Liga SMS Finał Szczecin 2017 – SMS Olsztyn szósta , Mateusz Kasztelan w głównej roli

For. mk photosport

W Szczecinie na basenie 50-metrowym zakończył się w sobotę (27 maja) finał Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego. Rywalizuzowało 17 ekip, w tym reprezentacja SMS Olsztyn, która zajęła szóste miejsce. W każdej konkurencji startuje po dwóch zawodników. Główną siłą SMS Olsztyn byli panowie. Najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Kasztelan.

 Zawodnik Kormorana Olsztyn wygrał dwie konkurencje: 400 metrów stylem dowolnym i 200 metrów stylem grzbietowym. Był drugi na 100 metrów st. grzbietowym i czwarty na 200 metrów stylem dowolnym. W drugim dniu na 200 metrów motylkiem triumfował Krzysztof Oller, również piąty na 400 metrów zmiennym. W tej konkurencji  Bartłomiej Koziejko był drugi. Wszystkie  sztafety 4 razy 100 metrów i 4 razy 200 metrów stylem dowolnym i 4 razy 100 metrów st. zmiennym zajęły lokaty na podium, odpowiednio: druga i trzecią i drugą.

W klasyfikacjach poszczególnych bloków w stylu dowolnym na długich dystansach Ewa Jaszczuk była trzecia, a Maciej Bruździak czwarty.  w stylu grzbietowym drugie miejsce zajął Mateusz Kasztelan, a siódme Jakub Mościcki, w stylu motylkowym trzeci był Krzysztof Oller, piąty Piotr Sadłowski, w stylu zmiennym piąta Oliwia Wett, drugi Bartłomiej Koziejko, a szósty Krzysztof Oller.

Punktacja drużynowa

1. SMS Szczecin 1 091,50 +1 026,50 2 118,00

2. SMS Oświęcim 1 077,00 + 1 008,00 2 085,00

3. SMS Wrocław 1 047,00 + 942,00 1 989,00

4. SMS Lublin 837,00 + 1 114,00 1 951,00

5. SMS Kraków 870,50 + 841,50 1 712,00

6. SMS Olsztyn 1 064,00 + 606,00 1 670,00

7. SMS Racibórz 835,00 + 829,00 1 664,00

8. SMS Bydgoszcz 702,00 + 936,00 1 638,00

9. SMS Warszawa 815,00 + 579,00 1 394,00

10. SMS Bielany Warszawa 845,00 + 442,50 1 287,50

11. SMS Zielona Góra 586,00 + 645,00 1 231,00

12. SMS Ostrowiec Świetokrzyski 470,00 + 661,50 1 131,50

13. SMS Aleksandrów Łódzki 733,50 + 373,00 1 106,50

13. SMS Poznań 498,50 + 608,00 1 106,50

15. SMS Gorzów Wlkp. 538,00 + 437,00 975,00

16. SMS Łódź 518,00 + 421,00 939,00

17. SMS Gdańsk 366,00 + 416,00 782,00

10403340 568818406555134 8761414791079353831 n

Dziewczęta

50 metrów stylem dowolnym

27. CHODYNA Kinga SOL 00 SMS Olsztyn 29.44 523 13,00

50 metrów stylem klasycznym

29. GŁADKOJĆ Marta SOL 02 SMS Olsztyn 38.10 463 11,00

33. GMITER Barbara SOL 04 SMS Olsztyn 39.25 423 9,00

100 metrów stylem motylkowym

22. CHODYNA Kinga SOL 00 SMS Olsztyn 1:09.03 519 18,00

200 metrów stylem dowolnym

17. JASZCZUK Ewa SOL 02 SMS Olsztyn 2:13.79 602 19,00

34. KULIK Wiktoria SOL 03 SMS Olsztyn 2:19.27 533 7,00

200 metrów stylem grzbietowym

5. LISOWSKA Wiktoria SOL 00 SMS Olsztyn 2:23.79 642 30,00

32. WETT Oliwia SOL 01 SMS Olsztyn 2:40.04 465 7,00

400 metrów stylem zmiennym

7. WETT Oliwia SOL 01 SMS Olsztyn 5:14.62 606 28,00

21. LISOWSKA Wiktoria SOL 00 SMS Olsztyn 5:26.67 542 14,00

50 metrów stylem motylkowym

17. CHODYNA Kinga SOL 00 SMS Olsztyn 30.17 530 20,00

50 metrów stylem grzbietowym

11. LISOWSKA Wiktoria SOL 00 SMS Olsztyn 31.74 619 24,00

13. GŁADKOJĆ Marta SOL 02 SMS Olsztyn 32.21 592 22,00

400 metrów stylem dowolnym

7. JASZCZUK Ewa SOL 02 SMS Olsztyn 4:36.26 627 28,00

29. KULIK Wiktoria SOL 03 SMS Olsztyn 4:47.45 556 9,00

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

12. SMS Olsztyn 1 (LISOWSKA Wiktoria SOL 2:17.50 WETT Oliwia SOL 2:20.45 CHODYNA Kinga SOL 2:16.58 JASZCZUK Ewa SOL 2:16.66) 9:11.19 589 46,00

200 metrów stylem klasycznym

26. GMITER Barbara SOL 04 SMS Olsztyn 3:03.05 438 12,00

28. GŁADKOJĆ Marta SOL 02 SMS Olsztyn 3:05.49 421 10,00

200 metrów stylem zmiennym

12. WETT Oliwia SOL 01 SMS Olsztyn 2:29.98 594 24,00

37. GMITER Barbara SOL 04 SMS Olsztyn 2:43.92 455 5,00

200 metrów stylem motylkowym

9. WETT Oliwia SOL 01 SMS Olsztyn 2:28.57 551 26,00

17. JASZCZUK Ewa SOL 02 SMS Olsztyn 2:34.66 488 18,00

100 metrów stylem dowolnym

31. CHODYNA Kinga SOL 00 SMS Olsztyn 1:03.92 540 10,00

100 metrów stylem grzbietowym

7. LISOWSKA Wiktoria SOL 00 SMS Olsztyn 1:07.54 637 28,00

37. KULIK Wiktoria SOL 03 SMS Olsztyn 1:16.53 438 5,00

100 metrów stylem klasycznym

29. GMITER Barbara SOL 04 SMS Olsztyn 1:26.19 416 11,00

31. GŁADKOJĆ Marta SOL 02 SMS Olsztyn 1:26.86 406 9,00

800 metrów stylem dowolnym

3. JASZCZUK Ewa SOL 02 SMS Olsztyn 9:20.42 647 32,00

10. KULIK Wiktoria SOL 03 SMS Olsztyn 9:38.54 588 25,00

4 razy 100 metrów stylem zmiennym

11. SMS Olsztyn (LISOWSKA Wiktoria SOL 1:06.78 WETT Oliwia SOL 1:07.89 GMITER Barbara SOL 1:25.76 CHODYNA Kinga SOL) 4:43.11 550 48,00

4 razy 100 metrów stylem dowolnym

16. SMS Olsztyn 1 SMS Olsztyn (LISOWSKA Wiktoria SOL 1:03.49 JASZCZUK Ewa SOL 1:05.73 CHODYNA Kinga SOL 1:03.53 KULIK Wiktoria SOL 1:05.89) 4:18.64 540 38,00

11024593 568817366555238 4334301648794481304 n

Chłopcy

50 metrów stylem dowolnym

8. LIPIŃSKI Szymon SOL 01 SMS Olsztyn 24.42 627 28,00

13. SADŁOWSKI Piotr SOL 00 SMS Olsztyn 24.80 599 24,00

50 metrów stylem klasycznym

10. PERKOWSKI Wiktor SOL 98 SMS Olsztyn 30.62 642 26,00

19. BRUŹDZIAK Maciej SOL 98 SMS Olsztyn 31.74 576 17,00

100 metrów stylem motylkowym

6. SADŁOWSKI Piotr SOL 00 SMS Olsztyn 56.95 669 29,00

13. OLLER Krzysztof SOL 00 SMS Olsztyn 57.34

200 metrów stylem dowolnym

4. KASZTELAN Mateusz SOL98 SMS Olsztyn 1:54.22 712 31,00

7. BRUŹDZIAK Maciej SOL 98 SMS Olsztyn 1:57.06 661 28,00

200 metrów stylem grzbietowym

1. KASZTELAN Mateusz SOL98 SMS Olsztyn 2:01.80 775 35,00

6. MOŚCICKI Jakub SOL 01 SMS Olsztyn 2:09.50 645 29,00

400 metrów stylem zmiennym

2. KOZIEJKO Bartłomiej SOL 00 SMS Olsztyn 4:33.13 711 33,00

5. OLLER Krzysztof SOL 00 SMS Olsztyn 4:39.86 661 30,00

50 metrów stylem motylkowym

5. SADŁOWSKI Piotr SOL 00 SMS Olsztyn 25.55 676 30,00

15. LIPIŃSKI Szymon SOL 01 SMS Olsztyn 26.36 616 20,00

50 metrów stylem grzbietowym

11. SADŁOWSKI Piotr SOL 00 SMS Olsztyn 28.00 632 24,00

36. LIPIŃSKI Szymon SOL 01 SMS Olsztyn 30.27 500 10,00

400 metrów stylem dowolnym

1. KASZTELAN Mateusz SOL 98 SMS Olsztyn 4:00.78 763 35,00

6. BRUŹDZIAK Maciej SOL 98 SMS Olsztyn 4:06.61 710 29,00

200 metrów stylem klasycznym

18. KOZIEJKO Bartłomiej SOL00 SMS Olsztyn 2:33.20 569 20,00

DYSKW. PERKOWSKI Wiktor SOL 98 SMS Olsztyn 2:35.31

200 metrów stylem zmiennym

5. KOZIEJKO Bartłomiej SOL00 SMS Olsztyn 2:09.56 681 30,00

12. OLLER Krzysztof SOL 00 SMS Olsztyn 2:12.96 630 24,00

200 metrów stylem motylkowym

1. OLLER Krzysztof SOL 00 SMS Olsztyn 2:03.03 744 35,00

6. MOŚCICKI Jakub SOL 01 SMS Olsztyn 2:09.65 636 29,00

100 metrów stylem dowolnym

9. PERKOWSKI Wiktor SOL 98 SMS Olsztyn 54.57 635 26,00

13. LIPIŃSKI Szymon SOL 01 SMS Olsztyn 54.85 625 22,00

100 metrów stylem grzbietowym

2. KASZTELAN Mateusz SOL 98 SMS Olsztyn 57.87 719 33,00

4. MOŚCICKI Jakub SOL 01 SMS Olsztyn 58.74 687 31,00

100 metrów stylem klasycznym

17. PERKOWSKI Wiktor SOL 98 SMS Olsztyn 1:09.23 561 20,00

26. KOZIEJKO Bartłomiej SOL 00 SMS Olsztyn 1:10.79 525 12,00

1500 metrów stylem dowolnym

3. BRUŹDZIAK Maciej SOL 98 SMS Olsztyn 16:08.62 727 32,00

7. MOŚCICKI Jakub SOL 01 SMS Olsztyn 16:28.70 683 28,00

4 razy 100 metrów stylem zmiennym

2. SMS Olsztyn (MOŚCICKI Jakub SOL 58.58 SADŁOWSKI Piotr SOL 55.35 PERKOWSKI Wiktor SOL 1:08.57 KASZTELAN Mateusz SOL 51.17) 3:53.67 698 66,00

8 razy 50 metrów stylem dowolnym (mieszana)

12. SMS Olsztyn (CHODYNA Kinga SOL 28.94 JASZCZUK Ewa SOL 30.12 LIPIŃSKI Szymon SOL 24.31 PERKOWSKI Wiktor SOL 24.83 LISOWSKA Wiktoria SOL 28.32 KULIK Wiktoria SOL 30.31 SADŁOWSKI Piotr SOL 24.43 KASZTELAN Mateusz SOL24.64) 3:35.90 46,00

4 razy 100 metrów stylem dowolnym

3. SMS Olsztyn 1 SMS Olsztyn (SADŁOWSKI Piotr SOL 52.86 MOŚCICKI Jakub SOL 53.47 LIPIŃSKI Szymon SOL 54.19 KASZTELAN Mateusz SOL 51.54) 3:32.06 699 64,00

4 razy 200 metrów stylem dowolnym

2. SMS Olsztyn 1 SMS Olsztyn (MOŚCICKI Jakub SOL 1:56.76 SADŁOWSKI Piotr SOL 1:55.84 KOZIEJKO Bartłomiej SOL 1:54.54 KASZTELAN Mateusz SOL 1:51.51) 7:38.65 759 66,00

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn