Międzynarodowe Zawody o Puchar Prezydenta Olsztyna – Pół tysiąca w Aquasferze, każdy z buławą w plecaku

Fot. ilustracja

W miniony weekend (27/28 maja )w Aquasferze odbyły się Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta. Wystartowało prawie pół tysiąca uczestników z 39 klubów, w tym także goście z Rosji i Litwy. Impreza skierowana została przede wszystkim do młodych zawodników. Dla wielu z nich był to prawdziwy debiut. Poziom był oczywiście bardzo zróżnicowany, ale tego można było się spodziewać.

W klasyfikacjach drużynowych (medalowej i punktowej) zdecydowane zwycięstwo odnieśli gospodarze (MTP Kormoran), którzy maja wielu zdolnych pływaków, ale wystawili tez najliczniejsza ekipę. Ciekawie zaprezentowali się reprezentanci pozostałych sekcji Warmii i Mazur. Poprawa infrastruktury spowodowała powstanie nowych sekcji, a starsze mogą pracować z większym rozmachem i to widać.

Jak zwykle taka impreza ma swoje indywidualności. Należeli do nich również pływacy Warmii i Mazur. Wśród dziewcząt w kat U11 drugie miejsce w wieloboju 3 konkurencji druga była Magdalena Lis, a trzecia Nikola Filipczak (obie Płetwal Szczytno), w U12 zwyciężyła Karolina Piechowicz (Płetwal), a drugie miejsce zajęła Martyna Kraszewska (Kormoran) w U13 trzecia była Iga Grygiencza (Medyk Gizycko). Wśród chłopców w U12 zwyciężył Krzysztof Przybysz (MOS Ełk) w U13 trzeci był Marcel Tarasewicz (Kormoran), a tuż za nim uplasowali się: Iwo Choroszewski (Płetwal) i Michał Jonowski (Orka Iława), w U14 drugie miejsce zajął Michał Niedziałek (Kormoran), a w U15 triumfował Hubert Bruzdewicz (Kormoran) a trzeci był jego kolega klubowy Dawid Sobolewski..

Inni pływacy Warmii i Mazur zajmowali też wysokie miejsca w poszczególnych konkurencjach, Podajemy komplet wyników uzyskanych przez młodych zawodników z regionu.

Statystyka medalowa

1. MTP KORMORAN Olsztyn 20 29 33 82

2. BUKS Warszawa 18 10 12 40

3. SDUSSHOR 14 Kaliningrad 16 11 10 37

4. MUKS Olimpijczyk 12 10 9 31

5. MKS Ochota Warszawa 11 10 9 30

6. UKS "Siódemka" Gdynia 9 5 5 19

7. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 8 7 6 21

8. DELFIN Gdynia 8 7 3 18

9. MKS Medyk Giżycko 6 5 3 14

10. UKS Mos Ełk 6 4 5 15

...................................................................

12. SSP Orka Iława 5 3 6 14

13. UKP Jedynka Elbląg 5 2 4 11

35. MKS ROŚ Pisz - 1 1 2

UKS PIRAT Elbląg - 1 1 2

Klasyfikacja punktowa

1. MTP KORMORAN Olsztyn 137 014,00

2. MUKS Olimpijczyk 45 060,00

3. SDUSSHOR 14 Kaliningrad 40 234,00

4. BUKS Warszawa 39 731,00

5. MKS Medyk Giżycko 24 285,00

6. MKS Ochota Warszawa 22 814,00

7. SSP Orka Iława 21 477,00

8. Klub Sportowy Płetwal Szczytno 20 595,00

9. UKP Jedynka Elbląg 20 199,00

10. DELFIN Gdynia 19 735,00

.....................................

11. Uks Mos Ełk 19 190,00

16. UKS PIRAT Elbląg 12 701,00

Wyniki

Kobiety

50 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

6. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP KORMORAN Olsztyn 41.44 187

7. DZIUBA, Monika 07 MTP KORMORAN Olsztyn 41.50 186

9. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.58 141

10. KAKOWSKA, Maria 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.96 137

11. POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 50.06 106

12. KOSTRZEWA, Katarzyna 07 UKS PIRAT Elbląg 53.10 89

13. JAGUSZEWSKA, Anastazja 07 MTP KORMORAN Olsztyn 55.20 79

14. MOŚCICKA, Antonina 07 MKS Medyk Giżycko 55.61 77

11 lat

3. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 32.64 384

6. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.77 346

8. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP KORMORAN Olsztyn 36.82 267

9. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 38.13 241

10. ROMANOWSKA, Izabela 06 MTP KORMORAN Olsztyn 38.87 227

12. TYCZKA, Małgorzata 06 MKS Medyk Giżycko 40.45 201

13. WOSZCZAK, Maja 06 MKS Medyk Giżycko 41.15 191

14. WIENIARSKA, Anna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 41.26 190

16. UŚCINOWICZ, Zuzanna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 42.49 174

17. PNIEWSKA, Karolina 06 MTP KORMORAN Olsztyn 43.54 161

18. ZDUNIAK, Zuzanna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 43.99 156

19. SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP KORMORAN Olsztyn 45.30 143

20. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 46.20 135

21. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 54.28 83

12 lat

2. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 31.30 435

3. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 32.25 398

5. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 32.97 372

6. GAWEDZKA, Natalia 05 Uks Mos Ełk 33.11 368

7. CZARNECKA, Olga 05 MTP KORMORAN Olsztyn 33.31 361

8. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP KORMORAN Olsztyn 33.33 360

9. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 33.53 354

10. KLUZIAK, Natalia 05 MTP KORMORAN Olsztyn 34.03 339

11. BOROWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 34.05 338

12. BORCZAK, Julia 05 UKP Jedynka Elbląg 34.90 314

13. KORENIK, Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 35.23 305

14. STANKIEWICZ, Aneta 05 MTP KORMORAN Olsztyn 35.75 292

15. SIEJAK, Patrycja 05 MTP KORMORAN Olsztyn 35.86 289

19. LESZCZYŃSKA, Kaja 05 MTP KORMORAN Olsztyn 37.23 258

21. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 37.45 254

22. BUONAGURA, Miriam 05 MTP KORMORAN Olsztyn 38.49 234

23. SAMSON, Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 39.58 215

24. BRZOZOWSKA, Oliwia 05 UKS PIRAT Elbląg 40.64 199

25. TYBURSKA, Martya 05 UKS PIRAT Elbląg 40.75 197

27. PIRÓG, Michalina 05 MTP KORMORAN Olsztyn 44.58 150

13 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 30.09 490

5. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 31.50 427

7. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP KORMORAN Olsztyn 32.61 385

8. SOBOTKO, Weronika 04 MTP KORMORAN Olsztyn 32.75 380

9. SZAŁKOWSKA, Oliwia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 32.96 373

10. ANSZCZAK, Ewa 04 MTP KORMORAN Olsztyn 33.75 347

11. WISZNIEWSKA, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 33.83 345

12. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.99 340

14. MURASZKO, Martyna 04 MTP KORMORAN Olsztyn 34.55 324

16. ŚWIĘĆKOWSKA, Nikola 04 Uks Mos Ełk 35.45 299

17. WIERZCHOWSKA, Maja 04 MTP KORMORAN Olsztyn 35.48 299

18. GOSIEWSKA, Laura 04 MTP KORMORAN Olsztyn 35.74 292

19. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 36.29 279

20. SOBIERAJSKA, Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 36.83 267

21. DUDZIEC, Martyna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.52 252

22. ZAMOJSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 40.70 198

23. JAKUBOWSKA, Maria 04 UKS PIRAT Elbląg 42.79 170

24. ZARZECKA, Maja 04 Uks Mos Ełk 43.94 157

14 lat

4. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 29.34 529

6. ŁABAJ, Zuzanna SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 30.04 492

9. TRYPUCKA, Klaudia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 30.38 476

10. SADOWSKA, Wiktoria SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 30.50 470

12. GAJEWSKA, Alicja 03 UKS PIRAT Elbląg 31.34 434

14. BIEDRZYCKA, Adrianna 03 MKS ROŚ Pisz 31.67 420

20. GŁĄBIŃSKA, Martyna 03 SSP Orka Iława 32.86 376

21. DĄBROWSKA, Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 33.16 366

23. KUSAJ, Zuzanna SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 34.47 326

15 lat

3. KUKIEŁKA, Liliana 02 SSP Orka Iława 29.01 547

9. WTULICH, Anna SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 30.49 471

10. CHROSTOWSKA, Maria SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 30.97 449

11. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS PIRAT Elbląg 31.03 447

13. MUZYKA, Izabela SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 31.49 427

15. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 31.61 423

16 - 18 lat

1. DOMŻALSKA, Wiktoria 00 UKP Jedynka Elbląg 27.63 633

5. GRYŻEWSKA, Lena 01 Uks Mos Ełk 30.74 460

6. URBAŃSKA, Natalia 01 SSP Orka Iława 31.67 420

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

2. ŻUCHOWSKA, Antonina 07 MTP KORMORAN Olsztyn 49.27 214

7. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.72 156

8. MOŚCICKA, Antonina 07 MKS Medyk Giżycko 56.26 143

9. POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 57.02 138

10. KAKOWSKA, Maria 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:02.43 105

11. JAGUSZEWSKA, Anastazja 07 MTP KORMORAN Olsztyn 1:02.70 103

12. KOSTRZEWA, Katarzyna 07 UKS PIRAT Elbląg 1:04.11 97

11 lat

2. KUPIS, Aleksandra 06 MTP KORMORAN Olsztyn 41.94 347

5. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 48.52 224

6. WOSZCZAK, Maja 06 MKS Medyk Giżycko 50.71 196

7. KOWALSKA, Wiktoria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 51.09 192

8. WIENIARSKA, Anna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 51.53 187

9. TYCZKA, Małgorzata 06 MKS Medyk Giżycko 52.77 174

10. ANGOWSKA, Roksana 06 MTP KORMORAN Olsztyn 53.45 167

11. SYCHOCKA, Magda 06 MTP KORMORAN Olsztyn 54.06 162

12. WASILEWSKA, Zuzanna 06 MTP KORMORAN Olsztyn 55.03 153

14. SZCZUDŁO, Alicja 06 MTP KORMORAN Olsztyn 56.75 140

12 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.99 432

2. CZARNECKA, Olga 05 MTP KORMORAN Olsztyn 40.35 389

4. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 42.01 345

7. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP KORMORAN Olsztyn 44.05 299

8. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 44.30 294

9. BORCZAK, Julia 05 UKP Jedynka Elbląg 44.35 293

11. BUONAGURA, Miriam 05 MTP KORMORAN Olsztyn 47.54 238

12. STANKIEWICZ, Aneta 05 MTP KORMORAN Olsztyn 47.91 232

13. HARNISZ, Agata 05 MTP KORMORAN Olsztyn 48.39 226

15. SIEJAK, Patrycja 05 MTP KORMORAN Olsztyn 48.87 219

16. LESZCZYŃSKA, Kaja 05 MTP KORMORAN Olsztyn 50.52 198

18. SAMSON, Julia 05 UKS PIRAT Elbląg 52.79 174

20. PIRÓG, Michalina 05 MTP KORMORAN Olsztyn 58.37 128

13 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 38.72 441

3. ANSZCZAK, Ewa 04 MTP KORMORAN Olsztyn 40.47 386

4. TYLKIE, Dominika 04 UKP Jedynka Elbląg 42.12 342

5. SUDER, Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 43.45 312

8. SOBIERAJSKA, Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 44.20 296

9. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 45.68 268

10. ZAMOJSKA, Alicja 04 UKP Jedynka Elbląg 50.27 201

11. JAKUBOWSKA, Maria 04 UKS PIRAT Elbląg 58.50 127

14 lat

3. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 36.28 536

4. KŁOS, Paulina SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 37.83 473

7. KUSAJ, Zuzanna SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 43.24 316

7. ŁUCZYŃSKA, Adrianna SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 43.24 316

9. DĄBROWSKA, Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 43.74 306

10. FUCZEK, Aleksandra 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 55.11 153

15 lat

3. CHROSTOWSKA, Maria SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 37.70 478

4. BUKO, Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 37.81 473

7. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.82 437

8. CIŻ, Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 39.31 421

9. WTULICH, Anna SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 39.33 421

10. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 39.94 402

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

8. DZIUBA, Monika 2007MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.82 175

11 lat

2. LIS, Magdalena 2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:19.27 394

4. WIŚNIEWSKA, Kinga 2006UKS PIRAT Elbląg 1:30.33 266

6. ZDUNIAK, Zuzanna 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:49.25 150

7. KOC, Magdalena 2006UKS PIRAT Elbląg 1:52.68 137

9. UŚCINOWICZ, Zuzanna 2006MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.15 113

12 lat

2. SUJKOWSKA, Roksana 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.43 391

3. DOROSZKIEWICZ, Anna 2005UKP Jedynka Elbląg 1:21.35 364

5. MASŁOWSKA, Wiktoria 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.89 332

6. GAWEDZKA, Natalia 2005Uks Mos Ełk 1:24.81 321

7. TUNKIEWICZ, Zuzanna 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.17 317

8. STANKIEWICZ, Aneta 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.62 282

9. KLUZIAK, Natalia 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.08 259

11. BOROWSKA, Wiktoria 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.13 228

12. LESZCZYŃSKA, Kaja 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.24 213

13. SOSZYŃSKA, Zuzanna 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.04 196

15. BRZOZOWSKA, Oliwia 2005UKS PIRAT Elbląg 1:42.20 183

17. TYBURSKA, Martya 2005UKS PIRAT Elbląg 1:46.94 160

13 lat

1. WAŚNIEWSKA, Martyna 2004UKP Jedynka Elbląg 1:14.65 471

3. GUTOWSKA, Maria 2004UKP Jedynka Elbląg 1:17.74 417

5. WIERZCHOWSKA, Maja 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.06 342

6. SZTUKOWSKA, Zuzanna 2004MUKS Olimpijczyk 1:23.17 341

7. SOBOTKO, Weronika 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.91 332

8. SUDER, Julia 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.62 312

9. ŚWIĘĆKOWSKA, Nikola 2004Uks Mos Ełk 1:30.55 264 44

12. GOSIEWSKA, Laura 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.71 181

14 lat

6. ZMIERCZAK, Natalia SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.54 437

8. TRYPUCKA, Klaudia SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.75 401

10. KŁOS, Paulina SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:20.11 381

15 lat

4. DĄBROWSKA, Aleksandra 2002UKS PIRAT Elbląg 1:16.09 445 36.64 39.45

5. MUZYKA, Izabela SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.01 413 37.76 40.25

7. MIJAS, Agata 2002SSP Orka Iława 1:18.13 411 37.81 40.32

16 - 18 lat

4. GRYŻEWSKA, Lena 2001Uks Mos Ełk 1:18.78 401 37.79 40.99

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

2. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:41.37 343

4. KUPIS, Aleksandra 06 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.94 299

6. IDZKOWSKI, Maria 06 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.09 251

7. BAŁDYGA, Kamila 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:03.45 233

8. WIŚNIEWSKA, Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 3:04.94 227

9. ROMANOWSKA, Izabela 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:16.69 189

12 lat

1. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:29.88 428

4. GAWEDZKA, Natalia 05 Uks Mos Ełk 2:36.40 376

5. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 2:38.80 360

6. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:39.64 354

10. BOROWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.05 320

11. KORENIK, Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 2:49.34 296

14. SOSZYŃSKA, Zuzanna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:06.29 223

15. HARNISZ, Agata 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:21.06 177

13 lat

2. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:27.87 446

4. SZAŁKOWSKA, Oliwia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.84 411

5. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 2:32.18 409

6. SOBOTKO, Weronika 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:37.28 370

8. WISZNIEWSKA, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 2:43.62 329

9. ŚWIĘĆKOWSKA, Nikola 04 Uks Mos Ełk 2:43.74 328

11. MURASZKO, Martyna 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.51 290

12. DUDZIEC, Martyna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:07.06 220

13. ZARZECKA, Maja 04 Uks Mos Ełk 3:30.10 155

14 lat

8. SADOWSKA, Wiktoria SOL03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:22.14 502

9. KIELAK, Julia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:22.30 500

11. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 2:23.34 489

12. ŁABAJ, Zuzanna SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.27 480

16. ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:27.94 445

17. TRYPUCKA, Klaudia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:27.99 444

20. KŁOS, Paulina SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:33.53 398

22. GŁĄBIŃSKA, Martyna 03 SSP Orka Iława 2:40.44 349

23. ŁUCZYŃSKA, Adrianna SO0L3 MTP KORMORAN Olsztyn 2:40.58 348

15 lat

4. BUKO, Martyna 02 MKS Medyk Giżycko 2:16.59 565

6. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:21.39 510

7. MUZYKA, Izabela SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:24.79 475

8. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 2:28.61 439

9. CIŻ, Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 2:28.63 439

16 - 18 lat

3. URBAŃSKA, Natalia 01 SSP Orka Iława 2:32.95 403

4. GRYŻEWSKA, Lena 01 Uks Mos Ełk 2:33.38 399

400 metrów stylem zmiennym

13 lat

5. WIERZCHOWSKA, Maja 04 MTP KORMORAN Olsztyn 6:15.97 355

15 lat

2. CIŻ, Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 5:52.17 432

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

4. KORENIK, Karolina 2005MKS Medyk Giżycko 1:37.87 182

13 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 2004MKS Medyk Giżycko 1:08.57 529

4. SZAŁKOWSKA, Oliwia 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.52 381

6. KRUPIŃSKA, Lila 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.77 280

7. MURASZKO, Martyna 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.92 251

8. DYMERSKA, Weronika 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:32.96 212

9. ZARZECKA, Maja 2004Uks Mos Ełk 2:08.05 81 50.49 1:17.56

14 lat

7. SADOWSKA, Wiktoria SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.77 425

8. KIELAK, Julia SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.62 411

11. ŁABAJ, Zuzanna SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.90 390

16. BIEDRZYCKA, Adrianna 2003MKS ROŚ Pisz 1:21.05 320

15 lat

1. KUKIEŁKA, Liliana 2002SSP Orka Iława 1:10.13 495

800 metrów stylem dowolnym

14 lat

4. KIELAK, Julia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 10:10.78 500

5. ŁABAJ, Zuzanna SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 10:20.72 476

6. ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 10:22.76 471

50 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

9. KAKOWSKA, Maria 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.41 137

10. POLASIK, Julia 07 MKS Medyk Giżycko 52.53 136

11. KOSTRZEWA, Katarzyna 07 UKS PIRAT Elbląg 58.01 101

11 lat

2. LIS, Magdalena 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.92 393

3. FILIPCZAK, Nikola 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 39.54 320

6. WIŚNIEWSKA, Kinga 06 UKS PIRAT Elbląg 42.28 262

7. WOSZCZAK, Maja 06 MKS Medyk Giżycko 44.03 232

9. TYCZKA, Małgorzata 06 MKS Medyk Giżycko 46.41 198

11. KOC, Magdalena 06 UKS PIRAT Elbląg 50.97 149

12 lat

2. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 37.25 383

SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP KORMORAN Olsztyn 37.25 383

5. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 37.86 365

7. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 38.67 342

8. GAWEDZKA, Natalia 05 Uks Mos Ełk 38.90 336

10. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 39.99 309

11. TUNKIEWICZ, Zuzanna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 40.22 304

12. BORCZAK, Julia 05 UKP Jedynka Elbląg 40.45 299

13. KLUZIAK, Natalia 05 MTP KORMORAN Olsztyn 42.38 260

14. BUONAGURA, Miriam 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.92 233

17. TYBURSKA, Martya 05 UKS PIRAT Elbląg 48.80 170

13 lat

1. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 34.61 477

5. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP KORMORAN Olsztyn 37.95 362

6. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 40.13 306

8. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 41.75 272

9. ŚWIĘĆKOWSKA, Nikola 04 Uks Mos Ełk 41.84 270

10. DUDZIEC, Martyna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.61 238

11. GOSIEWSKA, Laura 04 MTP KORMORAN Olsztyn 45.77 206

12. JAKUBOWSKA, Maria 04 UKS PIRAT Elbląg 56.59 109

14 lat

7. SADOWSKA, Wiktoria SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 36.09 421

8. ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 36.24 416

9. TRYPUCKA, Klaudia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 36.49 407

10. KŁOS, Paulina SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 36.55 405

13. GAJEWSKA, Alicja 03 UKS PIRAT Elbląg 38.42 349

17. FUCZEK, Aleksandra 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 49.91 159

15 lat

7. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 35.65 437

8. MIJAS, Agata 02 SSP Orka Iława 35.67 436

9. DĄBROWSKA, Aleksandra 02 UKS PIRAT Elbląg 36.23 416

16 - 18 lat

4. GRYŻEWSKA, Lena 01 Uks Mos Ełk 35.33 449

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

4. DYMERSKA, Magdalena 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:06.90 48

11 lat

3. KUPIS, Aleksandra 06 MTP KORMORAN Olsztyn 40.49 219

12 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.00 370

3. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP KORMORAN Olsztyn 36.68 295

4. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 37.61 274

6. TUNKIEWICZ, Zuzanna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 39.00 245

7. MENTRYKA, Gabriela 05 MTP KORMORAN Olsztyn 40.27 223

8. KORENIK, Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 42.00 196

9. STANKIEWICZ, Aneta 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.09 182

11. BRZOZOWSKA, Oliwia 05 UKS PIRAT Elbląg 52.20 102

13 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 30.49 514

2. GMITER, Barbara SOL 04 MTP KORMORAN Olsztyn 32.01 444

4. SZAŁKOWSKA, Oliwia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 33.87 375

7. SOBOTKO, Weronika 04 MTP KORMORAN Olsztyn 36.08 310

8. WIERZCHOWSKA, Maja 04 MTP KORMORAN Olsztyn 36.79 292

10. MURASZKO, Martyna 04 MTP KORMORAN Olsztyn 37.77 270

11. DYMERSKA, Weronika 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 38.20 261

12. SOBIERAJSKA, Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 46.14 148

13. ZARZECKA, Maja 04 Uks Mos Ełk 46.75 142

14 lat

4. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 31.11 484

6. SADOWSKA, Wiktoria SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 32.30 432

8. ŁABAJ, Zuzanna SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 32.65 418

13. DĄBROWSKA, Zuzanna 03 UKP Jedynka Elbląg 35.52 325

15 lat

1. KUKIEŁKA, Liliana 02 SSP Orka Iława 30.87 495

7. CIŻ, Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 33.02 404

16 - 18 lat

2. URBAŃSKA, Natalia 01 SSP Orka Iława 34.71 348

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

4. POLASIK, Julia 2007MKS Medyk Giżycko 1:52.96 97

5. MOŚCICKA, Antonina 2007MKS Medyk Giżycko 2:00.68 80

11 lat

1. FILIPCZAK, Nikola 2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:12.83 365

5. LIS, Magdalena 2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:17.06 308 36

8. WIŚNIEWSKA, Kinga 2006UKS PIRAT Elbląg 1:27.12 213

10. WOSZCZAK, Maja 2006MKS Medyk Giżycko 1:35.44 162

13. KOC, Magdalena 2006UKS PIRAT Elbląg 1:39.74 142

12 lat

1. KRASZEWSKA, Martyna 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.32 442

2. MIERZEJEWSKA, Wiktoria 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.22 390

3. GAWEDZKA, Natalia 2005Uks Mos Ełk 1:12.03 377

5. DOROSZKIEWICZ, Anna 2005UKP Jedynka Elbląg 1:14.15 346

7. MENTRYKA, Gabriela 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.56 340

9. CZARNECKA, Olga 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.51 315

11. KLUZIAK, Natalia 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.03 296

15. BUONAGURA, Miriam 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:25.49 225

16. PAWELEC, Oliwia 2005UKS "Siódemka" Gdynia 1:27.03 214

17. SAMSON, Julia 2005UKS PIRAT Elbląg 1:28.17 205 41.88 46.29

18. BRZOZOWSKA, Oliwia 2005UKS PIRAT Elbląg 1:31.84 182

19. TYBURSKA, Martya 2005UKS PIRAT Elbląg 1:41.98 133

13 lat

3. GMITER, Barbara SOL 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:05.85 494

6. WAŚNIEWSKA, Martyna 2004UKP Jedynka Elbląg 1:07.29 463

7. GUTOWSKA, Maria 2004UKP Jedynka Elbląg 1:08.87 431

9. SOBOTKO, Weronika 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.23 359

10. WISZNIEWSKA, Julia 2004MKS Medyk Giżycko 1:14.64 339

11. ŚWIĘĆKOWSKA, Nikola 2004Uks Mos Ełk 1:14.97 334

12. WIERZCHOWSKA, Maja 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.34 329

13. ANSZCZAK, Ewa 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:15.49 327

14. DYMERSKA, Weronika 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.97 321

17. SYLWESTRZAK, Julia 2004MKS Medyk Giżycko 1:21.53 260

18. GOSIEWSKA, Laura 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.21 253

19. DUDZIEC, Martyna 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.29 235

20. ZARZECKA, Maja 2004Uks Mos Ełk 1:31.93 181

21. ZAMOJSKA, Alicja 2004UKP Jedynka Elbląg 1:32.21 179

14 lat

9. TRYPUCKA, Klaudia SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.29 463

12. SADOWSKA, Wiktoria SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.23 444

14. GAJEWSKA, Alicja 2003UKS PIRAT Elbląg 1:09.34 423

18. KŁOS, Paulina SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.90 395

20. DĄBROWSKA, Zuzanna 2003UKP Jedynka Elbląg 1:11.73 382

23. GŁĄBIŃSKA, Martyna 2003SSP Orka Iława 1:13.39 356

24. ŁUCZYŃSKA, Adrianna SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.54 354

25. KUSAJ, Zuzanna SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.65 339

26. KRAUZA, Julia 2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:19.05 285

15 lat

3. KUKIEŁKA, Liliana 2002SSP Orka Iława 1:03.44 552

4. SIERAK, Kinga 2002Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.60 548

6. MUZYKA, Izabela SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.03 490

7. WTULICH, Anna SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.63 476

9. MIJAS, Agata 2002SSP Orka Iława 1:07.36 461

11. DĄBROWSKA, Aleksandra 2002UKS PIRAT Elbląg 1:08.13 446

16 - 18 lat

3. URBAŃSKA, Natalia 2001SSP Orka Iława 1:08.07 447

4. GRYŻEWSKA, Lena 2001Uks Mos Ełk 1:08.44 440

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

5. DYMERSKA, Magdalena 2007Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:02.14 146

11 lat

3. KUPIS, Aleksandra 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.99 331

12 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:26.27 415

2. KRASZEWSKA, Martyna 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.80 393

4. CZARNECKA, Olga 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.72 345

5. BORCZAK, Julia 2005UKP Jedynka Elbląg 1:33.82 322

6. GRZEGORCZYK, Maja 2005Uks Mos Ełk 1:35.36 307

8. MENTRYKA, Gabriela 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:35.74 303

10. BUONAGURA, Miriam 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.76 245

11. SAMSON, Julia 2005UKS PIRAT Elbląg 1:51.59 191

13. PIRÓG, Michalina 2005MTP KORMORAN Olsztyn 2:05.58 134

13 lat

2. GRYGIENCZA, Iga 2004MKS Medyk Giżycko 1:22.78 469

4. ANSZCZAK, Ewa 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.01 390

7. SOBIERAJSKA, Julia 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:36.26 298

9. ZAMOJSKA, Alicja 2004UKP Jedynka Elbląg 1:53.37 182

14 lat

3. KUŁAKOWSKA, Monika 2003MKS Medyk Giżycko 1:21.08 499

4. BIEDRZYCKA, Adrianna 2003MKS ROŚ Pisz 1:25.51 426

6. KŁOS, Paulina SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:28.26 387

8. KUSAJ, Zuzanna SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.39 327

9. ŁUCZYŃSKA, Adrianna SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.80 322

11. FUCZEK, Aleksandra 2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:58.57 159

15 lat

3. CHROSTOWSKA, Maria SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.04 482

4. SIERAK, Kinga 2002Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.75 437

6. WTULICH, Anna SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 1:26.05 418

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

1. DOROSZKIEWICZ, Anna 05 UKP Jedynka Elbląg 2:47.03 409

2. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:47.18 408

4. TUNKIEWICZ, Zuzanna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:58.32 336

5. STANKIEWICZ, Aneta 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:00.35 325

13 lat

3. WAŚNIEWSKA, Martyna 04 UKP Jedynka Elbląg 2:43.81 434

14 lat

4. ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:39.54 470

7. KRAUZA, Julia 03 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 3:07.36 290

15 lat

1. GŁADKOJĆ, Marta SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:33.85 524

3. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 2:42.15 447

16 - 18 lat

2. GRYŻEWSKA, Lena 01 Uks Mos Ełk 2:54.84 357

200 metrow stylem motylkowym

13 lat

2. SZAŁKOWSKA, Oliwia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.51 377

14 lat

4. KIELAK, Julia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.30 313

15 lat

1. KUKIEŁKA, Liliana 02 SSP Orka Iława 2:39.09 44

200 metrów stylem zmiennym

12 lat

1. PIECHOWICZ, Karolina 05 Klub Sportowy Płetwal Szczy2t:n4o8.35 420

3. KRASZEWSKA, Martyna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.47 404

4. SUJKOWSKA, Roksana 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:00.11 343

6. MASŁOWSKA, Wiktoria 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.47 335

8. TUNKIEWICZ, Zuzanna 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:07.37 304

9. KORENIK, Karolina 05 MKS Medyk Giżycko 3:07.73 303

10. STANKIEWICZ, Aneta 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:11.79 284

11. BUONAGURA, Miriam 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:20.85 247

13 lat

1. GRYGIENCZA, Iga 04 MKS Medyk Giżycko 2:39.60 493

5. WIERZCHOWSKA, Maja 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:55.72 369

7. SOBOTKO, Weronika 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.04 367

8. SZAŁKOWSKA, Oliwia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3:00.12 343

9. WISZNIEWSKA, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 3:02.30 331

10. SYLWESTRZAK, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 3:15.57 268

12. SOBIERAJSKA, Julia 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3:26.52 227

14 lat

2. KUŁAKOWSKA, Monika 03 MKS Medyk Giżycko 2:35.19 536

3. KULIK, Wiktoria SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:37.75 511

6. BIEDRZYCKA, Adrianna 03 MKS ROŚ Pisz 2:50.73 403

15 lat

2. CIŻ, Zuzanna 02 MKS Medyk Giżycko 2:40.68 483

4. CHROSTOWSKA, Maria SO02L MTP KORMORAN Olsztyn 2:45.00 446

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. GAWEDZKA, Natalia 05 Uks Mos Ełk 5:28.56 372

3. GRZEGORCZYK, Maja 05 Uks Mos Ełk 5:47.54 314

13 lat

6. KRUPIŃSKA, Lila 04 MTP KORMORAN Olsztyn 5:21.93 396

7. GUTOWSKA, Maria 04 UKP Jedynka Elbląg 5:22.71 393

8. ŚWIĘĆKOWSKA, Nikola 04 Uks Mos Ełk 5:40.86 333

9. WISZNIEWSKA, Julia 04 MKS Medyk Giżycko 5:51.48 304

10. MURASZKO, Martyna 04 MTP KORMORAN Olsztyn 5:59.22 285

11. DUDZIEC, Martyna 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 6:34.60 215

12. GOSIEWSKA, Laura 04 MTP KORMORAN Olsztyn 6:37.22 210

13. ZARZECKA, Maja 04 Uks Mos Ełk 7:14.83 160

14 lat

6. KIELAK, Julia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 5:02.54 477

7. ZMIERCZAK, Natalia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 5:04.51 468

9. TRYPUCKA, Klaudia SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 5:07.73 453

10. ŁABAJ, Zuzanna SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 5:08.19 451

13. ŁUCZYŃSKA, Adrianna SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 5:23.38 390

14. GŁĄBIŃSKA, Martyna 03 SSP Orka Iława 5:44.97 322

15 lat

4. SIERAK, Kinga 02 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 5:00.79 485

5. POLASIK, Natalia 02 MKS Medyk Giżycko 5:07.65 454

 1507013 568583053245336 8989266412090828738 n

Mężczyźni

50 metrów stylem dowolnym

10 lat

7. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI, Tobia0s7z MTP KORMORAN Olsztyn 38.42 161

13. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.22 130

18. ARTEMNIAK, Sylwester 07 MTP KORMORAN Olsztyn 44.80 101

19. KISIEL, Piotr 07 MTP KORMORAN Olsztyn 44.82 101

22. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.89 88

23. ŁANIUCHA, Tomasz 07 MTP KORMORAN Olsztyn 47.92 83

26. ARTEMNIAK, Mikołaj 07 MTP KORMORAN Olsztyn 50.09 72

27. WAWRZOS, Dawid 08 MKS Medyk Giżycko 51.58 66

11 lat

5. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS ROŚ Pisz 35.22 209

7. KRUSZYŃSKI, Michał 06 MTP KORMORAN Olsztyn 36.26 191

8. WIECZOREK, Kacper 06 MTP KORMORAN Olsztyn 37.26 176

9. NOWICKI, Maciej 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.42 174

10. KULIK, Maksymilian 06 MTP KORMORAN Olsztyn 37.77 169

11. OZGA, Oskar 06 MTP KORMORAN Olsztyn 37.82 169

12. PIRÓG, Adam 06 MTP KORMORAN Olsztyn 40.57 136

13. KRZYŻEWSKI, Piotr 06 MTP KORMORAN Olsztyn 41.18 130

14. CWIK, Szymon 06 MTP KORMORAN Olsztyn 41.90 124

15. DĄBROWSKI, Paweł 06 MTP KORMORAN Olsztyn 42.13 122

16. MICKIEWICZ, Franciszek 06 MTP KORMORAN Olsztyn 42.44 119

17. DRAGUN, Oliwier 06 MTP KORMORAN Olsztyn 42.63 118

18. POŁOMSKI, Michał 06 MTP KORMORAN Olsztyn 43.45 111

19. OLEJNICZAK, Maciej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 45.06 99

20. CHODAŃ, Maciej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 46.32 91

21. ORZOŁEK, Bartłomiej 06 MTP KORMORAN Olsztyn 47.14 87

22. KAMPER, Jakub 06 MTP KORMORAN Olsztyn 49.14 77

23. BRYKALSKI, Jan 06 UKS PIRAT Elbląg 49.17 76

12 lat

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 28.63 389

5. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 31.46 293

6. NOWACKI, Jacek 05 MTP KORMORAN Olsztyn 32.35 270

7. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP KORMORAN Olsztyn 32.40 268

9. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP KORMORAN Olsztyn 33.01 254

10. TYRKA, Igor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 33.48 243

11. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 MTP KORMORAN Olsztyn 33.59 241

12. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 33.69 239

13. KOWALEWSKI, Dawid 05 MKS ROŚ Pisz 33.75 237

14. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 34.15 229

16. WDOWIAK, Michał 05 MTP KORMORAN Olsztyn 34.42 224

18. TURLIŃSKI, Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 34.56 221

19. TKACZ, Wiktor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 34.71 218

22. WOJSZKUN, Jacek 05 MTP KORMORAN Olsztyn 35.31 207

23. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 35.33 207

24. WISKI, Adrian 05 MTP KORMORAN Olsztyn 35.56 203

25. BEM, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 35.69 201

27. IGNATOWICZ, Maciej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 36.46 188

29. LEŚNIEWSKI, Dawid 05 MTP KORMORAN Olsztyn 37.16 178

32. MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 37.52 173

34. SOBUŃ, Łukasz 05 MTP KORMORAN Olsztyn 40.06 142

35. JUSZCZYK, Aleksander 05 MTP KORMORAN Olsztyn 40.10 141

36. SOKÓŁ, Oskar 05 UKP Jedynka Elbląg 41.55 127

37. LUTOSTAŃSKI, Patryk 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 41.73 125

38. LASOTA, Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 41.78 125

39. SYPIAŃSKI, Mikołaj 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.17 113

13 lat

2. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 28.70 386

3. TARASEWICZ, Marcel 04 MTP KORMORAN Olsztyn 28.72 385

5. PATER, Aleksander 04 MTP KORMORAN Olsztyn 29.44 358

7. KISIEL, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 30.13 334

9. KACPERSKI, Maciej 04 Uks Mos Ełk 30.62 318

10. ANDRZEJAK, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 30.66 317

12. TUZIMEK, Arkadiusz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 30.99 307

13. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 31.82 283

17. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 32.99 254

18. BOROS, Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 33.12 251

19. JURCZAK, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 33.73 238

21. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 34.04 231

25. KUBERA, Kacper 04 UKP Jedynka Elbląg 36.77 183

14 lat

3. POPŁAWSKI, Ksawery 03 Uks Mos Ełk 28.08 412

6. NIEDZIAŁEK, Michał SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 28.63 389

9. KRAJEWSKI, Mateusz 03 SSP Orka Iława 29.89 342

10. MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 31.24 299

11. WOJTCZAK, Mateusz 03 UKS PIRAT Elbląg 34.27 227

15 lat

3. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 26.53 489

4. SOBOLEWSKI, Dawid SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 26.68 481

7. PORBACKI, Krystian SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 27.00 464

10. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 Uks Mos Ełk 27.29 449

12. JACUŃSKI, Maciej 02 SSP Orka Iława 27.40 444

14. KOSZCZKA, Szymon 02 SSP Orka Iława 27.66 432

15. MUSIŃSKI, Mikołaj 02 SSP Orka Iława 27.78 426

17. KURDZIEKO, Nikodem SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 28.15 409

18. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 28.30 403

21. MIERZEJEK, Igor SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 29.70 348

16 - 18 lat

2. MECH, Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 25.42 556

3. LESZEGA, Szymon 01 DELFIN Gdynia 25.43 555

4. SADOWSKI, Adrian SOL 99 MTP KORMORAN Olsztyn 25.69 539

5. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 SSP Orka Iława 26.08 515

7. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 SSP Orka Iława 26.51 490

11. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 26.86 471

13. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 27.01 463

14. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 27.18 455

17. WOJTALEWICZ, Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 28.58 391

18. JAKUBCZYK, Patryk 01 SSP Orka Iława 29.22 366

PK TOWAREK, Sebastian 93 UKP Jedynka Elbląg 24.16 648

50 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

8. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.66 119

10. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 54.15 116

17. WAWRZOS, Dawid 08 MKS Medyk Giżycko 1:01.10 80

11 lat

1. RŻYSKI, Michał 06 MTP KORMORAN Olsztyn 46.20 187

3. RURYS, Adam 06 MTP KORMORAN Olsztyn 52.50 127

4. KOLIS, Jacek 06 MTP KORMORAN Olsztyn 52.63 126

5. POKRĘTOWSKI, Karol 06 MTP KORMORAN Olsztyn 52.74 125

6. MICKIEWICZ, Franciszek 06 MTP KORMORAN Olsztyn 53.79 118

12 lat

2. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.07 230

3. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.35 226

4. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.76 220

5. TRYKACZ, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.84 218

6. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.92 217

7. TURLIŃSKI, Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 44.50 209

8. ADAMIAK, Wiktor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 46.32 185

11. MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 47.91 167

12. TKACZ, Wiktor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 48.50 161

13. SOBUŃ, Łukasz 05 MTP KORMORAN Olsztyn 49.50 152

14. LASOTA, Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 53.83 118

15. SYPIAŃSKI, Mikołaj 05 MTP KORMORAN Olsztyn 53.92 117

17. SOKÓŁ, Oskar 05 UKP Jedynka Elbląg 56.65 101

13 lat

2. JONOWSKI, Michał 04 SSP Orka Iława 35.90 398

3. PATER, Aleksander 04 MTP KORMORAN Olsztyn 37.83 340

4. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 37.85 340

6. ANDRZEJAK, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 39.55 298

8. TUZIMEK, Arkadiusz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 40.82 271

9. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 45.67 193

14 lat

4. POPŁAWSKI, Ksawery 03 Uks Mos Ełk 40.67 274

16 - 18 lat

3. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 33.25 501

4. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 33.52 489

7. WOJTALEWICZ, Robert 01 UKP Jedynka Elbląg 35.63 407

8. JEDNASZEWSKI, Mikołaj SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 37.32 354

9. DĄBROWSKI, Jan 00 UKS PIRAT Elbląg 37.37 353

100 metrów stylem grzbietowym

10 lat i młodsi

4. MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI2, T0.07MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.40 150

6. KISIEL, Piotr 2007MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.52 129

10. ŁANIUCHA, Tomasz 2007MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.99 84

11. ARTEMNIAK, Mikołaj 2007MTP KORMORAN Olsztyn 2:11.88 60

11 lat

3. KAPAŁA, Bartosz 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.55 230

4. KRUSZYŃSKI, Michał 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.17 190

6. WIECZOREK, Kacper 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.34 177

8. POKRĘTOWSKI, Karol 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:40.45 137

9. STRYJEK, Mateusz 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:43.97 124

10. KACZMAREK, Michał 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:46.54 115

11. KRZYŻEWSKI, Piotr 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:51.11 101

12. DRAGUN, Oliwier 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.15 98

13. OZGA, Oskar 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.22 98

14. PIRÓG, Adam 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:52.28 98

15. CHODAŃ, Maciej 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:57.03 86

16. CWIK, Szymon 2006MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.78 79

17. BRYKALSKI, Jan 2006UKS PIRAT Elbląg 2:03.99 73

18. ORZOŁEK, Bartłomiej 2006MTP KORMORAN Olsztyn 2:11.43 61

19. KAMPER, Jakub 2006MTP KORMORAN Olsztyn 2:13.82 58

12 lat

2. DOMALEWSKI, Bartłomiej 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.64 309

4. TRYKACZ, Kacper 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.96 253

5. NOWACKI, Jacek 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:24.28 232

7. TKACZ, Wiktor 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.16 196

8. POPIOŁEK, Kacper 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:29.71 193

9. IGNATOWICZ, Maciej 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:31.18 183

11. WDOWIAK, Michał 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.11 172

12. BEM, Kacper 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:33.39 171

13. SOBOCIŃSKI, Jakub 2005Uks Mos Ełk 1:33.87 168

14. LEŚNIEWSKI, Dawid 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:34.18 166

16. TUCHOLSKI, Jan 2005UKP Jedynka Elbląg 1:37.29 151

17. SYPIAŃSKI, Mikołaj 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.68 128 51

18. OPALACH, Albert 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:42.79 128 51.

19. JUSZCZYK, Aleksander 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:50.54 103

13 lat

2. KISIEL, Bartosz 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:16.75 308

5. GRABOWSKI, Mikołaj 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.58 287

6. KACPERSKI, Maciej 2004Uks Mos Ełk 1:18.94 283

8. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:23.25 241

14 lat

2. CYCKOWSKI, Aleksander 2003UKP Jedynka Elbląg 1:08.82 427

8. KAPAŁA, Szymon SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.79 346

15 lat

1. RYBIŃSKI, Filip 2002SSP Orka Iława 1:04.09 529

4. KOMAR, Rafał SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.23 458

5. WORONKO, Krzysztof 2002MKS Medyk Giżycko 1:07.92 444

16 - 18 lat

7. JEDNASZEWSKI, Mikołaj SOL 2001MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.97 389

200 metrów stylem dowolnym

11 lat

4. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 2:46.50 229

5. WASZKIEWICZ, Maciej 06 MKS ROŚ Pisz 2:51.81 209

7. KULIK, Maksymilian 06 MTP KORMORAN Olsztyn 2:56.93 191

8. RŻYSKI, Michał 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.51 177

9. STRYJEK, Mateusz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 3:33.50 109

12 lat

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 2:21.54 374

7. OSEŁKOWSKI, Mateusz 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:39.83 259 3

9. TYRKA, Igor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:43.55 242 3

10. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 2:45.77 232

12. WISKI, Adrian 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:48.02 223

13. POPIOŁEK, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:49.50 217

14. KOWALEWSKI, Dawid 05 MKS ROŚ Pisz 2:51.18 211

16. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 Uks Mos Ełk 2:52.76 205

18. SULKOWSKI, Oskar 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:53.70 202

19. WOJSZKUN, Jacek 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:55.34 196 38

20. ADAMIAK, Wiktor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.71 189 41

22. BEM, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:01.56 177

24. JUSZCZYK, Aleksander 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:25.95 121

13 lat

3. TARASEWICZ, Marcel 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:22.48 366

6. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.10 301

7. JURCZAK, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.68 298

8. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:33.63 292

9. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 2:37.83 269

12. BOROS, Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 2:59.80 182

13. KUBERA, Kacper 04 UKP Jedynka Elbląg 3:18.25 136

14 lat

2. NIEDZIAŁEK, Michał SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.60 498

9. KAPAŁA, Szymon SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:18.37 400

14. POPŁAWSKI, Ksawery 03 Uks Mos Ełk 2:24.79 349

16. KRAJEWSKI, Mateusz 03 SSP Orka Iława 2:32.00 302

17. MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 2:41.80 250

15 lat

1. BRUZDEWICZ, Hubert SOL02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:00.95 599

2. SOBOLEWSKI, Dawid SOL02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.39 551

3. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 Uks Mos Ełk 2:04.55 549

6. PORBACKI, Krystian SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.19 503

7. KURDZIEKO, Nikodem SO0L2 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.47 500

14. HELBRECHT, Jakub SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:16.93 413

16 - 18 lat

5. WĄSOWSKI, Jędrzej SOL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.43 550

6. MACNER, Michał 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:04.54 549

7. SADOWSKI, Adrian SOL 99 MTP KORMORAN Olsztyn 2:06.90 519

8. MECH, Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 2:07.47 512

10. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 2:08.15 504

13. ZIELSKI, Oliwier 01 SSP Orka Iława 2:10.05 482

14. KOTARSKI, Filip 01 BUKS Warszawa 2:10.75 474

16. KUBIŃSKI, Arkadiusz 99 UKS PIRAT Elbląg 2:16.18 420 30

17. JAKUBCZYK, Patryk 01 SSP Orka Iława 2:23.06 362

400 metrów stylem zmiennym

13 lat

2. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 5:39.98 368

4. TUZIMEK, Arkadiusz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 5:46.03 349

5. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 5:54.47 325

14 lat

2. KAPAŁA, Szymon SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 5:16.24 458

15 lat

1. KOMAR, Rafał SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 4:58.89 542

3. KURDZIEKO, Nikodem SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 5:07.43 498

100 metrów stylem motylkowym

12 lat

3. CZERNIAWSKI, Tobiasz 2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:25.61 197

6. WISKI, Adrian 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.58 125

13 lat

1. TARASEWICZ, Marcel 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:10.47 353

4. PATER, Aleksander 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.56 337

5. CHOROSZEWSKI, Iwo 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:15.52 287

6. KACPERSKI, Maciej 2004Uks Mos Ełk 1:17.73 263

7. KISIEL, Bartosz 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.37 256

8. KOZŁOWSKI, Konrad 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.02 250

9. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.68 226

10. JURCZAK, Bartosz 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:44.88 107

15 lat

4. PORBACKI, Krystian SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.75 477

7. KOMAR, Rafał SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 1:06.05 429

9. KURDZIEKO, Nikodem SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.19 407

11. MUSIŃSKI, Mikołaj 2002SSP Orka Iława 1:08.22 389 31.24 36.98

16 - 18 lat

3. KŁAK, Marcin 2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno 59.80 578

7. CIARCZYŃSKI, Janusz 2001SSP Orka Iława 1:02.80 499

8. JURCZAK, Kacper SOL 2001MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.21 489

9. BUTRYKIEWICZ, Kuba 2001SSP Orka Iława 1:04.81 454

13. JEDNASZEWSKI, Mikołaj SOL 2001MTP KORMORAN Olsztyn 1:07.15 408

14. RUTKIEWICZ, Jakub 2001SSP Orka Iława 1:13.87 306

1500 metrów stylem dowolnym

14 lat

1. NIEDZIAŁEK, Michał SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 17:23.85 580

3. KAPAŁA, Szymon SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 18:18.63 498

15 lat

1. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 16:20.81 700

2. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 Uks Mos Ełk 17:35.57 561

50 metrów style grzbietowym

10 lat i młodsi

3. CHOROSZEWSKI, Ignacy 08 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 46.14 141

10. JAKUBCEWICZ, Dawid 07 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 52.69 94

11 lat

3. KAPAŁA, Bartosz 06 MTP KORMORAN Olsztyn 40.71 205

4. WIECZOREK, Kacper 06 MTP KORMORAN Olsztyn 42.86 176

12 lat

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 34.22 346

4. NOWACKI, Jacek 05 MTP KORMORAN Olsztyn 39.18 230

5. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 40.56 208

6. KOWALEWSKI, Dawid 05 MKS ROŚ Pisz 42.24 184

7. KUBICKI, Karol 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.14 173

9. TUCHOLSKI, Jan 05 UKP Jedynka Elbląg 43.57 167

10. LEŚNIEWSKI, Dawid 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.62 167

11. MISIEWICZ, Igor 05 UKP Jedynka Elbląg 45.48 147

12. RURYS, Marcin 05 MTP KORMORAN Olsztyn 47.16 132

13. JUSZCZYK, Aleksander 05 MTP KORMORAN Olsztyn 48.69 120

14. SOKÓŁ, Oskar 05 UKP Jedynka Elbląg 49.97 111

15. LUTOSTAŃSKI, Patryk 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 51.73 100

13 lat

2. KISIEL, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 34.77 330

4. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 36.78 279

6. ANDRZEJAK, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 38.27 247

7. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 38.66 240

8. NIEWIADOMSKI, Oliwier 04 UKP Jedynka Elbląg 40.00 217

9. KUBERA, Kacper 04 UKP Jedynka Elbląg 46.01 142

14 lat

1. CYCKOWSKI, Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 30.76 477

4. NIEDZIAŁEK, Michał SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 33.53 368

8. MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 36.07 296

15 lat

1. RYBIŃSKI, Filip 02 SSP Orka Iława 29.65 533

16 - 18 lat

9. JEDNASZEWSKI, Mikołaj SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 33.54 368

50 metrów stylem motylkowym

10 lat i młodsi

13. WAWRZOS, Dawid 08 MKS Medyk Giżycko 1:08.02 35

11 lat

3. NOWICKI, Maciej 06 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 43.00 141

12 lat

1. TRYKACZ, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 33.56 298

3. DOMALEWSKI, Bartłomiej 05 MTP KORMORAN Olsztyn 35.39 254

4. CZERNIAWSKI, Tobiasz 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 36.58 230

6. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP KORMORAN Olsztyn 37.25 218

10. POPIOŁEK, Kacper 05 MTP KORMORAN Olsztyn 40.12 174

11. KUBICKI, Karol 05 MTP KORMORAN Olsztyn 42.26 149

14. LEŚNIEWSKI, Dawid 05 MTP KORMORAN Olsztyn 43.11 140

15. WOJSZKUN, Jacek 05 MTP KORMORAN Olsztyn 44.53 127

17. MIKOŁAJCZYK, Mikołaj 05 MTP KORMORAN Olsztyn 45.49 119

19. OPALACH, Albert 05 MTP KORMORAN Olsztyn 48.44 99

20. LASOTA, Sebastian 05 UKP Jedynka Elbląg 51.95 80

21. LUTOSTAŃSKI, Patryk 05 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 53.51 73

13 lat

1. TARASEWICZ, Marcel 04 MTP KORMORAN Olsztyn 30.37 402

3. PATER, Aleksander 04 MTP KORMORAN Olsztyn 31.30 368

5. TUZIMEK, Arkadiusz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 34.01 286

6. KISIEL, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 34.12 284

7. KACPERSKI, Maciej 04 Uks Mos Ełk 34.50 274

8. SZYŁAŃSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 35.12 260

10. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 36.82 226

11. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP KORMORAN Olsztyn 37.26 218

12. BOROS, Olaf 04 UKP Jedynka Elbląg 42.29 149

14 lat

7. POPŁAWSKI, Ksawery 03 Uks Mos Ełk 33.13 310

9. WOJTCZAK, Mateusz 03 UKS PIRAT Elbląg 40.55 169

15 lat

3. MUSIŃSKI, Mikołaj 02 SSP Orka Iława 28.60 482

8. WORONKO, Krzysztof 02 MKS Medyk Giżycko 29.65 432

10. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 Uks Mos Ełk 30.58 394

KURDZIEKO, Nikodem SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 31.22 370

13. JACUŃSKI, Maciej 02 SSP Orka Iława 31.31 367

14. MIERZEJEK, Igor SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 31.96 345

16 - 18 lat

4. MECH, Dariusz 00 UKS PIRAT Elbląg 27.02 572

6. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 27.69 531

8. CIARCZYŃSKI, Janusz 01 SSP Orka Iława 27.84 522

9. BUTRYKIEWICZ, Kuba 01 SSP Orka Iława 28.42 491

11. JURCZAK, Kacper SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 28.93 466

13. JEDNASZEWSKI, Mikołaj SOL 01 MTP KORMORAN Olsztyn 30.91 382

100 metrów stylem dowolnym

10 lat i młodsi

14. WAWRZOS, Dawid 2008MKS Medyk Giżycko 1:49.38 78

11 lat

4. WASZKIEWICZ, Maciej 2006MKS ROŚ Pisz 1:18.29 215

5. NOWICKI, Maciej 2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:24.01 174

12 lat

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 2005Uks Mos Ełk 1:03.40 405

3. TRYKACZ, Kacper 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.39 322

5. DOMALEWSKI, Bartłomiej 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:09.22 311

7. OSEŁKOWSKI, Mateusz 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.26 285

8. NIEWIADOMSKI, Zbigniew 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:12.66 269

10. WOŹNIAK, Piotr 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:14.73 247

12. KOWALEWSKI, Dawid 2005MKS ROŚ Pisz 1:16.46 230

13. WORONKO, Maciej 2005MKS Medyk Giżycko 1:17.33 223

14. POPIOŁEK, Kacper 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:18.70 211

18. MIKOŁAJCZYK, Mikołaj 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:21.52 190

19. TUCHOLSKI, Jan 2005UKP Jedynka Elbląg 1:21.62 189

21. SOBOCIŃSKI, Jakub 2005Uks Mos Ełk 1:22.25 185

23. ADAMIAK, Wiktor 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:22.93 180

25. MISIEWICZ, Igor 2005UKP Jedynka Elbląg 1:25.24 166

27. JUSZCZYK, Aleksander 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:30.60 138

28. LASOTA, Sebastian 2005UKP Jedynka Elbląg 1:35.68 117

29. SOKÓŁ, Oskar 2005UKP Jedynka Elbląg 1:37.23 112

30. KUNKEL, Tymoteusz 2005Dwójka Morena Gdańsk 1:43.73 92

13 lat

12. CHOROSZEWSKI, Iwo 2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:03.22 408

5. ANDRZEJAK, Bartosz 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:08.50 321

8. JURCZAK, Bartosz 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:11.10 287

9. PASIECZNY, Bartłomiej 2004UKP Jedynka Elbląg 1:11.90 277

10. KOZŁOWSKI, Konrad 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:13.76 257

14. BOROS, Olaf 2004UKP Jedynka Elbląg 1:17.02 225

16. KUBERA, Kacper 2004UKP Jedynka Elbląg 1:29.61 143

14 lat

2. NIEDZIAŁEK, Michał SOL 2003MTP KORMORAN Olsztyn 1:00.10 475

9. POPŁAWSKI, Ksawery 2003Uks Mos Ełk 1:03.19 409

13. KRAJEWSKI, Mateusz 2003SSP Orka Iława 1:05.48 367

16. MAKSYMOWICZ, Krzysztof 2003UKP Jedynka Elbląg 1:15.26 242

17. WOJTCZAK, Mateusz 2003UKS PIRAT Elbląg 1:15.36 241

15 lat

1. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 56.95 558

4. SOBOLEWSKI, Dawid SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 58.28 521

5. PORBACKI, Krystian SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 58.29 521

12. MUSIŃSKI, Mikołaj 2002SSP Orka Iława 1:01.29 448

13. KOSZCZKA, Szymon 2002SSP Orka Iława 1:01.30 448

17. WORONKO, Krzysztof 2002MKS Medyk Giżycko 1:03.11 410

18. HELBRECHT, Jakub SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.23 408

19. JACUŃSKI, Maciej 2002SSP Orka Iława 1:03.65 400

21. MIERZEJEK, Igor SOL 2002MTP KORMORAN Olsztyn 1:04.16 390

16 - 18 lat

3. MECH, Dariusz 2000UKS PIRAT Elbląg 55.37 608

6. SADOWSKI, Adrian SOL 1999MTP KORMORAN Olsztyn 55.96 589

7. BUTRYKIEWICZ, Kuba 2001SSP Orka Iława 56.60 569

9. CIARCZYŃSKI, Janusz 2001SSP Orka Iława 57.86 532

11. KUBIŃSKI, Arkadiusz 1999UKS PIRAT Elbląg 58.46 516

16. RUTKIEWICZ, Jakub 2001SSP Orka Iława 1:03.45 404

17. JAKUBCZYK, Patryk 2001SSP Orka Iława 1:03.50 403

18. JURCZAK, Kacper SOL 2001MTP KORMORAN Olsztyn 1:03.54 402

19. WOJTALEWICZ, Robert 2001UKP Jedynka Elbląg 1:04.91 377

PK PERKOWSKI, Wiktor 2000MTP KORMORAN Olsztyn 54.91 623

100 metrów stylem klasycznym

10 lat i młodsi

7. JAKUBCEWICZ, Dawid 2007Klub Sportowy Płetwal Szczytno 1:58.79 111

11 lat

1. KAPAŁA, Bartosz 2006MTP KORMORAN Olsztyn 1:38.12 197

2. WASZKIEWICZ, Maciej 2006MKS ROŚ Pisz 1:42.10 175

12 lat

1. OSEŁKOWSKI, Mateusz 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:32.07 238

3. TRYKACZ, Kacper 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:37.12 203

4. ADAMIAK, Wiktor 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:39.76 187

5. TURLIŃSKI, Jędrzej 2005MKS Medyk Giżycko 1:39.90 187

9. MISIEWICZ, Igor 2005UKP Jedynka Elbląg 1:43.53 168

10. RURYS, Marcin 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:45.50 158

11. OPALACH, Albert 2005MTP KORMORAN Olsztyn 1:53.68 126

13 lat

2. JONOWSKI, Michał 2004SSP Orka Iława 1:19.27 374

3. PATER, Aleksander 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:19.29 374

5. TUZIMEK, Arkadiusz 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.44 278

6. ANDRZEJAK, Bartosz 2004MTP KORMORAN Olsztyn 1:27.53 278

16 - 18 lat

3. WOJTALEWICZ, Robert 2001UKP Jedynka Elbląg 1:17.94 393

4. DĄBROWSKI, Jan 2000UKS PIRAT Elbląg 1:20.20 361

200 metrów stylem grzbietowym

12 lat

2. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 2:42.69 325

3. DOMALEWSKI, Bartłomiej05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:44.20 316

7. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 Uks Mos Ełk 3:25.09 162

9. JUSZCZYK, Aleksander 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:48.49 117

13 lat

2. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:41.21 334

5. KACPERSKI, Maciej 04 Uks Mos Ełk 2:54.53 263

14 lat

1. PRZYBYSZ, Mateusz 03 BUKS Warszawa 2:22.20 487

2. CYCKOWSKI, Aleksander 03 UKP Jedynka Elbląg 2:29.72 417

200 metrów stylem motylkowym

13 lat

3. TUZIMEK, Arkadiusz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.10 241

4. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP KORMORAN Olsztyn 3:00.23 236

14 lat

4. KAPAŁA, Szymon SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:31.43 399

15 lat

1. KOMAR, Rafał SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:21.99 484

2. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 Uks Mos Ełk 2:29.61 414

16 - 18 lat

1. KŁAK, Marcin 01 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 2:13.68 580

2. WĄSOWSKI, Jędrzej SOL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 2:26.37 442

200 metrów stylem zmiennym

12 lat

3. DOMALEWSKI, Bartłomiej05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:50.94 296

4. NIEWIADOMSKI, Zbigniew05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:57.41 265

5. WOŹNIAK, Piotr 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:58.50 260

6. TYRKA, Igor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 2:59.98 254

7. TURLIŃSKI, Jędrzej 05 MKS Medyk Giżycko 3:06.17 229

9. WORONKO, Maciej 05 MKS Medyk Giżycko 3:11.69 210

12. KUBICKI, Karol 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:15.63 197

14. OPALACH, Albert 05 MTP KORMORAN Olsztyn 3:36.12 146

13 lat

1. TARASEWICZ, Marcel 04 MTP KORMORAN Olsztyn 2:32.81 415

14 lat

4. KAPAŁA, Szymon SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 2:35.77 391

15 lat

1. PORBACKI, Krystian SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:23.70 499

2. KOMAR, Rafał SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 2:25.40 481

16 - 18 lat

2. JEDNASZEWSKI, Mikołaj S0O1L MTP KORMORAN Olsztyn 2:28.20 455

4. JAKUBCZYK, Patryk 01 SSP Orka Iława 2:41.23 353

6. RUTKIEWICZ, Jakub 01 SSP Orka Iława 2:46.05 323

400 metrów stylem dowolnym

12 lat

1. PRZYBYSZ, Krzysztof 05 Uks Mos Ełk 5:00.06 394

5. NOWACKI, Jacek 05 MTP KORMORAN Olsztyn 5:22.39 318

6. TYRKA, Igor 05 MTP KORMORAN Olsztyn 5:45.48 258

7. KUBICKI, Karol 05 MTP KORMORAN Olsztyn 6:10.13 210

8. SOBOCIŃSKI, Jakub 05 Uks Mos Ełk 6:16.07 200

13 lat

1. CHOROSZEWSKI, Iwo 04 Klub Sportowy Płetwal Szczytno 4:57.63 404

3. KISIEL, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 5:09.50 359

5. JURCZAK, Bartosz 04 MTP KORMORAN Olsztyn 5:12.71 348

6. GRABOWSKI, Mikołaj 04 MTP KORMORAN Olsztyn 5:14.23 343

7. KOZŁOWSKI, Konrad 04 MTP KORMORAN Olsztyn 5:33.03 288

8. PASIECZNY, Bartłomiej 04 UKP Jedynka Elbląg 5:38.21 275

9. KACPERSKI, Maciej 04 Uks Mos Ełk 5:40.94 268

14 lat

1. NIEDZIAŁEK, Michał SOL 03 MTP KORMORAN Olsztyn 4:26.24 564

7. POPŁAWSKI, Ksawery 03 Uks Mos Ełk 5:17.48 333

8. MAKSYMOWICZ, Krzysztof 03 UKP Jedynka Elbląg 5:32.27 290

15 lat

1. BRUZDEWICZ, Hubert SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 4:08.98 690

2. SOBOLEWSKI, Dawid SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 4:25.87 567

3. GRZEGORCZYK, Wiktor 02 Uks Mos Ełk 4:26.17 565

8. HELBRECHT, Jakub SOL 02 MTP KORMORAN Olsztyn 4:46.81 451

16 - 18 lat

1. WĄSOWSKI, Jędrzej SOL 00 MTP KORMORAN Olsztyn 4:17.33 625

PK MOŚCICKI, Jakub 01 MTP KORMORAN Olsztyn 4:10.33 679

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn