Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie Gdańsk 2017 – Na razie to tylko przymiarka

Fot. uks zabianka facebook

W Gdańsku odbyły się w niedziele (7 maja) zawody pływackie pod hasłem „Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie”. W imprezie wystartowało ponad pół tysiąca zawodniczek i zawodników z 15 klubów. Wystąpiła ekipa młodych pływaków UKP Jedynka Elbląg. Pod względem sportowym wiele nie osiągnęli. Zdobyli jeden brązowy medal, który wywalczył Paweł Kurczewski na 100 metrów stylem grzbietowym.

Trzeba jednak podkreślić, że udział elblążan w zawodach miał charakter rekonesansu, chodziło o to by najmłodszy narybek zapoznał się z atmosfera dużej imprezy. Znając fachowość kadry szkoleniowej klubu na wyniki przyjdzie czas.

Blok młodzieżowy

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

12. Ręczkowska Weronika 07 Jedynka Elbląg 58.02 64

13. Tyczyńska Klaudia 07 Jedynka Elbląg 58.06 64

14. Ręczkowska Klaudia 07 Jedynka Elbląg 1:06.77 42

15. Kowalczyk Natasza 07 Jedynka Elbląg 1:07.15 41

11 lat

9. Niewiadomska Klaudia 06 Jedynka Elbląg 38.96 212

13. Gagjew Pola 06 Jedynka Elbląg 42.47 163

14. Habyk Kornelia 06 Jedynka Elbląg 42.57 162

17. Dymiszkiewicz Oliwia 06 Jedynka Elbląg 46.09 128

18. Borawska Natalia 06 Jedynka Elbląg 47.48 117

13 lat

8. Kołecka Julia 04 Jedynka Elbląg 33.87 323

17. Pypan Martyna 04 Jedynka Elbląg 38.05 227

18. Świątkowska Oliwia 04 Jedynka Elbląg 45.82 130

50 metrów stylem motylkowym

11 lat

6. Żuchowska Amelia 06 Jedynka Elbląg 41.90 196

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat

9. Ręczkowska Weronika 07 Jedynka Elbląg 2:11.99 72

10. Tyczyńska Klaudia 07 Jedynka Elbląg 2:14.87 67

11. Kowalczyk Natasza 07 Jedynka Elbląg 2:22.98 57

12. Ręczkowska Klaudia 07 Jedynka Elbląg 2:57.13 29

50 metrów stylem klasycznym

11 lat

8. Dymiszkiewicz Oliwia 06 Jedynka Elbląg 52.15 168

9. Niewiadomska Klaudia 06 Jedynka Elbląg 54.07 151

11. Gagjew Pola 06 Jedynka Elbląg 56.71 130

12. Habyk Kornelia 06 Jedynka Elbląg 57.09 128

15. Borawska Natalia 06 Jedynka Elbląg 1:04.54 88

13 lat

8. Kołecka Julia 04 Jedynka Elbląg 45.63 251

12. Zamojska Alicja 04 Jedynka Elbląg 49.88 192

100 metrów stylem dowolnym

11 lat

8. Żuchowska Amelia 06 Jedynka Elbląg 1:22.38 236

19. Gagjew Pola 06 Jedynka Elbląg 1:37.01 144

21. Dymiszkiewicz Oliwia 06 Jedynka Elbląg 1:47.67 105

13 lat

9. Pypan Martyna 04 Jedynka Elbląg 1:30.31 179

18119359 1141671075945014 4819830470103644577 n

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

5. Puch Wojtek 07 Jedynka Elbląg 37.94 152

21. Siudak Juliusz 07 Jedynka Elbląg 44.80 92

22. Chodziński Szymon 07 Jedynka Elbląg 46.89 80

11 lat

10. Kurczewski Paweł 06 Jedynka Elbląg 44.18 96

13. Bełczyński Cyprian 06 Jedynka Elbląg 45.59 87

15. Abucewicz Piotr 06 Jedynka Elbląg 52.99 55

12 lat

8. Walczak Hubert 05 Jedynka Elbląg 35.69 182

12. Tucholski Jan 05 Jedynka Elbląg 36.02 177

18. Misiewicz Igor 05 Jedynka Elbląg 37.23 161

20. Małecki Mateusz 05 Jedynka Elbląg 38.43 146

21. Sebastian Chodziński 05 Jedynka Elbląg 40.94 121

22. Zieliński Jakub Andrzej 05 Jedynka Elbląg 40.98 120

25. Lasota Sebastian 05 Jedynka Elbląg 41.97 112

27. Tubiak Kacper 05 Jedynka Elbląg 44.71 93

100 metrów stylem grzbietowym

12 lat

9. Tubiak Kacper 05 Jedynka Elbląg 1:47.95 93

50 metrów stylem klasycznym

11 lat

3. Kurczewski Paweł 06 Jedynka Elbląg 48.78 138

12 lat

7. Misiewicz Igor 05 Jedynka Elbląg 45.50 170

8. Zieliński Jakub Andrzej 05 Jedynka Elbląg 52.51 111

9. Lasota Sebastian 05 Jedynka Elbląg 53.30 106

100 metrów stylem dowolnym

10 lat

15. Chodziński Szymon 07 Jedynka Elbląg 1:49.19 69

11 lat

11. Bełczyński Cyprian 06 Jedynka Elbląg 1:46.18 75

12. Abucewicz Piotr 06 Jedynka Elbląg 1:49.41 69

12 lat

12. Walczak Hubert 05 Jedynka Elbląg 1:22.20 163

13. Tucholski Jan 05 Jedynka Elbląg 1:24.87 148

14. Małecki Mateusz 05 Jedynka Elbląg 1:25.50 145

16. Jachimowicz Maciej 05 Jedynka Elbląg 1:34.88 106

17. Sebastian Chodziński 05 Jedynka Elbląg 1:34.89 106

18157324 1141674152611373 8709289237340420699 n

Blok dziecięcy

Dziewczęta

8 lat i młodsi

25 metrów stylem grzbietowym

18. Kwiatkowska Katarzyna 09 Jedynka Elbląg 28.60 75

50 metrów stylem grzbietowym

9 lat

23. Mincewicz Wiktoria 08 Jedynka Elbląg 53.79 108

39. Pabich Maja 08 Jedynka Elbląg 1:01.39 73

42. Gągalska Antonina 08 Jedynka Elbląg 1:05.11 61

43. Olejarz Maria 08 Jedynka Elbląg 1:05.56 60

44. Zamojska Olga 08 Jedynka Elbląg 1:27.02 25

50 metrów stylem dowolnym

9 lat

11. Mincewicz Wiktoria 08 Jedynka Elbląg 47.37 118

37. Olejarz Maria 08 Jedynka Elbląg 1:08.67 38

38. Gągalska Antonina 08 Jedynka Elbląg 1:19.29 25

39. Zamojska Olga 08 Jedynka Elbląg 1:34.82 14

18194121 1141676079277847 1586792969491188344 n

Chłopcy

25 metrów stylem grzbietowym

8 lat i młodsi

10. Mincewicz Artur 10 Jedynka Elbląg 24.32 77

Misiewicz Kajetan 09 Jedynka Elbląg 26.13 62

28. Walczak Igor 09 Jedynka Elbląg 28.16 49

40. Kowalski Hubert 09 Jedynka Elbląg 32.34 32

50 metrów stylem grzbietowym

39. Dudek Franciszek 08 Jedynka Elbląg 58.38 55

25 metrów stylem dowolnym

8 lat i młodsi

11. Misiewicz Kajetan 09 Jedynka Elbląg 22.10 70

26 Walczak Igor 09 Jedynka Elbląg 29.22 30

30. Mincewicz Artur 10 Jedynka Elbląg 30.10 27

37. Kowalski Hubert 09 Jedynka Elbląg 34.52 18

50 metrów stylem dowolnym

50. Dudek Franciszek 08 Jedynka Elbląg 1:04.43 31

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn