Arena Grand Prix Polski Opole 2017 – Paulina Zachoszcz jak zwykle na czele

Fot. ilustracja

Uczestnicy cyklu Arena Grand Prix Polski w pływalni rywalizowali w ten weekend (29/30 kwietnia) w Opolu. Startowała niewielka grupa zawodników z Warmii i Mazur. Paulina Zachoszcz (Kormoran Olsztyn) wygrała wyścig na 200 metrów st. klas. i była druga na 50 i 100 m żabką. Karol Zbutowicz był trzeci na 400 metrów zmiennym oraz czwarty na 200 m zmiennym i 200 m klas. Krzysztof Oller (Kormoran) był najlepszy w kat. 17/18 na 200 metrów motylkiem.

W punktacji ogólne Grand Prix w Opolu Paulina Zachoszcz zajęła 3 miejsce, w stylu klastcznym była najlepsza. W stylu zmiennym Karol Zbutowicz był drugi, Bartłomiej Koziejko tzreci, a Krzysztof Oller ósmyW kategoriach 17/18 lat zwycięstwa odnieśli: Krzysztof Oller na 200 metrów motylkiem i Bartłomiej Koziejko na 400 metrów zmiennym. Obaj znaleźli sie w czołówce tej grupy wiekowej w innych konkurencjach.

Wyniki

Kobiety

100 metrów stylem dowolnym

14 lat i starsi

30. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:01.31 612

121. Zachoszcz Paulina 93 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.67 399

17 - 18 lat

8. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 1:01.31 612

50 metrów stylem klasycznym

14 lat i starsi

2. Zachoszcz Paulina 93 MTP Kormoran Olsztyn 32.24 764

50 metrów stylem dowolnym

14 lat i starsi

16. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 27.74 625

130. Zachoszcz Paulina 93 MTP Kormoran Olsztyn 32.98 372

17 - 18 lat

5. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 27.74 625

200 metrów stylem klasycznym

14 lat i starsi

1. Zachoszcz Paulina 93 MTP Kormoran Olsztyn 2:30.35 792

Kobiety

200 metrów stylem dowolnym

14 lat i starsi

90. Zachoszcz Paulina 93 MTP Kormoran Olsztyn 2:31.45 415

100 metrów stylem klasycznym

2. Zachoszcz Paulina 93 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.02 776

50 metrów stylem motylkowym

14 lat i starsi

25. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 30.12 533

17 - 18 lat

8. Domżalska Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 30.12 533

plywanie1

Mężczyźni

100 metrów stylem dowolnym

14 lat i starsi

17. Towarek Sebastian 93 UKP Jedynka Elbląg 52.80 701

31. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 54.04 654

39. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 54.33 643

178. Żuchowski Kacper 03 UKP Jedynka Elbląg 1:05.59 365

14 lat

32. Żuchowski Kacper 03 UKP Jedynka Elbląg 1:05.59 365

17 - 18 lat

6. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 54.04 654

10. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 54.33 643

200 metrów stylem motylkowym

14 lat i starsi

4. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:03.26 740

12. Zbutowicz Karol SOL 98 MTP Kormoran Olsztyn 2:10.66 621

16. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:13.05 588

28. Kłak Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:15.68 555

16 lat

3. Kłak Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:15.68 555

17 - 18 lat

1. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:03.26 740

6. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:13.05 588

200 metrów stylem zmiennym

14 lat i starsi

4. Zbutowicz Karol SOL 98 MTP Kormoran Olsztyn 2:07.63 712

7. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.07 657

22. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:16.54 582

27. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.44 558

17 - 18 lat

2. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:11.07 657

11. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:16.54 582

13. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.44 558

400 metrów stylem dowolnym

14 lat i starsi

12. Zbutowicz Karol SOL 98 MTP Kormoran Olsztyn 4:06.86 708

400 metrów stylem zmiennym

14 lat i starsi

3. Zbutowicz Karol SOL 98 MTP Kormoran Olsztyn 4:29.81 738

4 Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 4:35.81 691

6. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 4:38.19 673

17 - 18 lat

1. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 4:35.81 691

2. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 4:38.19 673

50 metrów stylem dowolnym

14 lat i starsi

16. Towarek Sebastian 93 UKP Jedynka Elbląg 23.97 663

47. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 25.35 561

133. Żuchowski Kacper 03 UKP Jedynka Elbląg 28.47 396

135. Cyckowski Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 28.54 393

14 lat

14. Żuchowski Kacper 03 UKP Jedynka Elbląg 28.47 396

16. Cyckowski Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 28.54 393

17 - 18 lat

14. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 25.35 561

200 metrów stylem klasycznym

14 lat i starsi

4. Zbutowicz Karol SOL 98 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.32 710

100 metrów stylem motylkowym

14 lat i starsi

23. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 58.25 625

25. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 58.50 617

42. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 59.91 575

17 - 18 lat

7. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 58.25 625

9. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 58.50 617

23. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 59.91 575

50 metrów stylem grzbietowym

14 lat i starsi

22. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 28.59 594

63. Cyckowski Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 31.63 439

14 lat

6. Cyckowski Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 31.63 439

17 - 18 lat

9. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 28.59 594

Mężczyźni

200 metrów stylem dowolnym

14 lat i starsi

36. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.92 631

80. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:04.38 551

17 - 18 lat

12. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:58.92 631

34. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:04.38 551

100 metrów stylem klasycznym

28. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.26 537

17 - 18 lat

15. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 1:10.26 537

50 metrów stylem motylkowym

14 lat i starsi

27. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 26.45 609

56. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 27.48 543

118. Żuchowski Kacper 03 UKP Jedynka Elbląg 31.60 357

14 lat

14. Żuchowski Kacper 03 UKP Jedynka Elbląg 31.60 357

17 - 18 lat

9. Sadłowski Piotr SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 26.45 609

21. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 27.48 543

200 metrów stylem grzbietowym

14 lat i starsi

32. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.59 526

40. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.02 489

52. Cyckowski Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 2:30.27 413

14 lat

6. Cyckowski Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 2:30.27 413

17 - 18 lat

14. Koziejko Bartłomiej SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:18.59 526

16. Oller Krzysztof SOL 00 MTP Kormoran Olsztyn 2:22.02 489

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn