA, Kamila 06 2:42.10

3. DZIUBA, Monika 07 2:45.89

4. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 2:51.93

5. KOWALSKA, Wiktoria 06 2:53.03

6. WIENIARSKA, Anna 06 2:59.08

7. ANGOWSKA, Roksana 06 3:03.15

8. WOJNICKA, Daria 06 3:04.55

9. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 3:06.98

10. SYCHOCKA, Magda 06 3:07.06

11. ZDUNIAK, Zuzanna 06 3:07.17

12. WASILEWSKA, Zuzanna 06 3:10.60

13. JANOWSKA, Ewelina 06 3:10.86

14. SZCZUDŁO, Alicja 06 3:12.03

15. JAGUSZEWSKA, Anastazja 07 3:30.14

Dziewczęta klasa V

1. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 3:33.33

2. KUPIS, Aleksandra 05 3:38.69

3. MENTRYKA, Gabriela 05 3:38.71

4. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 3:41.19

5. JANKOWSKA, Martyna 05 3:52.73

6. BOROWSKA, Wiktoria 05 3:54.38

7. SIEJAK, Patrycja 05 4:05.35

8. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 4:28.14

9. PIRÓG, Michalina 05 4:33.18

Dziewczęta klasa VI

1. SZAŁKOWSKA, Oliwia 04 3:24.02

2. WIERZCHOWSKA, Maja 04 3:26.67

3. KRASZEWSKA, Martyna 04 3:26.83

4. SUJKOWSKA, Roksana 04 3:32.12

5. SUDER, Julia 04 3:32.94

6. SOBOTKO, Weronika 04 3:33.22

7. HINC, Julia 04 3:38.51

8. CZARNECKA, Olga 04 3:42.73

9. STANKIEWICZ, Aneta 04 3:44.24

10. KRUPIŃSKA, Lila 04 3:45.72

11. TUNKIEWICZ, Zuzanna 04 3:45.89

12. SOKOŁOWSKA, Małgorzata 04 3:47.01

13. MURASZKO, Martyna 04 3:49.04

14. GRAJEK, Sandra 04 3:51.08

15. BUONAGURA, Miriam 04 3:53.57

16. GOSIEWSKA, Laura 04 4:17.27

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn